Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Laski no co Wy? Przez durnego goscia rezygnujecie z pisania? Bez jaj, dacie za wygrana? Jakis jeden prostak zepsuje nam forum? Pisac tu raz dwa i nie czytac tych durnych komentarzy zakomplesionego trola!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no ja tu dalej zaglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie myślałam, że coś jest nie tak bo nagle wszystkie przestałyście tu pisać, szkoda :( ja do maila nie miałam jeszcze dostępu więc nie jestem wtajemniczona jakie macie plany, nie będziecie się już tu wcale pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a co z tym drugim forum? tam nie ma mozliwosc***isania bez zalogowania... moze tam sie przeniesiemy? ale moj niuniek sie rozgadal... tylko szkoda ze nie mozna go nagrac. jak tylko zobaczy telefon to przestaje. a taka super pamiatka by byla.. mowilam zeby tego nie czytac. ja nie czytam tych glupot od zadnego goscia. chyba ze jest podpisane ze to od ktorejs z was. a troche tu jestem wiec mozna latwo poznac czy to wy czy nie...kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaa dziś sprawdzałam temat na wizaz istnieje nadal (ten co dziewczyny założyły) Faktycznie na wizaz bez zalogowana nie można pisać, choć warto dodać Że tam nie ma takich wrednych ludzi jak ten gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem ze istnieje bo mam go w zakladkach nadal. ale tam tez nie pisza wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no nie piszą dziewczyny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec chyba nie ma juz po co tu zagladac. dziewczyny sie wyniosly i watpie ze tu wroca. szkoda bo byly jedynymi osobami z ktorymi moglam pogadac o wszystkim a teraz zostalo mi tylko rozmawiac ze swoim malym skarbem. dziekuje ci wredny gosciu. pieprzony h*U*J*U ktory wszystko popsules. mam nadzieje ze jestes z siebie dumny nie dopieszczony fra*je*rze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tobie GOŚCIU również dziękuję FRAJERZE bo o swoim problemie że nie mogę zajść w ciążę tylko z dziewczynami mogłam popisać, tylko one mnie wysluchiwali! A teraz się nawet nie odzywasz pewnie zadowolony/ona jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to goscie ktorxy sie z Was nasmiewali wygrali. Brawo! Bo to forum nudne sie zrobilo, takie dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze dla ciebie bylo nudne. nikt was tu nie zapraszal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Dziewczyny nie mam dostępu do Waszego meila malaiza24@wp.pl i nie wiem co sie teraz dzieje :( Podaje Wam swojego meila i proszę napiszcie o co chodzi fb.Jest mi tak smutno,że temat upadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malaiza dziewczyny sie wyniosly z tego forum. ten temat juz zamkniety przez goscia ktory ciagle saczyl swoj jad od jakiegos czasu. od jakiegos tygodnia tu juz nie zagladaja. powodzenia kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu nudne nie bylo, a forum jest dla wszystkich, jak się temat nie podoba to do widzenia. malazia ja też nie mam dostępu do maila a dziewczyny przenieśli się na grupę na fb, ja fb nie mam niestety, kurcze tak mi smutno:-( A już bardzo polubilam was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najszczersze kondolencje, robię znak krzyża i żegnam was 🖐️:D :D :O :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakladajcie fb i nie biadolcie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z godz,18:38 ciebie też tu nikt nie zapraszał a piszesz. Nudne są to są kobietki, co nie co nie radzą sobie z bachorkami. Po co ładować się w dziecko, jak nie dajecie rady. Ciągle tylko stękające baby bo to ciążę źle znosi, a to mały zrajdek się znowu rozchorował, a to sie ze /s/r/a FEE Normalna kobieta w takie bagno się nie pakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Oj, Boże, Bosz... Zaglądam tylko na chwilkę, bo dziś i jutro ostatnie dni z siostrą, więc czasu nadal brak. Dziewczynki! Ja też nie mam fb, ale założę i znów będzie jak dawniej:). Popracuję nad tym w weekend. Te, które nie mają - zróbcie to samo:* Nie ma bata po prostu, żeby to wszystko się rozpadło, bo za długo się znamy i za dużo razem przeżyłyśmy:). I zbyt wiele nas łączy:). Także gościu - (choć mogłabym do Ciebie napisać nawet po imieniu i Ty dobrze o tym wiesz, bo z anonimowością Twoje pisanie naprawdę nie ma nic wspólnego;) ) - na mail już nie wejdziesz:), do fb też nie dołączysz:) Sorry;) Nic nie zepsułaś - my tylko (zniesmaczone i zażenowane Twoim żałosnym zachowaniem) się przeprowadzamy:). I nie ciesz się, że coś udało Ci się zniszczyć, bo naprawdę świat nie kręci się jedynie wokół Ciebie:). Serio uważasz, że błyszczysz? Lecz się k*u*r*w*a i teraz jak już nie będziesz mogła nas czytać poświęć czas na szukanie w necie jakiegoś naprawdę dobrego specjalisty - DOBREGO!, bo przypadek oceniam jako wyjątkowo ciężki:). P.S. Nie mam czasu wdawać się w szczegóły, ale nie masz pojęcia jaką ja mam z Ciebie teraz polewkę:):):) I nie tylko ja, bo niejednokrotnie nabijam się z Ciebie z dziewczynami przez TELEFON:):):) Tak, tak- telefon:) Tego też nie doświadczysz:) Pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Jovanka Kocham Cie;*;* Ty to tak ładnie potrafisz napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeee nie zamierzam się poddać!!!!Nie możemy pozwolić,by jakiś trol zepsuł wszystko!Piszemy dalej:) & MackowaŻona co tam u Ciebie słychać?Jak się miewasz Ty i Twoja kruszynka:P Właśnie jestem na etapie czytania jak zmagałaś z bólami pleców i wysokim czymś tam z wątrobą;) Straszne się męczyłaś kochana:( Dużo się dziewczynki u Was działo nessja,agniesia,mamaniemama zobaczyły II kreseczki:) Oooo Iza też:)Żałuję,że wcześniej nie dołączyłam do Was dziewczynki:( & Wiolcia ,zdesperowanamama,desire a Wy jak się czujecie co u Was? & Zdesperowanamama ja też się staram o dzieciątko ,ale coś na razie nie wychodzi:( Boje sie,że już troche za późno na maleństwo:( & Ewelka,marta jak tam po transferze?Jak samopoczucie?Trzymam mocno kciuki za Was🌼 & Jovanko strasznie mi brakuje Twoich wpisów:( Co z Twoim blogiem?Czytałam,że zamierzałaś go założyć i co się stało?Jak synuś?Jak zdrówko? & Zmykam na chwile,bo M woła do kąpieli a później poprzytulamy sie trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko ja jestem fejsie,ale ktoś musi mnie oświecić jak tam dołączyć:(Proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Jovanka i Love you. :-) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
o kurka co tu się dzieje? kilka dni poza forum a tu tak wieje pustkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ale się porobilo .... Kasia12 nie musisz korzystać z FB tylko zaloz konto żeby z nami pogadac jeśli nie chcesz korzystać w inny sposób ;) ... Azile wielkie gratuulacjeee :) no beta wspaniała:) .... Wiola a ty jak samopoczucie ? W pracy dajesz rade ? ... Jovanko czekamy z utesknieniem :) ... Mamaniemama a ty jak ? Maz już po zabiegu ? ... Zdesperowana i cala reszta :* ... Gościu F#CK Y#U :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko :* wracaj szybko bo brakuje Ciebie :) & Mamaniemama mialam Ci napisac wyniki glukozy, dzis odebralam wyniki przed wizyta: na czczo 90, po godzinie 128 a po dwoch 124 ;) mozesz teraz porownac do swoich bo pamietam ze Cie cos nie pokoilo w swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrazu napisze ze zaczynam swą wypowiedz ja IZA85 :) Nie żaden pop*i*e*p*r*z*o*n*y gość :P Xx Jovanka jestes boska :* Dawaj tu kuzwa publicznie imię tego posr*a*n*c*a!!! Zaczniemy jechac tej zidiocialej osobie wszystkie po kolei to w końcu da sobie na luz! Ja jestem na fb z dziewczynami ale te chętnie tu bym została. No sentyment mam i żadna popieprzona sucz nie bedzie mi tu skakać!! Gościu w sumie to wiem ze Na pewno jestes gosciowa - jak nie masz nic innego do roboty to zacznij sie leczyć psychiatrycznie. To ze Twoje życie jest do bani i noe potrafisz sobie go ułożyć i żyć jak normalna kobieta, to nie znaczy ze innych życie bedzie wyglądało tak beznadziejnie jak Twoje. Pozostali goście jak nie macie nic ciekawego do napisania to sie nie udzielajcie. Jesli nie macie na tyle odwagi zeby sie zalogować i powiedziec kim Wy w ogole jestescie to darujcie sobie. Xx Dziewczyny nie poddajemy sie tym wytlukom i pod każdym wpisem od goscia wciskamy przycisk "zgłoś". Im wiecej bedziemy zgłaszać to moze cos z tym zrobią. Swoją droga skargę do cafe tez napisze. Wy tez to zróbcie. W końcu jakoś to ogarnął. Nie poddajemy sie kochane tym prostakom i prostaczkom. Stworzyliśmy to forum i nie pozwólmy zeby byle śmieć miał satysfakcję ze to forum zniszczył!!! To tyle z mojej strony. Dawaj teraz gościu!! Napadnij na mnie, próbuj zrównać z ziemia !! Próbuj! I tak Ci sie to nie uda :) A Twoje słowa latają mi koło doooopy!!! Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×