Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość Staraczka675
Niestety, już kilka miesięcy minęło i nic. Mój wspaniały lekarz zaproponował że gdy teraz się nie uda dostanę clostilbegyt..ale teraz dwie strony medalu. Podobno ciąża z clostilbegyt jest ciążą wysokiego ryzyka, często kończy się poronieniem to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda ciaza moze zakonczyc sie poronieniem, nikt ci nie da gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) no ja jutro mam pierwszą wizytę u nowego lekarza :) Jestem strasznie ciekawa co mi powie. mam nadzieje że w szybki sposób mi pomoże :D Pozdrawiam Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Staraczko pamiętaj,że dopóki okresu nie masz to jest jakaś nadzieja:)Może owulacja Ci się przsunęła. & Kasiu pytałaś jak tam po urodzinach,a całkiem dobrze,choć o rok starsza:( Czekam na swój wymarzony prezent :)To jest mój pierwszy cykl bez hormonów i jestem bardzo ciekawa jak bedzie ;) & Iza fajnie,że do nas zajrzałaś:)Jak się czujesz kochana?Wiadomo co już nosisz pod serduszkiem? & Jovanko uwielbiam Twoje wielgaśne teksty,wiec pisz pisz pisz nam jak najwięcej,bo brakuje nam Cię tu.Co słychać u Ciebie?Jak synek ? A Staranka rozpoczęte?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że dziewczyny odeszły z forum:(Strasznie smutno się tu zrobiło :( MaćkowaŻona,nessja ,Ala ,mamaniemama zaglądacie tu jeszcze? & Desire jak się czujesz?Bedzie dobrze kochana skoro beta rośnie.Bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza, u mnie leci jakoś powoli, brzuch co jakiś czas pobolewa i wtedy się martwię, ale odkąd biorę leki, plamienia póki co teraz nie ma. Dziś byłam następną betę zrobić, zobaczymy jutro czy dalej prawidłowo sobie rośnie. Staram się być dobrej myśli, ale raczej daleko mi do radości, pozdrawiam Was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malaiza ja cie rozumie z tym wiekiem.. ja sama niedlugo bede miec urodziny.. tylko patrzec jak pojawia sie zmarszczki... ja w tamtym roku sprawilam sobie taki prezent ze zaszlam w ciaze a na swieta mialam prezent w postaci dwoch kreseczek... wiec trzymam kciuki. moze i w twoim przypadku tak bedzie.***rapasta co u ciecie? czytasz nas jeszcze?kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej Dziewczynki:* jestem jestem, zaglądam i czytam, ale póki co jeszcze czasu brak. Fajnie Iza i Malaiza, że zajrzałyście:) witam też nowe koleżanki. U mnie na dniach powinno już być spokojniej i wtedy dam znać :) W czwartek mam wizytę, to jak dowiem się co nowego u mojej Kluski to napiszę. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tu taka cisza? mamaniemama daj znac jak po wizycie. jak maz? jak przygotowania do porodu? wszystko juz masz? kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cisza cisza... ja mogę napisać że chyba usnę zaraz z otwartymi oczami, ale dziś senny dzień okropnie, też tak macie :) aha i kolejna beta jest - 5940 :) zastanawiam się czy robić badanie dalej, bo przeciez sam przyrost to jeszcze nic nie znaczy do końca, niby lekarz mi tak kazał i twierdzi że wyniki są ok, ale nie wiem czy juz nie poprzestanę na tym wyniku, a wizyta dopiero za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Desire,super:) kurde, ją nie pisze-problemy kolejne,i jeszcze czuje że @ się zbliża:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam poczytac wkoncu zalegle posty... co tu sie wyrabia, matkooo U mnie jakos leci, remont pokoiku powoli trwa, mala kopie, siedzi niziutko i jak sie wierci to mam wrazenie ze kreci mi sie w kroczu, jestem niewyspana i zmeczona ale szczesliwa ze ona sobie rosnie :) chociaz brzuszek rosnie wg mnie bardzo wolno :P Dziewczyny nie zwracajcie uwagi na wpisy gosci, czemu im odpowiadacie? przeciez tylko sklaniacie ich do dalszej konwersacji z wami i plucia jadem. Przestaniecie im odpowiadac. Oni pewnie i tak beda pisac ale po co sie wdawac z nimi w dyskusje?? to kompletnie bezsensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, popieram co do gości. Zdesperowana mamo, jakie kolejne problemy u Ciebie? Nawet jeśli @ znowu przyjdzie, to zobaczysz kiedyś nadejdzie taki miesiąc że siie jej nie doczekasz, wierzę w to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
niestety w tym cyklu również się nie udało, następny cykl przede mną;) TRZYMAJCIE KCIUKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Zaglądać zaglądam ale nie mam weny pisać. Jeszcze nie urodziłam. Jestem przeterminowana i się kompletnie nic nie dzieje. Szyjka zamknięta brzuch wysoko mały tez. Także ewentualnie szpital 17.03:( stres jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala dlugo po terminie jestestes? mam nadzieje ze do tego 17 cos sie ruszy. widocznie patryczkowi sie nie spieszy do szczepien albo czeka na ladna pogode. **nessaja fajnie ze remont pokoju trwa. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no póki co dwa dni przeterminowania... Mogłoby samo ruszyć ale żadnych oznak nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ala moze jeszcze sie ruszy. do 17jeszcze troche czasu jest. moze ci chce zrobic niespodzianke i nie daje ci oznak.kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Witam Was ! :) fajnie, ze cos sie ruszylo z wpisami :) Xx Alaa Ale uparciuch z tego Twojego Malucha :) za dobrze mu tam, nie chce ogladac jeszcze tego swiata ;) pogadaj z nim, powiedz ze tu tez jest calkiem fajnie :D Xx Desire Wszystko idzie ku dobremu! Wiem ze nie masz takiej radosci co kiedys ale mysl pozytywnie :) zbyt wiele zlego jednej osobie sie nie moze przytrafic.. Xx Nessaja Ale Ci zazdroszcze tych kopniakow :) ja cierpliwie czekam :) mam przeczucie ze to bedzie synek :) ale dowiem sie w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, ja też myślę że musisz ponegocjować z maluszkiem ten termin :) ale pewnie wyczuł sprawę, że tu znów się popsuła pogoda to co się będzie wyrywał jak tam w brzuszku ma tak ciepło :) Wiolciu,ja jakoś nie potrafię się tego pesymizmu pozbyć do jasnej chol..., wszyscy naokoło mówią że będzie dobrze, a ja ciągle się boję i mimo że mówię sobie tak: no beta rośnie-fajnie,maluszek rośnie, ale co z tego jak w każdej chwili może i tak coś się stać, po co mam się cieszyć jak niewiadomo co będzie za godzinę czy jutro. Jeszcze odebrałam wymaz z pochwy i jakieś bakterie są, więc martwię się jeszcze bardziej bo na tym punkcie jestem już przewrażliwiona, bo jak nie urok to sraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Moje drogie koleżanki, dziś powtórzyłam test (dzień spodziewanego okresu) i jednak dwie kreseczki !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire rozumiem Cie. . Byc moze poczujesz sie spokojniejsza jak zobaczysz juz maluszka w calej okazalosci na usg i okaze sie ze wszystko ok.. w sumie teraz majac takie doawiadczenia zrobisz wszelkie badania jakie tylko moga byc i uchronisz malenstwo przed jakimis zagrozeniami. Bo wczesniej to byl blad lekarza a Ty skad moglas wiedziec ze jakis paciorkowiec sie przyplatal... ja to sie martwie bo tu w uk nie robia praktycznie zadnych badan .. jak bede w Polsce to zrobie toksoplazmoze .. polecasz jeszcze jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia ja robilam takie badania: WR,HBs,TOXO,HIV, MCV, CMV,GBS, TSH. na czesc mialam skierowania a pozostale robilam sama.ona mi mówila jakie mam zrobic i kiedy. i oczywiscie morfologia i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu a co te wszystkie skroty znacza? I czy wszystkie badania wykonuje sie z krwi lub moczu? Ja mialam do tej pory morfologie, glukoze, mocz, test na HIV i grupe krwi. I test pod katem zespolu Downa. Wszyskie wyniki sa dobre. Napewno zrobie toksoplazmoze, a TSH to chyba na tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko moje wielkie gratulacje:D A nie mówiłam;)Bardzo się tu wszystkie cieszymy:) Zaglądaj tu do nas i przesyłaj fluidy,byśmy jak najszybciej do Ciebie dołączyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Staraczko, super:) Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolciu, w zasadzie to te wszystkie badania które należy wykonywać w ciąży, które zlecał lekarz, kasia je wymieniała już, ja wszystkie miałam ok, tylko tego wymazu zabrakło... Staraczko, gratulacje!!! ;) Mam nadzieję dziewczynki, że sezon na fasolki można uznać za otwarty, więc do dzieła kochane :) Ale ja mam mega siniaki już na brzuszku od tych zastrzyków a przeciez to dopiero początek :( na pielęgniarkę to ja bym się na pewno nie nadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×