Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Odwiedziła mnie moja mama. Kilka dni ja prosiłam zeby mnie odwiedziła i wkoncu przyjechała. Chciałam zeby mi coś pomogła. Akurat prasowalam. Pomyślałam o fajnie to mi kolderke ubierze i materacyk. Albo pomoże z ubraniami. A ona pierwszy tekst walnela : to pochowaj to , przecież nie będziesz przy gościach prasowac. Ah.. a jakos mi tak brakowało tego zeby wlasna mama mnie wsparla.. moge liczyć tylko na meza. A od teściowej nie chce pomocy. Bo ona juz starsza , ma stare sposoby, brudne ręce. Ale twierdzi ze czyste. Ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogłybyście zmienić mnie w tabelce? ( Olala2013, 24, 30.01.2014, Lena) Dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
żoneczka z tymi brudnymi rękami to mnie też wkurza u starszych osób ;/ masakra...wiem coś o tym bo mieszka z nami babcia. czytam was dziewczynki cały czas,ale jakoś sił mi brak dzis na wszystko.głowa mnie lekko boli ,ale na szczescie ciśnienie ok narazie i mała fika,aż za bardzo czasami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Hope20 Trzymam kciuki za dwie kreseczki!! U mnie pojawily sie niespodziewanie po 1 cyklu staran :))) szczesciara ze mnie, dobrze ze tu napisalas bo to forum chyba dziala cuda :) Zoneczka Niestety nie zawsze dostajemy to czego oczekujemy :( ale dobrze, ze chociaz maz Ci pomaga ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus a tragedia można. Powiedzieć ze wszystko mnie boli :( Olcia chyba 30.12?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak Kacperek czuje się już lepiej kaszle.jeszcze.trochę ale już nie tak zdrowieje bo zaczyna broic jutto się okaże czy wyjdą do domu czy będą musieli zostać do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja widzę że zniknęłam z tabelki... Jejciu jakbym chciała już następny tydzień, straszne jest to czekanie na okres czy się pojawi czy też może nie, zwłaszcza że codziennie nowe objawy domniemanej ciąży się doszukuję u siebie, a tu pewnie przyjdzie @ i kolejny raz będę się śmiała ze swojej głupoty :) Aha tak Was spytam bo chyba kojarzę jakieś dziewczyny ze Śląska, generalnie chodzi mi o lek.ginekologa czy możecie polecić jakiegoś dobrego z Katowic lub Krakowa, najlepiej pracującego w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyscie zmieniały w tabelce ole to proszę tez mnie bo ja na tel nie dam rady ;/ ... Zmienił się wiek na 26 i 29.12.14 Filip :) dziękuje ... Czytam was ale cos weny mi brak i czasu zresztą tez ... Zoneczka to przykre ze mama tak zareagowała u mnie wręcz swojej muszę kazać zeby usiadła na tylku jak u mnie jest ... Ale dobrze ze maz staje na wysokości zadania ale wiadomo ze mama tez powinna ci pomoc ... Brzoskwinia dobrze ze u was ok i malutka fika :) ... Ala trzymaj się juz bliżej niż dalej ... Iza co tam u was ? Jovanko czekamy na wasz powrót :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa czyżby u Ciebie coś sie zaczęło?,bo cały dzień nie ma Cie tu z nami. Daj znać kochana,bo zaczynam sie martwić o Ciebie :( Zoneczka ją mam że swoją mama tak samo, nic mi nie pomaga,tylko wiecznie coś ode mnie oczekuje i w sprawie pomocy przy dziecku itp itd nie mogę na nią liczyć,bo jak mnie raz na ruski rok odwiedzi,to oczekuje nadskakiwania nad sobą chyba bardziej niż nad dzieckiem :( Dziewczynki macie jakies rady na POTWOOOORNE MDLOSCI CALODOBOWE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mdlodci jes dobry bigos, mieszaj łokciem i konsumuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka szkoda ze mikolaj nie trafil w gust Zuzanki :P ale moze jeszcze polubi w niej lezec :D & Stymulowana i jak w domu? jak sie czujesz? :) & Zoneczko to przykre ze mama tak zareagowala, ale co zrobisz, moze jeszcze jej sie odmieni, moze miala zly dzien tylko albo lenia i chciala tylko kawy sie napic. Nie wiem sama jak bym ja sobie to probowala przetlumaczyc zeby mi tak przykro nie bylo :/ & Ja bylam w czwartek u dentysty, zadnych zebow do leczenia jedynie na 2-3 zebach kamien ktorego teraz nie trzeba usuwac. A jak prze ciaza leczylam zeby to inny dentysta do ktorego chodzilam na kase a teraz nie podpisal umowy i poszlam do innego, mowil ze mam przyjsc w pazdzierniku znowu najpozniej. To co, sciemnial ze jest cos do roboty zeby kase wyciagnac? bo ta dentystka nic do leczenia nie widzi i mowi ze moga mnie zeby pobolewac o zatok z kataru. Na poniedzialek wstepnie mam umowiona wizyte do tego dentysty do ktorego wczesniej chodzilam i teraz sie zastanawiam kto ma racje. Ta nowa dentystka przepisala mi plyn do plukana na bolace dziasla, pytam czy mozna go w ciazy, mowi tak, dzis kupilam i czytam opakowanie i pisze zeby nie stosowac w ciazy.. nie otwieralam go. Ale to co byscie zrobily, poszly w ten poniedzialek do tego wczesniejszego dentysty? bo co jesli tylko na kase bedzie chcial mnie naciagnac, powierci cos i skasuje ze trzy stowki? bo teraz prywatnie chyba ze podpisal umowe. Plynu nie ruszam, zapytam w poniedzialek gina na wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ostatni tydzien spedzam bezsennie noce. Zasypiam kolo 5 dopiero i spie z moim dlugo bo teraz ma nocki. Dzis spalam tylko 4 godz, przetrzymalam caly dzien, nawet kryzys o 17 jak juz oczy same mi sie zamykaly. A teraz zas nie chce mi sie spac!!!! Mala jak zwykle kolo 2 sie uaktywnia na dobre, ale nawet wczesniej ani pozniej nie chce mi sie spac choc moge byc nie wiadomo jak zmeczona. Pewnie zasne zas kolo 5 i bede spac pol soboty i znowu nic z tego dnia miec nie bede.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Nessaja w ciazy zeby moga sie psuc w ekspresowym tempie.ja jak chodzilam to tez na poczatku mialam tylko jednego,a potem za jakies 4-5 tygodni znowu wyladowalam u dentysty, i zab byl juz tylko do kamalowego.jeszcze mam jednego do wyleczenia.a plyn tez dostalam, dentosept, i tam tez bylo napisane zeby w ciazy nie stosowac,ale poszlam do apteki i zapytalam o cos innego i facet mowil ze mozna,ze plyn dziala tylko miejscowo i w zaden sposob nie dostanie sie do krwiobiegu ani do dziecka, potem dzwonilam do lekarza i tez tak powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, To ja uaktualnie tabeleczke:) MAMUSIE❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena CIĘŻARÓWKI🌻 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2015 🌻 🌻 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015 Desire 83________31______? cs________ 1dz_____@XX.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 desire83 dopisalam CIe ale nie znam danych, podaj który masz cykl i kiedy najblizsza @ to dopisze:) Jesli chodzi o mnie to wczoraj miałam HISTEROSKOPIE w Klinice bezpłodności w Katowicach i na szczeście wyszło wsio OK. Od 31 stycznia czyli od dnia następnej @ zaczyna stymulacje hormonalną do procedury in vitro. Po 2 tyg stymulacje jak pęcherzyki ładniej urosną to pobieraja zarodki i potem transfer. I na tym tyle by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Ewelka to trzymamy kciuki zeby pęcherzki ładnie urosły :):* dziewczyny ja to się chyba całkowicie posypałam:/ jak było wszystko dobrze i świetnie się czułam to było extra,a teraz jak wrak czlowieka,niby ciśnienie dobre,ale wystarczy ze pojde zrobic śniadanie,to nic ciężkiego przecież,a juz mi serce wali i troche osłabiona sie czuje,do tego nogi spuchnięte dalej i musze wracac lezec,i tak to ;/ Maćkowa rodzisz kochana ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire niestety na takie mdlosci to raczej co nic nie pomoże. Jedynie zyganko usmierza na chwilę. Ja palca sobie wkladalam zeby CHOC z dwie godzinki miec ulgę. Ale tez Caly czas mdlilo. Czy głodna czy pojedzona. Wytrzymaj do 16 tyg powinno na dobre przestać. :-) Oooooo A ogólnie nessajka uwierz mi ze ja wlasnie tak sobie tłumacze ze napewno miała zly Dzien. Lub byla zmęczona. Ja nie jestem obrazalska, to ze mi lekko przykro sie zrobiło to nic , udaje ze jest ok. Ja szukam tez pozytywów. Może to i lepiej niz jak by miała sie wtrącać zabardzo. Oooo Ewelka to widze ze gna to powoli do celu. Zycze ci aby za pierwszym razem sie udalo. Juppi:-) myśl pozytywnie i nastaw sie ze uda sie za pierwszym razem. Ja tak sie w sumie nastawilam za drugim razem ze wyjdzie nam za pierwszym razem. I sie udalo.:-) Ooooo A ja wlasnie wróciłam z ktg. WsYstko wyszło dobrze. I mam do tej mojej poloznej przyjść 14 stego. Fajna babka, uspokoila mnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za godzinę spodziewamy sie ksiedza. Tesciowie latają po całym domu , szykująs sie i sprzataja. Biegają , przestawiaja, ah jak to oni przeżywają. Jakby niewiadomo kto przychodził. :-) ja nie mam nic przeciwko , ale jak ja będę przyjmować to na luzie , na spokojnie, bez stresu, to tylko człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mnie tez mozna dopisac do tabelki : Wiolcia1611, 22l, 1cs, 6tc, tp. 07.09.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoras dziewczyna sie pytała o lekarza w krakowie. Ale do czego ten lekarz ma byc, w czym pomóc. ? Zwykły ginekolog? Czy ze specjalizacją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę do gina niech mnie przewierci bo mam stójkę całodobowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miałam wam jeszcze coś pisac. Ale wszystko mi z głowy wypada. Moj tata sie na mnie obraził. Bo zapytał czy dzis przyjedziemy a ja mu napisałam ze nie. Nie mam juz tyle sił zeby non stop gdzieś jeździć. Byliśmy tam 2 dni temu. A on u mnie odkąd tu mieszkam byl tylko raz. Wczoraj mama była sama bo jemu sie nie chciało przyjeżdżać. Ah ludzie ludzie. Końcówka ciazy a oni mnie tak dobijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah zadziorna strona, pisząc o mdlosciach mogłam pomylić osoby. Ale Nie moge tego teraz sprawdzić bo stronka sie przestawia i nie widze. Dobra ja zmykam coś Robic. Milego dnia kochane <3<3<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×