Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Sorry laski ale od kilku dni nie ma po co tu wchodzić. Tak więc i ja zaprzestaje pisania. Powodzenia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też podczytuje ale jakos nie mam ochoty nawet pisać jak czytam te durne wpisy gości i się tak zastanawiam czy się jeszcze śmiać z tej ich glupoty czy juz płakać :) ale większość dziewczyn chyba zwątpiła :) co mnie wcale nie dziwi zresztą, pozdrawiam Was wszystkie dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no co wy dziewczyny nie zwracajcie uwagi na te wpisy... ciekawa jestem co z Jovanka sie dzieje, ze tak zamilkla... Mackowa, Zoneczka pewnie kazda wolna chwile odsypiaja :) Marta i Ewelka piszcie jak u Was sytuacja bo wiele normalnych dziewczyn Wam kibicuje.. Alaa a Ty jak sie czujesz? Bo ostatnio nieciekawie u Ciebie bylo ze zdrowkiem... nessaja wspolczuje Ci strasznie :( no ale musisz to wylezec... desire a jak Twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Romero
Chce wam zyczyc milych snow bo rano do kosciólka trzeba wstac i pomodlic sie i wyspowiadac, ODMOWIE 10 ZDROWASIEK W WASZEJ INTENCJI...SWIEC PANIE NAD WASZA DUSZA. AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie wiecej dziewczyny. Przynajmniej jest sie z kogo posmiac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z twojej mordki tez pewnie sie fajnie smieja w przedszkolu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny nie czekajcie po prostu nie czytajcie tych bzdur ja jak widzę gość to wcale nie czytam tylko wasze wpisy... Ala no a ty tym bardziej musisz zostać bo już nie długo ten dzień :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny nie czekajcie po prostu nie czytajcie tych bzdur ja jak widzę gość to wcale nie czytam tylko wasze wpisy... Ala no a ty tym bardziej musisz zostać bo już nie długo ten dzień :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny nie czekajcie po prostu nie czytajcie tych bzdur ja jak widzę gość to wcale nie czytam tylko wasze wpisy... Ala no a ty tym bardziej musisz zostać bo już nie długo ten dz ień :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
aż trzy razy mnie dodało :-) I miło być czytajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Gość Darka, a co się będziesz, jak dziewczyny nie piszą to trzeba robić sztuczny tłok na forum i dodawać po kilka wpisów hehe ;) * Wiolcia, u mnie nawet w miarę ostatnio, troszkę odpoczęłam ostatnio bo mam trochę przerwy od szkoły więc w końcu weekend wolny, a nie jak nie szkoła to zas praca. Tak ogólnie to jakoś czuję że chyba zobojętniałam już na te starania i to wszystko, chyba mam już dość myślenia o tym i po prostu jestem tym zmęczona. Może to chwilowe odczucia, nie wiem sama, ale jakoś nawet nie czekam jak zawsze tak czy @ będzie czy nie, tylko myślę będzie to będzie trudno, mam to już gdzieś. * Nessaja, zdrówka życzę, odpoczywaj i wygrzewaj się, żeby choróbsko polazło * Jovanko, co tam z Tobą, ze się nie pojawiasz? :( * malaiza, pomyśl to mega rozczarowanie z powodu @ minie i będa kolejne staranka i kolejna szansa, kiedyś w końcu musi sie udać :) *Mamaniemama, oj niedobrze się porobiło u Was że męża czeka ta operacja i takiego zmartwienia jeszcze Ci brakowało, oby wszystko się dobrze udało i niech szybko wraca potem do formy, zeby już mógł Ci pomagać i byc w pogotowiu, bo przecież to już tuż tuż :) A jak tam egzaminy, dali fory ciężarnej kobitce? :) * Brzoskwinko, jak nadrabiałam forum to widziałam że Ty brałaś luteinę dopochwową? Pamiętasz jaka to była i ile za nią płciłaś, bo są 50,100 i 200g chyba, a któraś nie jest ponoc refundowana i bardzo droga? * Byłam wczoraj w kinie :) Poszliśmy z mężem na 50 twarzy Greya :) Oczywiście jemu nie bardzo się ten pomysł podobał, ale że ja chciałam zobaczyc tak rozreklamowany film, to się wybraliśmy... Widziałyście też może? Jak dla mnie to takie love story, tylko bardziej pikantne, a zakończenie totalnie głupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tym. Filmie w walentynki tyle ze ja czytałam książki i wiem co będzie dalej :p Za rok będzie kolejna część :) Gośćdarka tak tuż tuż. Hormony szaleją znowu siedzę i becze. Noi patrząc co się na forum dzieje to się odechciewa kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posty tego gościa i godzina o której pisze. Pasują mi tylko do jednej dziewczyny z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta86100- hej dziewczyny dzwonili jutro mam transfer o 11 :) ale się ciesze Jupiii dziś leżę i nie ruszam się z wyrka :p jutro się odezwę po buziaczki dla was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa66, to chyba muszę tez sięgnąć po te książki żeby wiedziec co będzie dalej :) bo raczej na drugą część tego filmu to już męża nie namówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire Kochana moze to i lepiej ze zobojetnialas bo jak sie tak czlowiek co miesiac nastawia to tez nie dobrze... a co studiujesz? Xx Alaa U mnie tez hormony szaleja, dzis moj sobie zazartowal ze mnie a ja w ryk :p co do filmu to nie bylam, czytalam ksiazke, wciagajaca ale generalnie bez wiekszego sensu :p Xx Marta Jeeeeest :) trzymam kciuki, cos czuje, ze niedlugo grono ciezarowek sie powiekszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
Ala no na forum średnio lecz zobacz nas jest tak dużo a ten gość taki samotny i że niby my się mamy wycofać oj nie!!! dasz radę kochan tę hormony szarpie nerwy no ale jeszcze troszeczkę :-) Marta super oj będzie ciężaróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kurczę ale literówki robię przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azile88
Hej dziewczyny :) Ja wciąż wyczekuje, czytam co piszecie ale jak tylko widzę gość, gość, gość to aż się odechciewa.. Marta, Ewelka trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak malutka zdrowa? Ooooo Nessaja jak u ciebie , dalej zasmarkana ? Ooooo Iza brzuszek rośnie ? Ooooo Ala Nie poddawaj sie kochana i absolutnie nas nie opuszczaj, powiedz mi tylko nie tesknila bys ? Tyle razem przeszlysmy wszystkie, a jak sama urodzisz to tez damy ci kilka tyg wolnego żebyś ogarnęła dzidziusia. Ja Caly czas mojego ogarniam ale jak tylko mam wolną chwilę to wchodzę i czytam. Teraz tez duzo dziewczyn jest przeziebiona. Oooooo Jovanka ciebie to chyba rozlozylo. Oooooo Ewelka i marta czekam na super wiadomości od was. Ooooo Stymulowana , brzoskwinka jak u was sytuacja ? Ooooo Paola nas juz opuściła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie WidzIalam tu naszej tabelki, a musze chyba moja pozycję aktywować. A ja dzis bylam na pierwszym spacerze z M i Kamilem. Pięknie spał. 40 minut spacerowalismy na osiedlu. Przespal nawet jedzonko, i obudzil sie dopiero jak wróciliśmy do domu. Ah super. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych gości co tu się z was naśmiewają jest więcej. Zauważcie,że tu nie pisze jeden gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to jest jedna i ta sama osoba!!! Zoneczko byłoby szkoda tyle ze na ten czas nie ma ty po co wchodzić nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alaa przeciez to widać że piszą to różne osoby, nie tak trudno sie domyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tereso Romero cóż żeś się tak uczepiła tej Wiolci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Hej Dziewczynki:) Dziękuję za miłe słowa:) Mam ciężkie dni za sobą,bo od piątku dosłownie mam dni wyjęte z życiorysu:( tak strasznie dokucza@.Bede chyba sie musiała przejść do gina po jakieś mocne przeciwbólowe,bo przecież muszę jakoś funkcjonować.Liczę,że jutro bedzie lepiej. & Przepraszam,że nie odpisze każdej,ale obiecuje poprawe.Ewelka i Marta trzymam za Was bardzo mocno kciuki.Wierzę,że nie długo ogłosicie cudowne nowiny:) & Dziewczyny nie pozwólmy jakiemuś gościowy zepsuć naszego klimatu!Ignorujmy i piszmy,piszmy aż sie mu znudzi! & Jovanka,Maćkowa,Iza i reszta dziewczyn wywołuje Was!Tęsknimy za Wami!Odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala zostań. poprostu olewajcie tych gości. tam pod każdym postem mozna zgłosic. im wiecej tego bedzie to bedą usuwac. xxx marta no to super. mam nadzieje ze nie długo przeniesiesz sie do cięzarówek. xxx dziewczyny przezylam spotkanie z tesciami. dziwnie sie czułam ale dalam rade. oczywiscie musieli zaczac temat wesela ale nawet nie rozmawialam na ten temat z nimi tylko mój M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Laski moje kochane - jestem:) Walczyłam z chorobą, ale już jest ok, Kacperek też zdrów jak rybka, no i mężu również;) Powracam do Was niebawem, ale nie wiem jak będzie w nadchodzącym tygodniu, booooo...jutro przylatuje moja siostraaaaaaaa:):):) No i nie mam pojęcia jak będzie z moim czasem w tym właśnie tygodniu - to znaczy wiem: kiepsko:P A co do tych żałosnych wpisów - naprawdę aż tak bardzo psują Wam one humory?;) No nie wiem - ja jak widzę g****o na trawniku to omijam je szerokim łukiem i udaję, że...g****a nie ma;) A niech se leży i śmierdzi jak lubi;) Nie zwracajcie uwagi na te wpisy, szkoda czasu i wspaniałego życia, serio:) Nawołuję jedynie do współczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A usuwajcie mnie usuwajcie, i tak się mnie niepozbedziecie :* będę tu do końca waszych dni i nocy:** Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×