Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny każdy lekarz ma rożne zdanie na ten temat .... Mój pozwolił mi farbowac (głownie chodzi o wdychanie amoniaku) ale SA tez farby bez niego.... Ale o paznokciach to nie slyszalam i to trochę wg mnie przesada ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik dokladnie, co lekarz to inna opinie :-) Ale moze cos w tym jest?! :-) w kazdym badz razie mowi zeby przez te 3 pierwsze najwazniejsze miesiace odpuscic sobie takie przyjemnosci zeby niepotrzebnie nie narazac dzieciatka :-) podpytaj Stymulowana doktorka :-) moze jest tego samego zdania co i moj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
maćkowa :-* :-* dbaj o fasolke, a co do żabiegow kosmetycznych to zgadzam sie z kaasik89 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tam cały czas maluje paznokcie ... Ale ufam swojemu doktorowi ;) dziewczyny a wam tez lekarz zabronił takich rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o farbowanie to nie wolno właśnie ze względu na amoniak. Jeżeli jest bez to można :) no a jeżeli chodzi o paznokcie to nie słyszałam aby nie można było.. Wiem tylko, że do porodu nie można bo jakby się coś działo i trzeba by było robić zabieg to paznokcie muszą być czyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym ze do porodu paznokcie musza byc czyste to i ja slyszalam:) Ciekawe jak brzoskwinka i karcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Dziewczyny więc temperatura 37,00. Pieczenie już mniejsze choć nadal jest. Lekki ból brzucha jak przed okresem. Ale ten ból, nie jest cały czas, tylko co np 3 godziny. przez chwilę. z testem czekam. choć ledwo ledwo daję radę, boję się go robić. wyczytałam że temperatura przed okresem powinna spadać tak 3 -2 dni przed okresem, no chyba że jest ciąża to powinna sie utrzymać. Koleżanka codziennie pisze czy już zrobiłam, ahh może jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka ja też już się nie mogę doczekać i chyba jutro zrobię. Miałam ochotę dziś. Boli mnie trochę brzuch i strasznie chce mi się spać. Nie mam na nic siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temp też mam 37, zobaczymy:) Ostatni cykl miałam 24 dni, a normalnie wcześniej 28-29. Dziś mój 25 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
:-) o jejku ile potencjalnych ciezarowek :-) fajnie :-) Dziewczyny umowcie sie na konkretny dzien i godzine, zrobcie test w tym samym czasie i najlepiej wszystkie pochwalcie sie dwoma kreseczkami :-) Mnie zmulilo i normalnie spac poszlam :-) Brzoskwinko i jak po usg? Ciekawosc mnie zzera!!! :-) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Wlasnie Brzoskwinko jak po USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweelka czuję się :) czasami się zastanawiam czy napewno w ciązy jestem :) Maćkowa super beta :) słuchajcie widziałam mojego pączusia !!!!! pęcherzyk ciążowy prawie 7 mm,i w środku taka kropeczka mała czarna.to chyba najsłodsza i najpiękniejsza kropeczka jaką w życiu widziałam :) jejku :***** nastepne usg mam za tydzień :) z OM to 6 tydzień i data porodu 19.01.2015. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :*** wiecie jakiego mam banana na gębie ?:) tak się ciesze że masa :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu sie zalogowala. Hasla zapomnialam tzn nie moglam sie zalogowac. Brzoskwinka jak super;** a data super bo dzien po moich urodzinach;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka gratuluje :) maćkowa tobie i pozostałym też gratuluję cieszę się że i Wam w końcu się udało. dbajcie o siebie i fasolki:):* ja wizyte mam 28 ale tylko wyniki mi wpisze. na usg ide dopiero 4 czerwca. mam nadzieje ze nie odwołają. bo z tego co słyszałam czesto odwołuje wizyty:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie taki wysyp fasolek że już nie wiem której sie udało:) ale fajnie. ciesze się. oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana własnie nie mam zdjęcia :/ bo na Ginekologi mają taki stary aparat co zdjęc nie robi a na położnictwie było zajete. mi się pewnie jeszcze jakoś przesunie ten termin bo owu miałam opóźioną :) kurde już się nastepnego usg nie mogę doczekac :) jakbym zdjęcie miała to bym sie chyba całymi dniami wpatrywała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka miałam tak samo:) jak dostałam pierwsze zdj to całymi dniami patrzyłam na nie. takie maleństwo kochane:):) jeszcze tylko 30 tyg i bedzie ze mną:):) juz nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka miałam tak samo:) jak dostałam pierwsze zdj to całymi dniami patrzyłam na nie. takie maleństwo kochane:):) jeszcze tylko 30 tyg i bedzie ze mną:):) juz nie moge sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
hej dziewczyny jestem i ja i powiem Wam tak... mój lekarz ciąże uznaje od 6-7 tygodnia takze dla niego to tak jakbym nie byla... ogólnie to coś sie tam dzieje ale jeszcze nie wiadomo czy to ciąża ehhh mam wiekszy jajnik lewy od prawego czyli tak jakby do zaplodnienia doszło w nim i tak jakby w macicy był pęcherzyk i jakby była czarna kropka na zdjęciu ale zbijał mnie za każdym razem że nic nie wiadomo... wiecie u mnie to dopiero 4 tydzień wiec nic nie widać tak naprawde... kazał przyjść za 2-3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilkaa
A mnie dziewczyny boli chwilami brzuch jak na @ :( niech nie przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilkaa mnie też tak boli i Żoneczkę też, ale podobno w ciąży też tak boli ponieważ macica się powiększa. Także bądźmy dobrej myśli:) A co tu tak cicho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko jejku gratuluje kochana!! Ale sie wzruszylam, lezki w oczach mam :-) Szkoda ze zdjecia nie masz :-) mam nadzieje ze na nastepnym badaniu wywolaja maluszka fotke!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka cudnie i nie potrzebne byly te wcześniejsze nerwy :-) trzymam kciuki za kazda z osobna :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Brzoskwinko fantastycznie, widziałaś swoją fasolinkę:-) Elilkaa mnie też tak brzuch pobolewa jak na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam mieć okres 25-26 maja. i dziś zrobiłam test i jedna kreska:( może za wcześnie zrobiłam..... i na dodatek jeszcze z popołudniowego moczu....załamałam się. jakby miały być dwie to napewno by były... jak nie mają być to nie wyjdą. patrzyłam na ten test z 20 minut, doszukiwałam się choćby cienia drugiej kreski. po czym zasnełam z żalu. urwał mi się film spałam jak zabita, mąż mnie obudził i powiedział że może powtórzę test w niedziele rano lub w poniedziałek rano. wątpie że coś wyjdzie, skąd ta temperatura i pieczenie... :(:(:(:( skąd te boleści macicy. ah. może ciąża urojona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test ciazowy, bez wzgledu na to, czy jest to badanie krwi, czy test ciazowy z moczu, jesty pozytywny po implantacji zarodka. Czyli wowczas, kiedy plód jest juz dolaczony do scian macicy i laczy sie z systemem krwi matki. Implantacja odbywa sie okolo 9-12 dni. Jesli jestes w ciazy, to test ciazowy z krwi jest zwykle dodatni w ciagu 3-4 dni po impantacji, lub okolo 10-11 dni po zaplodnieniu i owulacji. Test ciazowy z moczu jest pozytywny kilka dni po badaniu krwi. tak pisze na tej stronce. fajnie oblicza. http://t-time.pl/dni-plodne?fertilex=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka ja dzis czytalam , ze w moczu czasem jest za mala ilosc hormonu i nie zawsze wychodzi pozytywny. Dopoki nie ma @ to prosze się nie zalamywac. Ja mam podobnie jak ty tylko nie robilam jeszcze testu. Moze zrobie jutro rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Zoneczka Sloneczko powiem Ci ze ja tez robilam test tylko nie poweim Ci zeby nie sklamac ktory to dzien cyklu byl ale cos okolo 27 i wyszla jedna kreska. Poczulam sie jak Ty tylko spac nie poszlam bo akurat do pracy sie zbieralam :-) temp tez raczej nie swiadczyla o ciazy bo 36,80 to ja miewalam w kazdym cyklu na kilka dni przed @ i do dnia dzisiejszego taka mam :-) glowa do gory!! Moze jeszcze za wczesnie na test, tak jak pisze Kasik :-) bedzie dobrz zobaczysz :-) trzymam kciuki zebys byla nastepna szczesliwa majowa ciezarowka!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczka proszę się nie załamywać :) ważne że nie ma @ .powtórze jeszcze raz że mi testy nie wychodziły przy becie ponad 900 i 1100 :) tak jak kasik napisała niektóre kobiety mają bardzo mało hormonu w moczu :) Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×