Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
tak jak napisałam w styczniu miałam 28 w lutym 24 była u ginekologa dał mi kwas foliowy i kazał sie starać w lutym okres wypadał mi podobnie 28 mniej więcej 5 dni można doliczyć ze sie spóźni dziś mamy 16 marca i okresu nie ma jak pisałam wczesniej w poprzedniej ciąży objawy i test pokazał 2 kreski miedzy 4 a 5 tygodniem wcześniej żadnych objawów tyko brak okresu i test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać że współżyłam co dwa dni od wizyty u lekarza 24,26,28 luty licząc od pierwszego stosunku po wizycie mineło 20 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wchodze tu regularnie ale juz nie pisze co u mnie bo w sumie to i tak nikt mi nic nie pomogl. licza sie tylko te ktore juz zaciazyly a reszta nowych sraeaczek to tak na boku. ale coz sama przez to przejde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu z 14 czemu tak myslisz?? wczesniej bylo tyle wpisów ze mozna bylo cos pominac ale jak widac teraz jest ivh mniej wiec zapraszamy:) xxx zdesperowanamama szkoda ze sie nie udalo:( xxx wy tak piszecie o tym 19 a ja tez ide do lekarza tylr ze z malym na usg bioderek:) ps. dajcie znac jak po wizytach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej są tu pamiętane te które już się spodziewają maluszków lub je mają. Ja pisałam tu zalogowana. Chyba trochę czułam się zaniedbana bo pisałyście jak najlepsze przyjaciółki między sobą :) a ja taka młoda :) pisałam że mam wizytę ale nikt nie zapytał jak tam i co więc sobie dałam spokój i chyba muszę wybrać się do przyjaciółki prawie 100 km żeby pogadać :P Ale mimo to Pozdrawiam Was Wszystkie i życzę szybkiego zajścia w ciąże. (jak ja zajdę to na pewno napisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to loguj sie i pisz:) nie mamy nic przeciwko. ja tez na poczatku bylam pomijana ale pisalam dalej i jakos mnie zapamietaly wiec loguj sie i pisz z nami na bierzaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad Nickiem
Część dziewczyny ja też pisałam kilka mc .temu na waszym forum . 3tygodnie temu urodził mi się synek pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
gość wczoraj pisz z nami;) i tak nas jest mało tu już, więc nie będziesz pomijana:) &%& zastanawiam się nad nickiem, super jak długo się staraliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178486/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mam 2 latków
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/178486/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-maseurodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam czasem dziewczynki i przykro mi to przyznać ale chyba naprawdę forum padnie. Nie chce mi się już czasem nawet pisać, bo po pierwsze ciągle pojawiają się te denerwujące wpisy gości, a po drugie jak tak pomyslałam o wpisach jednego gościa, faktycznie trochę ma racji, to przykre że muszę to tak napisać ale dziewczyny nas olały. Ja nie byłam na forum jakoś od bardzo dawna, ale specjalnie czytałam forum od początku, chcialam nadrobić żeby poznać bliżej dziewczyny i jakoś dołączyć do ich grona, spędziłam tu wiele godzin i rozumiem że dziewczyny znały się długo więc proste że nie odrazu akceptuje się tak nowe osoby i obdarza je zaufaniem, ale starałam się pisać żeby i mnie poznały i nie traktowały jak zupełnie obcą, ale widocznie tamta grupa była już od dawna zamknięta, bo inaczej nie zniknęłoby bez słowa z forum w jednej chwili aż kilkanaście osób. Ale cóż, życie... Pozdrawiam pozostałe forumowiczki, zobaczymy jak to będzie dalej i czy uda się naprawić ostatnio panującą tu atmosferę. Może kiedyś i my założymy zamknięte forum :) Alaa, a co tam u Ciebie kochana, coś czuję że chyba są już jakieś postępy :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczesniej mialam nik. Teresa Romero niewiem czy pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad Nickiem
No właśnie taki miałam nick jak wpisałam :D Starałam się 3 cykle :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Niestety w zupełności zgadzan się z Desire.Nie byłam tu zbyt długo i też specjalnie czytałam to forum od początku,by poznać dziewczyny.I też czuję się olana ,tym bardziej,że podawałam swojego prywatnego meila,by ktoś napisał jak dołączyć do fb. No cóż przykro jest i tyle.I tak po za tym mam doła.Postaram się odezwać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj macie rację ja tu na forum pojawilam się z pół roku temu, było na początku fajnie, a teraz dziewczyny uciekly bez słowa gdzie ich szukać, kto ma dostęp do maila forumowego też jeszcze może się z nimi skontaktować, ja niestety nie mam, a to forum niestety juz upada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny uciekły na fb. ja jestem tu od roku i tez nie mam tam dostepu. szkoda bo teraz mam wiecej czasu a widac ze nie ma po co tu wchodzic. bede musiala znalezc sobie inne zajecie. moze zaproszenia na slub zrobie sama... ale jeszcze za wczesno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zgadzam sie z Wami... mimo wszystko moze zostaniemy tu? No nie wiem sama tez widze ze forum upada i odechciewa sie pisac jak sie czuje ta atmosfere jak na jakims cmentarzysku pelnym hien i w tym kilka naszych zablakanych postaci... mimo wszystko jest nas kilka.. malaiza desire staraczka kasia zdesperowanamama... czasem tez nessaja i jovanka cos napisza ale juz coraz rzadziej.. (przepraszam jesli kogos pominelam). A co do innych to faktycznie zniknely bez sladu a szkoda :( cieszylysmy sie i przezywalysmy narodziny ich maluszkow, wspieralysmy w ciazy a tu nagle cisza... Xx Przelamujac ta grobowa cisze chcialabym napisac, ze czuje sie swietnie choc mam wrazenie, ze brzuch znow przestal rosnac no ale moze dlatego ze widze go codziennie :p mam ogromny apetyt i bym ciagle jadla :) oprocz tego pracuje z czego mam sporo uciechy bo czas szybko leci no i lubie swoja prace :) za tydzien lece do Polski i juz nie moge sie doczekac a za ok miesiac moj slub!!! :) tyle wrazen w tym roku ze szok.. do tego moja mama (po wielu przejsciach zyciowych i mieszkaniu katem u babci) kupuje mieszkanie! :) takze i ja bede miala jakis kat jak bede przylatywac z mezem i Maluszkiem :) bo teraz zbytnio nie ma warunkow... takze wszystko jakos sie uklada, az sama sie dziwie, ze tak po mojej mysli wszystko :) teraz oby wesele sie udalo a potem we wrzesniu oby Maluszek byl zdrowy i porod bez komplikacji... p.s. po drodze jeszcze bedzie troche wrazen bo mamy zamiar pojechac w mini podroz poslubna do Walii a takze w lipcu wynajac mieszkanie i przeprowadzic sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie uciekam z forum póki tu piszecie to i ja jestem tu;) &&& wiola, gratulacje,super że ci się tak wszystko układa;) A brzuszek na pewno rośnie tylko widzisz go codzienne to aż tak nie widzisz różnicy. %&& ja już zioła ojca sroki odstawiłam, pilam je trzy miesiące i nic nie pomogli:-( zobaczymy co będzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
Wiolcia, ja mam takie same odczucie do forum co Ty :( ale dobrze, że czujesz się świetnie! czas do ślubu minie raz dwa. No to faktycznie masz o czym myśleć. Już niedługo :) A Ty Kasiaa12 masz już konkretną datę ślubu? Czy póki co tak mniej więcej i dlatego stwierdzasz, że jeszcze za wcześnie na zaproszenia? :) Zdesperowana, jak u Ciebie samopoczucie? Jak nastawienie na wyjazd męża i jakie teraz plany ciążowe? BUZIAKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka tez się nie pojawi , dolaczyla do kola wzajemnej adoracji na FB, i tam się fermentują, prawie wszystkie oprócz was. Pewnie dodały te osoby którym ufaly także pecha macie forumowego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaniemama, z samopoczuciem tak sobie:-o Ale musze wkońcu wziąć się w garść i zrobić badania wszystkie, przynajmniej będę wiedziała na czym stoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama Jakze moglam zapimniec o Tobie! :) Widzicie, troche nas tu zostalo, a pozytywna str jest taka, ze zaden post nie przejdzie niezauwazony :) Xx Kasia Ja tez mialam robic zaproszenia sama ale moja drukarka nie podolala wiec bede musiala zamowic.. ciekawa jestem jaki bedzie koszt ale na 60 osob nie powinno byc duzo.. generalnie w tym roku spluczemy sie totalnie no ale coz takie zycie :D Xx Wyobrazcie sobie ze moja babcia kupila juz kocyk dla dziecka :p moja mama ja ochrzanila bo to troche wczesnie, nawet nie znamy plci a wtedy babcia stwierdzila ze to dla niej (maly kocyk w serduszka :D ) . Dobra wiadomosc jest taka ze moja pracodawczyni ma sporo rzeczy po dzieciach i m.in. dostaniemy od niej lozeczko i spacerowke na pozniej :) takze troszke wydatkow nam odpada na szczescie. Xx Zdesperowana Jeju ziolka ojca sroki?? No ale rozumiem czlowiek juz probuje wszystkiego. Z tymi badaniami to bardzo dobry pomysl bo moze wystarczy tylko przejmowac jakis lek czy cos i sie uda, moze jest jakis powod o ktorym nie wiesz i dlatego sie nie udaje.. Xx Desire jak sie czujesz, jak znosisz te zastrzyki? Przyzwyczailas sie juz troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mamaniemama Nas nie opuściła:)Jak tam mąż się czuje? A jak Twoje samopoczucie? & Dziewczynki i ja Was nie opuszczam,choc nie zawsze mam jak pisać,ale obiecuje poprawę :) & Bardzo się zawiodłam na ludziach ostatnio i dla tego mam doła.I najgorsze jest to,że w dzisiejszym świecie liczy się naprawdę pieniądz i jak go nie masz to jesteś nikim.Niespodziewałam się tego po mojej dobrej "koleżance".Zerwała znajomość przez fejsbuka.Porażka :( & A po za tym czekam na okres i na razie ani widu ani słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowanamama a robiłaś jakieś badania hormonów?Ile się starasz o malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malazia, żadnych badań nie robiłam staramy się już 16miesiecy tz. 16cykl zaczął się w sobotę, u lekarza byłam ostatni raz z trzy lata temu... mamy już prawie pięcio letniego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×