Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No właśnie miałam prenalen w razie w i zaginął w akcji :(:( tragedia jakaś. Trzeba się kurowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mackowa- luteina tylko w razie plamien i dowcipna :p bez problemu przepisala.. nooo zanim mi zrobia usg w Anglii to juz bedzie widac duzo wiecej bo to bedzie pewnie ok 12tc czyli za 6 tygodni :o chyba jajo zniose :p ogolnie jest pecherzyk 0.65cm a w srodku kruszynka 0.29cm :D hehe Iza- ja poszlam w Chojnicach, a Ty skad jestes? Kuuurde troche mnie przeraza ta opieka w UK ale jak cos to w kwietniu znow bede w Polsce to pojde do tej samej gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiolcia tak pytam o ta luteine bo ja bralam ta pod jezyk na poczatku i tak nie koniecznie sie po niej czulam. Pozniej mialam dowcipnal, i po niej bylo juz ok :) co prawda uciazliwsze stosowanie ale lepsze samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mackowa a czemu musialas brac luteine, cos bylo nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Wiolcia najpierw profilaktycznie lekarz przypisal ta pod jezyk na podtrzymanie ciazy a pozniej zaczely mi sie przedwczesne skurcze i szyjka macicy zaczela sie skracac. Wiec tym razem dowcipna luteine dostalam. Dobrej nocki dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa co do godz to jutro będę wiedzieć. W niemczech jak to w niemczech wszystko na odwrót heh :) Jeżeli im kobieta gorzej sie czuje tym lepiej dzidzia,to ją mogę sie masakrycznie czuć,aby było wszystko ok. Nawet nie wiesz jakbym sie cieszyła,jakby to był chlopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemka laszki to ja jovanka pisze z zaświatów nawet mi tu dobrze, urodziłam juz 3 dzieci w międzyczasie gdy niepisalysmy koncze z wami poniwaz żadna z was nie przyszła na mój skromny pochówek i tak leze bez wienca przez was w zimnej ziemi :(:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh naprawdę tej osobie co tu pisze posty raz na jakiś czas jako gość musi się naprawdę nudzić i próbuje nieźle sprowokować. Ja się dzisiaj czuje jeszcze gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelus aby wszystko u zuzi było dobrze:* Dziewczyny czytam was ale nie mam co pisać, dół mnie złapał. Oczywiście ciesze się waszym szczęściem:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Ala nie zwracaj uwagi. To jakaś biedna zdesperowana istotka. Pamiętacie takie wpisy w sylwestra, zaraz po północy? Mi to się żal zrobiło tej osoby, musi być bardzo samotna, skoro spędzała sylwestra przed kompem, pisząc jakieś głupoty. Bardzo Ci współczujemy gościu. Na prawdę, to musi być bardzo ciężka choroba umysłowa. Pewnie nie ma na to lekarstwa. Pewnie często masz ochotę palnąć sobie siekierą w łeb, ale nawet na to cię nie stać. Bardzo, bardzo ci współczuję i z góry wybaczam wszystkie złośliwości, które polecą w moim kierunku, jak tylko to przeczytasz. No ale cóż... Choroba to choroba, nie będę mieć ci tego za złe. Pozdrawiam cię serdecznie i życzę wielu lepszych dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Temu komus kto tu pisze jako gosc czasem takie glupoty to sie chyba zdaje ze to jest smieszne.... a to jest zalosne i pokazuje bezmozgowie tej osoby ;/ Dziewczyny a ja nie wiem co sie ze mna dzieje... dobrze sie czuje, nie mam mdlosci ani nic to chyba mi sie na psychike rzucilo :p wpadam w jakies histerie z byle powodu rycze bez sensu tylko dlatego ze jest np jakas stresujaca sytuacja albo sie posprzeczam z narzeczonym.... nie panuje nad wlasnymiI emocjami ! Juz nie wiem czy to te hormony czy to ze mna cos nie tak... moj narzeczony sie juz wkurza i mowi: no i czego Ty znowu ryczysz... ?? Ehhhh moze chociaz Wy mnie zrozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia ją mam tak samo. Na zakupach potrafię sie rozryczec bo zobaczę jakaś biedna osobę i mi sie jej szkoda zrobi,albo że leci smutna piosenka w radio. Heh takie uroki ciąży,ahh....te hormony :) Mackowa w pn mam wizytę na 9 rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 wiesz ten gość widzi,że my tu wspieramy sie nawzajem i myślał,że jemu też pomożemy,no ale sie pomylił wchodząc na forum A więc gosciu TO JEST FORUM O CIAZY MACIEZYNSTWIE itp. A NIE JAK MYSLALES FORUM PSYCHIATRYCZNE DLA OSOB MAJACYCH COS NIE PO KOLEI W GLOWIE I STRASZNIE OSAMOTNIONYCH. ale zdam sie na gest jak Agniesia88 i też wybaczam,przecież takim ludziom to grzech nie wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Dzieki dziewczyny za wsparcie! :) tylko dlaczego faceci nie potrafia tego zrozumiec?? :p moj sie na mnie patrzy jakbym zwariowala albo sie sam denerwuje albo jest na mnie zly.... a mowilam mu zeby nie bral tych moich placzow do siebie.... no dobra ale przynajmniej wiem ze to normalne... tu sie bede Wam wirtualnie wyplakiwac jakby cos :) bo nie ma co liczyc na nagla fale zrozumienia ze strony meskiej rasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 serduszko.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo jak u.was kochane? U nas okropna pogoda wieje pada i zimno.. Co w ogóle.z.tym cafe.bo wyświetla że dodalo post a.nie.ma a na stronę chyba za wczesnie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba strona to cafe robi się.coraz bardziej denerwujące. Wiolcia hormony ach.skąd ja.to znam w.ciazy z zuza.potrafilam płakać na reklamie proszku.do prania;*;* alaa jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope20
Cześć dziewczyny !! Widzę, że jest nas wiele. Ja również z moim partnerem staramy się o dzidziusia. To nasze największe marzenie. Staramy się dopiero od dwóch miesięcy, ale już się przekonałam co znaczy zawód z powodu jednej kreski. Tak marzę o tym by tym razem było inaczej. Bym zobaczyła na teście dwie kreski. Wtedy będę najszczęśliwszą kobietą na świecie. Test robię za dwa tygodnie jeśli oczywiście nie pojawi się miesiączka. Trzymajcie kciuki, proszę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwiedziła mnie moja mama. Kilka dni ja prosiłam zeby mnie odwiedziła i wkoncu przyjechała. Chciałam zeby mi coś pomogła. Akurat prasowalam. Pomyślałam o fajnie to mi kolderke ubierze i materacyk. Albo pomoże z ubraniami. A ona pierwszy tekst walnela : to pochowaj to , przecież nie będziesz przy gościach prasowac. Ah.. a jakos mi tak brakowało tego zeby wlasna mama mnie wsparla.. moge liczyć tylko na meza. A od teściowej nie chce pomocy. Bo ona juz starsza , ma stare sposoby, brudne ręce. Ale twierdzi ze czyste. Ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×