Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Desire trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie:) Bedzie dobrze, dziewczynom też bolał brzuch jak na okres i fasolka była:) & Ja głęboko wierzę,że Jovanka by napisała,że się przenosi na fb i tu pisać nie bedzie.Też się zaczynam martwić,bo weekend minął i cisza:( & MaćkowaŻona co tam u Ciebie słychać? Jak sie czujesz?Masz dostęp do dziewczyn na fb?Napisałabyś mi jak sie do nich dołączyć?Podaje swojego meila malaiza24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej! Wpadłam na chwilę w międzyczasie, by zobaczyć czy ktoś tu jeszcze zagląda i gęba mi się cieszy po wpisie Desire! Kochana, super wieści. Też bym nie wytrzymała. Powtórz test za kilka dni albo zrób betę :D ale fajnie. Pamiętam, że u mnie też zaczęło się od cienia cienia, który widziałam tylko ja i tylko przy odpowiednim świetle. A każdy kolejny test był wyraźniejszy. Oby u Ciebie był ten sam scenariusz :) ale super! ściskam Was wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak myślę, że jak tyle kciuków będzie się za mnie trzymać dziewczynki to musi być dobrze ;) A tak poważnie, to byłam teraz w łazience i miałam jakaś plamkę małą na wkładce, niby narazie nic więcej nie widać ale coraz bardziej się obawiam :( Ehh, co ma być to będzie. Mamaniemama, a Tobie powiem że jeśli faktycznie by się okazało że się udało to chyba i Twoja w tym zasługa ;) No właśnie, a co z resztą dziewczyn, czy naprawdę nie chcą już z nami pisać wcale, porzuciły nas i uciekły tak same na tego facebooka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... na implantację to chyba byłoby już za poźno, ale masz rację poczekamy zobaczymy. Sama do męża mówiłam, żeby się nie nastawiał bo nic nie wiadomo jeszcze i potem będzie mu przykro, że nic z tego, ale jednak mi samej te myśli nie chcą już mi wyjść z tej głupiej łepetyny :) zwłaszcza jak ciągle ten brzuch mi przypomina że coś tam się dzieje. No ale spoko, relax, trzeba wyluzować i byle do jutra i powiedzmy że nie myślę już o tym. Dam Wam kochane znać jutro, jak tylko mąż odbierze mi wyniki bo ja w pracy będę, no chyba że wcześniej przyjdzie @ to już te całe wyniki będą nieaktualne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desire ja słyszałam że implantacja może być dopiero w dniu spodziewanej @ przez co można pomylić to. Zobaczymy:) ale zycze ci aby @ nie przyszła:) trzumam kciuki i czekamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire bedziemy napewno czekać z niecierpliwością na wieści :) & Strasznie się pogoda zmieniła,wieje ,leje i zimno :( & Chyba większość nas opuściła.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama fajnie,że do nas zajrzałaś i nie opuszczaj nas:( Co tam u Ciebie słychać?Jak Janeczka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej hej, zaglądam do Was by chociaż na bieżąco wiedzieć co u Was słychać, znaczy u tych, które wciąż są na forum. Nie wiem gdzie dziewczyny się podziały, chyba na fb działają, ale ja w tym nie uczestniczę :( na dniach postaram się napisać coś więcej. U mnie wszystko ok. Sprzątam, ogarniam, szykuję i mam z tego mega radość. W ciągu dnia spacerek+ zakupy. W środę zabieg, a jutro mój K bierze wolne, żebyśmy mieli ten ostatni dzień dla siebie. Musimy się nacieszyć sobą na zapas :P właśnie odebrałam przesyłkę- karuzela do łóżeczka. Super sprawa :) Janka rośnie jak na drożdżach, w brzuchu szaleje. Wierci się że na całym brzuchu widać, ale to fajne uczucie i niesamowity widok. W przyszłym tygodniu wizyta więc oczywiście odliczam :) Malaiza- owocnych staranek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire super! czekam na wynik bety :) powtarzasz rano jeszcze test czy czekasz cierpliwie na wyniki bety? :) U mnie tak samo jak u Mamaniemamy, zaczelo sie od cienia cieni cieniow i moj cien wlasnie wypina pupcie do glaskania ;) Zdesperowana pewnie ze moze byc tak pozno implantacja ale wtedy test by raczej nie wyszedl bo nie ma odpowiedniego stezenia hormonu ciazy w moczu, najpierw pojawia sie w krwi dlatego szybciej nieraz wychodzi beta niz test. Ale zgodze sie co do implantacji ze moze byc tak pozno ;) a co u Ciebie? czy te wszystkie anginy juz poszly w niepamiec? & Mamaniemama a macie juz wiekszosc? duzo wam zostalo jeszcze? :) & Jovanka zyje, ma sie dobrze. Po prostu nie ma czasu - ma korki, po korkach sprzata i robi wszystko to czego nie zdazyla wiec nie martwcie sie o nia bo u nich wszystko dobrze, tylko ma duzo na glowie :) mam nadzieje ze wroci szybko :) & A u mnie remont powooolii, ale od razu Krakowa nie zbudowali, dobrze ze jakos to powolutku idzie do przodu. & Wiolcia o kurka, to ladnie Ci musial objechac ten noz ze az tak sie przecielas :/ a kiedy teraz jakas wizyta u poloznej, lekarza?? & Malaiza prosze Cie bardzo ;) i mam nadzieje ze humor bedzie juz lepszy :) & Azile, Sara, Margaret, Ewelina26 co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, a powiem Ci że nie wiem sama czy robić drugi rano :) mam jeszcze test w domu, bo jak kupowałam owulacyjne na alegro to te ciążowe były razem dołączone w zestawie. Ale myślę że jeden dzień to chyba nie będzie żadnej różnicy między kreskami nawet jakby coś, bo może być za mały odstęp czasu. Pomyślę, ale jest szansa że nie wytrzymam zaś ;) narazie leżę sobie bo trochę takiego brązowego śluzu miałam i ciągle się niepokoję. Oby do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desire ja mialam takie brazowe plamienia w dniu spodziewanej @. oczywiscie jeszcze wtedy nie wiedzialam o ciazy. poczekalam kilka dni a ze @ sie rozkrecila zrobilam test i wyszly odrazu dwie wyrazne kreski. poprostu zapomnialam o tym i dopiero jak dokladnie policzylam w kalendarzu to sie okazalo ze prawdopodobnie trafilsmy w dni plodne. wiec spokojnie moze brazowe plamienie to dobry znak... trzymam kciuki. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nessaja Leczylam anginy już kilka razy, ale po nich zostały mi te białe plamy na migdalkach,tz ropa, choć gardło mnie nie boli, oraz nie mam gorączki, wybiorę się do rodzinnego, może trzeba będzie wyciąć je, tak jak jovanka miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja 19 marca wizyta u poloznej i poslucham serduszka :) Mojego Malenstwa :) widzialam je tylko raz a juz tak bardzo kocham :) niesamowite :) jak sie urodzi to oszaleje na jego punkcie! A dzis rozpoczynam drugi trymestr :) Xx Desire trzymam kciuki! ! Oby sie udalo :) Xx A ja wczoraj wieczorem I dzis pol dnia tak sie nadenerwowalam :( wczoraj klotnia a dzis niedopowiedzenie szczegolow i nieporozumienie... ehh i nie panuje nad lzami kompletnie... ale juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire trzymamy dalej kciuki :) I czekamy na wiadomości :) & Dzień Dobry Wszystkim :) Dojechałam do pracy i zaglądam co tu słychać:) U mnie nic nadzwyczajnego się nie dzieje,praca,dom itd. & Nesseja humor zdecydowanie lepszy dziękuję:)No trzeba poprostu żyć dalej ,a że czasem trzeba sobie pomarudzić to już całkiem inna para kaloszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama no to czekamy na dłuższą relację :P Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla męża i wykorzystuj go dziś na całego :D & Nessja dziękuję za info co u Jovanki :) Teraz spokojnie możemy czekać,aż się pojawi i może będzie to dziś ;) & Wiolcia już II trymestr ?Jejku jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire a jak tam w ogóle samopoczucie? Zdenerwowana pewnie kochana jesteś?Będzie dobrze czuję to :) & Dziewczynki meldować się tu po kolei proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, zrobiłam jednak ten drugi test rano i znowu jest druga kreska ale też taka słabiutka. Obudziłam sie o 3 i nie mogłam usnąć, a że chciało mi się bardzo iść do wc to musiałam o tej godzinie zrobić ten test. Dalej pobolewa mnie co chwilę brzuch, mam czasem takie jakby małe skurcze w nim albo coś mnie tak kłuje i dalej są te brązowe plamienia :( piersi tez bolą, ale czasem bolały i przy @, niby staram się sobie powtarzać, że przecież co ma być to i tak będzie, ale denerwuję się bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
desire... oba testy były jednej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górallka
Zaglądam czasem do Was i chcę się podzielić radością, że nam się udało, ale musiałam podsunąć mężowi folik, bo lekarz powiedział, ze może pomóc w zajściu w ciążę ponieważ kwas foliowy poprawia jakość nasienia. Nie wiem czy to akurat wpłynęło, ale coś tam chyba pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desire jezeli to ciaza to takie plamienie moze trwac kilka dni. poczekaj na bete.kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Desire nie stresuj się ja miałam dokładnie takie samo samopoczucie... Pierwsze chyba trzy tygodnie ciąży myślałam że zaraz lada chwila @dosyane. Trzymamy kciuki za betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desire jakby beta wyszła ze jesteś w ciąży, to lec do szpitala bo takie plamienia i bole to nie jest normalne, ja lezlam w szpitalu tydzień też był początek ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana mama, tak z jednej firmy były bo takie miałam akurat, nie kupowałam już innego, bo pomyślałam że skoro czekam na wyniki bety to i tak wynik będzie pewniejszy, mam taką przynajmniej nadzieję. Ja w pierwszej ciąży tez miałam takie pobolewania brzucha i plamienia, nawet jeszcze większe były, brałam duphaston do 3 mies., potem wszystko ustało, pamiętam jak się wtedy martwiłam, jak pojechałam do szpitala to myślałam że już po wszystkim, a usłyszałam wtedy pierwszy raz bicie serduszka synka. Także wiem że czasem się tak zdarza i jest ok, ale nie zawsze, więc nie ma reguły. Jak tylko wyniki odbiorę i będą pozytywne, to umawiam się do lekarza, bo sam kazał jak najszybciej się zgłosić gdyby się udało zajść w ciążę, żeby dać luteinę więc liczę że dziś by mnie przyjął. górallka, gratulacje :) ja swojemu mężowi kupiłam Androvit, też taki suplement żeby wzmocnić armię wkrótce zobaczymy czy pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
Hej!! Wiem że baardzo długo nie zgladałam do was, ale mały był trochę Przeziębiony o do tego coraz częściej daje mi w dzień w kość. Nauczył się wstawać w łóżeczku i muszę go pilnować żeby sobie za dużo guzów nie nabił :P Poza tym nie chcę siedzieć ani w łóżeczku, ani w krzesełku, najlepiej na ręce, w związku z czym cały czas muszę go czymś zajmować, zabawki się znudziły :/ No i nie mogę za bardzo nic zrobić. Jak tylko widzi że wychodzę z pokoju od razu krzyk :) Chciałam wam wysłać parę zdjęć na meila ale zmieniłyście hasło :) jak możecie to wyślijcie mi na mojego malia nowe,. On tam gdzieś powinien być bo już kiedyś było zmieniane :) Prawie same nowe "twarze" widzę. Witam dziewczyny! I powodzenia wam życzę!! Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana mama, tak mają byc o 12, ale ja juz przed 12 kazałam być mężowi w labolatorium :) taka jestem niecierpliwa że szok PauliśC, witamy spowrotem, wracaj chociaż Ty znowu na forum, bo dziewczyny ostatnio nam eksmitowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dziewczyny to juz drugi trymestr :) pierwszy przwbiegl wrecz wzorowo, bez lekow, plamien, powiklan i nawet jako tako bez wymiotow :) brzuszek juz troche wystaje ale rano np prawie wcale go nie widac :p moze dlatego ze zoladek pusty.. za to jak sie najem to balon mam z przodu :) w sumie jak na poczatek 2 trymestru to jakis maly ten moj brzuch ale ponoc w pierwszej ciazy sie tak szybko nie uwidacznia... no i moja mama miala tak samo ze mna a potem jak wyskoczyl to wygladala jak wieloryb... Xx Dziewczyny widze ze coraz wiecej fasolek sie szykuje! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×