Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mamaniemama
heeej! od 4 w nocy spać nie mogę, więc w końcu wpadłam na to że zajrzę do Was na chwilę. I tak w skrócie przeczytałam nowości. Ale super- kolejna kruszynka w drodze! Staraczka gratulacje! :) Desire- dobrze mówisz, oby to był dobry początek sezonu! & Wiolcia- co więcej u Ciebie? ja to chyba nie wytrzymałabym będąc w ciąży w uk, skoro tam tak rzadko badania, wizyty. Ja to bym najchętniej co 2 tygodnie chodziła na usg i patrzyła co u Kluski :P Tyjesz trochę? Jak się czujesz? :) & kasiaa12- dzięki, mąż super wszystko zniósł. Spodziewaliśmy się, że pierwszy tydzień będzie masakrą, a okazało się, że nie było tak źle. Więc będzie już tylko lepiej :) przygotowania pełną parą. Zostało nam kupić wózek :D & Nessaja- mam dokładnie to samo co Ty- wydaje mi się, że brzuch jakoś mało rośnie, że mógłby być większy :P i niestety też coraz częściej czuję ucisk w kroczu, no ale cóż, moja mała już zainstalowana głową w dół i powoli szykuje się do startu. Jak się czujesz? Jak remont? :) & U nas po wizycie wyśmienicie. Janka rośnie jak na drożdżach, no dosłownie. 2,6kg waży. Czasem zastanawiam się czy to nie za dużo. Ale to nic, mam tylko nadzieję, że nie będzie czekała z wyjściem do końca kwietnia, bo wtedy to pewnie z 4 kg by ważyła, więc lepiej niech celuje w środek. Wszystkie parametry dobre, więc ja w 7 niebie :) no i tyle, odliczam dni do kolejnej wizyty :D miłego dnia Dziewczynki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Moje kochane bardzo wam dziękuję ! Wczoraj byłam u lekarza. Z jego obliczeń wynika, że to 5 tydzień ciąży , niestety jeszcze nic nie widać, czy to normalne w tym tygodniu ;(? Przesyłam fluidy mimo to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej:) staraczko spokojnie :) fajnie że ci się udało, proszę napisz ile czasu się staraliście, bo nie pamiętam. &&& alaa oh uparte malenstwo:) ale będzie dobrze. &&&&& U mnie nic ciekawego,@nie ma, choć termin @ mam na dziś, ale pewnie przyjdzie, wszystko na to wskazuje,kurcze smutno mi:-( Z mężem się poklucilam bo on nie chce robić badań nasienia, teraz mam podobny problem z nim jak pita, ale dziś z nim jeszcze pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Staraliśmy się tak "porządnie" 8 miesięcy o dziecko :) Mam już dużego synka którego urodziłam jeszcze jako nastolatka i wpadkę zaliczyłam podczas mojego pierwszego w życiu stosunku. Nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama A dziekuje wszystko dobrze :) na poczatku ciazy schudlam z 3kg a teraz 2kg przytylam :) brzuszek juz widac i cos czuje ze teraz bedzie szybko rosl :) co do czestotliwosci badan to faktycznie rzadko ale teraz pracuje wiec czas baaaardzo szybko mi leci.. nie martwie sie jakos bo czuje, ze Maluch jest zdrowy :) i mysle ze to bedzie chlopiec choc mam problemy z cera a mowia ze to bardziej na dziewczynke.. no okaze sie na poczatku kwietnia czyli juz niedlugo :) Xx Zdesperowana Ja nie wiem co Ci faceci maja z tym nasieniem to narusza ich ego czy co... ehhh.. trzymaj sie ;* Xx Staraczko U mnie w 5tyg byly tylko dwie kropki ze tak powiem i dzidziusia jeszcze nie bylo a potem jak poszlam w 13 tyg to bylam w szoku bo taki duzy brzdac sie ukazal :) takze nie masz sie co martwic. Bierz kwas foliowy koniecznie ;) I oszczedzaj sie! Xx Desire Wspolczuje Ci z tymi zastrzykami..jestes mega dzielna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usiaztel
Staraczka gratuluję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Mama nie mama, od 4 nie spałas i dopiero prawie o 8 pomyślałaś o nas ;) nieładnie :) A Janeczka niech sobie rośnie tyle ile chce :) Tak dla pocieszenia ostatnio moja znajoma urodziła córkę naturalnie, miała coś ponad 4kg i 60cm :) dała radę :) więc malutka niech rośnie, bo nigdy do końca nie wiadomo kiedy zechce już przyjść na świat :) co ile masz teraz wizyty u lekarza? * Co do badań w UK w ciąży, to myślę że to kwestia podejścia, w końcu tam też kobiety normalnie przechodzą ciąże i rodzą zdrowe dzieci :) tylko takie przypadki jak ja nie dałyby rady, bo akurat u mnie występuje już nabyte przewrażliwienie na tym punkcie :) * Staraczko, nie martw sie tym że jeszcze nic nie było widać, jest bardzo wczesnie, u mnie też w zasadzie nic nie było widoczne, jakieś zmiany tylko ale możesz betę hcg robic co 2-4 dni, żeby sprawdzać czy prawidłowo rośnie, jeśli chcesz być pewniejsza. * Zdesperowana mamo, tak to jest z tymi facetami właśnie, ciężko z nimi żeby zagonić ich i do lekarza, i do badań, a zwłaszcza takich badań. Kobieta wszystko zniesie, a niby to ta słaba płeć. Ciekawe co by mówili jakby musieli tak jak my co trochę do ginekologa chodzić, to by była dopiero dla nich tragedia. Musisz porozmawiać z mężem, bo naprawdę jakość nasienia jest bardzo ważna, powiedz mu niech sobie sam poczyta gdzieś, że w dzisiejszych czasach to nie jest powód do wstydu bo jest to teraz bardzo powszechne zjawisko, które już nikogo nie dziwi, a czasem trzeba wspomóc się jakimiś witaminami czy lekami i pomóc losowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia wszystkie te badania są z krwi. tsh to tarczyca. a pozostale nie pamietam. na necie znajdziesz. wiolcia ja tez mialam problemy z cerą.potem jescze z wlosami. strasznie mi sie przetłuszczaly. zaden szampon mi nie odpowiadal bo włosy byly tłuste dzien po umyciu a wczesniej moglam myc co 2-3dni. musialam uzywac szamponu dla dzieci bo po zwyklych mialam straszne strupki na glowie i to bardzo szczypalo.. xxx mamaniemama i nessaja mi tez sie wydawalo ze mam maly brzuch. ja widzialam jakąs dziewczyne w ciazy to bylam w szoku ze ona ma taki duzy brzuch a ja taki maly. lekarka tez jak do niej przychodzilam to zawsze mówila mie jaki ja mam duzy brzuch tylko ja tego nie widzialam.dla mnie byl on maly.. xx satraczko spokojnie czasami lekarze dopiero w 7 tyg stwierdzaja ciąze.czasami jest i wczesniej widac. ja bylam w 7 i widzialam serduszko:) xxx desire szkoda ze musisz sie tak meczyc z tyni zastrzykami.. xxx ala ale upariuch z patryka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 Nemezis626_______22______29cs_______1dz____@XX.2015 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @XX.02.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 Eweelka_________ 32______12cs________2dz____ @01.03.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zastanawiałam gdzie tam heeen daleko będzie tabelka :) Szkoda tylko, że już jest chyba nieaktualna, skoro dziewczyny nas opuściły... nessaja czy ktoś tu został jeszcze z Waszej starej ekipy? Nie wiesz co tam z dziewczynami, nawet Jovanka chyba odpuściła forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Trochę lepiej się czuje dzięki wam :) Nie wiem czy pisałam ale kolejną wizytę mam 30 marca i już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jak się ma moja kruszynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Kasia Ja procz problemow z cera mam rowniez problem ze skora glowy tzn lupiez.... zaden szampon nie pomaga :( z tego co pamietam to masz synka wiec znaczy ze problemy z cera wcale nie zwiastuja dziewczynki ;) za to paznokcie mi sie wzmocnily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam lupiez ale ciagle uzywam tego samego szamponu co przed ciąza i jest ok. uzywam Head & Shoulders cytrynowego i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama ooojej to kluska juz duuuza :) ktory Ty masz tydzien?? ja wizyte mam w czwartek 19, ale na ostatniej wizycie dwa tyg temu wazyla okolo kilograma ;) a czuje sie w miare dobrze, czasem tu w plecach zaboli, czasem krocze od kopania malej, ale niewysypiam sie strasznie. Ale generalnie jest ok :) a remont powoli bardzo sie kula, wszystko przez kaloryfer, musimy czekac az bedzie powyzej 10 stopni zeby pozwolili nam juz teraz go wymienic zanim sezon grzewczy sie skonczy. I tak sie to przeciaga, teraz po niedzieli ma byc cieplo wiec licze ze nam pozwola w spoldzielni ;) A ile masz w pasie kochana? & Staraczko gratuluje dwoch kreseczek ;) spokojnie kochana, poczekaj cierpliwie, to dopiero poczatek wiec daj czas fasolce sie powolutku rozwijac :) & Desire nie wiem ktore z dziewczyn jeszcze tutaj zagladaja, wiem ze Alaa. Nie wiem jak Mackowa, a Jovanka zyje ale podejrzewam ze nadal ma napiety grafik, wczoraj miala urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja, ja też mam kolejną wizytę u lekarza właśnie 19-tego, będziemy obie potem pisać co tam :) Ahhh ta zapracowana Jovanka :) przekaż jej chociaż od nas życzenia urodzinowe jak nie chciała świętować z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u psychiatry by ci się przydala męczennico, ale watpie by w tej dziurze zwanej UK byli w stanie zdiagnozować twój syndrom, uchodźstwo to poważna sprawa. Zdradzilas państwo polskie katolicka kobylo, biegnij na msze i złóż nogi, wtenczas dowiesz się w czym tkwi problem you litle b***h ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Zastanawiam się czy założyć listopadówki ale jak narazie śledzę i śledzę i nie widzę żeby ktoś rodził tak jak ja w listopadzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka675, być może ja dołącze do terminu listopadowego, ale narazie nie myślę o tym, bo jest za wcześnie :) Wiolcia, pobranie krwi to teraz dla mnie pikuś przy tych moich zastrzykach :) chociaż i tak jak mi krew pobierają ja dalej odwracam głowę w druga stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej, u mnie @ dziś przyszła:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staraczka675
Zdesperowanamama bardzo mi przykro, ale na pewno kolejny cykl będzie trafiony ! Przesyłam ciążowe fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski a co to taka cisza? Czego niepiszecie forum padlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Nie wiem co mam o tym myśleć w grudniu ostawiłam leki antykoncepcyjne 24 grudnia dostałam okresu Później 28 stycznia i 24 lutego byłam u ginekologa dał mi kwas foliowy i kazała działać :) 24 lutego,26 i 28 współżyłam dzis jest 16 marca a ja dalej nie mam okresu i żadnych objawów Teraz pytanie do was czy mogłam zajść w ciąże ???? dodam ze w poprzedniej ciąży obawy pokazały sie dopiero miedzy 4 a 5 tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie aleście wydymały reszte jak tralala, wielkie kolezaneczki udawały a teraz olały, zwiały i piszą se same, takie to są wlaśnie te baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to ciąża ;) ? Ja będąc w ciąży miałam jeden nietypowy objaw bol żołądka i brak okresu nic pozatym:( w 4 miesiącu juz byłam jak się okazało ze to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×