Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

u mnie ogólnie jest ok z tym że kończąc wymioty rozpoczełam dnie ze zgagą i mimo leków czasem wymiękam, brzuch boli dosyć często mam przepisaną nospę ale wiadomo jaki mam do niej stosunek więc jako że lekarz profilaktycznie kazał brac 3x dziennie :) ja w oparciu o swoje ciało biorę raz na 2, 3 dni, jedynie co biore regularnie to leki refluksowe i magnez, bo skurcze nóg spać w nocy nie dawały :) tak więc dziewczyny ból brzucha mam wrażenie że do końca chyba ciąży jest i nie wiem z czego to wynika, bo nie jest to ból rozciągających się mięśni ani wiązadeł, nie są to też jelita bo zaraz jak poczujecie ruchy to juz odróżnicie te bóle, ale ból brzucha po prostu brzucha jest co jakis czas i po prostu jest. Nie trzeba się tym martwić :) ja tylko jak do bólu dochodzi twardnienie brzucha to łykam nospę :) wiem że jest czasem ciężko ale zobaczycie jak leci czas :) ja dopiero zaszłam w ciążę a już tak blisko i niby tyle rzeczy robimy i kupujemy a tak naprawdę do przyjścia małej na świat jeszcze jest ogrom roboty :) mam nadzieję że nie zrobi nam kuku i szybciej się nie pojawi, no chyba że już w listopadzie :) xx alaaa mój gin jeszcze mówił że niepokojące jeszcze by było gdyby oprócz bólu brzucha były takie skurcze tak hm jakby cię coś łapało w środku czy coś, ale wcale bolec to nie musi ale sam w sobie ból nie jest niepokojący :) xx Maćkowa a jak u Ciebie wygląda sytuacja, tzn przyzwyczailiście się jjuz do mysli że pojawi sie maleństwo niedługo ?? xx alla a który u Ciebie to już tydzień ?? jej tez dopiero pisałas o 2 kreseczkach :) xx nessaja ło matko tabletki gigant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, Karcia super że z dzieciaczkami jest wszystko w porządku.. :) Ja najadłam się tyle stresu że szok, aż padam na ryjek. Ale obiecałam że napiszę więc jestem :) pojechaliśmy z mężem do Warszawy na usg prywatnie, wcześniej robiłam tam usg piersi co pół roku. Miałam numer i zadzwoniłam czy dzisiaj przyjmie. Nie czekałam w kolejce bo nikogo nie było. Weszliśmy, położyłam się (było bardzo wygodnie, nawet poducha była:), i lekarz zaczął. Od początku wszytko tłumaczył, pokazał nam żołądek, pęcherz moczowy, kości nóżki i rączki, przekrój całego maluszka dosłownie. Serduszko bije 162 uderzeń na minute, waży 217g, mierzy ok 14-17cm (tego nie mogłam wyczytać w karcie u swojego gina). Na koniec powiedział nam coś w stylu,że: widzi dwa pagórki bez siurka i prawdopodobnie będzie księżniczka :) z tej okazji kupiłam dzisiaj dwie pary spodenek, bluzeczke a mąż wybrał czapeczkę. A jaki był z tego dumny :) Przesyłam zdjęcie na maila wyproszone od mojego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa i jeszcze widzieliśmy jak dzidzia pocierałaoczka rączkami :) słodziutki widok :) no i teraz mogę spać spokojnie.. Jutro Was nadrobie Kochane :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcecie pobawić się w zgadywanie płci to powiem wam, że dziewczynki mają wyższe tętno niż chłopcy, jest to mniej więcej w granicach 140 uderzeń :) jak mniej to chłopiec jak więcej kobitka ;) u mnie się sprawdziło bo mała ma ok 150 cały czas, z tym że maluszkom tętno spada aż do porodu :) moja pierwszy pomiar miała w 16 tyg i miała 152 :) ale wiecie są też wyjątki :) spowodowane to jest podobno tym że dziewczynki mają szybszy metabolizm co wpływa na ich tętno :) więc możecie powróżyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej Olala :) jaka slodziutka :) kregoslupek, glowka i ta raczka przy buzi! zazdroszcze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Olala zatem gratulujemy dziewczynki :-) dobrze ze trafilas na normalnego gina ktory wszystko wytlumaczyl :-) a maz jak sie zachowywal? Byl z Toba w gabinecie czy czekal na korytarzu na obu tych wizytach? :-) &&& Nessaja kuurcze, moj kas foliowy z 5 razy mniejszy jest :-) ale numer :-) &&& Izulinka wiesz co ze mna to jest tak ze mam swiadomosc ze nosze w brzuchu malego czlowieka, chociazby bol brzucha mi non stop o tym przypomina ale poki co to jest takie troche nadal nierealne :-) ruchow jeszcze zadnych nie cuje, rybek, zabek, bulbonkow nic zupelnie. Mysle ze jak poczuje to wtedy w pelni do mnie dotrze ze zostane mama :-) i zacznie sie przyzwyczajanie do sytuacji, planowanie remontow, przestawianie mebli, szukanie wozkow, lozeczek i miejsca gdzie to trzymac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123456

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja chyba Te wtedy zdam. Sobie sprawę i uwierze na 100%. Dalej mnie cmi ten brzuszek. Ledwo oczy otworzyłam a żołądek taki zassany głodna na dziendobry. Mam nadzieje ze dotrwam do końca pierwszego trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki:) Cieszę się, że dzieciaczki zdrowe:) ja mam dzisiaj na 18 i już mam sraczke;( od wczoraj mam jakiś miękki brzuch i wydaje mi się mniejszy i nie czuję miziania od środka;(;(;(;( Maaniula ja miałam IUI w marcu, ale nic mnie po niej nie bolało, poczułam tylko (może to głupie, ale tak było) jakby mi przeszedł prąd z brzuszka do serca:) i to chyba było to:) niestety zarodek się nie rozwijał i poroniłam:/ trzymam kciuki za Ciebie:) Jestem tak zestresowana, że nic więcej Wam nie napiszę:[ ale przyesyłam buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana z tych nerwów mały cie nie chce miziac! Proszę się uspokoić bo do 18hoho cały dzień koleżanko Droga! Będzie dobrze i pisz nam zaraz po wizycie co u małego słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia , Darka, ola ciesze się ze wszystko dobrze po wizycie ;) ci lekarze chyba nie rozumia ze jakkobieta w ciąży nie usłyszy konkretnie ze z dzieckiem jest wszystko dobrze na wizycie to później odchodzi od zmysłów i ma w głowie juz najgorsze historie ... Sami doprowadzają do tego ze stresuja swoje pacjentki ...ehh Nessaja tez ogladalam wiadomości i AZ się zryczalam jak uslyszalam o tej biednej dziewczynce ;( cos strasznego ... Izulinka uwielbiam cie czytać ;) ale wam zazdroszcze ze znacie juz płeć tez już bym chciała ... No ale co zrobić jak mój nygus się wstydzi pokazać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny ale wczoraj przez te kilka godzin dalyscie czadu z pisaniem... Iza wspolczuje nadrabiania :-p & Paola super ze z praca cos zaczyna sie dziac , trzymam kciuki za udana rozmowe :-* tez nie cierpie smieciowek no i jak wtedy kobieta moze zajsc w ciaze heh... sama niestety rok na takim czyms pracowalam.... moze wlasnie jak odlozycie staranka to wtedy pelen luz i sie uda <3 & nessaja wspolczuje klotni mam nadzieje ze dzis juz lepiej, takie zachowanie i slowa najbardziej bola i na dlugo zostana w pamieci... niestety czlowiek w emocjach mowi za duzo czego po tem zaluje-wiem po sobie :-/ co do intercyzy to dziwna sprawa lecz po cos w koncu zostala wymyslona, tyle ze jak na moje wszystko powinno byc wspolne a nie takie wyliczanie :-/ Gdzie ty kupilaste tabletkii hihi wielkie , moje byly takie malusie ze bez popicia by przelecialy :-) & Izulinka moj alanek wyprawia w brzuszku to co twoja zuzia jejciu jest to nie do opisania, mi czasem lezka leci bo zaboli.... z tym pierdzeniem tez mam problem zawsze na wizycie sie boje czy cos mi nie psytnie :-p i zgaga o matko cos okropnego lecz cale szczescie nie codziennie & karcia wazne ze wszystko jest dobrze z dziubaskiem i chociaz malo ci powiedzial to najwazniejsze wiesz czyli ze jest ok :-* odliczamy do nastepnej wizyty & olala jejciu ta twoja wizyta na fundusz byla straszna i bardzo dobrze ze pojechaliscie prywatnie - mam nadzieje ze od teraz juz tam bedziecie jezdzic.... jak cudnie czytac takie dobre wiesci i jejciu kochana nie wiem jak ty dodalas zdjecie ksiezniczki na maila ale jako jedyne udalo mi sie zobaczyc przez tel :-D taki kochany aniolek na boczku, kregoslupek i raczusia :-* :-* & Ala jak dzis bol brzucha? nie martw sie , niestety bedzie on czesto ci towazyszyc, dzidzi sobie rosnie :-* & mackowa ciebie tez to dotyczy :-) juz nie dlug o dojda ci typowe objawy i poczujesz sie szczesliwa prawdziwa przyszla mamusia :-* Ty na prawde godnie zastepujesz jovanke :-) brawo!!! zawsze kazdemu obficie odpisujesz & usia ja w skrocie powiem ze w pelni podzielam kazde zdanie mackowej i izulinki... & koniec padam tyle sie napisalam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale mam dobry humor.. :) Nie chce myśleć co byłoby gdybyśmy nie pojechali na prywatne usg.. Kupiliśmy troszkę ciuszków dla malutkiej, najlepsze będzie jak okaże się że to jednak chłopczyk.. :) zobaczymy, powiedział że prawdopodobnie jest księżniczka :) oooooo Nessaja rozumiem jak jest Ci teraz przykro.. Czasami słowa bardziej ranią niż czyny i ciężko o nich zapomnieć.. Na Twoim miejscu zrobiłabym tak samo, wzięłabym swojego na przeczekanie. Może akurat pomyśli co zrobił i powiedział. Co do intercyzy to w naszym przypadku nawet o niej nie pomyśleliśmy. Pewnie dlatego, że finansowo jesteśmy na tym samym poziomie.Tzn były miesiące gdzie ja więcej zarabiałam a potem Piotrek.. Moim zdaniem małżeństwo polega na tym że wszystko mamy wspólne, nawet kredyty :) ale każdy jest inny.. Pamiętaj, że zawsze masz nas :* Jeśli nie daj boże co przyjeżdzaj do nas :) Twój kwas foliowy jest GIGANTYCZNY :) takie mam witaminy ale wcześniej łykałam malusieńki folik.. ooooo Paola życzę Ci szczęścia na rozmowie :) na pewno wszystko będzie po Twojej myśli, będziesz najlepsza :) :* ooooo karciaa co z tymi naszymi lekarzamisię dzieje??? Nie rozumiem, czekamy miesiąc na wizyte, często w nerwach i stresie a z wizyty wychodzimy jeszcze bardziej zdenerwowane.. :/ ale najważniejsze, że wszystko jest dobrze :) ja tak samo mam wizyte za 4 tygodnie, 4 września. A Ty? ooooo Usia nasza Maćkowa dobrze Ci radzi.. Miałam tak samo, dowiedziałam się o ciąży w 6tcPoleciałam prywatnie i nie potrzebnie. Nic nie było widać a ja najadłam się nerwów. poszłam za dwa tygodnie i wtedy dopiero się uspokoiłam. Więc nie ma sensu chodzić tak wcześnie i się denerwowć.. oooooo goscdarka cieszę się, że z maleństwem i Toba jest wszystko dobrze :) prywatnie będziemy jeździć kontrolnie. Lekarz robi samo usg i bierze 90zł. Ale przy tym wszystko tłumaczy i czuję się jak na normalnej wizycie. Zdjęcia bym nie miała gdybym się nie uparła. Mój gin nie chciał mi go dać bo powiedział że jest niewyraźne. A ja tam widzę wszystko.. ooooo Maćkowa na pierwszą wizyte do mojego gina weszłam sama, czego teraz żałuje. Może jakby Piotrek był przy mnie to dałby do zrozumienia lekarzowi, że oczekujemy czegoś innego. A tak miałam tyle pytań do niego i z tego wszystkiego nie zadałam ani jednego. Na prywatną wizyte sam zdecydował że jedziemy od razu. Nie wiedział czy może wejść ze mną, więc jak lekarz juz mnie zawołał powiedziałam żeby poszedł ze mną. Od razu zaświeciły Mu się oczy i był taki szczęśliwy :) na usg patrzył w skupieniu.. Cały czas powtarza moment jak dzidzia ocierała oczka rączkami :)a jak lekarz powiedział o księżniczce to już w ogóle był happy.. :) dziękitej wizycie jestem spokojna, wiem że zajmie się nami najlepiej jak potrafi.. ooooo Stymulowana mam nadzieje, że masz porządnego lekarza i powie Ci wszystko dokładnie. A najwazniejsze powie że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Bądz dzielna, zajmij się czymś do 18 i pisz do nas :* ooooo Kaasik to damo powiedziałam wczoraj mężowi, Powinni postawić się na miejscu przyszłych rodziców. Pomyśleć, że rośnie w nas największe upragnione szczęście i chcemy wychodzić z wizyt szczęśliwe a nie przygnębione co wpływa na rozwój maleństwa.. Zastanawiam się czy w NFZ pracuja ludzie z powołania... ooooo Alaaa ja jestem w 18tc i też czasami pobolewa mnie brzuch. A wcześniej bolał mnie tak, że z łóżka nie mogłam wstać. Teraz już wiem, że to normalne i ból będzie Ci towarzyszyłjeszcze długo. ooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana zajmij czyms glowe do tej 18 a wieczorkiem na pewno przekazesz nam dobre wiesci :-* & wlasnie brzoskwinka gdzie jestes? zoneczka, eska i reszta.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ******25.06.2014********Antonina PauliśC*************23******18.07.2014********Mikołaj motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 24.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66********28*******14cs********1dz****** tp 10.03.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@05.08.2014 IZA85___________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014 Eweelka__________32______7cs________2dz____@10.08.2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Malutki śpi, więc ja mam chwilę żeby do was napisać:) Jeśli chodzi o poród to było ciężko, ale naprawdę warto przeżyć ten ból. Rodziłam naturalnie bez znieczulenia. Poród wolno postępował, a znieczulenie mogło tylko spowolnić, a potem było za późno, więc pozostał mi tylko prysznic na uśmierzenie bólu (pod który zresztą wysłała mnie położna). Jeśli chodzi o opiekę lekarską, położnych to naprawdę super :) Położna która była przy porodzie naprawdę fajna babka :) Potem jak już leżałam z małym na normalnej sali też nie spotkałam się z żadnymi niemiłymi paniami :) Same przychodziły, dopytywały jak się czuję, czy w czymś nie pomóc, przynosiły tabletki przeciwbólowe nawet w nocy. Rana po nacięciu mnie akurat bolała bardzo, pojawiło się opuchnięcie i lakkie śiniaczki, po tygodniu po porodzie mogłam normalnie usiąść, tak to wszystko odbywało się na stojąco i leżąco. Jedzenie na stojąco, karmienie na leżąco. Ból porodowy naprawdę się zapomina. Patrząc na takie malutkie cudo, nie myśli się już o bólu. Uczucie nie do opisania :) Dziś kończymy 3 tygodnie, mały coraz ładniej mi w nocy śpi, w dzień co prawda daje trochę w kość, ale noce coraz lepsze. Karmię cały czas piersią, na to jestem nastawiona, na ile mi jeszcze starczy to nie wiem, mam nadzieję że na długo :) Mikołaj najchętniej cały czas na cycu by wisiał :) Właśnie łobuziak się budzi więc spadam :) Nie nadrobiłam czytania, ale myślę że w tym wypadku mi wybaczycie :P No i dla was kochane dużo, dużo szczęścia i wytrwałości w staraniach, mamusiom dużo cierpliwości, a ciężarówką szczęsliwego rozwiązania i naprawde nie ma co się bać porodu, bo tej jest tylko chwila, a zapoczątkowuje najlepszą część waszego życia! :* Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala śliczna księżniczka oj takie zdjątko wyraźne:)) tak się ciesze a ja też mam na 4 września wizyte a wiesz z tymi lekarzami tylko że ja chodzę prywatnie ehh:/ powiem Wam że nie mam dziś humoru wogóle taki płaczliwy mam dzień a lekarz przepowiedział wczoraj coś typu że będzie bokser bo zaczął rączkami machać ale jak zapytałam o płeć to nic nie odpowiedział i nie wiem:( Przepraszam Was że nie odpisuję Wam ale naprawde jakoś mi źle...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Cieszę się ze z waszymi maluchami wszystko ok. Ja mam doła pokłóciłam się wczoraj z moim albo raczej mnie wkurzył i się do niego nie odzywam. Mieliśmy wolny wieczór kupił piwo dla siebie i dla mnie jakieś 0%, ale oczywiście zadzwonił sąsiad jak zawsze kiedy akurat mamy spędzić go sami i go zawołał. więc wziął piwo pod pachę i tyle go było. Miał za chwilę wrócić to przyszedł dopiero jak mu zagroziłam że pojadę spać do mamy. Ciągle siędzę sam bo on pracuje i chciałabym spędzić z nim trochę czasu nie cały czas coś robiąc ale posiedzieć obejrzeć film pogadać. mam już tego dosyć. Dziewczyny cały czas ktoś wkleja starą tabelkę. Jestem dziś wściekła i wszystko mnie denerwuje :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ****24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj CIĘŻARÓWKI 🌼 bejbe27 *******27 ********* 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013******24**********5cs*********1dz********tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona***27********16cs********1dz********tp 24.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********************tp.5.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs_______2dz______@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 IZA85____________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989____25____13cs________1dz_____@07.08. 2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz_____@01.09.2014Eweelka__________32______7cs________2dz____@02.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala śliczna ta Twoja księżniczka:* Dokopałam się do książki, którą kupiłam na początku ciąży, pt. "W oczekiwaniu na dziecko" i przeczytałam, że na tym etapie ciąży jakim jestem mogę czuć mizianie np. 4 dni pod rząd nonstop, a potem tydzień nic i to całkowicie normalne, troszkę się uspokoiłam:) Są też pokazane 3 kształty brzucha w piątym miesiącu i mój kształt jest wśród nich:) ale..byle do 18:) karcia nie smuć się kochana :* pewnie nie było widać dlatego Ci nie powiedział. A tak w ogóle nie wiem czy Wam to pisałam, ale wtedy jak miałam lekkie plamienie i pognałam do lekarza to nie byłam u mojego doktorka (w ten dzień nie przyjmował w klinice tylko w szpitalu, który jest daleko ode mnie) tylko u lekarki w moim mieście i to ono mi powiedziała, że to chłopak, a mój doktorek kilka dni wcześniej powiedział, że dziecko jest za małe żeby zobaczyć płeć ha, ciekawe czy dzisiaj mi powie, ja mu nie powiem, że już wiem. Kasik85 ja też prawie w ogóle czasu nie spędzam z mężem, wczoraj był w pracy od 8 do 22 bo jakieś kolacje coś tam coś tam, a tak to wraca po 17 głodny i zmęczony:/ ale dzisiaj ostatni dzień pracy i 2 tygodnie urlopu w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUŚKI ❤️ Majowa************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ****24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj CIĘŻARÓWKI 🌼 bejbe27 *******27 ********* 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013******24**********5cs*********1dz********tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona***27********16cs********1dz********tp 24.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********************tp.5.04.2 015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌼 marta86100_______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27_______22cs______1dz_____@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs_______2dz______@26.05.2014 Pita82____________32______2cs_______1dz______@23.07.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@31.07.2014 IZA85____________28______1cs________2dz_____@05.08.2014 paulinka121989____25____13cs________1dz_____@07.08. 2014 nessaja___________21______4cs_______1dz_____@17.08.2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz_____@01.09.2014Eweelka__________32______7cs________2dz___ _@02.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane to ja IZA85 :) Karcia złapałam sie za glowe jak juz miałam 5 stron do nadrobienia :( Przeczytałam Was ale juz nie pamietam co ktora pisała. Paola przykro mi ze @ przylazla :( Ale witam w drużynie :( Powiem Wam ze byłam w tym cyklu zaskoczona ze @ przylazla :( Bzykanko było 10,12,14 i chyba 16 dnia cyklu wiec co 2 dni i w miedzy czasie owu powinnam byc. Ja byłam pewna ze sie udało :( Ale wychodzi na to ze ten cykl trafił sie bezowylacyjny albo pęcherzyk nie pękł :( Ale to nic. Jedziemy w przyszłym cyklu a teraz pójdę jeszcze do mojego gin na przegląd. Zajechaliśmy szczęśliwie :) Latamy jak głupki bo wiecznie cos do załatwienia. Jak bede miała chwilke to bede zaglądała :) Buziaki dla każdej z Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana ja tez mam w oczekiwaniu na dziecko, pierwszy rok życia dziecka i zaklinaczka dzieci. Właśnie mi przypomnialas o tych książkach i oto mam pierwszą w ręku i będę czytać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewuszki a planuje ktoras zrobic sobie profesionalna sesje zdjeciowa z brzuszkiem oczywiscie wraz ze swym mezczyzna :-) ? my z M zapisalismy sie na poczatek wrzesnia bo brzusio wtedy juz powinien byc spory i tak sie nie mozemy doczekac :-D z tamtej ciazy mam tylko dwa zdjecia i to bez twarzy :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik_85 dziś zasłania sie mamusią, dorosła babsko, założyła rodzinę a jak chłopa nie ma to idzie do mamuśki, i co śpisz z mamusią, to kazirodztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana widzisz nie masz się czym martwić :) nasza wyobraźnia płata nam figle i wymysla nam różne niepotrzebne zmartwienia.. ooooo karciaaa mój też powiedział że nic nie widzi i nie powiedział mi o płci.. Ale ten ma stary sprzęt i zastanawiam się czy nie widział czy Mu się po prostu nie chciało. Dopiero prywatnie mi powiedział a jak pójde we wrześniu to swojemu nawet nie powiem że już wiem.. Kochana na następnej wizycie na pewno już zobaczysz coma między nóżkami :) ooooo Kasik zła pogoda chyba działa niekorzystnie na tych naszych facetów.. Rozpogodzi się to i Oni może zmądrzeją :) :*:*:*:*:* oooooo Stymulowana , Maćkowa chodzi Wam o tą książke?? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6fc7a4a1135765e.html Widzę, że jest niezastapiona :) ja ją mam bo mąż wygrał bon w empiku za 50zł. Dał mi wolną rękę i wybrałam sobie akurat "W oczekiwaniu na dziecko" :) ooooo Cały dzień pada i pada.. Dopiero się rozpagadza i już myślę co robić.. Właśnie pisząc to mój malutki robaczek puszcza "bączki" w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×