Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mamaniemama
no to mnie trochę uspokoiłyście, znaczy że możemy się cieszyć, że omijają nas te fatalne dolegliwości. No ale jeszcze dmucham na zimne. Już się tak nastawiłam na to, że jestem w ciąży i że wszystko jest ok, że nie widzę innej opcji na usg za tydzień. No mam nadzieję... :) Dzięki. Pewnie wszystkie Wasze brzuchy fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie spie.. udalo mi sie zasnac na pol godziny.. zaczal mnie tez bolec brzuch tak samo jak przy @ :/ naczytalam sie teraz ze takie bole moga byc objawami odklejenia sie lozyska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana a ty który?? 20? Pocieszasz mnie ze tez nic nie miałaś dolegliwości bo ja do szykuje się w tym czegoś złego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala u mnie jutro koniec 20tc:) i tez tak miałam, myslalam ze brak objawow to zły objaw mimo ze lekarz mi mówił ze ciaza nie boli to ja i tak myslalam swoje, takie to juz jestesmy, wszedzie sie czegoś doszukujemy niepotrzebnie. Olala jedz kochana do lekarza i nie czytaj nic w internecie!!! Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
ola ja mam od kilku dni takie bóle w dole pleców,i też czasami nie śpię przez to,takie same miałam na samym początku gdzies tak do 8 tygodnia,a teraz wróciły bo macica się robi już duza i uciska.no niestety do bolu pleców to się trzeba zaczac przyzwyczajac bo brzuszek rośnie i w srodku też rośnie wszystko na potege.nie każda kobiete beda bolały plecy,mnie bolą.i teraz od rana boli mnie też brzuch jak na okres do tego .ola weź nospe i odpoczywaj ,jak przez cały dzien brzuch cię nie przestanie bolec zadzwon do lekarza.mi na kręgosłup pomagają ćwiczenia.jak cwicze to ból kregosłupa mija całkowiecie i czasami wraca dopiero wieczorem. a na brzuch biore nospe. Maćkowa naprawde spowiedz przed slubna to spowiedz z całego życia ?:) wiesz co nam na naukach nic takiego nie mowili,i ksiądz nam nic nie mowił,i my z meżem normalnie się spowiadaliśmy nie z całego życia :) mamaniemama ja mierzyłam jakis czas temperature ale u mnie się nie sprawdzała wgl,bo przy potwierdzonej monitoringiem owulacji według wykresu wychodziły mi cykle bezowulacyjne,i też miałam spadki poniżej lini temperatur,duże wahania,raz skakała raz spadała a ciąża była.wiec nie mierz temperatury i się nie stresuj dodatkowo :) zrobiłas test,dwie kreski sa wiec czekaj do wizyty spokojnie :* Stymulowana zazdroszcze konpiaków :*** ja tez chce już :) i kuruj się tam i do zdrowia wracaj :* dziewczynki ja jak już pisałam jeszcze chyba ruchów nie czuje,i też własnie czasami mysle sobie czy ja napewno w ciązy jestem.niby brzuch rośnie,nicy zdjecie usg z bobasem jest,ale człowiek nie dowierza dopoki nie poczuje wyraźnie tych kopniec. karcia ja tez spię z poduszka między nogami :) przynajmniej się staram bo tak najłatwiej zasnąc mam :) moj biedny mąż to się ze mną nacierpi,tak do około 2 w nocy spię ok,nawet sie nie porusze,a potem to się krece,nie moge zasnąc,wierce sie na łózku i moj P się budzi :) i zawsze sie śmieje że co on już zasypia prawie to ja sie musze akurat zaczac wiercic :) ale mówi ze sie już przyzwyczaił :** nessaja jak tam humorek ?:) mam nadzieje ze lepie :* a u Cb ewelka ?:) u mnie znowu słońce ;( jak to można znienawidziec słonce dziewczyny :) kiedys mogłam siedziec na słoncu całymi dniami a teraz nie znosze tego głupiego słońca :( a wczoraj taka piękna pogoda była :) deszczyk sobie padał :) jesien w powietrzu :* ach :* marzenia :* w nocy czuje jak mnie wszystko ciągnie w brzuchu,jakbym czuła normalnie jak rośnie ta macica :) jeszcze tylko 21 tygodni :) tylko że teraz z kazdym kolejnym coraz ciężej bedzie :* mackowa właśnie własnie :) jak twój brzuszek ?:) rośnie ?:) może fotka jakaś ?:) ja ostatnio zaliczyłam pierwsze wymioty :) nie miałam żadnych mdłości ani nic z tych rzeczy,tylko myje sobie ząbki którego dnia przed spaniem i nagle buch...rzygło mi się troche :) nie wiem jak i dlaczego :D ale nie zabyt przyjemne uczucie :) dlatego wszystkim rzygającym współczuje i cierpliwości życze :* o 10 wskakuje w stórj i ćwicze :) ulga dla moich pleców :*** dzisiaj jade do fryzjera dziewczynki :) wkońcu :) ostatni raz byłam tuż przed terminem miesiączki :) sama sie sobie dziwie jak tak długo wytrzymałam :) wkońcu bede miała pięknie pomalowane włosy :) wracam do ciemnego koloru,bo obecnie mam na głowie rudy :) juz mi się znudził i dziwnie się w nim czuje a i mój męzuś mówi że najbardziej mu się w ciemnych długich włosach podobam,jak przed ślubem :) no to niech mu bedzie :) beda ciemne i koniec ścinania :) ja tez juz marze o długim włosach :) ale rok temu miałam blond na głowie i tak sobie co miesiąc sama malowałam że strasznie mi się poniszczyły,bo zamiast samych odrostów ja zawsze całe włosy,a rozjaśniająca farba swoje robi :) i w efekcie musiałam tak strasznie krótko ściąc,taki bob krótki ,i potem jak podrosły znowu ściąc reszte ty poniszczonych i tak teraz czekam aż znów urosną do wpół pleców chociaż :) narazie są za ramiona lekko :) miłego dzionka wam życze kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka to mowisz, ze to normalne? Nie wiem co robic, czy isc do lekarza a przyjmuje do 14.. chodzac do lazienki caly czas patrze czy nie mam krwawienia :( Chcialabym wiedziec wszystko na temat ciazy:( zeby juz nigdy sie nie martwic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O rany, boń dziorno, widzę że nie tylko mnie dopadły ciążowe dolegliwości grubszego kalibru :( U mnie dziś ciąg dalszy wymiotów, a jakżeby inaczej. Po kilku łykach wody! Czaicie?! Masakra jakaś. Dobrze że w domu się zaczęły a nie u weterynarza bo jeździliśmy akurat psa zaszczepić od wścieklizny. Co do mojego brzuszka to ewidentnie NIE widać po nim że jestem w ciąży, moim zdaniem nie zmienił się wcale. Mąż czasem się ze mnie śmieje, jak się najem wtedy mi wyskakuje brzuch i on wtedy krzyczy "Ty w ciąży jesteś?!" :) kochany gupek :) 🌻 Dziewczynki teraz napiszę coś, po przeczytaniu czego macie się nie smucić, nie denerwować i nie brać do głowy bo wiadomo, to jest jak z rozstępami, jednej wyjdą, drugiej nie. Więc tak. Generalnie rzecz biorąc mówi się że jeśli kobieta nie ma żadnych objawów ciążowych typu mdłości, wymioty to jest nie za fajnie. Mojej siostry koleżanka z pracy była 3 razy w ciąży. Dwie pierwsze straciła, też nie miała żadnych objawów. Nic zupełnie jej nie dolegało. Trzecią już donosiła, urodziła zdrowe dzieciątko. Natomiast moja koleżanka z pracy, o której już tu kiedyś pisałam też nie miała żadnych objawów, raz tam ją na nocnym dyżurze załoganci wozili na pogotowie bo źle się poczuła, słabo jej było, dostała kroplówkę i wróciła dokończyć dyżur. O ciąży dowiedziała się coś koło 7 MIESIĄCA!! Piła, paliła, hulała, tańcowała. Pierwsze usg miała w tym właśnie 7 miesiącu, dostała opieprz od lekarza. Urodziła przed terminem, chociaż mało kto wiedział kiedy ten termin właściwie powinien być, dziewczynka zdrowa, poleżała kilka dni w inkubatorze i wypisali do domu. Druga koleżanka ciągle chodzi i powtarza że ona w ciąży to mogłaby być co 9 miesięcy. Zupełnie żadnych dolegliwości nie miała, za to zaczęła rodzić na chodniku :P syn urodził się co prawda z jakimiś problemami ale to tylko dlatego że w czasie porodu doszło do jakichś powikłań. Poza tym wieźli ją 50 km do szpitala. Moja mama własna, rodzona dziwi mi się jak jej mówie "dziś rzyganko zaliczone dwa razy" patrzy na mnie jak na kosmitkę i za każdym razem powtarza że ona miała tylko mdłości i jak ziemniaki odcedzała to jej się niedobrze robiło. Ale na randki z sedesem nie chodziła. Urodziła 4 zdrowych dzieci w tym jedno mając uwaga uwaga, 39 lat :) Więc myślę że nie ma czym się przejmować. Każda z nas przechodzi ciążę inaczej i ja na Waszym miejscu bym się raczej cieszyła że możecie normalnie funkcjonować, nie nosić zapasu woreczków śniadaniowych w torebce na wypadek gdyby Wam się np w sklepie wymiotować zachciało :) poza tym jeszcze wszystko przed Wami :) uszy do góry :) U mnie przecież był już spokój, ostatnie mdłości takie regularne w 15 tygodniu były. Później bardzo rzadko się zdarzało, po jabłku przeważnie. No i od tego tygodnia, 18 znów co dzień się zaczęło :/ 🌻 Olala myślę że Mamaniemama dobrze radzi. Bardzo mądrze powiedziała że masz za dużo do stracenia żeby to zlekceważyć. Jeśli tylko możesz to leć do lekarza. Ja zaraz chyba będę dzwonić do swojego i też pytać co robić dalej. Na brak snu nic Ci kochana nie poradzę, sama się z tym męczę. Dlatego teraz chodzę spać po północy, bo jak się kładę wcześniej to wstaje jak jeszcze ciemno za oknem :/ 🌻 Stymulowana kurczę toś się solidnie załatwiła :( Odpoczywaj dużo i zdrowiej szybciutko! niech Cię ten czosnek na nogi postawi :) a do domu bezpiecznej i szerokiej drogi życzę! :) 🌻 U mnie też dziś słońca, ale rześko na dworze. Mam uchylone do wietrzenia w kuchni okno, siedze w pokoju i mam gęsią skórkę na rękach :) więc na szczęście nie jest gorąco, może se to słońce świecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałem wyniki ogólne morfolofia ok tyle ze podwyższone leukocyty o 0,73 monocyty0,2 i eozynofile 0, 8 lekarka powiedziała że ok mam się czym martwić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa to jak Ci lekarka powiedziała że ok to po co się masz martwić? :) za mało masz stresów w życiu? ;) u mnie też wyniki zazwyczaj są odrobinę za wysokie. Ale lekarz mój osobisty mówi że jest ok. Krwinek czerwonych mam za mało, normalnie anemią bym już się zaczynała martwić ale on twierdzi że w ciąży możliwe są takie małe odchylenia od normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziołchy:) U mnie dziś też słońce ale tak jak Mackowa rześko na polu nawet okna nie otwieram bo mi zimno:P lenia mam niesamowitego a wieczorem umówiłam się z koleżankami z liceum bo jedna wróciła z Angli i się dawno nie widziałyśmy ale powiem Wam że zdziczałam już od tego siedzenia w domu:/ nigdzie nie chce mi się wychodzić malować stroić to już wogóle bo ciężko się w coś ładnie ubrać:/ ehh mi to wogóle spory brzuszek rośnie i jest z dnia na dzień większy... nie wiem może będę należala do tych kobiet co mają duże brzuchy...:/ Olala ja bym chyba udała się do lekarza szczerze mówiąc na Twoim miejscu każda z nas inaczej przechodzi ciąże i żebyś nie pluła sobie w brodę Kochana leppiej niech Cię uspokoi...mam nadzieję że to nowe dolegliwości ciążowe:** Mackowazona co Ty masz z tymi wymiotami:/ Biedaku dzwoń do doktorka i zobaczysz a przytyłaś coś w ciąży? mi też wrociły mdłości ale wymiotowalam ani raz... raz tylko zwróciłam tabletkę z wodą bo jak łykam te witaminy to mnie strasznie przy nich ciągnie:/ Stymulowana zdrowiej szybciutko bo szkoda na wakacjach chorować:/ będziesz miała pamiątkowe zdjęcia z nosem czerwonym:D hehe:** Iza85 witaj panienko jeszcze nasza oj czeka Was przepiękny dzień:) już dziś życzę Wam aby każdy Wasz następny dzień wyglądał tak jak jutrzejszy:) ciągle uśmiechnięci, szczęśliwi i pełni miłości:** i aby wszystko jutro się Wam udało jak najlepiej:*** Mamaniemama tak spodziewałam się bliźniaków Kochane moje dwa Aniolki czuwają teraz nad nami z góry:) codziennie się modlę do nich:) Życzę Ci Kochana bliźniaków albo jednego brzdąca nie ważne ile ważne by było zdrowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala zgadzam się z Maćkową że w ciąży wyniki inaczej wychodzą i wcale to nie znaczy że coś jest nie tak... Ona jest lekarzem i zna wszystkie normy więc skoro mowi że jest dobrze to nie doszukuj się niczego... ja też mam krwinek za mało jak Mackowa ale powiedział że ciąża jest to stan odmienny i poprostu tak może być:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
ten gość to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Wogóle to chciałam Wam coś napisać ale zapomniałam sobie i teraz przypomniałam... Dziewczyny ja zaczynam mieć jakieś problemy z pamięcią!!!! normalnie masakra jakbym nie myślała:/ umowiłam się z bratek że zadzwonie do niego jak z domu będziemy wychodzić i siedze i czekam u szwagierki i myśle se gdzie oni są a on dzwoni i pyta no jedziecie i normalnie zapomniałam że miałam dzwonić albo z O. umawiam się że o 13.40 będę u niej i rozłączylam się i myślę o której kazała przyjechać i teraz zaczynam zauważać że coraz częściej mi się to zdaża://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam! Wlasnie takiego kopa potrzebowalam.. dzwonilam do osrodka i recepcjonistka powiedziala ze doktor jak bedzie chcial to mnie przyjmie.. musi bo nie wyjde stamtad dopoki mnie nie wyslucha i zbada.. maz zwolnil sie z pracy i ma mnie zawiesc bo dzisiaj nie dam rady isc 2km pieszo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Oleńko i słusznie! Ja właśnie dzwoniłam do swojego lekarza i kazał przyjść bo te wymioty są podejrzane i ból brzucha też może o czymś świadczyć. Jutro pojadę z rana do lab, zrobię badania i na poniedziałek mam wizytę. Myślałam że na niedziele się uda zapisać ale raczej nie dostanę wyników do tego czasu. Więc poniedziałek, o 14.20 się wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki żeby u Ciebie wszystko było w jak najlepszym porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Co ja zrobilam:/ zamiast luteine pod jezyk to ja polknelam jak zwykla tabletke!:/ no nie zle.. Dziewczyny jak wam te tygodnie ciazy szybko leca :* ale to fajnie :-) Wczoraj na emaila wyslalam zdj mojego pieska z "tortem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny tego potrzebowałam. Mackowa stresów mam wystarczająco ale odkąd zmarł mój tato to każde wyniki nie w normie są dla mnie jakimś takim wewnętrznymlekiem ze i ze mmną się coś dzieje się nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMONI
Myślałyście ,że ciaża to taki "błogii '' stan? Cieszcie się że nie wisicie nad kiblem od rana do wieczora.Ale jak bardzo chce się zostać mamą to nawet to się zniesie. Tym które są już szczęśliwymi posiadaczkami brzuszków gratuluje, a tym które jeszcze ich nie posiadają powiem ze sama czekałam na niego 7 lat i kiedy już totalnie straciłam nadzieje i już nawet odechciało mi się starać ZASKOCZYŁAM. LUZIK DZIEWCZYNY TO GWARANCJA CIAŻY :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
paola ja niestety ci nie pomoge bo nigdy nie bralam luteiny :-/ & olala bardzo dobrze ze zdecydowalas sie pojsc do lekarza, pewnie to objawy ciazowe lecz zas bys mogla pluc sobie w twarz ze nie poszlas gdyby cos sie stalo :-* & mackowa ciebie tez to tyczy :-) czekamy do pon z niecierpliwoscia no chyba ze sie jednak uda na niedziele... & dziewczyny a tak po za tym to wiekszisc was juz 20 tc i nie myslalyscie o tej poloznej co juz kiedys wspominalam? wtedy gdy cos was niepokoi czy sie dzieje to dzwonicie do niej i ona pedzi do was :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
goscMONI kazda z nas dobrze wie ze ciaza to nie jest blogi stan wrecz przeciwnie, lecz po to tu jestesmy zeby sie wspierac , doradzac sobie i uzalac nad soba... wspolnie przezywamy kazdy dzien staran a nastepnie ciazy. jestesmy wirtualna rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak naprawdę to zacznijcie już szukać innych wątków np'' jak przeżyć i nie zwariować po porodzie" bo jak dziecko już się pojawi TOOO WTEDYY DOPIERO POTRZEBNE JEST WSPARCIE. COBY SE W ŁEB NIE STRZELIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny ten pusty mail to moja sprawka :-D mieszalam w ustawieniach poczty by moc chociaz do was pisac bo zdjec to mi nie laduje i dla proby wyslalam by sprawdzic efekty mych dzialan... widze ze dotarl to w wolnej chwili cos wam naskrobie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola ja bym juz nie brala tej drugiej tabletki teraz, lepiej se odpuscic niz przecholowac :-) jaby nie patrzec nadal jest w Twoim organizmie, czy sie rozpusci pod jezykiem ze czy w czasie wedrowki po Twoich wnetrznosciach to juz inna sprawa ;) &&&&&&&&& Alaa mysle ze Cie rozumiem. Nie dziwie sie ze martwisz sie o swoje zdrowie tylko musisz tez znac granice :-) jakby te wyniki byly sporo ponad norme, albo ponizej nnormy to juz jest powod do nerwow. Ale musisz wziac tez poprawke na to ze jestes w ciazy i one Ci sie beda nieco rozjezdzac te wyniki. Czy pytal sie Ciebie ktos w lab czy jestes w ciazy? I pod katem ciazy mialas robione te badania czy to byly takie ogolne i normy podane dla kazdej zdrowej kobiety? :-) oddychaj gleboko, nie panikuj, pakuj sie nad ta Soline szczesciaro, nie przezieb sie tylko jak Stymulowana :-) w poniedzialek lekarz jeszcze na wizycie Ci wszystko wytlumaczy :-) &&&&&&&& Gosciu dziekujemy Ci za Twoje "dobre" rady. Sa wsrod nas juz mamy z dosc dlugim stazem jak i te ktore niedawno urodzily i jakos zadna se w leb nie strzelila. Jak czlowiek jest psychicznie przygotowany do roli matki to watpie zeby mial takie durne podejscie jak Ty. &&&&&&&& Goscdarka ja sie orientowalam jak to jest z polozna u mnie i nie dziala to niestety jak w Twoim przypadku. U mnie moge se zadzwonic do poloznej, pogadac z nia, ewentualnie do przychodni przyjechac na spotkanie i to wsio. Moj gin to i lekarz i poloznik wiec wole dzwonic do niego :-) jak Twoja zgaga? Probowalas tego grejfruta? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
drogi gosciu rowniez ci podziekuje za rady i powiem tak od siebie ze wspolczuje ci skoro az tak potrzebowalas po porodzie wsparcia i mialas ochote strzelic sobie w leb bynajmniej tak wynika z twego postu, widocznie nie bylas gotowa na zostanie mamusia... ja jakos urodzilam w wieku mlodym czyli powinnam srednio dac sobie rade bo niby im czlowiek starszy tym lepszy w tej roli, a maly juz ma 4,5 roku nie potrzebowalam jakiegos wielkiego wsparcia a w zadnym wypadku nie mialam ochoty sobie strzelic w leb... wrecz przeciwnie bo nawet placze czy kolki uwazam za cos budujacego, nie bylo lekko ale na pewno nie tak ciezko jak twierdzisz... logiczne ze dziecko przestawia zycie do gory nogami i organizm musi dac z siebie maksimum lecz dla kazdej kochajacej mamy to pikus.... podkresle tez ze nie mieszkalam z mamusia czy tesciowa by mogly mnie wyreczac.... & mackowa kochana jeszcze nie probowalam lecz na pewno skorzystam z rady tylko czekam za przelewem z zus :-P i sobie sporo kupie by pozbyc sie tej strasznej zgagi :-) szkoda ze u ciebie tak z polozna wyglada, myslalam ze to odgorne dla kazdego wojewodztwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po. Ciesze sie, ze poszlam bo tym razem moj ginekolog mial lepszy humor niz ostatnio. Zrobil mi usg, serduszko malenstwa bije i wszystko jest dobrze. Dostalam Magne B6 Max 2x1, nospe 2x1 i Aspargin 2x1. Mamm lykac, nie meczyc sie, odpoczywac i lezec dopoki mi nie przejdzie. A maz chcial zebym jechala z nim na ryby w niedziele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka hehehe nie szalej z ilocia grejfrutow na poczatku, kup kilka zeby sprawdzic czy dzialaja i najlepiej po jakims obfitym posilku se soczek strzelic z jednego :-) i tak ze 3 razy dziennie :-). Mam nadzieje ze dzieki nim zapomnisz o zgadze :-) &&&&&& Olenko to fantastycznie ze wszystko jest dobrze, troche i mnie to uspokaja bo mam podobne objawy. Nie przemeczaj sie za bardzo, ryby nie zajac nie ucieknal ;) lepiej z nami zostan i popisz w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa niby mowilam zr jestem w ciąży ale na skierowaniu nie pisało nic szczególnego bo przepisywalam skierowanie na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscdarka oczywiście że musimy ale najważniejsze żebyś ty dobrze się czuła..olala dobrze że z maluszkiem ok lez odpoczywaj...paola nie bierz już drugiej lepiej;);) goscdarka a jaką polozna sobie wzięłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
angelus juz ja w sobie sily znajde zeby cie z dzieciaczkami na plac zabaw wyciagnac i moj kapi sie ucieszy :-) a jak pogoda nie dopisze to cie na soczek wciagne do mnie :-) polozna mam ta sama co z kapim z osrodka zdrowia czyli pania jakubiak :-) znasz? a ty kogo masz? & mackowa spokojnie nie kupie calej skrzynki :-P tyle ze kazdy grosz mamy wyliczony i trzeba dotrwac do przelewu :-P & ala ja tez nigdy nie mam podane ze w ciazy to nie ma duzego znaczenia a co do twoich wynikow to mozesz byc spokojna :-) ja mam wyniki o wiele bardziej podwyzszone niz ty :-) moge ci nawet wyslac jednostki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×