Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Ala wiem ze pod jest login i hasło ale jak wpisuje to nic sie nie dzieje :p tzn i tak mnie nie loguje :( Jade kochane nad to morze, prawie 700 km drogi przed Nami, oby tylko nie padało:) buziakkiiiiii Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usia, Ty takie zdjęcia wrzucasz do internetu gdzie każdy może je obejrzeć i wykorzystać jak tylko chce?! Pomyśl trochę dziewczyno, bo konsekwencje mogą być różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana szerokiej, bezpiecznej drogi Wam zycze i oby sloneczko pieknie swiecilo i opalilo Wam pyszczki :-) za zyczenia dziekuje, na zakupy jedziemy dzis :-) &&&&&&&& Usia i co Ci lekarz na wizycie powiedzial? Po wspominalas ze idziesz. Brzuch masz ogromny! Cos Ty zjadla bo watpie zeby byl taki od ciazy ;) u mnie dzis 18 tydzien sie zaczyna i nadal po brzuchu nie widac ze maly czlowiek w nim rosnie :-) &&&&&&&& Maniula poczytaj na ulotkach czy te leki moga miec wplyw na wynik testu. Powinna byc taka informacja podana bo jest dosc istotna :-) a Ty cos po sobie czujesz ze sie udalo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubran ciążowych to ja jeszcze nic nie kupiłam. i zastanawiam sie czy kupować. widziałam na necie strone internetowa jednego sklepu co jest w moim miescie i jak zobaczyłam ceny to sie przeraziłam. 180 zł za spodnie, 120- za zwykła bluzke, 160- sukienka... i ceny jeszcze wyzsze były. to były jedne z najniższych.. nie opłaca sie kupowac w takich sklepach. widziałam kiedys fajne spodnie ciązowe za 60 zł w chińskim centrum. i niczym sie nie różniły od tych za 180. bluzki tez wystarczy kupic lużne i dłuższe. później jeszcze można założyc. te pieniądze co mam wydac na kilka ubran ciązowych wole zostawic na cos dla małego. juz mam kilka rzeczy:):) oczywiscie ja nic nie kupiłam sama tylko siostra brała u siebie za grosze.. za kombinezon na zime dala 1funta (na nasze jakies 5.20) :O, łózeczko bede miec od niej, spacerówke tez -tylko musze dokupic głeboki i nosidełko bo ona nie ma, pare ubranek tez ma mi dac, rzeczy typu pompka, folia, adaptery do wózka tez ona mi moze kupi, troche ubranek od siostry mojego moze wezniemy, to zostana nam rzeczy typu pieluchy, wszystko do pielegnacji, posciel kołderka, i takie tam:) brzoskwinka wiem o jaka sukienke ci chodzi. tez miałam sobie kupić ale juz nie widze takiej u siebie:( tez mi sie podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Stymulowana bezpiecznej podrozy i robcie dużo postojów zeby maleństwo sie nie meczylo , oby wam pogoda dopisala ;) Usia faktycznie spory ten twój brzuch ale to nie możliwe ze od ciąży niestety ... Dziewczyny a ja wczoraj kupilam jednak ten wózek bo naprawdę był w dobrym stanie i ze wszystkim w komplecie a jaki leciutki mowie wam ... ;) no i cena bo dalam za niego 550 zł tylko a nowy taki kosztuje 1500 ... Pierwszy i najważniejszy zakup z głowy :) A co do ciazowych ubrań to SA teraz modne takie luźne kwieciste spodnie bez gumki w pasie bardzo wygodne i kombinezony (ja kupilam ostatnio i eydalam w sumie 60zl ) a co do bluzek to tez mam jakieś większe i na razie mi wystarczają ale nie wiem jak w zimie będzie ale to się zobaczy później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasik89 i bardzo dobrze ze juz kupilas ten wozek bo z opisu wyglada ze na prawde warto bylo, tak jak mowisz masz juz pierwszy powazny zakup za soba :-* my wozek chcemy kypic jakos na dniach caly czas przegladamy olx i allegro bo oczywiscie tez uzywany, widzielismy boski i oczywiscie sprzedany :-( ogolnie to juz dawno bysmy kupili bo tyle okazji bylo ale brak kasy zwyciezyl :-p & kasiaa12 super ze siostra moze ci tak tanio pokupic ciuszki i inne rozmaitosci :-) ceny masakrycznie tanie wiec wykorzystaj to i niech kupi najwiecej potrzebnych rzeczy... & stymulowana oby pogoda dopisala i ostroznej spokojnej podrozy & usia wybacz lecz nie uwierze ze to brzuszek ciazowy, jak na moje taki masz na codzien plus jakies jedzonko :-P plus niestety musze sie zgodzic z tajemniczym gosciem co do tego ze takich zdjec sie nie dodaje do internetu.... & dziewczyny co do ciuszkow ciazowych to ja np nic nie mam i nie mam zamiaru kupic, nosze wlasnie wszystko luzniejsze a ze ja normalnie chudzinka w roz S/M to teraz ciuszki mej mamy L/XL sa idealne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo moje kochane :) xx Maćkowa chodź spóźnione to szczere życzenia - dużo zdrówka !! cierpliwości, mało stresu dużo snu i spełnienia tych mniejszych marzeń, bo to największe już rośnie :) oby rosło zdrowo i szczęśliwie :* ❤️ xx stymulowana bezpiecznej podróży :) wypocznij, zrelaksuj się, odsapnij i ciesz się z ostatnich wakacji we dwoje :* xx oj włosy na brzuchu też mam :P i mimo smarowania sie jak postrzelona wyszły mi rozstepy, w dodatku pępek nie chce wyjśc na wierzch o czym marze więc mój brzusio jest ogromny, kudłaty, rozorany i w dodatku w środku ma krater :P ale najważniejsza jest paczuszka w środku :) a i włosami nie przejmujcie się, po porodzie kiedy burza hormonów ustanie wytrą sie same :) luuzik :D xx co do ciuchów ciążowych ja też nie posiadam, mam 2 pary spodni z pasem, 1 dostałam, 2 kupiłam, ale raczej rzadko je noszę, ja mam sporo bluzek oversize, bo jak wiecie miałam oponkę przed ciążą więc nosiłam luźniejsze i teraz juz nie są takie luźne po prostu, ale latam w leginsach, takich bez mocniej gumki, noszę je na biodrach i jest super wygodnie :) xx kasia12 super że masz kogos kto może cię trochę odciązyć w kompletowaniu tego wszystkiego :) na szczęscie tylko przed porodem koszta są największe, później już lepiej :) życzę udanych zakupów :) xx kasik89 gratuluję zakupu wozu :) to jest jeden z większych wydatków, ale niestety reszta wcale tańsza nie jest, jeśli się to skumuluje :) możesz podesłać zdjątka na mejla :D i również życzę powodzenia w dalszych zakupach :) sama radość :) xx w środę byłam na wizycie, moja kruszyna waży juz 1100 gram i potrafi zadawać matce ból :P jest ułożona główka w dół już i raczej się nie odwróci :) więc przynajmniej 1 z moich obaw mam już za sobą :) pogoda się zmieniła, jest zimno śpię w nocy, ulżyło mi niesamowicie, ale wy to pewnie wszytko wiecie :D xx życzę miłego dnia wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam przygotowana na hejty Bo tu tylko normalnie traktujecie swoją elitę. Zdjęcia robione są z różnej strony więc może wam się wydawać wielki najbardziej oddqje to zdjęcie na ktorym widać moją twqrz. Nie będę wam niczego udowadniala bo i tak nie uworzycie. Byc moze mam to samo co moja kolezanka ktora jest o tydzień w mlodszej ciąży a musi chodzić w spodniach ciazowych i ma taki sam brzuch jqk ja. Tylko ona jest szczupla a ja przy kości. U mojej koleżanki stwierdzili ze ma bardzo powiększona macice. Mi doktor nic nie mowil na ten temat ale napewno sie spytam na nastepnej wizycie. Nie czuje sie tu dobrze. Bo za każdym razem moje słowa poddawane są krytyce. Ciążę mam pptwierdzona i zbędne są komentarze typu ze to urojona. Kazda s nas przechodzi ciążę inaczej kazda z nas jest inna. Ja mam naturalna wade postawy i rozszczrp kręgosłupa moze to powpduje zr moj brzuch jest jiz dosc widoczny. Sams jestem w szoku bo urosl bardziej niz piersi. Życzę Wam każdej z osobna. Abyście byly szczęśliwe i ujrzały 2 kreski a ciężarówką zycze bezbolesnego porodu i zdrowych dzieci. Po tych waszych komentarzach czuje sie jak intruz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usia czy Ty oby przypadkiem nie przesadzasz?! Zachowujesz się tak jakbyś z siebie ofiare robiła. Nie chcesz z nami pisać to nie, przeciez nikt nie będzie Cie prosił na kolanach. Jakbyś nie zauważyła od samego początku traktowałyśmy Cię jak każdą inną staraczkę czy ciężarówkę z naszego grona. Udzielałyśmy porad odnośnie wizyty u gina, tabletek itd a Ty co na to? Wiedziałaś swoje, lepiej niż my już nieco bardziej doświadczone w ciążowym temacie. To po co my się mamy wysilać. Co do Twojego brzucha to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Możesz sobie całą sesję rozbieraną wrzucić do neta tylko nie zdziw się jak później gdzieś to zdjęcie znajdziesz np na stronie xxx. A jeśli chodzi o wielkość brzucha to życzę Ci żeby był faktycznie taki z powodu ciąży a nie jakiejś choroby. 🌻 Izulinko dziękuję za życzenia :) ja ostatnio też najlepiej czuję się w legginsach. Spodnie w brzuch się wbijają, cisną, uwierają... i nawet w luźnych dresach się tak wygodnie nie czuję jak w legginsach :) co do pogody to ja dziś uradowana wstałam jak zobaczyłam na termometrze 13 stopni o godzinie 8, za oknem mgłe i pochmurne niebo. Powiało jesienna aurą aż miło :) 🌻 Dziewczyny mam problem, myślę nad imieniem dla mojej w 60 % córci i żadne mi sie nie podoba :( jedyne jakie do mnie przemawia to chyba Magdalena. Podpowiedzcie coś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa kochana a co do imionek to myslicie nad klasycznymi polskimi czy tez zagraniczne ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Darka polskimi, jak najbardziej polskimi, to ma być dziołcha ze wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa my wybralismy Hania albo Filip bo to jedne z niewielu imion które podoba się mi i mojemu ;) no i pasuja do nazwiska ale wszystko jeszcze może się zmienić do porodu :) a jeśli chodzi i Magdaleny to znam kilka i wszystkie to super babki ;) Usia nie dramatyzuj ... Każda jest tu tak samo traktowana a w końcu po to tu jesteśmy żeby wyrażać swoje opinie ... Zostań z nami, pisz dużo i relax :) bo w kupie raz niej ;) Zdjecia powozu wrzuce później bo został u rodziców a będę u nich później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona ja nie robie z siebie ofiary, tylko tak sie wlasnie poczulam, Pirewszy raz jak napisalam zjechalas mnie , kulturalnie co prawda ale zabolalo "Nie wiem kto Ci tak parszywie naklamal z tymi objawami, nie czytaj tych glupot i nie bierz do glowy. U mnie mdlosci i wymioty zaczely sie gdzies tak okolo 10 tygodnia?! Ciazowa skleroza mnie lapie i juz nie pamietam w kazdym badz razie nie zaczely sie od razu. I jesli nic mi sie w moim przegrzanym od nadmiaru slonca mozgu nie pomylilo to zadna z obecnych tu dziewczyn nie miala mdlosci od samego poczatku." Wiem że ciężko w to uwierzyć, ale kazda kobieta przechodzi inaczej ciążę i u każdego inaczej jest. Nie jest to moje pierwsze forum, ale są dziewczyny które tydzień po zapłodnieniu miały już objawy implantacji. Wstawilam zdjecia, swojego brzucha, swiadomie, nie jedna matka czy kobieta w ciazy robila sobie zdjecia w bieliznie i nie widze w tym nic nadzwyczajnego, nie wstydze sie mojego ciala mimo ze jest wypelnione rozstepami i celulitem, Kiedys jako nastolatka pozowalam do zdjec rowniez w bieliznie, są w internecie i jakos nie zauwazylam zeby ktokolwiek o tym wiedzial, a poza tym nawet jak juz to nie ma sie czego wstydzic. Ciaza nie jest dla mnie tematem tabu, po prostu sama jestem zdziwiona ze tak szybko pojawil sie brzuszek u mnie(?) Moja mama byla po zabiegu podwiazywania jajnikow i w 7 miesiacu dowiedziala sie ze jest w ciazy a wogole nie bylo po niej widac do momentu porodu. A dowiedziala sie z ruchow dziecka(?) a przeciez z medycznego punktu widzenia nie powinna zajsc w ciaze, Tak jak widzisz wyjatki istnieją. I naprawde zrozumialabym gdybys napisala mi ze moze jest inna przyczyna mojego powiekszajacego brzucha, to ja dostalam komentarze typu: gość wczoraj ciaza urojona? Alaa66 dziś Usia i ze niby to jest twój brzuch ciążowy już???! Usia i co Ci lekarz na wizycie powiedzial? Po wspominalas ze idziesz. Brzuch masz ogromny! Cos Ty zjadla bo watpie zeby byl taki od ciazy oczko.gif u mnie dzis 18 tydzien sie zaczyna i nadal po brzuchu nie widac ze maly czlowiek w nim rosnie usmiech.gif &&&&&&&& Popadlo na CIebie bo tylko ty poczulas odpowiedzialnosc by mi odpisac, i mimo ze Twoj komentarz byl dobrze sformulowany, to nie skierowalam tych slow do Ciebie tylko do wszystkich uczestnikow, ktorzy postanowili ocenic mnie troche negatywnie. Rozumiem ze macie doswiadczenie z ciążą czy ciążami, a ja jestem nowicjuszką, jednak mam swoją personę która w ciąży była i radami wszelkimi mi służy. Witaminki kupiłam, bo trochę tematu liznęłam, i lekarza na tej wizycie też sie pytalam , a w sumie on mnie czy cos biore i mu powiedzialaam ze Falvit mama a on powiedzial ze bardzo dobrze, i ze jeszcze jak bede potrzebowac to zebym siegnela po magnez dla kobiet w ciazy. Nie uwazam, ze powinniscie mnie glaskac po glowce i mowic w samych superlatywach, ale czasami wystarczy zacisnac zeby i przeczytac jeszcze raz swoj komentarz bo to moze zabolec. Jak przeczytalam wasze komentarze z rana to ręce mi się trzesły a sama sie rozplakalam, w internecie jestesmy silni, a tak naprawde poza nim jestesmy mega wrazliwi przynajmniej ja tak mam. Jezeli kiedykolwiek Was obrazilam lub cos obrazliwego powiedzialam czy napisalam wlasciwie to przepraszam. Nigdy nie chcialabym zeby ktos sie przeze mnie gorzej poczul. Mam swoją teorie na temat niechęci do mnie, dlaczego tak jest, ale nie bede tu poruszac bo sie pewnie wojna rozpaleta. Dla mnie tez jest to dziwna sytuacja ze zostanę mamą mimo ze to zostalo zaplanowane, ale nie sadzilam ze tak szybko. Od poczatku ciazy czuje sie inaczej i powtarzam to kazdej osobie, kazdego dnia ciaza przynosi mi wiele niespodzianek. Czasami czuje sie tak jakbym w niej nie byla, ale czasami odczowam ze moje zycie wlasnie sie zmienia i moj organizm. To tyle w temacie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej dziewczyny! Nadrobie Was jak wroce do domu, a teraz pisze ze wzgledu na Usie. Chociaz telefonem jest ciezko i nie wiem czy dojdzie :/ z tego co czytam to nikt nie chcial Cie obrazic i nigdy nie probowal. Polityka forum jedt taka ze kazda z nas pisze swoje zdanie. To ze dziewczyny napisaly ze zdziwieniem o Twoim brzuchu nie oznacza ze chcialy Cie zranic. Przyzwyczailysmy sie, ze czasami trzeba ktoras zganic np za swoje negatywne nastawienie lub zeby wyprowadzic z bledu. Po to tu razem jesyesmy zeby pomagac.. jak zobaczylam Twoje zdj tak samo pomyslalam na poczatku: to nie mozliwe w tak wczesnej ciazy. A tylko dlatego ze zadna z nas na poczatku nie miala az takiego. Z reszta nigdy nie spotkalam sie z tym naeet u znajomych. Wiec mysle ze nie masz powodu do placzu ani zdenerwowania. Zawsze chcialysmy Ci pomoc a komentarze gosci sie u nas olewa. Bo to nie nasze grono a ludzi ktorym sprawianie przykrosci innym sprawia radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usiu z całym szacunkiem ale Ty na serio ofiarę z siebie robisz! My jak trzeba to "pogłaszczemy po główce" ale jak widzimy że ktoś zaczyna przeginac to niezbyt miłe ale szczere i słusznym celu słowa napiszemy. Ty wszystko odbierasz od razu na "nie" że jesteśmy negatywnie do Ciebie nastawione. I aż się wierzyć nie chce w to że nie masz na swoim punkcie kompleksów jak się poczyta Twoje wypowiedzi. To nie ja pisałam o ciąży urojonej więc za to tłumaczyć się nie mam zamiaru ale na Twoim miejscu zignorowałabym ten komentarz i żyła dalej. Czego to wyć. Ty wiesz, czujesz, beta ewidentnie na to wskazuje no i lekarz Ci potwierdził że jesteś w ciąży. To fantastycznie. Nie wiem co Cię zabolało w mojej pierwszej wypowiedzi? To że poinformowałam Cię o tym że doszukiwanie się informacji w internecie gdzie jest mnóstwo głupot powypisywanych jest bez sensu? Albo że z całego grona obecnych tu dziewczyn żadna nie miała objawów ciąży w 5 tygodniu? Jeśłi tak to przepraszam Cię najmocniej. Ale to ewidentnie wskazuje że masz bardzo niską samoocenę skoro dotykają Cię takie komentarze. Dziś zapytałam się jak było na wizycie, co lekarz powiedział bo byłam po prostu ciekawa, czy zrobił Ci usg, czy widziałaś serduszko albo chociaż zarodek. A Ty to oczywiście odebrałaś jako atak :/ więc jakby nie widzę dalszego sensu pisania czegokolwiek do Ciebie bo od razu czujesz się urażona. Nikt tu nie ma złych intencji, nie chce obrazić drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza, zbadał powiedział że jest ciąża, nie wiem jak on to zbadał ale stwierdził, jakimiś wziernikami, urządzeniami mnie badał nawkładał, pobrał cytologie, wypisał skierowania na badania, toksoplazmoze HIV rozyczke, przeciwciala morfologie mocz , kazal pojsc do poloznej zwazyc zmierzyc, USg mam 25 wiec dopiero wtedy zobacze swoje dziecko. Beta ładnie rosnie, to najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) 🌻 Mackowa Kochana, wybranie imienia to nie łatwe zadanie:) obecnie najmodniejsze są Julki, Majki, Zuzie, Oliwki, Wiktoria, Lenki, Amelki. Hanie:) Dla mnie oczywiscie najpiękniejsza to Paulinka:) hehe wiadmo czemu❤️ ale Ty sama musisz cos sobie wybrać ktore Ci najbardziej odpowiada i które będzie dla Ciebei najpiękniejsze:) 🌻 Agniesia88 coś dawno Cie nei widać, co tam u Ciebei? czy ja przegapiłam Twoje 2 kreseczki czy jak? odezwij sie !! 🌻 paulinka 121989tak samo, zaglądasz tu cosik? 🌻 nessaja jak po Tatralandii? wróciliscie juz? jak było? 🌻 Stymulowana udanego wypoczynku nad morze:) tylko sie tam ubierzcie cieplej bo juz chyba po upałach... 🌻 Usia Twój brzuch faktycznie duzy jak na 5 miesiac:) a czy Ty widziałas juz faktycznie serduszko i cos na usg w macicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia, ja póki na USG nie zobacze dzidzi i serduszka to juz nawet beta mnie nie przekona do ciąży- na własnej skórze sie przekonałam ,czego dziewczyny tu były świadkami co ja przeszłam. Usia, beta mi rosła i rosła a na USG nic- przeszłam ciąże poza maciczną:( Ale mam nadzieje ze u Ciebie będzie szcżeśliwy finał.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka ja juz mialam usg ale bylo za wczesnie pecherzyk byl i zoltkowy i cialko zolte, dzidzi jeszcze nie bylo. pecherzyk zagniezdzil sie w odpowiednim miejscu, tak powiedziala mi wtedy ginekolog. Slyszalam tez o pustym jaju plodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mozna myslec negatywnie, dla niektorych ciaza to stan kiedy bije serduszko, a dla niektorych 2 kreseczki. Mam nadzieje ze i zmoim malenstwem wszystko wporzadku i czekam do USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A pozwólcie ze ja nie skomentuję bo mi zdj nie wchodzi. Ale wierzę na słowo ze duży brzuch. Myślałam o imieniu dla chłopca : Nikodem, karol, Dominik, Sławek, szymon, Marcel... Sama juz nie wiem. Jakie wam sie podoba. Może podsuniecie mi pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa oj ta miotla by się przydała. Dziękuję nawet nie wiesz jak chętnie bym się spakowala i wyjechała;) dziękuję dziewczyny na was zawsze można liczyć.. Stymulowana może nie znam się za bardzo nie wiem czy to to... Jovanka biedna;* ciekawe jak bejbe? Jak nas czytasz to się odezwij;* paulinka a gdzieś ty? Stymulowana pogody ładnej wam życzę nad morzem.. U nas zimno wieje pada....powiedziałam M ale on twierdzi że jak zmieni kilka razy pieluchy czy weźmie jednego z kąpieli to dosyć pomaga a później mi wypomina że on tyle w domu pomaga a nawet szklanki po sobie nie umyje tylko wszystko sru do zlewu... Mackowa spóźnione wszystkiego co zapragniesz;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus dziękuję :* co do Twojego męża to zrób mu kiedyś niespodziankę, nie przygotuj obiadu dla niego, zostaw w zlewie stos brudnych naczyń (myj tylko te przeznaczone dla dzieci), nie odkurzaj, nie pierz jego ubrań i może zorientuje się że potrzebujesz faktycznie pomocy a zmycie kilku garnków na prawdę nie stanowi wyzwania. A propozycja wyjazdu do mnie nadal aktualna :) powiedz jeszcze jak Ty się czujesz? Przeszły Ci juz te złe myśli? wyślij nam z jedną fotkę całej Twojej wesołej trzyosobowej brygady maluchów :) 🌻 Żoneczko ja stawiam na Dominika i Szymona :) 🌻 Eweelko Julka to była mojego męża, Zuzie jedną w rodzinie mam (wredny rozpieszczony bachor!) więc odpada, Hania też nie bardzo bo jak zabierzesz literke H to wyjdzie moje imię ;) Wiktoria u męża brata już jest... na każde imię coś znajdę ;) i to właśnie jest mój problem :) Magdalena tak jakoś dobrze brzmi, znam kilka, to fajne babeczki :) zapytajmy może właścicielkę tego imienia jak Jej się podoba... Nessaja wypowiedz się proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa myślałam kiedyś żeby zostawić syf ale mnie by to wkurzalo... A ja mam też Magdalena i muszę powiedzieć że mi się podoba;p podesle zdjęcie jak tylko zrobię;p ja się czuje w miarę w wynikach w sumie nic nie wyszło hemoglobina obniżona ale troszkę miałam gorsze ale w poniedziałek mam wizytę u lekarza zobaczymy co powie;) źle myśli hmm staram się ich nie dopuszczać zająć czymś głowę ale dziś była znów ciężka noc mała nie mogła spać to ryczalam jak się nią zajmowalam bo nie mogłam że zmęczenia;/ oj mackowa nie kuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus o właśnie, zapomniałam że Ty też Magda :) Słuchaj narób bałaganu w domu, spakuj się i przyjeżdżaj! Mąż będzie sam musiał pozmywać, posprzątać a w tym czasie bałagan nie będzie Ci przeszkadzał :) mam nadzieje że lekarz przypisze Ci coś na wzmocnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa wiem ze ciezko jest znalezc odpowiednie imie. najgorzej chyba jest dla dziewczynki znalezc imie. sama jak nie wiedzialam jeszcze co bede miec mialam z tym problem. a może któres z tych ci sie spodoba: Anita, Berenika, Bianka, Blanka, Daria, Dominika, Emilia, Eliza, Edyta, Iga, Iza, Ilona, Joanna, Kaja, Kamila, Karolina, Liliana, Magda( nie Magdalena), Marika, Marlena, Malwina, Milena, Natalia, Oliwia, Paula, Roksana, Sandra, Weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kochane moje w koncu dopadlam sie do komputera kuzynki hi hi i zebyscie nie myslaly ze ja sie wam nie chce pokazac to macie me zdjatka na mailu :-) nie smiac sie :-P przepraszam ale pozniej was poczytam i wszystko opisze bo nadal jestem u kuzynki i tak glupio w gosciach pisac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasiaa12 dzięki :) będziemy robić z mężem burze mózgów ;) 🌻 Darka gdzie te zdjątka? Bo ja na maila wchodze i nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×