Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Margaret, ja bym nie wytrzymała i bym zrobiła już :) no chyba że miałaś wcześniej nieregularne mies.to byłaby taka opcja żeby poczekać. Ale zrób lepiej test kochana i czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Jestem, zyje mam sie jako tako ;) Plecy bola, zgaga nie wielka ale dokucza, mala slodko kopie choc juz raz pokazala na co ja stac ;) probowalam zasnac i oczywiscie okolo godziny 2 zaczela kopac, wiercic sie jak zawsze, i nagle jak mnie kopnela na srodku to az wyrwalo mi sie ala! za chwile znowu! musialam sie przekrecic bo mialam wrazenie takie jakby mi cos wyrywala :P taka mala a taka silna :) :) Moj maz wczoraj zaproponowal mi dwa inne imiona; Arleta i Nina. Kurcze no moze i brzydkie nie sa ale dla mnie juz jest Milenka :) Mowi ze on tez by chcial miec cos do powiedzenia, to mu powiedzialam ze moze jej wybrac drugie imie jak chce :P Bo Milenka mu sie podoba ale mi sie wydaje ze chodzi tu o to ze sama wybralam takie imie i tak mowie :P ehh faceci i ich duma :P No i musze sie wam pochwalic :D nie wiem czy pamietacie jak mowilam wam o konkursie w naszej spoldzielni na najladniej przystrojony balkon swiateczny. Otoz wczoraj bylo ogloszenie wynikow, myslimy a co nam, jedziemy chociaz zobaczyc kto wygral. I facet zaczyna czytac od pierwszego miejsca i czyta nas.. my zonk. Ja na P, P na mnie i zaczelismy sie smiac. My to zglosilismy do jaj, tak dla zabawy bo P to stroi dla siebie a nie dla kogos czy na konkurs bo on to lubi. A tu taki szok :D i takim oto sposobem PIERWSZY raz w zyciu cos wygralismy :D a wygralismy taki opiekacz niby do panini, cos jak zamykany grill elektryczny :D dzis bede go probowac :) bedzie grillowana piers z kurczaka :) Wczoraj tez z nudow stwierdzilam ze zrobie sobie kilka fotek, taka mala sesyjka :P dziolchyyy ile sie nagimnastykowalam... wstawac, legac, wstawac, ukladac, wstawac zeby zas wlaczyc samowyzwalacz, a to mnie nie objelo, a to za nisko, a to przestawic statyw, a to wlosy rozczochrane, a to mina nie taka az wkoncu padla mi bateria :P & Zoneczko tak pozbierala sie :) ma sie dobrze, jej synek tez :) to naprawde dar od losu ze jednak wszystko wporzadku :) A jak dzis u Ciebie? dzieje sie cos? noo juz na wylocie jestes :D :) i pochwal sie wloskami :) & Eweelka masz jakies wiesci od Pity moze? Ty mialas chyba jej maila jak dobrze kojarze. Nic sie nie odzywala? :( A jak u Ciebie samopoczucie? jeszcze tylko tydzien do konca miesiaca i wszystko miejmy nadzieje ruszy z kopyta :* & Mackowa czekamy na opis porodu :* Wiesz co mnie tu ruszylo? ze ani razu sie nie pozalilas, Jezu kobieto skad Ty masz w sobie tyle sily i dobrego humoru? ;) nie jedna juz by sie podlamala ze zmeczenia, z ciaglego bolu krocza. Jak urodze to bede do Ciebie pisac zebys i mnie zarazila taka dawka pozytywnego nastawienia! :* & Jovanko jak tam? Co Ci dzis Kacperek powiedzial? :) wiesz, moze synus wdal sie w ojca ;) skoro M przepowiedzial ze bedziesz jego zona, jestes w ciazy, bedzie syn to syn prawde mowil ze wczoraj g*owno zrobisz :D :P i jak z obiadkami? :) czy do rybki sie przekonal od tamtego czasu? :) & Paola jak u was relacje? jak z praca? nic sie nie odzywasz :) & Iza mnie tez pobolewal brzuch jeszcze niedawno. Teraz juz jest ok, ale tez ani sie przekrecic nie dalo. Tzn teraz tez czasem tak mam ale juz nie tak jak wczesniej :) kurcze nie wiem ale normalnie powinnam sie tym zmartwic jak Ty, a ja najzwyczajniej w swiecie jestem spokojna mimo ze bolalo. Jakos czuje ze musi byc dobrze :) i ciesze sie ze Alex zdrowo rosnie :) i niee, nie jest to mozliwe zeby mial 10cm :) moja Mili w 21tyg 6dniu miala 17,6cm ale na poprawke biore ze wychodzi dwa tyg mniejsza. Znowu kolezanka w 20 tyg mowila ze maly od niej ma cos w granicach 20cm :) Najwazniejsze ze Alex zdrowo rosnie :) & Agniesia ja wizyte teraz mam 3 lutego :) czekam z niecierpliwoscia :P a powiedz mi, dostalas juz moze skierowanie na krzywa cukrowa? bo ja wczoraj zaczelam 24 tydzien i nie mam :P Usia mi mowila ze to ponoc mozna do 28 tyg zrobic. Ale tak mnie dzis tchnelo ze przeciez wszystkie tu robily a ja nic nie wiem :P Pokaz brzuszek :) Iza!! Tez mialas wyslac! & Brzoskwinka a jak u Ciebie? dzis do szpitala sie kladziesz, dzieje sie cos? Uparciuszek z Wiki :) & Zdesperowana a jak Ty sie czujesz? chorobsko na dobre powrocilo? & Mamaniemama gdzie jestes?? wszystko z Janeczka wporzadku? Jak sie czujesz? & Rapasta plamienia ustaly? bylas u swojego gin? & Wiolcia mi w pierwszej ciazy czasem pomagaly chipsy. W tej ciazy nie mialam takich mdlosci ciagle wiec w miedzy czasie przerwy moglam cos zjesc, ale nic mocno aromatycznego. A wymiotujesz? podobno jak sie z******ana to wymiotuje sie smakiem banana ;) tak w razie wu na przyszlosc zeby bylo przyjemniejsze, chociaz ja w praktyce nie wyprobowalam ale moze faktycznie tak jest bo kolezanka z nad kibla wolala "Karoool! banannn!!!!" zjadla i dalej rzygala, ale przynajmniej bylo to odrobinke przyjemniejsze mowila. A na mdlosci sposob to jedna poradzi to, druga tamto. A to co naprawde Tobie spasuje to juz niestety musisz probowac ;/ metoda prob i bledow.. a masz na cos smaka? ja na poczatku jadlam czesto pierogi ruskie podsmazone na patelni, chleb z serem. Wytrzymaj te mdlosci. Mi przeszly na dobre chyba po 16 tyg. Ale u Ciebie moga skonczyc sie szybciej ;) & Ciekawe co u Giubelli.. & Mamusie, jak wy sobie radzicie? Olala jak z mezem sie uklada? mieliscie okazje porozmawiac? jak katarek Lenki? Stymulowana opis porodu z papierem mnie rozbawil :) Kasie? jak u was? Kasik 89 karmisz piersia juz, dobrze skojarzylam ze tak pisalas niedawno? :) Kasia 12 nie ma co siedziec w tej pracy, musi miec godne warunki. Co to za szef ktory robi pod gorke ;/ mam nadzieje ze w nowej firmie bedzie u sie lepiej pracowalo. & Kasia 85 a Ty bylas u tego gina? co dalej? & Alaa bidulko, krocze Cie nie oszczedza :( & Sara a ile wy sie juz staracie?? & Desire podziwiam ;) ja jak dolaczylam mialam przeczytac jedynie okolo 60 stron ii.. skonczylo sie na tym ze przeczytalam moze dwie trzy pierwsze strony :P ale wieksza polowa za Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret trzymam kciuki :) oby to bylo to :) sprobuj zatestowac ale pamietaj ze moze byc jeszcze wczesnie na dwie kreseczki. Mimo wszystko ja bym nie wytrzymala :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
MargaretLucas o rany!! :) Kochana jak masz w sobie jeszcze chwilkę cierpliwości to poczekaj do tego 26 :) ściskam kciuki żeby to była upragniona ciąża!!! :) 🌻 Nessajko gratuluję wygranej! :) szczerze Ci powiem że chyba przeoczyłam informację o tym konkursie, ale to oczywiste że wygrana jest Wasza. Tak przystrojonego balkonu dawno nie widziałam :) A co do żalenia się to nawet bym chyba nie mogła... wiesz za długo się staraliśmy z Maćkiem o to dzieciątko. Byłam świadoma tego że przede mną nieprzespane noce, ciągłe zmęczenie... o takim bólu krocza nie wiedziałam bo niby skąd ale jak trzymam w ramionach moją Oliwkę to se myślę "poboli poboli i przestanie" dla tego szczęścia warto pocierpieć :) zresztą sama się niebawem przekonasz o czym mówię i jak to właściwie jest :) 🌻 Brzoskwinko bo ja dalej w tyle jestem i nie wiem jak sytuacja wygląda, wymieniłaś się z kimś nr tel żeby poinformować nas o porodzie? :) kurcze może to będzie już dziś?! :) 🌻 Wiolcia ja też jadłam czipsy jak głupia na śniadanie. Nic innego mi przez gardło nie przechodziło. A jak już przeszło to z impetem wracało tą samą drogą ;) 🌻 A czy ktoś widział Mamaniemama? :| 🌻 Iza przyznaje się bez bicia że zapomniałam o Twojej wizycie :( ale cieszę się bardzo że z dzieciątkiem jest wszystko ok :) ja na Twoim miejscu już bym zaczęła szykować wyprawkę dla dziecinki, tak po troszku żeby nie zostawiać sobie wszystkiego na ostatnia chwilę :) 🌻 Dziewczyny a dzis o 21.45 minie tydzień! od narodzin Oliwki. Kiedy? jak? gdzie? ten czas minął? :| nie mam pojęcia... 🌻 Zmykam teraz zjeść kanapkę z bułką wrocławską i masłem... masakra jakie to smaczne :) w niedziele po powrocie ze szpitala zjadłam takie dwie wcale ich nie żując ;) Reszcie dziewczynek odpiszę później :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hej wam:):) Nessja u mnie angina na dobre wróciła biorę antybiotyki i zaczyna być lepiej, gardło mnie już mniej boli ale nartwie się o moje węzły chłonne aż mnie od nich szyja boli, ale zobaczymy może antybiotyk da radę, choć lekarz oznajmił mi że antybiotyk może sobie nie poradzić a zastrzyków nie chcialam bo przez10 dni musiała bym jeździć na nie do przrchodni. a trochę mi to nie na rękę ehh. Margaretlucas moim zdaniem wstrzymaj się jeszcze. na spokojnie poczekaj kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Na początek gratulacje dla Maćkowej :) Jovanka dobrze,ze u Kacperka już ok :) Angelus jak Zuzia? U mnie kiepsko. Nie wiem co mam dalej robić. Na razie jestem w zawieszeniu. Moja mama wierzy, że nam się niedługo uda bez lekarzy i tego wszystkiego. A ja nic nie wiem. Mam trochę dosyć. Już zaczynam tracić nadzieję na wszystko. Powoli zaczynam się przyzwyczajać do myśli, że nie będą już nigdy miała dziecka. Zostaniemy tylko we trójkę. Mąż też bardzo to przeżywa. Zaczął nawet rozmawiać o tym z bratem, co nigdy wcześniej się nie zdarzało. Jest mi bardzo ciężko. Najbardziej mi przykro, bo nie mogłam liczyć na bardzo bliską mi osobę wtedy kiedy najbardziej potrzebowałam wsparcia. Teraz wiem na kogo tak naprawdę mogę liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny. Gosciu ją też miałam regularne cykle. A po raz pierwszy przesunęła mi sie tak strasznie owulka. Miałam ją ok. 25-27 dc. Wiem,że to trudne,ale musisz uzbroić sie w cierpliwość. Życzę Ci,abyś za tydzień ujrzała fasoleczke. :) trzymam kciuki. Daj znać jak sie wszystko rozwiąże. I ogólnie jak sie czujesz Iza nessejka plamienia ustały. Tylko te ciągle 24-godzinne mdlosci i wymioty dają mi w kość :( nie mam siły nawet głowy podnieść z łóżka :( No ale cóż,mam nadzieję,że to normalne i że dzidziunia sie dobrze rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej :) Mojej córeczce się wszystko poprzestawiało, a mianowicie NIE CHCE SPAĆ MI W SWOIM ŁÓŻECZKU! Przy piersi zasypia, potem chwileczke muszę trzymać ją w pionie a gdy chce ją odłożyć zaczyna marudzić albo śpi po pół godziny.. Wszystko jest dobrze jak spi obok mnie w łóżku, a tego chciałam uniknąć.. Mam nadzieje, że to chwilowe przez katarek. Mamusia jest dzielna i za każdym razem odkłada ją do łóżeczka a jak Lenka zaczyna marudzić śpiewa jej wymyślone piosenki i głaszcze po pleckach. Pomaga :) & Wiolcia postanowiłam, że pojade jak tylko mała będzie zdrowa. Mam nadzieje,że będzie tak jak piszesz, mąż zatęskni, przyjedzie po nas i szczerze porozmawiamy.. Pamiętam jak na początku ciąży miałam tak samo z jedzeniem.. Kilka dni nawet zrezygnowałam z gotowania bo przez sam zapach robiło mi się nie dobrze. Pocieszające jest fakt, że to minie :) & Mackowa z tą Zółtaczką miałam tak samo. Pojechałam do poradni neonatologicznej i pediatra jak tylko rozebrałam małą powiedziała, że jest żółta. Ja się pytam gdzie bo nie widać (?) Pobrali Jej krew i faktycznie miała podwyższoną bilirubine. Za tydzień jedziemy znowu i zobaczymy. Co do Maćka to zazdroszcze :) powinnam zabrać mojego męża do Was, może jakby się na Was napatrzył to zmieniłby choć ciut w swoim zachowaniu :) Co do krwawienia, jestem ponad trzy tygodnie od porodu i nadal krwawie a ostatnio nawet bardzo dużo. Nie wiem czy to normalne ale moja koleżanka krwawiła coś ok 4-5 tyg. & Jovanka może zmęczenie jest oznaką wczesnej ciąży???? :) & IZA super wieści :) mały się z Wami troche pobawił :) & Nessaja w pełni zasłużyliście na tą nagrode :) z mężem jeszcze się nie układa, ale się ułoży :) wierze w to. Lenka ma jeszcze katarek, dzisiaj chyba zakasłała ale niestety nie jestem pewna. OOOO teraz już jestem bo w tym momencie zakasłała dwa razy :( cholera jasna :( jeśli się powtórzy to znów lekarz albo tak jak mówiła pediatra szpital :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Karciaaa a jak tam u Ciebie? Jak czujesz sie w roli mamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno zajście w ciążę ułatwia zerwanie z nałogami i odpowiednia suplementacja mężczyzny (np. promen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promen tak jest super, mój jak wziął wczoraj tak stoi mu do teraz, przelewam się o ja biedna powinni wiadro gratis dodawać do tego zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Kasik_85 Mogę się podpisać pod Twoja wypowiedzia, stracilam juz nadzieje. Choć jak czytam stymulowanej "stopkę"......to ona na chwile wraca. Nessaja Staramy się ponad 4 lata. Właśnie wrocilam z aerobiku, jestem padnieta, marzę juz o prysznicu ale najpierw musialam odpocząć i zajrzeć do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
sara ja jak sie staralam kazala zmniejszyc aktywnosc fizyczna. moze to glupie no ale podzialalo jak przestalam skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Sara i Kasik nie poddawajcie się kochane bo jest o co walczyć ... Wiem ze cały czas to slyszycie ale musicie o tym pamiętać :* ... Jovanko witam z powrotem :) calus dla Kacperka :* ... Angelus jak Jaś ? Dzielna jesteś kobieto ;*... Mackowa czekam na opis z niecierpliwością ;) ... Nowe ciężarówki trzeba się cieszyć z tych dolegliwości ciążowych bo to znak ze kruszynki rosną :) ... Ala jeszcze tylko trochę ;) ... Dziewczyny tak narzekacie na mężów po porodzie ... U mnie było tak ze miałam kryzys chyba w 2 dzień po powrocie ze szpitala ... Plakalam z byle powodu i np jak musialam prosić K o podgrzanie mleka w nocy to mi się wydawało ze go zmuszam i wg choc wcale tak nie bylo i powiedzialam mu ze inaczej to sobie wyobrazalam i od tamtej pory jest super ... Dzielimy się obowiązkami i K zrobił się bardzo czuły ... Widać ze tęskni za moim cialkiem i szczerze juz prawie był sex ostatnio ale trochę się boje bez kontroli u lekarza czy tam u mnie już wszystko jest wyleczone ... Mężu opiekuje się małym i beze mnie tez by sobie poradził bez problemu ;) wiec póki co u mnie jest fajnie ... Nessaja gratuluje wygranej :) tak ja troszkę karnie piersią i sciagam pokarm bo mam strasznego glodomora no i dokarmiam mm ... Dziś np zjadł 140ml :) no szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza niesamowita. Ja miałam pracowity Dzien. Pranie sprzątanie. I takie tam różne d**erelki. W nocy miałam skurcze bolesne co 10 minut ale poszłam do kibla, porozciagalam sie , pochodzilam i mi przeszlo. I zasnelam. I dzis raz na jakis czas. Ah to czekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem ciekawa jak się mój będzie zachowywał po porodzie. Mam nadzieje ze wszystko będzie ok. Koleżanki kuzynka dzisiaj urodziła w 34tc jakoś mnie to przeraziło na szczęście wszystko jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Ale tu cicho dzisiaj :) Mniej do nadrabiania mam :) xx Alaa mam nadzieję że jednak wszystko pozytywnie się wyjaśni u teścia po badaniach histo.... Trzymam kciuki :) xx Żoneczko u mojej siostry na razie bez zmian. Nie udało im się jeszcze :( Aczkolwiek ostatnio jak z nią to mówiła że nie ma tak że pilnują dni płodnych, seksują się kiedy mają chęć więc możliwe że nawet nie trafiają w dni płodne :) Także czekamy :) xx Angelus kochana przesyłam Ci mnóstwo mojej energii żebyś dała radę z chorobami dzieciaczków :) :* xx Agniesia jest nas za dużo żeby pamiętać o wizycie każdej z nas :) Najważniejsze że żadna z nas nie ma nikomu tego za złe i pisze zawsze po wizycie :) Ja też nie pamiętam kiedy Ty teraz masz wizytę :) A lekarzowi udało się dziś pomierzyć wszystko u Waszego niuńka??:) Kochana możliwe że Alex ma wiecej cm :) Nie dopytałam lekarza :) Ale najważniejsze że wszystkie wymiary ma w normie :) Kochana odnośnie moich bóli to zapomniałam się dopytać ale tydzień wcześniej jak byłam u położnej to mówiłam jej że mnie boli (wtedy jeszcze nie bolało tak jak ostatnio, ale i teraz w sumie jest ok), brzuch ale powiedziała mi że to normalne i że jak będzie bardziej bolało to żeby wziąć paracetamol :) xx Margaret jak dasz radę to wstrzymaj się jeszcze z testem :) xx Nessaja gratuluję wygranej :) Nie dziwię się, w końcu Wasz balkon był najlepszy :) Nessajka dzięki za porównanie wymiarów Waszej małej :) W takim razie mój też jest większy :) Teraz póki co jest ok z brzuchem :) Pobolewa mnie tak delikatnie co jakiś czas ale wtedy to już były na prawdę bóle :( Dlatego się wystraszyłam :( Ale teraz jest ok :) Dziękuję :* xx Maćkowa kochana Ty jesteś usprawiedliwiona (zresztą jak wszystkie mamusie), bo teraz masz ważniejsze sprawy na głowie niż pilnowanie naszych wizyt :) :) I tak jak piszesz - powoli zacznę kupować wyprawkę itd :) xx Zdesperowanamama zdrówka kochana życzę :) Żeby jak najszybciej przeszło :) xx Kasik85 kochana nie wolno Ci się załamywać i poddawać!! Ja wiem że łatwo mi mówić ale ja wierzę że Wam się uda :) :* xx Olala mam nadzieję że małej znowu się odmieni i będzie spała w łóżeczku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
ja tylko na chwile :) dzis jestem jeszcze w domu,bo w szpitalu brak miejsc,jutro z samego rana mam się zgłosic.z mała okey wszystko,skurczy brak,szyjka nie skrócona,zamknięta i wysoko wiec nic się nie dzieje,ale obrzeki nadal mam wielki i dziś rano ciśnienie miałam 172/89,a teraz wieczorem 165/68 ...pan doktor powiedział ze z porodem nie bedziemy czekac.w trakcie się okaże czy sn czy cc jednak bedzie potrzebne .mężus mi dzis tableta kupił zebym mogła do was pisac :) mam nadzieję ze net mi bedzie chodził tam w szpitalu :) jeśli nie to mężus wam wyśle na poczte mój numer albo napisze wiadomość,jakos postaram się abyscie wiedziały co u mnie :):* ide spac bo jutro z rana trzeba wstawac :) kocham Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko tak mialam urodziny, dziekuje:* Nessajko no moj pracuje i narzeka na brak szacunku co w Polsce nie mogl narzekac na to. Ja zlozylam ost cv w pare miejsc elektronicznie i oddzwonili. Poszlam na rozmowe, wypadlam wg mnie kiepsko ale wybrali mnie i pare osob. Dzis ost nocka iiiii ide od pon do nowej pracy na umowe zlecenie na 2tyg a pozniej z tych paru osob wybiora ta co zotanie i bedzie miala umowe o prace a praca w salonie orange w Kauflandzie chyba, chyba ze gdzies indziej w orange. Rzesy dalej sobie robie i idzie mi dobrze :) Pies odnosi sukcesy wieksze niz hodowczyni psy przez 12 lat jak ma hodowle. Powiem tak, ze zaczyna sie ukladac :) (tfuu tfuu) Paola :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powodzenia Brzoskwinko :-) trzymam kciuki i badz silna i dzielna. Pisz jak juz będziesz coś wiedziała jak będzie sie sprawa toczyć. :-) Oooooo Nessaja oficjalnie gratuluję ci sukcesu balkonowego. :-) super , czasami człowiek tak sie stara i chce coś wygrać i nic , a jak z głupa coś da do konkursu to wygrywa, teraz zycze ci żebyś trafiła 6 w totka :-) puść dla jaj , hihi. Oooooo Paula co tam u ciebie ? Coś pity bardzo dlugo nie ma i nie ma. Eska to juz o nas zapomniała? Oooooo Jovanko czyżby mąż cię znów dopadł w łóżku ?:-) hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tez mam taką nadzieję!! Paola rzęsy super nawet jak Ci w pracy nie pójdzie to masz fach w ręku :) ale wierzę że się uda. Brzoskwinko trzymamy kciuki żeby się obyło bez CC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu.ma angine jakby tego wirusa było.mało ech antybiotyk w zastrzykach bo przy wymiotach by zwracal a cierpi biedaczek przy tych zastrzykach;( dzisiaj już jest trochę lepiej bo tak nie gorączkuje ostatnia gorączka była rano. W ogóle ja byłam z nim we wtorek u lekarza bo wymiotowal pani.obejrzała go i mówi że.ogolnie ok popołudniu w wtorek gorączke.dostał a od wczoraj bardzo wysoko gorączkowal wczoraj byłam z zuza i mówię pani doktror co się dzieje z.jasiem i kazała mi dziś przyjsc ogląda to gardło raz drugi z niedowierzaniem mówi przecież on ma angine..no ręce i nogi mi.opadły.. Iza dziękuję przyda.się;* buziaki dla Was Brzoskwinka trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny goscdarka prosiła mnie abym Wam przekazała, że nie może napisac. Tzn pisała już sporo postow a nic nie ma i tak od niedzieli sie meczy. Jak tylko telefon Jej zacznie normalnie funkcjonować to się odezwie :) Czyta nas cały czas, pozdrawia i mocno całuje :) :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus rety wez Ty moze zmien otoczenie chociaz na kilka dni. Moze to cos zmieni. Moze w mieszkaniu cos powoduje te ciagle choroby maluchow? Rety czuje sie strasznie bezsilna i bezradna a chcialabym Ci pomoc :( &&& Kasiaa12 to i tak dzielny Twoj mezczyzna ze godzine wytrzymal probujac ululac malucha :) moj M dzis stwierdzil ze potrzebuje piersi bo przy moich chwila moment i mala spi a on nie ma takiego daru usypiania ;) &&& Dziewczyny po jakim czasie Waszym dzieciaczkom odpadl kikut pepowinowy? I czym przemywalyscie? Bo jak byla nas polozna i pokazywala mi jak to dokladnie czyscic to dalam jej Octanisept, psiknela dwa razy, zaczela czyscic i pyta czy mam spirytus salicylowy. Mowi ze spirytus tez jest dobry no i co najwazniejsze ze 20 zl tanszy. Powiem Wam ze dziala szybko. Wczoraj dwa razy czyscilam pepuszdk i jeszcze kikut trzymal sie solidnie a dzis po 2 przemyciach juz prawie odpadl :) &&& Brzoskwinko w takim razie czekamy na wiesci :) i mam nadzieje ze lekarze podejma zdecydowane kroki i juz jutro przytulisz swoja corcie :) &&& Kasik_85 a moze jakas msza w intencji powiekszenia rodziny? nie poddawaj sie kochana! Wiem ze jest Ci strasznie trudno ale walcz az osiagniesz swoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana no masz Ci los, ze Cie znow tak rozlozylo :( zdrowiej szybko i na dobre! :* & Paola o kurcze przepraszam! umknelo mi ze mialas urodziny :( wiec spoznione wszystkiego co najlepsze, aby z miloscia sie poukladalo, z praca wyszlo zadowalajaco, piesek odnosil dalsze sukcesy i w koncu zaciazenia :* & Zoneczko hehe no dobry pomysl, do jaj zagrac w totka :D moze i tym razem farta miec bedziemy :P :P & Brzoskwinko no patrz jaka uparta, nie pali jej sie na ten swiat :P miejmy nadzieje ze porod bedzie sn i wszystko przebiegnie bez komplikacji, tego Ci zycze :* & Agniesia jak po wizycie? jak Karolek? :) ?(dobrze pamietam imie? ) & Dziekujemy dziewczyny za gratulacje, kurczak byl smaczny, kielbaski na kolacje tez :D wiec moge zaprosic was na obiad ;) & Sara, 4 lata to sporo ale nie znaczy ze 4 lata nieudanych staran nie przyniosa korzysci. Byliscie w jakiejs klinice? przepraszam ale nie pamietam czy wspominalas lub juz chodzisz & Kasik85 a myslalam moze nad klinika? moze tam by wam pomogli? albo jakis inny gin jeszcze? musi byc jakies rozwiazanie, to byloby zbyt proste zeby sie poddac teraz po takiej walce. Musicie dziewczyny walczyc dalej, ciezka wytrwala walka dozyc do spelnienia marzenia :* ja trzymam za was kciuki :* & Eweelka jeszcze 7 dni ;) czekamy na @ i zaczynamy :) & Angelus domowy szpital :( zdrowka dla dzieci :* & Goscdarka :* buziaki dla was :) i czekamy na ro zr uch telefonu :P & Czyli Mackowa dobrze rozumiem ze kupilam spirytus salicylowy i nim przemywasz pepuszek? w aptece kupilas? & Margaret i jaka decyzja? testujesz czy czekasz? rety oby to bylo to! :) & Troszke dzis sie podenerwowalam na P ale po poludniu jak sie na chwile polozylismy, poprzytulalismy to mi przeszla zlosc, jemu rowniez. Zagadnelam o masaz, wiec zaczal masowac plecy, nogi, pupcie :P i tak jakos zagadywal wiec odwracam sie na plecy, zaczyna delikatnie masowac brzuszek ii zrobil cos czego sie kompletnie nie spodziewalam :) laski zaczal calowac moj brzuch. Jezu myslalam ze sie poplacze ze szczescia, wzruszenia i wogole, nie potrafie wam opisac co czulam ale bylo to takie niesamowite uczucie ze czulam pierwszy raz taka jego nieoceniona milosc do malej, co pieknego. Polozyl pozniej glowe na brzuchu i sluchal. Pytam czy cos slyszy. Mowi tak. Co? Takie szmery, takie szzz :) ach no i jak sie zloscic na niego :P a dalej scenariusz juz znacie :P noo i po raz kolejny juz po bolala mnie fumfurella (Zoneczko Ty to pamietasz, tak to bylo? :P) no kurde ale czemu to nie mam pojecia. Dobranoc! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fumfurella???aaaaaahahahaha:D:O:D:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Witam ja z chłopakiem w dniu wczorajszym zaczelismy 1 cykl starań o bobasa, za 2 tygodnie zobaczymy co z tego wyszło. Trzymajcie kciuki abym ujrzała 2 kreski na teście ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nessaja i Twój dojrzał do tego u mnie to jest na porządku dziennym chociaż mój Ł mówi jak się chce ze mną droczyc teksty typu "kopnij matkę bo jest niedobra" a dzisiaj " przesuń się bo mamę boli" i tak sobie gadają poglaszcze maluszka i idzie do pracy. A ja wczoraj miałam kontrolę z ZUS chyba im się qrde nudzi oczywiście nie zastali mnie w domu bo byłam na zakupach i zaś się trzeba łazić i tłumaczyć masakra człowiek długo pracował a i tak będą mnie kontrolować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala jak masz mozliwosc to zalatw sobie zaswiadczenie ze bylas na wizycie. bo znajac polski system to nie wiadomo co sobie wymysla zeby ci na zlosc zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×