Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
stymulowana lal to juz w poniedzialek :-D w sumie fajnie tak wiedziec kiedy sie urodzi i mniej wiecej o ktorej godzinie :-) juz nie moge sie doczekac i odliczam razem z toba brzoskwinka oj obserwuj swoj organizm zeby niespodziewajki nie bylo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki, dzis bylam na powtornej becie. dzisiejszy wynik to 1638. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Stymulowana ja to Ci zazdroszczę:-) w sumie to chciałabym przyspieszyć czas i żeby już był maj:-D tak bardzo nie mogę się doczekać, że mogłabym rodzić już dziś:-) :-) :-) a tu dopiero 19 tydzień... Maćkowa a jak Twoje nastawienie?? Długo będziemy czekać na malutką, czy przyspieszycie akcję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rapasta, Ty się pytasz co myślimy?!?! Gratulacje dziewczyno, jesteś w ciąży!!!:-D :-D :-D :-D ja nie mam wątpliwości:-) Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana hahahaha dobre. Ale zero stresu?? Kurcze ja. To bym srala po gaciach :D Trzeba pisać durne posty żeby przeskoczyla. Rapasta ciąża jak nic. Skoro beta rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam betę 1680 w 4/5 tygodniu, dokładnie 4tyg i 2 dni:-) Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyszlam dzis z laboratorium,to Pani sie smiała,ze to chyba na blizniaki heh :) bo we wtorek beta byla 360,4, a trzy dni pozniej, czyli dziś juz 1638. Mam nadzieję, że sobie tylko żartowała heh :) a Wy jak myslicie? w pn 5.01 na usg,wiec mam nadzieje,ze juz zobacze swoja fasoleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jestem w szoku obrotu calej sprawy. tyle starania i wiecznie nic, a w tym cudownym cyklu za pierwszym razem, uwielbiam te testy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę wcześnie na USG, ale ja też bym nie wytrzymała:-) tylko się nie stresuj jeśli niewiele będzie widać, czasem może tak być;-) ale trzymam kciuki za małą kropeczkę:-) Agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Rapasta Gratuluje ciąży - super Wiolcia Jesteś "wybrana" ze udało się w 1 cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Brzoskwinko. Czyżby pomalu to juz TO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa66, Agniesia88, Sara dziekuje dziewczynki za slowa otuchy i mam nadzieje, ze moze juz na usg bedzie cos widac, tak sie ludze..... ogolnie tracilam juz nadzieję,ze bedzie druga dzidzia, poniewaz z pierwsza dzidzia mialam WWWWWWIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIII problem- starania 3 lata i nic, dopiero leczenie w klinice u swietnego Pana prof pomoglo i myslalam, ze jak juz podjelismy decyzje o drugiej dzidzi, ze znowu bedzie taki problem, no i byl, ale nie az tak dlugo, chociaz kto wie jakby to bylo, gdybym nie zastosowala testow, gdyz one pokazaly mi calkowicie inna sytuacje niz ja sobie przez caly czas myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tydzien temu miałam taki napad strachu i w ogole wiec ten etap juz za soba chociaz w poniedziałek pewnie bede miała cisnienie 160/120;) Gośćdarka:* Rapasta u nnie tez tak beta skoczyła i na pierwszym usg były 2 pecherzyki ciazowe, ale na każdym kolejnym juz jeden. Tak czy siak wielkie gratulacje, teraz znowu posypią sie kreseczki:):):) Agniesia zleci Ci raz dwa nawet nie bedziesz wiedziała kiedy. Brzoskiwnka podłóż podkład:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie bedzie tak zle, dasz rade- jestes twarda babka...... bede trzymac za Ciebie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta fantastycznie!!! Piekna beta :-) gratuluje :-) Co do ciazy blizniaczej to roznie moze byc szczerze Ci powiem :-) u mnie pierwsza beta 777,9 a dwa dni pozniej ponad 2300. Tez sie zastanawialam czemu jest taka duza i myslalam ze moze dwa male ludziki sobie rosna :-) w poniedzialek powinien byc juz pecherzyk widoczny ale czy zobaczysz serduszko? Tego nie gwarantuje, oby :-) &&&&& Stymulowana a wiec jednak termin na 5 stycznia :-) no i fajnie :-) jejku bedziemy przezywac razem z Toba i zaciskac mocno kciuki :-) &&&&& Olala rety zeby Lenka nie miala tej zoltaczki i zeby Was do domu wypuscili lada dzien. A tam juz sobie na spokojnie dojdziecie do ladu i skladu :) &&&&& Wiolcia ja na Twoim miejscu poszlabym tak gdzies okolo 7-8 tygodnia na wizyte do gina :-) bedziesz miala pewnosc ze zobaczysz dzidzie i serduszko :-) &&&&& Kasik_85 kochana to po wizycie koniecznie nam napisz co lekarz powiedzial :-) trzymam kciuki zeby mial jakies konkretne wiesci :-) &&&&& Jovanko zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia dla Ciebie i Kacperka ! &&&&& Nessaja a to zwracam honor, po prostu pomyslalam ze moze ten lekarz ktory badal Twoja znajoma to jakis zwykly ginekolog bez uprawniec uprawiajacy samowolke. A czy Ty myslalas zeby sobie troszke pocwiczyc? Wiesz ze mnie tezkregoslup boli nieziemsko ale przewaznie od lezenia. Jak laze to jest dobrze a jak sie poloze chociaz na 10 minut to mam problem z wstaniem bo plecy rypia :/ &&&&& Brzoskwinko z Toba to moze tak byc ze bedzie cisza, cisza i nagle ni z tego ni z owego w ciagu 30 minut cala akcja sie rozegra :-) a to dlatego ze cwiczysz, miesnie Ci pracuja, jestes rozciagnieta i moim zdaniem nie bedziesz miala problemu z porodem i omina Cie te meczarnie :-) &&&&& Desire83 hehe magiczna rozdzka? Dobre :-) a do @ juz niedaleko. Oby nie przyszla cholera jedna!! :-) poki co skup sie na nadrabianiu zaleglosci na forum i nie mysl zbyt intensywnie o dziecku :-) &&&&& Ale mnie moj Maciek rozbawil. Dorwal sie do laktatora i... zaczal testowac na sobie :-) wygladalo przekomicznie, smialam sie jak glupia :-) &&&&& Mamaniemama szerokiej, bezpiecznej drogi Ci zycze i pieknej pogody. Sprobuj sie troche zrelaksowac i nie zamartwiac na zapas okej? :-) a jak Ci lekarz da skierowanie do tej kliniki to idz :-) moze zmienia zdanie co do diagnozy i sie okarze ze wszystko jest ok :-) bo na pewno jest!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana no dla Maćka laktacji nie rozkrecil ;) ale jak Mu cycka zassalo to stwierdzil ze troche to boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa tak myslalam o jakchs cwiczeniach ale nie chce cwiczyc bez zgody gina. Czesto mnie ciagnie brzuch i boli a niby to normalne ale czasem potrafi pobolewac caly dzien i to nawet przy delikatnym obroceniu sie jak siedze. A druga rzecz to ze nie bardzo czasem mi sie chce ;) & Stymulowana wiec czekamy na poniedzialek :) trzymam kciuki :) & Rapasta z Toba tez czekam na poniedzialek do wizyty :) gratuluje ;) & Alaa wiesz co, jak patrze na Ciebie od przodu jak stoisz to wcale nie widze Twojego brzuszka! Gdzie on jest :P pokaz od boku ;) & Ja sie dzis probowalam dodzwonic do dentysty zeby wkoncu sie umowic i nikt nie odbieral... No i z nudow z Jovankowej listy spisalam wszystko potrzebne co musimy kupic :) przyda sie lista jak pojdziemy na zakupy do smyka jeszcze w styczniu bo mamy kupon znizkowy wlasnie do konca stycznia ;) zobaczymy czy cos tam wybiore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka kochana dużo zdroweczka dla Ciebie i synusia. Też bym chciała teraz synusia. :) moja Lenka powiedziała,ze jak bedzie braciszek to bedzie Kacperek heh :) Mackowa i jak tam z laktatora polecialo coś heh :) :) :) Dobrze,że próbował na swych (')(') a nie tam niżej heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jovanka zdrowka; * Rapasta gratuluję raz jeszcze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu cudowna strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci :)) Mackowa już wyposażona w laktator? Ja to mam przeczucie ze urodze wcześniej jak 3.03 ciekawe czy się sprawdza moje przeczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj boli mnie okolica pępka czy któraś tez tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile to bedzie przeskakiwac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dalej! przeskakuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Myślicie ze ja tez od początku powinnam miec laktator? Najlepszy elektryczny? Drogie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby juz wszystko z listy kupiłam dla dziecka. Jeszcze tylko ten laktator. A dla siebie do porodu nie mam nic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż to? Strona od wczoraj przeskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka kochana dużo zdroweczka dla Ciebie i synusia. Też bym chciała teraz synusia. :) moja Lenka powiedziała,ze jak bedzie braciszek to bedzie Kacperek heh :) Mackowa i jak tam z laktatora polecialo coś heh :) :) :) Dobrze,że próbował na swych (')(') a nie tam niżej heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×