Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Cześć dziewczyny :) Przetrwałyście tę burzową noc? Ależ mi się japa cieszy na widok niskiej temperatury na podwórku, tego chłodnego wiatru i pochmurnego nieba :) 🌻 Agniesia byłas na wizycie u gina? :) 🌻 Paulinka co z Tobą? Czytasz nas jeszcze? odezwij się proszę!! 🌻 MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif bejbe27 *******27 ********* 18cs*******1dz********* tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_____28________2cs________2dz_____@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@07.08. 2014 dziewczyny wyżej aktualizować się prosimy IZA85____________28______2cs________2dz_____@31.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 Eweelka_________32______7cs________2dz______@02.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Karcia, Ola brzuszki ładnie rosną ;) Ja wczoraj miałam dzień pełen wrażeń ... Rozmawiając z sąsiadka przez plot nagle zrobiło mi się słabo i ledwo doszlam do domu po omacku bo mnie ciemność ogarnęła AZ buty po drodze pogubilam ;) a wieczorem słuchajcie co było dalej ... Zapalam światło w korytarzu a tam cos się rusza ... Patrzę a tam najbrzydsza istota jaka widziałam, gruba, tłusta i wielka jak dłoń mojego Meza ROPUChA bleeee ... :) Stymulowana pokarz brzyszek :) tez ocenimy czy taki wielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam jeszcze Paola sukienka piękna i w moim guście :) będziesz slicznie wyglądała w dniu ślubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej Dziewczyny!:):* Jak miło jest wstać i nie męczyć się z powodu upałów.. :) pierwszy raz cieszę się, że lato powoli się kończy.. Na następne będę czekała z niecierpliwością, aniołek będzie miał już poł roczku.. <3 oooo Karciaa dziękuje :) też przymierzam się do kupna ubrań ciążowych, ale nie mogę się zebrać.. Co do imienia to mojej siostrze (a będzie chrzestną) od początku się nie podoba imie Lenka.. Nawet jak jej nie powiedzieliśmy że tak chcemy nazwać córeczke to pow: Tylko nie Lena bo to okropne imie.. I w tym momencie jej oznajmiliśmy że właśnie tak chcemy. Jakie było jej zdziwienie :D od tamtej pory od czasu do czasu podsuwa mi inne imiona ale jesteśmy już zdecydowani :) oooo Darka Kochana Dziękuje :* Tak czytam Twój wpis na temat porodu i aż mnie ściska co musiałaś przeżyć.. :/strach musiałbyć niewyobrażalny... Silna kobietka z Ciebie a tym razem poród będziesz miała delikatniejszy i wszystko będzie w porządku :*:* oooo Kaasik rosną, ale u mnie mówią, że jestem w trzecim miesiącu dopiero a zaczęłam 5 :)Uważaj tam na siebie i nie wpuszczaj niechcianych obślizgłych gości do domu .. :) oooo Stymulowana mój P całuje brzuszek od nie dawna.. Do czasu jak mieliśmy kryzys i się kłóciliśmy to nawet nie dotykał.. Faceci chyba muszą dojrzeć do tego, a to trwa o wiele dłużej niż u nas... oooo Wiecie co wczoraj zrobiłam??? Pożyczyłam stetoskop od koleżanki a wieczorem jak słyszałam bąbelki to przyłożyłam sł€chawke do brzucha. Posłuchałam troche :) i nie możliwe że to były jelita itp bo potrwało to ze 20minut i ustało. Dzieciątko poszło spać.. Dzisiaj rano tak samo, tylko na początku spało. Poczekałam chwile, poleżałam na boku i się zaczęło.. <3 w internecie piszą tylko o wysłuchaniu tętna dziecka przez stetoskop, a mi chodzi tylko żeby posłuchać aniołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala fajny pomysl z tym stetoskopem :-) ja sobie natomiast sprawilam cisnieniomierz bo lekarz kazal mi codziennie cisnienie mierzyc z racji tego ze na kazdej wizycie mam dosc wysokie :/ i zlapalam dzis dola i wyc mi sie chce :( mialam wczoraj urodziny, moj maz mimo tego ze go poprosilam aby po noccce w pracy wrocil do domu od razu pojechal do swojej mamy do domu robic remont. Wrocil co prawda dosc wczesnie bo okolo 11 tylko co z tego jak poszedl od razu spac, po 16 obudzilam go zeby pomogl dla mojego taty na podworku maszyne skladac bo tata po tej operacji jeszcze obolaly. M wrocil do domu przed 18, polozyl sie jeszcze polezec bo znow na noc do pracy mial. Prosilam go zeby dzis juz do swojej mamy nie jechal, zeby wrocil do domu przespac sie i bysmy na zakupy pojechali bo nie mam w co sie ubierac, spodnie w brzuszek cisnal i ciezko mi w nich siedziec i do tego lodowka juz pusta a jutro przeciez swieto i wszystko pozamykane. Stwierdzil ze pojedzie na troche. Dzwonie dzis do niego przed 10 z pytaniem jak robota idzie a on do mnie ze spi bo ciezka noc w pracy byla. Wkurzylam sie jak diabli :( pojechal tam spac do jasnego groma? Do domu mial blizej do swojego lozka niz tam! Pozniej napisalam smsa i pytam o ktorej wraca a on dzwoni i mowi ze na 17 bedzie w domu, zebym byla gotowa to na zakupy pojedziemy. Myslalam ze szlag mnie trafi. Ja siedze jak durna w domu glodna, z nadzieja ze lada chwila sie zjawi a ten mi mowi ze bedzie w domu za 5 godzin :( i teraz ani isc se jesc gotowac bo brzuch mnie boli i ciezko mi stac, ani autobusem do miasta jechac bo na sam przystanek mam 2 km marszu (a on pojechal moim samochodem!). Siedze teraz i wyje, glod zabilam platkami sniadaniowymi ale dalej jest mi smutno i straszliwie przykro :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Dzień dobry dziewczynki! No i pochłonął mnie szał macierzyństwa, wessał w swoje czeluście i nie da mi czasem nawet nosa wyściubić...:) Tęsknię za Wami strasznie, ale najzwyczajniej w świecie nie mam kiedy pisać, czytać co naskrobałyście... Myślałam, że szybciej uda mi się uporać z obiecanym opisem porodu, tym bardziej, że szykuję Wam niespodziewajkę w postaci jego długości. Dobra, zdradzę Wam, że będzie to naprawdę szczegółowy opis - mam już 2 strony w Wordzie, a jeszcze w opisie nie zaczęłam mieć skurczy:P. Teraz Dziubdziuś śpi, więc daję znać, że żyję, że wszystko w porządku i proszę, żebyście o mnie nie zapominały. Wczoraj mały skończył 4 tygodnie, tydzień temu ważył 4400:). Matka też chudnie - jeszcze 6 kilo;). P.S. Nie mogę chwilowo karmić, bo...mam zapalenie nerwu kulszowego i wysunięty dysk. Biorę silne leki i mam nadzieję, ze pomogą, bo jak nie to operacja. Dysk wysunął się albo podczas ciąży, albo podczas długiego porodu. Na poczcie macie najświeższe zdjęcia Pyszałka;) Całuję i ściskam każdą z Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Maćkowa spóznione ale szczere życzonka urodzinowe Kochana- trzymaj sie zdrowo i dzielnia:)🌻 Nie denerwuj- z chłopami to tak juz jest- wiecznie robią pod górkę- mój to na dodatek taki mami synek ze nieraz bym mu z łeb trzasnęła:P 🌻 witaj Jovanka- widze ze dzielnie trwasz w swoim żywiole- trzymaj dzielnie i dużo buziaków dla Was:) 🌻 nessaja co tam u Ciebie słonce? czy juz @ Cie opuszcza i lepiej ciut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana wszystkiego najlepszego zatem :* zdrowka dla dzidzi, malo nerwow, spokojniejszych dni bez porcelany i nie trudnego porodu :* Olala Tobie tez spoznione ale zycze ego samego :* & Eweelka kochana jest lepiej, brzuch pobolewa ale to tak normalnie jak zawsze a tak jak wczoraj na szczescie juz nie :) Cale szczesccie ze od prawie tygodnia moj P. przeszedl chyba jakas transformacje :P bo jakis sie czulszy zrobil, calusny i czesto sie chce przytulac co u nas nieraz bywalo rzadkoscia :P ale mi to pasuje, niech juz mu tak zostanie :D jak dostalam @ to tez mnie przytulal, calowal, pocieszal i czulam naprawde od dawien dawna takie prawdziwe wsparcie z jego strony. Nawet chyba po poronieniu takiego wsparcia nie czulam z jego strony, bo chyba tez przezywal to w swoj sposob. Milo jest :) & A jutro jade do Tatralandii :P ciesze sie, ale jak spojrzalam teraz na pogode to az mi sie wyc zachcialo, jutro tam ma byc TYLKO 8 stopni... toc my tam zamarzniemy jeszcze wychodzac mokrzy z wody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewuszki :) jestem wkoncu i ja :) u mnie wszystko ok ,nic złego się nie dzieje ,ale troche czasu brak miałam :) i miałam też ciezkie dni ;/ostatnio było dużo smutnych dniów i wieczorów,bo moj maz prawie wcale nie ma dla mnie czasu,no rozumiem ze cały dzien ciezko pracuje ale ostatnio jak wraca to je obiad i odrazu do laptopa i tvn turbo,a ja siedze sama,stęskniona i troche zła,bo ile można ogladac tv albo na necie siedziec,jak już wlezie do mnie do łożka i widzi ze cos jest nie tak to się poprzytula troche,czasem sie pokochamy i dupa sie odwraca i spac idzie. a wczoraj sobie wyjazd na czechy wymyslił,z pracy,i tez się zdenerwowałam i mowie mu ze nie ma dla mnie wgl czasu i jeszcze teraz sobie pojedzie,wroci jutro rano i bedzie odsypial cały dzien a mielismy gdzies na cały dzien sobie pojechac bo rodzinka przyjezdza i zaraz mnie kazdy po brzuchu maca,a mnie to denerwuje strasznie,mojego brzucha moge dotykac ja i mąz i nikt wiecej. i ostatecznie jak porozmawialismy obiecał mi że się dla mnie zmieni,ze w piatek jedziemy nad wode na cały dzien chocby ledwo na nogach stał,ze zrobi dla mnie wszystko :) i ja ucieszona puściłam go na te czechy,stęskni sie troche to bedzie dbał bardziej :) ale cholernie za nim tesknie :):/ dzisiaj byłam w przychodni :) przez 5 tygodni przybrałam kilogram .ciesze sie ze nie wiecej :) wszystko w porzadku :) pani doktor kazała mi kolczyk z pępka wyjąc,ja myslałam ze sobie kupie specjalny na ciąze ,a ona mi całkiem kazała wyjąc .nie wiem czemu :) i słuchałam dzisiaj serduszka mojego skarba :) lekarka mi czyms tam po brzuchu pojezdziła ,jakims sprzetem tylko nie wiem co to było :) ktg chyba nie ,i zwykle usg tez nie :) ale nie wazne :) jestem ucieszona bo nie spodziewałam sie ze usłysze serduszko :) mam skierowanie na usg :) miedzy 19 a 22 tygodniem :) dodam ze wczoraj zaczełam 18 :) cwicze sobie co 2 dzien i czuje sie lepiej tak jakoś,nie żebym wczesniej czuła się źle.czasami boli mnie brzuch ale zauważyłam że jak jeżdze gdzies samochodem to właśnie boli mnie brzuch,czasami to niemalże jak tylko wsiąde,i jak się czyms zdenerwuje to odrazu bol brzucha sie pojawia ,nie jakis tam mocny,ale jednak.a teraz jeszcze musze codziennie mame do pracy wozic i odbierac bo kolezanka ja wystawiła i odeszła i nie ma czym jeździc :) u mnie juz nie ma żadnych dzieciaków :) z moja siostra się nie odzywam prawie,stwierdziliśmy z P ze nie warto sobie z nia głowy zawracac,to mała egoistka taka,nam ona do szczescia nie potrzebna,wazne ze mamy siebie i bejbika :* i teraz juz jak mnie denerwuje to mowie jej prosto z mostu co i jak.zwracałam jej uwage dotad az przestała przyłazic do nas i wieczorami mamy spokoj :) Paola suknia piękna :* Jovanka ale słodziaczek z tego Kacperka :*** Ola spoźnione zyczenia :) spełnienia marzen :* piękny brzuszek :) karcia oj jak ja bym chciała już mieszkac w swoim domeczku :) jeszcze długa droga do tego :) jeszcze nie do konca jest postawiony :) na wiosne bedzie już stał nakryty,miał byc na jesieni,ale moj P wymyslil ze drzewo na krokwie i na te inne pierdoły musi byc wycięte zimą,nie wiem dlaczego :) a teraz tez nie było głowy do budowania do roboty dużo jak to na wsi w sezonie :) mysle ze wprowadzimy się może przy dobrych wiatrach na poczatku 2016. Mackowa wszystkiego co najlepsze :*** gdzie zdjecie twojego brzuszka ?:) karcia i brzuszek cudny :** angelus trzymaj sie :) napewno jest ci ciezko ale dasz rade :* mamy dziewczynki jakąs nowa cięzróweczkę ?:) :* a ja dzisiaj byłam na pierwszych ciązowych zakupach :) kupiłam dwie ciązowe sukienki,ciążowe spodnie i piżamke :*** wiecie co moj organizm wariuje,wszedzie zaczynaja mi kłaki jakies rosnąc,na brzuchu przy pepku mam takie czarne,nawet kilka mam wokół brodawek,ginka mnie uprzedziła dzis ze moga zaczac mi rosnac tez na brodzie,no masakra jakas.ale to jest juz kłopot na po ciazy. ściskam wszystkie mocno bardzo i całuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Nessaja jak Ci zazdroszcze. Tez chcialabym pojechac do Tatralandi;-) jeszcze ani razu nie bylam w cieplych krajach, ale mam nadzieje ze za rok nadrobie ;-) Jovanka czekamy na "streszczenie" :-****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego Mackowa, zdrowka dla dziecka, oby wszystko sie ukladalo po Twojej mysli, aby Nigdy w zyciu nie spotkaly cie smutne dni, abys sie nie martwila ani plakala, zycze ci samych radosnych chwil, nosisz w sobie skarb, i zycze Ci aby wszystkie twoje marzenia sie spelnily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Jovanko super ze sie odezwalas, Alez nam smaka robisz ba twoje wypracowanie. Jutro zobaczę twojego cukiereczka bo dzis juz wychodzę za paręminut. Nessaja kochana to fajnie ze maż taki milutki. Moj to mnie przed chwilą całował dosłownie wszędzie bo cztsciutka po wannie jestem. Mmmm uwielbiam to. Mackowa jak tam Nawrot mdlosci lepiej juz coś. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia i mackowa nie przejmujcie sie facetami. Moje jakos dojdą do wniosku po porodzie ze juz prawie 100 procent czasy beda przy was. Jest to zmiana w życiu i moze szybko chcą zrobić wszystko bo wiedzą ze potem nie da rady. :-) moj tez duzo pracuje. Ale ja staram sie go wspierać pomagam to co dam radę. Jadę zawieść kanapkę , czasami glaszcxe po glowie jak juz ma dosc. Bo czasami to mówi ze wolałby byc ze mną w domu. Ale no nic. Trzeba byc silnym twardym bo w końcu rodzicami będziemy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja ogólnie juz mam bardzo słabe mdlosci. Jest tylko jeden zapach który mnie dobija , kiełbasa wiejska. I tesciowie od 2 dni mają w lodówce pełno kiełbasy. Bo sąsiad przywozi domową. Zawsze lubialam ale teraz jak tylko pomyślę o zapachu to mnie szarpie. Ble. ... Daje do lodówki kawe na zabicie zapachu ale to malo pomaga. A po za tym czuje sie ok. Macica czasami gdzieś zaboli ale lekko i minutke. Kręgosłup mnie coś boli ale mam nadzieję ze po porodzie minie. Tzn kość ogonowa mnie boli tak dokładnie. Pazurki u nóg juz nie maluje bo kaciala jestem i nie dostane. Smaruję sie na rozstępy oby pomogło. Co chwilę innym kremem. Któryś napewno zadziała. :-) Ok ja zmykam na urodziny kolegi. To Milego wieczorku. Pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Tartralandia jest w Słowacji wiec to nie takie ciepłe kraje ale kiedys tam raz byłam przy 30 stp i frajde nie ziemska, wrócilismy czerwone buraki, wiec nessaja rzy tych 8 to faktycznie troszke moze byc zimno, tez mielismy sie w tym roku wybrac ale jakos nie wyszło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa kochana wszystkiego najlepszego :-* :-* spelnienia marzen szczescia i zdrowka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Maćkowa wszystkiego najlepszego w takim razie ;) Zauważyłyście ze wszystkie ciężarówki narzekają na brak czułości od męża ?? w tym momencie jest to bardzo ważne dla każdej a oprocz tego jeszcZe hormony robią swoje ;) Jovanka ale smaka narobilas na to twoje wypracowanie ;) a malutki Kacperek jest do schrupania normalnie ... ja tez juz nie moge sie doczekac az przytule swoje malenstwo ;) Dziewczyny znalazlam wozek uzywany w niezlym stanie i cenie ale tak sie zastanawiam czy to nie za wczesnie na taki zakup ?? bo wiecie ze przesądni raczej nie kupuja takich rzeczy za wczas choc ja nie naleze do takich ludzi i sama nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dziekuje dziewczynki za zyczenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Nessaja faktycznie pogoda nie rozpieszcza pierwszy raz nie udała nam się a jesteśmy na Węgrzech :( jedyne 22 też będziemy walić zębami i ani grama słońca. Szok wczoraj podobno było 34. A od dziś i chłodzenie :( złośliwośc rzeczy martwych na które nie my wpływu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo to ja Stymulowana która dalej nie potrafi logować sie na telefonie:/ Maćkowa 100 lat i Wszytskiego naj, radości,milosc*****eniędzy, czułości, lekkiego porodu, zdrowego bobaska, kochającego męża :)))))) 🌼 W ogóle jak pisze z telefonu włącza mi sie 1 strona i juz nie pamietam co chciałam Wam napisac, a nie da sie przesunąć odrazu na ostatnia :/ Kasik ma racje Wszytskie ciężarne narzekają na mężów, łącznie ze mna:) Jovankajo czekamy na opis:)) Nessaja a ja jutro jade nad morze a tam wieje i leje;( Brzoskiwnko no w końcu:) co do wlosow...mi tez wyrosły! Koło pępka i to ciemne;( wyglądam jak facet ble Ala jak Twoje alergie? Bo ja od maja z katarem i tak sobie wczoraj pomyślałam ze w październiku juz powinno mi przejść w końcu:) Maz juz chyba zdrowy bo do 2 w nocy grał w fife wiec niech tylko dzis usłysze jakis jek z jego strony a wsadze mu pada nie powiem gdzie;) Kasik co do wózków ja tez sie pare dni temu rozglądałam i dowiadywałam co i jak i doradzono mi w sklepie żebym zamówiła wozek pod koniec listopada tak zeby przed Bozym Narodzenien go juz miec. Ale jak Ty masz okazje na jakis to bierz, a przesady odstaw na bok!:) Jestem glodnaaaa a i jak okropnie spałam ehhh w każdej pozycji niewygodnie, biodra bola i jeszcze kot ktory zabiera kołdrę wrrrr Kupiłam wczoraj 2 pary spodni ciążowych- drogie to kurde blaszka jak dla mnie bo po 100 zł jedne ale co zrobic. Sa ładne i wygodne i na cała ciaze bedą:) chciałam tez kupic kilka bluzek ciążowych ale za zwykła bluzkę 80 zł to sorry ale nie dam:/ bede szukać dalej. A Ty brzoskiwnka gdzie kupowałas? Maćkowa a Ty? Wybrałaś sie na zakupy?? Miłego dnia dziewczynki:) u mnie dzis 16 stopni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoneczko strasznie drogie sa te ciuchy:/ tzn kosztują tyle co normalne ubrania ale normalne uzyskuje sie znacznie dluzej niz ciążowe. Gdzie kupiłaś sukienki??? Czy ktos ma iphona i wie jak sie zalogować??? Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzytkuje a nie uzyskuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny mam pytanie za 4 dni powinnam testować jestem po pierwszej iui robiona na cyklu stymulowanym przyjmuje duphaston przez 10 dni a luteina no właśnie nie wiem za bardzo nie zapytałam się lekarza no i jeszcze jedno czy duphaston i luteina mogą wpłynąć na wynik testu nie mogę udać się na betę u nas tylko rano pobierają krew do godz 10 a ja muszę iść do pracy, nie wiem jak to jest w szpitalach czy tam też można wykonać betę będę wdzięczna za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik89 może takie uroki ciazy, że my baby jestesmy bardziej rozczulone.chociaz teraz jak nie ma meza i nie moge spac w nocy to sobie mysle o roznych rzeczach,to mysle po prostu ze jak sie staralismy o dziecko to po prostu tak o tym nie myslałam,cały czas głowe zaprzatały mysli o dziecku i o ciązy. a i moj P też się stresował i swoje przeszliśmy.a teraz po prostu jak już jest ta upragniona ciaza i maleństwo to już stres opadł i te wszystkie emocje i dopiero się zauważa ze mało czasu razem spedzamy i czasami brakowałotej czułosci.ale teraz jest coraz lepiej :) widze ze moj męzus się stara,trzeba czasami ponarzekac,ale ciesze sie ze mam takiego wspaniałego męzczyzne :) i wgl mielismy miec dzisiaj mały wypad,a w nocy mi napisał ze ich nie załadowali i musza zostac i przyjada dopiero dzis w nocy koło 3 ;/ już się nie moge doczekac normalnie :) spania tez nie bedzie :) wgl jak go nie ma to nie moge za bardzo spac :) przy nim jakos bezpieczniej się czuje :) Stymulowana no dokładnie koło pępka takie czarne.no nie wyglada to zbyt ładnie ale trudno...jak to lekarka mi powiedziała wczoraj,że trzeba się cieszyc że w brzuchu nowe zycie rośnie a to juz podrzędne sprawy.ja jeszcze mam nadzieje że to może po ciązy jakoś wroci do normy,albo że chociaz juz gorzej nie bedzie,z reszta brzuch to zawsze pod bluzka,poł biedy,jak mi ta broda zacznie rosnac to ja nie wiem co to bedzie. ale podobno duzo kobiet teraz tak ma własnie.ciąza to jakby nie była wielka hormonalna rewoluja :) co do ubrań :) kupowałam w sklepie takim z odzieża ciązowa i za piżamkę zapłaciłam 40,za spodnie 35 bo to takie bardziej leginsowe,za bluzke tez koło 40.może te ceby zaleza tez od miasta,w wiekszych miejscowosciach droższe rzeczy sa nie wiem.z takiego fajnego materiału miękkiego sa te rzeczy i wygodne bardzo.a sukienke kupiłam w biedrze :) nie smiejcie sie :) wczoraj jak robiłam zakupy na ciasto i sałatkę to w biedrze były tez ciazowe ubrania,rożne i taka rożowa sukienke kupiłam,może któras widziała,kosztowała 35 a była przeceniona na 12 zeta,ale zaryzykowałam i w domu jak ogładałam to byłam w szoku ze taka fajna.dzisiaj ja nosiłam i naprawde bardzo wygodna i przewiewna i materiał super,i elegancko się pierze,bo jak przymierzałam ją w domu wczoraj to oczywiscie już ją musiałam zabrudzic i trzeba było prac :) kasik ja dopiero pod koniec stycznia rodze a juz ogladałam wozki i planujemy tak w listopadzie,ewentualnie w grudniu juz miec wozek i łozeczko i wgl potrzebne rzeczy bo jakby tak czekac na ostatni miesiąc to potem można nie doczekac.moja ciocia tez tak czekala na ostatni miesiąc i koniec koncow nie zdązyła nic kupic bo dzidzius zaplanował zrobic wczesniej niespodzianke i potem rodzina jej wszystko z mezem. ja tam wole byc przygotowana i sama sobie wszystko wybrac :) Usia no to pokazuj ten brzuch :):* jejku dopiero 22 :/ jeszcze tyle czekania na meżusia ;/ dobrej nocki wam życze :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciaza urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia i ze niby to jest twój brzuch ciążowy już???! Stymulowana kochana katar to mój przyjaciel byle do października oby ulzylo. Chociaż mi się odtyka na noc. Szokens :) pozwoliła mi krople ale i tak nie biorę bo sensu nie widzę. Nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana nie wiem czy to ma znaczenie czy iPhone czy nie ale pod tym jak. Piszesz posta to masz miejsce na login i hasło zanim wyślesz wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×