Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Beatyfikacja by wam pomogła, zonusia a tv okno życia zostaw tam Kamilka będziesz miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolcia co ty z tymi czarami,mnie na mszy atakowali wczoraj panowie w czarnych sukienkach ruch katolzniczy atakuje polska ziemie, czarna mafia watykanistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiło się żeby popluć róg chusteczki czy nawet pieluszki trzy razy i potem przetrzeć tak dziecku czółko i skronie też symbolicznie 3 razy, możesz spróbować ale skoro to już trwa tak długo to pewnie jest jakaś inna przyczyna, może faktycznie te kolki tak dają mu popalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoneczko kolezanka mi ostatnio mówila ze jej chrzesniak tez ciagle plakal. nie dalo sie go wogóle uspokoic. a to wszystko przez to ze sasiadki go zauroczyły. jej babcia przelala jajko nad nim i pomoglo. zółtko zrobilo sie czarne. oczywiscie trzeba to spalic. ale maly był potem spokojny. ja od razu przyczepilam czerwona wstazeczke. w szpitalu. potem w foteliku i w łózeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaa weź skasuj ten wpis, bo Aldona będzie zaraz miała nalot na swojego fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Coś mało tu was, gdzie jesteście dziewczyny!?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćŻoneczkaKrk
nie mogę się zalogować na e-maila pisze że 15 godzin temu ktos zmienił hasło... ooooooo przy bobaskach jest dużo roboty sama widzę to po moim skarbie, ale mimo wszystko jak tylko mam sekunde tak jak teraz to wchodzę i patrzę jak zwykle co tam u Ali czy już coś się dzieje:) oooooo dziewczynki pokolei zgłaszać się:P):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę Ci hasło na maila zoneczko. U mnie dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
Starania były, teraz zostało już tylko czekać, myślę że będę w tym cyklu, spokojniejsza, niż w 1cS. trtrzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alu jestem tu 🖐️ Wybacz zwłokę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa hehe ale kogo mam dodac? Jakies dane mi sa potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 14go beta była 65.. Odebrałam właśnie betę co dziś robiłam i jest... 16095!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na usg i widzialam swoje malenstwo :) ma sliczny nosek i w ogole wszystko :) najpierw widzielismy tylko pupe ale potem sie odwrocil :) plec poznam w kwietniu ;) niestety mam grupe krwi B Rh- wiec moze byc konflikt ale uspokoili mnie, ze medycyna sobie z tym radzi w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azile, no to super że dzidzia sobie rośnie :) Maćkowa, Alaa, gdzie Wy się dodajecie, jakieś zagadki na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh super super ale spodziewałam się ok 3000 jak rośnie ok dwukrotniw co dwa dni... A tu 16095 :p coś wysoka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azile no to gratuluje. co jest dziewczyny? zyjecie? mamuski rozumie bo zajete. ale ciezarowki i staraczki. jeszcze tak nie bylo zeby przdz tydzien czasu taka cisza byla i tylko 5stron bylo zapisane... czy to kres tego forum?kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azile wypadlas z gry :O temat umarł i zostałaś na lodzie :O tak mi przykro :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też właśnie nie wiem co się dzieje, wszystkie tak nagle zniknęły :( kiedyś nie nadążałam z czytaniem, a teraz tak cicho i pusto się tutaj zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki z racji ze buractwo sie tu szerzy przenioslysmy sie na fb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie papa:( fajnie było ale sie skonczyło. wszystkim zycze szczescia i powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaa12 masz dostęp do maila? Próbujemy wszystkie po kolei ściągnąć na. Fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wszystko jasne... to nie ma sie juz co tu udzielac ... macie jakas zamknieta grupe na fb? Jak mozna Was znalesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie mam. fb tez nie bo nie zakladalam i nie mam zamiaru. jakos mnie nie ciagnie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Kurcze uciekacie :-o A ja nie mam Facebooka, tak mi przykro, miło było z wami pisać, poznałam tu na prawdę życzliwe osoby, smutno teraz:( Szkoda że przez gościa wszystko się popsuło, ciekawe czy teraz jest zadowolony:-o Nie chce zakładać FB (bo mi nie potrzebny) A więc mam szukać nowej grupy, skoro tu poznałam super dziewczyny, ehhh.... Wszystkiego Dobrego Dziewczyny, dużo zdrowka dla mam i ich pociech, szczęśliwych i bezbolesnych porodów dla ciężarówek, a dla staraczek dużo cierpliwości, a zarazem krótkich starań aby wasze marzenia się spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Zdesperowana Tez mi smutno ;( i nie sadzilam ze forum z tyloma osobami jest w stanie zniszczyc jakis gosc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×