Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MargaretLucas
Hej Dziewczyny! I ja Was nie opuściłam! Tylko przez te wymioty byłam nie do życia. Ale już zaczyna być lepiej! Tzn do południa nawet ok, później trochę mdli. Wczoraj miałam gorszy dzień, bo prawie całą noc do wc biegałam. Tak więc podczytuję Was ale nie pisałam. - W czwartek kończę 11 tc. Maluszek na poprzednim usg prezentował się pięknie, za 2 tyg mam usg genetyczne, może już pokaże co tam między nóżkami ma ;-) - Wiolcia, przygotowania do ślubu.. Ach, kiedy to było, super sprawa ;-) Będziemy przeżywać z Tobą! - Mamaniemama, to Ty już coraz bliżej! A wiesz, że myślałam ostatnio o Tobie? Na Twój poród czekam z niecierpliwością :-) - Zdesperowana, może warto zrobić badania? A nóż okaże się, że jakiś hormon zwariował i po jego stabilizacji znów mamusia zostaniesz. Jak to mówią, od czasu do czasu warto robić przegląd podwozia ;-) - U Was też tak wiosennie? Rano mąż wziął małego a ja miałam odpoczywać. Po południu jednak też wyszłam z małym na taras, miałam tylko na chwilę ale jak poczułam słońce to 2h siedzieliśmy. Oby to była zapowiedź wiosny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretlucas fajnie że ty tu jesteś:) Badania zrobię, tylko się do tego lekarza jakoś wybrać nie mogę, ale wkońcu muszę, ją to takiego kopa potrzebuje w tyłek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty jesteś chyba podobna do mnie. Ja też czasami już wiem, że bez lekarza się nie obejdzie, że muszę iść ale i tak będę zwlekać i wymyślać 100 powodów, czemu nie teraz :-P Moja babcia mówi, że jest zdrowa dopóki nie pójdzie do lekarza, bo oni zawsze coś wykryją. A tak serio to daje Ci kopa z daleka, i czekam na rezultat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Zdesperowana mamo, no to masz po kopniaku od każdej z nas i biegusiem robisz już badania :) I do lekarza na badanie kontrolne, usg dopochwowe, cytologie itd. :) Już, już, już.... Ja przed staraniami tak robilam, żeby nie tracić niepotrzebnie czasu na starania jesli coś by było nie w porządku, bo lepiej odrazu wtedy działać. *Wiolcia, brzuszek na pewno nie przestał rosnąć :) wydaje Ci się tylko :) Oby wszystko teraz układało się po Twojej myśli no bo faktycznie jeszcze trochę tych wrażeń masz przed sobą ;) U mnie leci powoli, odebrałam kolejną betę - 17540, więc rośnie, ale okaże się na wizycie czy faktycznie wszystko ok. Póki co zaczynają mnie męczyć mdłości i czasem mam tak, że jak pomyslę o czymś słodkim to na samą myśl mi niedobrze, a za 2 godziny marzy mi się np.tort czekoladowy :) już sobie myślę ostatnio że jakaś głupia jestem czy coś ;) Z tymi zastrzykami to różnie, czasem tak się uda zrobic powiedzmy "fajnie", że jakoś gładko pójdzie i nawet nie boli tak, a czasem jakaś masakra znowu, igła nie wchodzi już jak po maśle, boli i jeszcze siniak. Traktuję to jako przykry obowiązek i nie sądzę żebym się przyzwyczaiła do nich i traktowała tak normalnie. *Margaret Lucas, witamy spowrotem :) *Malaiza, co do tych pieniędzy to powiem Ci że to niestety okrutna prawda, niektórzy ludzie oceniają i wartosciują innych po tym ile mają kasy, to strasznie płytkie i okrutne, ale dość powszechne :( Też się czasem łapię na tym, że chciałabym zmienić ten świat, znam ludzi którzy mają tyyyle kasy a nie potrafią - nie chcą pomóc innym, są tak strasznymi sknerami i egoistami, a jest tyle naprawdę potrzebujących,biednych czy chorych ludzi... A z jakiego powodu Twoja koleżanka zerwała znajomość, tak na marginesie to trochę dziecinne, na facebooku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze forum nadal zyje! :) jupiiii!!!! MargaretLucas Bardzo sie ciesze, ze jestes tu z Nami, wow juz 11 tydz? Kiedy to zlecialo? :p to juz niebawem calkiem pozegnasz sie z mdlosciami.. teraz czas na Desire niestety i mdlosci.. ale oby jak najmniej :) u mnie 15tydz 3dzien :) Na poczatku kwietnia po swietach ide do ginekolog w Polsce i mam nadzieje, ze dowiem sie jaka plec :) poki co mowimy do brzucha w rodzaju meskim, bo mamy przeczucie, ze synek ale jak bedzie corcia to sie szybko przerzucimy :) za tydzien lece do Polski i tak juz tesknie za rodzina i przyjaciolkami, ze az mnie skreca... najprawdopodobniej bede miala tez obrone pracy licencjackiej, zapomnialam Wam powiedziec, ze to kolejna dawka wrazen dla mnie :p generalnie jestem w tej ciazy bardzo spokojna i moja pracodawczyni mowi, ze nie widziala jeszcze tak wesolej i szczesliwej ciezarnej :p mam nadzieje, ze dzidzius tez taki bedzie :) Xx Kochane moje zostajemy tu na forum, olewamy zbedne wpisy i wspieramy sie bez wzgledu na to ile osob stad odeszlo...zostalo nas wiele jak sie okazuje co mnie bardzo cieszy :) Xx Aaa i zdesperowana ode mnie to masz takiego kopniaka, ze zaraz sie pojawisz u doktora :) (trenowalam kick-boxing - wiem co mowie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia napewno wszystko sie uda:) co do zaproszen to na allegro widzialam ladne po 1zł. pochwal sie sukienką:) xxx mamanemama daty jeszcze nie mamy ale planujemy na przyszly rok. date ustalimy jak moja siostra przyjedzie bo ma w planach kolejne malenstwo wiec chcemy zrobic jak juz urodzi. a chce na poczatku roku tak kolo kwietnia rodzic wiec mysle ze moze na wakacje sie uda:) xxx malaiza no troche dziecinne jest zrywac znajomosc przez fejsa.. a kiedy @ma sie pojawic albo nie pojawic?? xxx zdesperowanamama migiem do lekarza bo wszystkie cie odwiedzimy i nakopiemy:P xxx margaret napewno bedzie wszystko dobrze.daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki:)Melduje się grzecznie ,jadę właśnie do pracy a raczej jeszcze do laboratorium zrobić krew i mocz,bo mam badania okresowe w pracy.Nieprzytomna jestem,że szok.Jeśli bede mogła to w pracy odpisze Wam na pytanka,oki? & Co do @ powinna być jutro,ale to mój pierwszy cykl po luteinie i mógł się cykl znów totalnie rozjechać:( Nie czuje się ani na @ ani na ciążę.Jestem trochę podłamana,bo czuję, że bedzie powtórka z rozrywki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza nie zalamuj sie! Poczekaj spokojnie :) ja jak zaszlam to nie czulam zadnych objawow procz dobrego humoru co przed @ sie nie zdarzalo :p Xx Kasia dobry pomysl! A na jakim portalu? Ja mam maila na wp ale tam strasznie duzo przychodzi reklam... moglybysmy zalozyc, podac adres, kazda by podala tu swojego maila i powysylalybysmy haslo na te maile.. moglabym Wam przeslac zdjecia ze slubu w kwietniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem za :) mogę założyć, ja mam na wp, ale może na gmailu? *Malaiza, a ja znowu czułam się prawie tak samo jak przed @, pobolewał brzuch i jajniki, tylko senna się zrobiłam bardziej, więc objawy to każda kobieta inaczej i indywidualnie odczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire Gmail dobry pomysl to dzialaj i jak zalozysz to daj znac a my podamy swoje maile tu i powysylasz nam haslo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Hej kochane :) Ja też nadal jestem z wami. Zajęłam się przeprowadzką na nowe mieszkanie i ciężko było z dostępem do internetu. Z niecierpliwością czekam do 30 marca na moją kolejną wizytę i mam nadzieję że zobaczę już serduszko :). Jak narazie czuję się..hmm..przeciętnie? Mdłości są ze mną cały Boży dzień do tego bóle głowa + złapało mnie przeziębienie przy tej przeprowadzce więc popijam sobie malinki, miodzik i jem czosnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, więc ogłaszam, że mamy już maila, ale myślę że najlepiej jak na maila wyślę każdej, żeby tu nie pisać :) Staraczko675, ja też już czuję podenerwowanie bo moja wizyta jutro, ciekawe co powie lekarz... Mnie mdłości też już męczą i to wcale nie są tylko poranne i w zasadzie tylko one i te zastrzyki przypominają mi o odmiennym stanie i też coś czuję jakby mnie jakieś przeziębienie zaczęło brać i kuruj się tak jak i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaję swojego meila dziewczynki :) malaiza24@wp.pl ależ mi się mordka cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×