Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Mackowa co u Ciebie? Wracaj szybciutko,bo mam parę pytań,a oprócz Ciebie tu nikt mi nie odpowiada :( no chyba,że rodzisz,to czekam cierpliwie i trzymam mocno kciuki. Oby wszystko było ok. Trzymaj sie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Zdesperowana Zdrowiej Ja mam dziś gości z noclegiem wiec sprzatam gotuje pieke ale zawsze podczytuje, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Angelusdomunus Znów Zuzia chora, cos poza goraczka się dzieje ? Ewelka Super, myślę ze powinno się udac pierwszym razem, no bo u ciebie wszystko jest ok. Rapasta pisz co tam, może któraś od pisze. Ja niby 4 lata starań a wiem niewiele. 4 cykl z clo, teraz jestem na luteinie, do @ jeszcze 2tyg. Jak to wytrzymać.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus znów gorączkuje? Masakra ci powiem Ewelkaa kochana. Oby za. Pierwszym razem. Się udało Rapasta jakie pytania?? U mnie. Leje ciapa taka ze słabo się robi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Angelus A może zęby? Ile juz ma ich? Alaa U mnie tez pada. Wczoraj jak jechałam wieczorem do Siedlec to normalnie taki śnieg padał a jak wracalam juz deszcz a po śniegu brak śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakies sprawdzone sposoby na ciągle mdłości? Powiedzcie mi czy to normalne,że tak słabo sie czuje,totalnie be siłkreci mi sie w głowie,czasem mi sie slabo zrobi,najlepiej caly dzien bym w lozku przelezala, po nocach spac nie mogę..... No I te straszne mdlosci, brak apetytu,moglabym nic nie jesc caly dzien. Czy to normalne?,bo troche martwi mnie moj Stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczyny! :) Jestem, nie rodze jeszcze. Toż się nie będę pchać przed szereg (chyba). Brzoskwinkom pierwszeństwo :D 🌻 ŻoneczkoKrk ja myślę że może Twoja mama się właśnie nie pcha do pomocy Tobie bo możliwe że Jej też nikt nie pomagał. Może wie że sobie sama poradzisz, sama znaczy z pomocą męża. Powiem Ci tak, coby Twoja mama nie zrobiła to sądzę że i tak byś troszkę ponarzekała :) a bo to za dużo zrobiła, a bo to nie tak jak Ty byś to zrobiła itd. Więc dobrze że masz podejście jakie masz, nie pomogła trudno, świat się nie zawalił :) 🌻 Eweelka to czekamy do tego 31 stycznia jak na szpilkach. Niech Ci pęcherzyki rosną jak balony! I cały zabieg zakończy się pomyślnie :) z całego serca Ci tego życzę!! :* 🌻 Angelus właśnie, może u Zuzi to ząbki tak idą. Ja kiedyś pilnowałam przez kilka miesięcy kolegi siostrzenicy i u niej były bardzo podobne objawy, biegunka i to taka że pieluszki co kilka minut zmieniałyśmy i temperatura. Jak się okazało miała bardzo grube dziąsełka i ząbki miały problem z przebiciem się :/ męczyła się strasznie. Spróbuj może Zuzi masować dziąsła czymś, może to nie koniecznie od zębów ta temperatura ale przecież taki masaż nie zaszkodzi :) 🌻 Nessaja śpij ile wlezie, ja dziś też sobie drzemkę uciełam. Miałam wczoraj jechac do tego laboratorium badania krwi i moczu zrobić, wstałam z rana, poszłam na siku i zapomniałam że miałam napełnić pojemniczek... :P więc wczoraj badania se darowałam, za to pojechaliśmy dziś. A za oknem... strach z domu się ruszać. Śnieg wczoraj sypał taki wieczorową porą że świata nie było widać. Po kilku minutach patrze dalej pada, tyle tylko że deszcz. Na drodze takie jajo że nawet dla psa się łapki rozjeżdżają ;) Leje, wieje, szaro, więc najlepsze zajęcie na taką pogodę to spanie. Mi się nawet jeść odechciało ;) Co do dentysty to ciężko zgadnąć szczerze Ci powiem. A czujesz że Ci któryś ząb zaczyna dolegać? Boli czy ćmi? Jeśli nie to może faktycznie nie ma sensu iść w poniedziałek. Za samą wizytę Ci zaśpiewa nawet jeśli nic robić nie będzie. A Ty znów będziesz siebie i maleństwo stresować :) lepiej idź tylko na wizytę do gina, ta wizyta dostarczy Ci odpowiednią dawkę emocji ;) 🌻 Brzoskwinko niestety tak jest, jak chodzisz, ćwiczysz, ruszasz się to czujesz się jak młody bóg, ale jak już masz kilka dni wolnego, takich dni bezczynności całkowitej to od razu gorsze samopoczucie :/ leżakuj, leżakuj i zbieraj siły na poród :) Ja jeszcze nie rodze :) w nocy miewam skurcze, ale jak zmieniam pozycję to przechodzą. Nie raz budze się z myślę "to już teraz? zaczęło się?" ale jak widać jeszcze nie :) szczerze mówiąc to nawet nie wiem czego mam się spodziewać. Jak te skurcze będą wyglądać, jak je będę odczuwać... no czarna magia ;) więc se czekam dalej ;) 🌻 Rapasta dziękuję Ci bardzo za kciuki :) ale puść kochana narazie bo to jeszcze nie czas ;) jakoś nie mam weny twórczej na pisanie dlatego się mało udzielam :) jakie masz pytania? Wal śmiało, postaram się pomóc :) Co do mdłości to spróbuj soku z grejfruta świeżo wyciśniętego. Mi ten patent sprzedała koleżanka z pracy, na nią niby działało świetnie. Tak ze 3 razy dziennie spróbuj szklanke soku wypić, może coś da :) Herbatka z imbirem też niby pomaga :) może to być zwykła herbata i do niej plasterek lub dwa imbiru trzeba wkroić. No i zażywaj ruchu. Jakieś spacery uskuteczniaj czy delikatne ćwiczenia w domu (ale to może już po wizycie u lekarza jak stwierdzi że jest wszystko ok i da zielone światło). 🌻 Desire83 to zniknięcie z tabelki to pewnie przypadkowe, któraś z dziewczyn musiała wrzucić starą tabelkę :) co do lekarza z kliniki to niestety nie pomogę bo to nie moje rejony :( 🌻 No i na koniec wklejam tabelkę i dopisuję Wiolcie :) MAMUSIE 😍 Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena CIĘŻARÓWKI 🌻 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 🌻🌻 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015 Desire 83________31______? cs________ 1dz_____@XX.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta to jak najbardziej normalne:) postaraj się dużo odpoczywać, pij dużo wody i przede wszystkim jedz!! Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie dasz rady nic przełknąć:) Musisz jeść, bo inaczej będziesz osłabiona, a mdłości się nasilą. Znajdź coś, co Ci teraz najbardziej smakuje. Ja pamiętam, że na początku ciąży wchodziły mi tylko banany i kanapki z pasztetem i ogórkiem kiszonym:) Zanim wstaniesz z łózka to zjedz kromkę chleba, którą sobie przygotujesz wieczorem, a jeszcze lepiej jak otworzysz sobie rano okno i powdychasz świeżego powietrza. No i niestety musisz to przetrwać:) w najlepszym wypadku przejdzie Ci to w 11/12 tygodniu, chyba że będziesz się męczyć jak nasza biedna Maćkowa, ale musisz być dobrej myśli:) No i pamiętaj dla kogo to wszystko;) Maluszek musi się rozwijać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta uu to jest aż tak źle? Znaczy może nie koniecznie "źle", po prostu gorzej znosisz początek ciąży. Jeśli jeść nie możesz to chociaż pij dużo wody, tak do 3 litrów dziennie. W niewielkich ilościach i małymi łykami ale pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mnie tez mozna dopisac do tabelki : Wiolcia1611, 22l, 1cs, 6tc, tp. 07.09.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Moja wiadomosc sie dwa razy wyslala :) Mackowa dzieki za wstawienie mnie do tabeli :) :) Rapasta ja tez Ci odpisywalam ale moze nie zauwazylas... jesli chodzi o mdlosci toslyszalam ze zanim wstaniesz z lozka jest dobrze zjesc jakiegos herbatnika albo sucharka... A ja dzis wybralam suknie slubna!! :) jest przepiekna, a w kwietniu jak mi urosnie brzuszek to pojde na przymiarke i mi ja dopasuja :) ale nie powinien bardzo urosnac bo to bedzie poczatek 5 miesiaca ;) Dzis jedziemy do Anglii... troche sie stresuje tak dluga podroza bo jest strasznie meczaca... no ale trzeba juz wracac.... bede zmieniac prace bo jak dotad sprzatalam ale teraz nie chce ryzykowac wdychania preparatow i dzwigania mopow i odkurzaczy... takze bede starac sie o prace w takim sklepie ze zdrowa zywnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiolcia nie ma sprawy :) To ja Ci szerokiej, bezpiecznej drogi życzę!! :) Obyście szczęśliwie i bez żadnych przygód dotarli do domu :) pochwal się suknią jeśli masz do niej link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! U mnie problem z netem. A co za oknem się dzieje! Od wczoraj silny wiatr, burza, grad. Problemy z prądem, tv itd. Masakra. Dzisiaj idąc do auta dostałam deską w głowę, na szczęście nie dużą. Strasznie roletami metalowymi trzaska, mam wrażenie, że zaraz je wyrwie. U mnie już po dniach płodnych, ziółka pije, temp mierze. Zobaczymy co tego wyjdzie. Termin @ 19.01. A teraz czekanie! Rapasta, herbatka imbirowa, krakersy, chrupki kukurydziane albo ryżowe. Mi też pomagała cola, wiem że nie powinno się jej pić, ale tak 2-3 łyki. I też cukierki owocowe. Staraj się nie dopuszczać do głodu, zanim wstaniesz zjedz np chrupka czy krakersa. No i pamiętaj, że w końcu one miną ;-) -Ewelka, trzymam kciuki! -Zdesperowana, Sara, wiem co czujecie. Mam wrażenie, że ciąża to jak wygrana w totka. Ja przy infekcji też się z mężem nie przytulałam no bo jak ogień na dole to nie da rady. Ale przy przeziębieniu nie odpuściliśmy. Kochaliśmy się według zasady- kto ma katar ten na dole czyli ja :-P -BUZIAKI DLA WAS! Uciekam szykować żarełko bo goście dzisiaj się zjeżdżają z noclegiem. A mnie też możecie dopisać, lat 24, @ 19.01, a starań przyjmijmy że 8, bo wtedy wzięliśmy się ostrzej za pracę, a i 2 maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
MargaretLucas to teraz czekamy na efekty Waszych działań :) no i ściskam kciuki żeby okazały się owocne :) Uważaj na latające deski i inne przedmioty :) No i dopisuję Cię do tabelki :) MAMUSIE 😍 Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena CIĘŻARÓWKI 🌻 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 🌻🌻 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 MargaretLucas_____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015 Desire 83________31______? cs________ 1dz_____@XX.01.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa y mnie wczoraj to samo sypalo tak ze świata nie widać a zaraz lał deszcz co to za pogoda no masakra ciapa lapa :/ Moje samopoczucie dzisiaj juz troszkę lepsze. Ale smaku nie mam. Ale apetyt w miarę dopisuje. Rapasta nie pomogę Ci bo u mnie się bez mdłości i wymiotów obyło Stymulowana ola jak tam. Sobie. Radzicie świeże mamusie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka Krk Sorki,nie zauważyłam że napisalas,po prostu nie skojarzylam,że to do mnie :) dziękuję za odzew i za cenne rady. Sara, Alaa66 dziękuję dziewczynki za odzew i za rady. Będę próbować wszystkich po kolei. Mackowa kochana Ty moja ok puszczam kciuki,ale Tylko Do czasu,az Nie zaczniesz rodzic :) i dziekuje Ci rowniez za wspaniale rady, rowniez je wyprobuje. Na Ciebie kochana zawsze mogę liczyć :* dziękuję. Agniesia88 Tobie również dziękuję, napewno wyprobuje wszystkie rady Wiolcia dziekuje i przepraszam,nie zauważyłam że napisalas. Dziękuję za radę. Jeżeli masz link do sukienki to pochwał sie. I z ta praca,to masz rację,po co masz wdychac te chemikalia i dźwigać te wszystkie sprzęty, a szczesliwej podróży. MargaretLucas dziękuję również. I trzymam za Ciebie kciuki,aby wszystko poszło po Twojej myśli. Dziękuję dziewczynki bardzo za dobre rady i napewno każde po kplei wyprobuje,wkońcu któreś moze pomoże :) Dziewczyny co sadzicie o ćwiczeniach i bieganiu w czasie ciąży?,bo chciałabym kontynuować,ale nie wiem czy mogę i na ile mogę sobie pozwolić na dalsze cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta ćwiczenia najlepiej jest skonsultować z lekarzem. Jak będziesz na najbliższej wizycie to podpytaj :) myślę że jeśli ze strony medycznej nie będzie przeciwwskazań i Ty się będziesz dobrze czuła to nic nie stoi na przeszkodzie :) ale mówie, lepiej podpytać się specjalisty, nie robić nic na własną rękę bo za dużo masz do stracenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojejku znów strona przeskakuje? Powinien być większy limit postów do dodania na jednej stronie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Toosiaa a co u Ciebie słychać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta tez takie pytania zadawalam. Niestety im dalej w ciążę tym mniej chęci w rezultacie nie ćwiczyłam. Jak nie ma przeciwwskazań to można. Ćwiczyć ale napewno nie biegać. Rowerek stacjonarny ok. Bieżnia czyli spacery na. Rolkach jeździłam do 3mca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta Bieganie to bym sobie raczej odpuscila bo to jednak jakies wstrzasy itd... napewno joga pilates i wszystkie statyczne cwiczenia sa ok. Jednak sporty przy ktorych grozi upadek trzeba sobie darowac.. ja np trenowalam boks i kickboxing ale teraz dluuuuuga przerwa mnie czeka z racji ciazy :) :) Dziewczyny jesli chodzi o sukienke to nie mam linku bo weszlam do salonu zobaczylam, przymierzylam i juz wiedzialam ze to ta :) :) a mozna tu jakos zdjecie wstawic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strono, stroneczko przeskakuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
rapasta a ćwiczyłas przed ciąża ? i co ? :) ja od 15 tygodnia zaczełam znowu ćwiczyc i ćwiczyłam aż do teraz,do 38 tygodnia.teraz po szpitalu i po tej akcji z ciśnieniem juz nie moge.cwiczyłam głównie to co przed ciąza,tylko bez jakichs podskoków i wstrząsów :) Wiolcia jak masz linka to nam pokaż tą suknie :) Maćkowa mi sie wydaje ze tez mam juz delikatne skurcze,ale na sto procent nie wiem,bo tak jak napisałas nie wiadomo jak to wyglada i czego się spodziewac :) mnie zaczyna bolec brzuch jakby na @,i czasami tez w dole pleców,a podejrzewam ze to skurcze bo w szpitalu na ktg jak mnie tak bolało to rysował się skurcz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stronoooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sru tu tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×