Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość mamaniemama
a miałam jeszcze zapytać, czytacie jakieś poradniki ciążowe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Masakra laski co to się wyrabia?! A tak wogóle to dzien dobry na początek. Wczoraj pierwsze śniadanie jadłam o 4, poszłam po nim leżakować jeszcze. Wstałam przed 10, na nic za bardzo nie miałam ochoty chociaż jeść troche się chciało więc wsunęłam jabłko. A po nim poleciałam od razu na kibelek haftować różne wzory w muszli klozetowej. Dziś wstałam przed 8, poszłam napić się wody, wróciłam do łóżka, nie zdążyłam się nakryć i sprint na sedes znów wymiotować :| miałam dziś jechać do dentystki ale stwierdziłam że szkoda mi tej mojej ciocia, za fajna jest żeby na nią rzygać. Więc se darowałam. Za to uruchomiła się moja wybujała wyobraźnia i zaczęłam doszukiwać się związku między tym nocnym silnym bólem brzucha i wymiotami :/ jeśli sytuacja się będzie dalej powtarzać to umówię się na przyszły tydzień do doktorka, to już będzie 19 tydzień więc może od razu połówkowe zrobi. Nie wytrzymam chyba do umówionej wizyty na 8 września :| Czemu nie ma żadnej instrukcji obsługi ciąży? Moja pralka ma taki cwany system Smart Diagnosis że jak pojawia się jakiś problem, wyskakuje błąd czy zaczyna dziwnie burczeć dzwoni się na infolinię, przystawia telefon do pralki i mądry konsultant diagnozuje jaki wystąpił problem. Kobiety też powinny miec taki system i zamiast latać co chwile na wizytę, powinny dzwonić do swojego lekarza i przykładać telefon do brzucha a on powinien udzielić rady, informacji, odpowiedzi. Myślę że mój doktorek by to potrafił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa kochana ale sie usmialam :-) oczywiscie wspolczuje ci tych wymiotow- obserwuj swoje cialko lecz nie panikuj na pewno wszystko jest ok :-* a tak swoja droga to jestem zacofana, pierwsze slysze o takiej pralce :-P co to za cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Dzień Doberek :) Maćkowa Kochana uwielbiam czytać Twoje wpisy :D myslę, że za kilkadziesiąt/kilkaset lat cywilizacja tak pójdzie do przodu i będzie tak jak piszesz :) teraz niestety nasza natura jest taka że od zobaczenia dwóch kreseczek ciągle się martwimy, a kiedy to się skończy.. Chyba już nigdy :) oczywiście współczuje Ci tych wymiotów.. Dla własnego spokoju idz do lekarza wcześniej i On Cię uspokoi :*:*:* oooo mamaniemama nie wiem czy wyrobimy się finansowo, bo przed narodzinami Maleństwa musimy zrobić dość sporo w mieszkaniu, balkon trzeba zalać i wyłożyć płytkami, kupić balustrade (nikt z dziećmi nie chce do nas przyjechać bo nie mamy oddzielonych schodów i łatwo jest spaść na dół :(), musimy zrobić garderobe bo mieścimy wszystko w meblościance co nie jest łatwe a pomieszczenie jest wolne tzn teraz jest tam graciarnia i jeszcze kupić meble do kuchni :/ masakra a usg bardzo chciałabym zrobić...co do poradników ciążowych to mąż kupił mi książke "W oczekiwaniu na dziecko" i czasami do niej zajrze.. oooo Paola jak po pracy? Dałaś rade? :) oooo kasiaaa chciałabym się nie martwić, bo wiem że każda z nas ma swój czas na poczucie ruchów ale będę troche spokojniejsza jak to nastąpi :) oooo Dziewczyny poradzcie doradźcie i w ogóle wypowiedzcie się.. Od 16tc czuje i słysze bąbelki w brzuchu.. Ostatnio naczytałam się w internecie że trudno odróżnić je od pracy jelit itp.. Teraz zastanawiam się co w końcu słysze.. Ale czy jelita mają określone pory podczas dnia kiedy mi "szaleją"?? Najbardziej słyszę jakiś czas po przebudzeniu i ostatnio jak zasypiam to gra mi tak, że nie muszę używać stetoskopu.. Niby wiem, że to maleństwo ale żeby się uspokoić chyba muszę usłyszeć to od innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscdarka i co jesteście z angelus z tej samej miejscowości??:) spotkałyście się już? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Witajcie w ten jesienny mega ulewny deszcz od rana:)) Normalnie taka pogoda że mogła bym non stop spać:P Mackowa jesteś genialna:D też nie słyszalam i takiej pralce:P ale podsunąć pasuje komuś taki pomyśł to może któś coś wymyśli i przy następnych ciążach będzie nam łatwiej:D Olala Kochana nie martw się naprawdę to dużo zależy od kobiety, od ciąży myślę że i Ty wkońcu poczujesz maluszka:) a ja poczulam z początkiem 18 tygodnia leżałam po południu i naprawdę muszę spokojnie odychać i leżeć to wtedy jestem w stanie wychaczyć te ruchy:) a tak jak jestem w ruchu to nie ma szans:) wczoraj wieczorem leżałam tak i znowu poczułam i kazałam mojemu przyłożyć rękę i czekał czekał i wkońcu się Bąbel ruszył i poczuł ale on mówi że to takie delikatne tak trzeba się wczuć żeby poczuć że masakra ale też bardzo się cieszył hehe:)) wszystko w swoim czasie może poprostu ruszasz się dużo i nie wiesz że coś czuć:) Mamaniemama nie wiemy właśnie jeszcze czy Bąbel czy Bąbelkowa heh może 4 września się dowiemy:D ale po poronieniu pierwszej bliźniaczej ciąży to myślę tylko o tym by wszystko było dobrze i było zdrowe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
No i proszę drugie rzyganie w dniu dzisiejszym zaliczone... Kurczak z fasolką tym razem z impetem wyleciał z mojego gardła :/ robi się coraz ciekawiej. Już nawet mąż mówi żebym się nie martwiła ale dla świętego spokoju moge zapisać się na jutro na wizytę. Jestem ciutkę skołowana :( Laseczki nowsze modele pralek LG mają ten inteligentny system diagnozowania problemu no i plus kilka innych bajerów. Jakby któraś pralki szukała to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejo jednak jesteśmy w domku. Mała miała ostrą biegunkę dlatego w strachu przed odwodnieniem chcieli nas wysłać do szpitala ale się uspokoiło... ;) mackowa nie dobre to rzyganie;/ idź na wizytę uspokoisz się a może doktor coś zaradzi ... Ewelka my tu pamiętamy o tobie;* miałam coś napisać nie pamiętam co a nie mogę podejrzec co pisalyscie głupi telefon... Lecę bo mnie się mielone przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus posmaż te mielone i napisz co tam małej właściwie dolega, co lekarz stwierdził. Dobrze że do domu wróciłyście :) a Ty jak się trzymasz? 🌻 Eweelko tak se teraz myślę że może na ten czas kiedy nie możesz się jeszcze starać o kolejne dzieciątko powinnaś spróbować całą swoją wolę, chęć posiadania drugiego dziecka skumulować, zebrać w całość i przelać to na swoją córeczkę pod postacią jeszcze większej porcji miłości. Skup całą swoją uwagę i energię na Niej. Może to coś da i jakoś Ci ulży :) 🌻 Właśnie zadzwonił do mnie mój mąż i zakomunikował mi że dostał mandat, za parkowanie oczywiście. A zaczęło się od tego że pojechał do Krwiodawstwa z zamiarem oddania płytek krwi. Centrum Krwiodawstwa posiada swój własny parking ale wszystkie miejsca były zajęte więc zaparkował się na uliczce jednokierunkowej i poleciał bez skreślania karty postojowej z racji że nie wiedział czy ma wystarczającą liczbę tych płytek i czy będą mu dziś pobierać. Okazało się że naprodukował ich ile trzeba, a pobranie tych płytek zajmuje ponad godzinę i w ciągu tej ponad godziny dzielni strażnicy teksasu czy też inne dziwne ludki w zielonych kubraczkach wlepili mu mandacik. W krwiodawstwie wystawili mu świstek że od tej do tej godziny zdawał płytki i z tymże oto niezbitym dowodem pojechał do urzędu Miasta wyjaśnić sprawę, no bo jak to tak?! On tu poświęca swój czas, swoje płytki krwi żeby ratować ludzkie życie a oni mu mandat wlepiają?! Pierwszy kontakt miał z jakąś panią urzędniczką (i ja jej chyba współczuję że miała do czynienia z moim wkurzonym mężem ;P ) która oczywiście stwierdziła że nic się nie da zrobić. Mój mąż zażądał zatem spotkania z dyrektorem. I owszem odbyło się takie. Pan zastępca dyrektora również dostał po uszach i skończyło się na tym że zamiast 50 zł M ma zapłacić 10. Na to już przystał, nie chciał się wykłócać dalej bo jakby nie patrzeć to on zaparkował i nie "zapłacił" za ten parking. Po wysłuchaniu tej relacji utwierdziłam się tylko w przekonaniu że z tym człowiekiem to ja nie zginę a i poród w państwowym szpitalu jakiś taki mniej mi straszny mając świadomość że mąż będzie czuwał w pobliżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
olala tak jestesmy z angelus z tej samej miejscowosci lecz nie wiem kiedy sie spotkamy bo ja w mym stanie juz nigdzie sie sama nie ruszam, tylko z psem kolo domu :-P kochana co do ruchow to wlasnie moga byc one a nie jelitka ja tez tak na poczatku mialam zreszta pewnie kazda z nas... pewnie nie pamietasz jak pisalam ze z kacprem pierwsze cos czulam grubo po 20tyg :-* & paola jak sie czujesz? & karcia zobaczysz radosc meza jak malenstwo tak solidnie kopnie tatusia :-) cos pieknego... & kasik a juz myslalam ze odkrylas lepszy bsrdziej oplacalny duphaston, zadzwon do swojej gin i zapytaj jak masz go przyjmowac ja niestety nie pomoge bo przy clo nie bralam ani luteiny ani duphastonu & mackowa meza to masz cudnego :-) moj to taki cichutki i to ja o wszystko musze walczyc nawet w jego sprawach :-P & iza duze buziole :-* :-* :-* & juz nie pamietam ktora pytala czy lekarz cos mowil na temat mych omdlen, tak i to wina mego niskiego cisnienia i guzow tarczycy ktore mnie podduszaja... . a tak po za tym to przed chwila byla polozna malyszek ma sie dobrze a na 16 mam dentyste :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Goscdarka, ola czuje sie dobrze. Pospalam, psa wykapalam i biore sie za obiad. Jakos zyje :D Mackowa dzieki za porade w spr pralki mi pewnie sie przyda ! :*:) A co do lekarza i przykladania sluchawki jestem zaa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Melduje się i ja po w miarę lajtowym dniu. Badania zrobione ręce poklute portfel lżejszy o 191zl i wyniki na poniedziałek oprócz Różycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello lasencje:) 🌻 olala2013 powiem Ci śmiało ze to bąbelki w brzusiu to juz na bank pierwsze ruchy dzieciątka, też tak miałam, dokładnie tak samo:) z dnia na dzien więcej i mocniej wiec po paru dniach nie było wątpliwości - to dzidzia:) 🌻 Mackowa nie da sie bardziej juz kochac mojej córci:) każdy w rodzinie uważa ze przesadnie ją rozpieszczam i dbam jak o porcelane:) wiem ze to nie zbyt dobrze ale juz nic nie poradze ze za ostatni grosz kupie jej coś co bardzo chce do zabawy czy dbam o wszystko zeby miała- tak bardzo ją kocham i uwielbiam ze dla niej poswięcę wszystko:) takiej miłości nie da sie opisać❤️ bo to mój największy skarb i szczęscie w życiu:) ale marze o jeszcze jednym takim skarbeczku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Cześć :) Darka niestety nie mam numeru do mojej gin. ona przyjmuje tylko na NFZ. Ale mam rozpierduche w domu. pełno pyłu, ale cieszę się że w końcu będzie skończone przynajmniej na razie bo już planujemy kolejne rozbudowy w domu żeby maleństwo które mamy nadzieję się w końcu pojawi miało też swój kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie nie mam czym się pochwalić. Moja pierwsza iui zakończyła się niepowodzeniem ale nie poddajemy się i podchodzimy do drugiej z nastawieniem że ostatniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa jestem posmazylam mielone poprasowalam pranie z 3 dni i nóg i rąk nie czuje. Teraz z mała jest ok miała ostrą biegunkę;( męczyła się biedna bardzo się obawialiśmy z panią doktor że się odwodni dlatego chciała dac ja do szpitala byliśmy na wizycie we wtorek i kazała poczekać do środy jak się nie poprawi to przyjść po skierowanie ale na szczęście się poprawiło;) ale ogolnie jest jakaś nerwowa czasami ma problemy z zlapaniem piersi wzdeta jest nie wiem od czego to wszystko... Goscdarka ty biedna;* odpoczywaj i nie wychylaj się za nadto;* a przepraszam mackowa jeszcze w międzyczasie upieklam murzynka(tak ostatnio za mną chodził) teraz robie polewe czekoladowa no i polenilam się chwilę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ma przyjść ta @ to już niech przyjdzie :-( wielki dół i PMS gigant wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik moja tez przyjmuje na nfz ale dala mi swoj numer zebym dzwonila jak bedzie sie cos dzialo. Nie tylko ze wzgledu na ciaze bo numer dala mi jak jeszcze nie bylam. A na pieczatce jak c***isala recepte nie bylo jej numeru? Przewaznie kazdy lekarz na pieczatce umieszcza swoj numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kasik_85 remontuj sie, przewroc dom do gory nogami, zajmij sie meblowaniem, tapetowaniem, malowaniem i zapylaniem byleby tylko nie myslec o ciazy a zobaczysz ze "zaskoczysz" :-) trzymam kciuki zeby to byl TEN cykl :-) &&&&&&&&&& Angelus ja tam sie nie znam bo nie przerabialam jeszcze tego na wlasnej skorze ale moze Zuzia ma te problemy z brzuszkiem bo jest uczulona na cos co Ty jesz i jej w mleku dajesz. Stad moze te biegunki i wzdety brzuszek?! Mowila cos lekarka, od czego to moze byc? Szkoda i Ciebie i malenkiej bo sie meczycie obie. I gratuluje Ci i jestem z Ciebie mega dumna ze znalazlas czas na leniuchowanie :-) oby wiecej takich chwil!! :-) szczegolnie ze masz 3 malych dzieci, sterte ciuszkow do poprasowania i obiad na glowie... Zuch nie kobieta! :-) &&&&&&&&&& Meniula grunt to sie nie poddawac. Szkoda ze sie nie udalo ale nowy cykl przed Toba wiec i nowa nadzieja :-) oby to faktycznie byl ostatni cykl staran :-) a pozniej juz tylko wielka radosc :-) &&&&&&&&&& Mamaniemama ja dostalam od siostry na imieniny ksiazke "ciezarowka przez 9 miesiecy" calkiem przyjazna :-) &&&&&&&&&& Eweelko no ja tak myslalam ze ta Twoja corcia to ma z Toba jak w raju :-) szukam pomyslow zeby Ci ulzyc choc odrobinke w Twoim cierpieniu i nieco umilic ten czas oczekiwania do rozpoczecia staran no i tak na spontanie przyszedl mi pomysl zaciesniania wiezi mama-corka :-) przespie sie z tym problemem dzis i moze cos mi przyjdzie do glowy lepszego :-) &&&&&&&&&& Paola noł problemo :-). Moj maz lubi pralki i jakbyscie jakiejs szukali to daj znac, pomoze Wam cos wybrac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Asik81 ejjj a co to za dol? Poki sie @ nie zaczal to Ty szczyty zdobywac powinnas, po Rysach chodzic mimo tego ze mgla okropna! Jesli mnie pamiec nie myli to wspominalas ze brzuch Cie bolec zaczal juz jak na okres?! W ciazy tez tak jest. Pms nie musi byc koniecznie pmsem tylko szalejacymi ciazowymi hormonami. Pisalas czy robilas test? Bo chyba nie doczytalam (slepa jestem, wybacz) ;) mialas zdaje sie testowac we wtorek? :-) &&&&&&&&& Do Goscia :-) Pragne zauwazyc, trzymajac oto w dloni recepte od neurolozki, iż nie każdy lekarz na pieczatce ma swoj numer telefonu. Niektorzy podaja swoj numer lekarski, identyfikacyjny czy jakis tam taki. Poza tym ciezko sprawdzic dla Kasi bedzie jaki na pieczatce byl numer jesli zrealizowala juz recepte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
angelus ale my musimy sie jakos spotkac no bo jak to tak :-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona z tymi górami to niedawno wróciłam i parę szczytów zdobyłam:-) nie testowałam miałam testować we wtorek ale brzuch mnie już boli więc pewnie nie będzie potrzeby jeśli do tego czasu wredna małpa się nie uaktywni zrobię testa :-) Ps. Czy wy też już czujecie tą nadchodząca jesień w powietrzu :-) Ps. Naprawdę jesteś dobrym duchem tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nasza mackowa jest cudowna , zawsze mozna liczyc na jej wsparcie,mila odpowiedz czy tez ostre sprowadzenie na ziemie :-* wzorowo przejela role jovanki ktorej oczywiscie tez nam brakuje <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello dziewczęta :) To ja IZA85 :) Przeczytałam Was i juz nie pamietam co pisalyscie :) Chciałam powitać nowe staraczki i mamusie mamaniemama :) :) Dziekuj***ardzo tym ktore o mnie wspominały :) Zapewne wszystkie o mnie pamiętacie bo jak mozna o mnie zapomnieć :) :P Jeszcze tylko jutro minie i nastąpi sobota :) Nie moge sie juz doczekac bo te przygotowania juz mnie denerwują. Poki co wogole sie nie stresuje :) Hybrydę na paznokciach juz mam :) Próbna fryzura za mną :) Jutro wizyta u dentysty i jakies ostatnie d**erele do zrobienia. Pozniej do kościoła na spowiedź ze świadkami i tyle :) Śmiałam sie do mojego M czy musze na spowiedzi mowić ze nie dośc ze bzykalismy sie przed ślubem (seks przedmałżeński) to na dodatek większość w gumce (naturalna antykoncepcja!?) :) hehehe :) Przepraszam ze nie odpisuje każdej z osobna ale mysle o Was codziennie i brakuje mi tego pisania z Wami :) Przesyłam buziaki każdej z osobna :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza to spowiedz przedslubna, z calego zycia wiec nie dosc ze musisz wyrzucic z siebie wszystkie grzechy to jeszcze ksiadz musi Ci dac rozgrzeszenie :) tesknimy za Toba i Twoimi postami, wychodz Ty za maz szybciej bo ilez my mozemy tu na Ciebie czekac? ;) &&&&&& Asik81 a "do tego czasu" to znaczy do kiedy? :-) Wiesz jesli nie udalo Ci sie zajsc w ciaze w tym cyklu a mam jednak nadzieje ze sie udalo, to robiac test pewnie wywolasz @ i bedziesz mogla przystapic do nowych dzialan, co masz sie meczyc i zachodzic w glowe, testuj kobieto, co Ci szkodzi? :-) Co do jesieni to chyba wiekszosc ciezarowek cieszy sie jak swinki w deszcz ze upaly sie koncza :-) ja jestem przeszczesliwa ze temperatura w domu spadla ponizej 24 stopni bo w te upalne dni siegala i 31. Lubie chlodek i juz nie moge sie doczekac zimy, nie mowiac juz o swietach Bozego Narodzenia :-) &&&&&& Dziekuje dziewczyny za te mile slowa pod moim adresem, ja Jovanki nawet nie staram sie zastepowac, gdziez bym smiala! Wydaje mi sie po prostu ze teraz kiedy Jovanka mniej sie udziela ( nad czym ubolewa chyba kazda z nas) moje wpisy sa bardziej widoczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Boze dziewczyny od trzech godzin nie spie:( mam takie bole w dole kregoslupa tak jak przy miesiaczce z tym ze mocniejsze:( czy to normalne?? Sama nie wiem co robic, czy jechac do swojego ginekologa czy nie.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
olala2013- no przygotowań jest pewnie mnóstwo, ale to pewnie świetna zabawa. Ja tego nie zaznałam bo dla Tymka nie mieliśmy dosłownie nic, bo wiedzieliśmy jak się skończy. Mam nadzieję ze teraz będę mogła wpaść w wir przygotowań. A te usg no jak spojrzałam na cenniki to faktycznie ma swoją cenę, ale chyba też jest określony czas kiedy jest sens je robić, kiedy Bąbel jeszcze mieści się w kadrze :P kurde aż tak Cię boli, że spać nie możesz tyle czasu. Jak nie przestaje boleć to jedź do lekarza, masz za dużo do stracenia żeby to zlekceważyć!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxx karciaaa- o jaaaaaaaaaaa miałaś bliźniaczą ciążę? szkoda że tak się skończyło :( no masz, rację aby zdrowe, ale zawsze to fajnie wiedzieć :) mi po zrobieniu we wtorek testu śniło się, że byłam na usg i że okazało się że bliźniaki. No chyba padłabym ze szczęścia. Za Ciebie trzymam kciuki aby każde badanie było jak najlepsze :) xxxxxxxxxxx MaćkowaŻona- ależ Ci współczuję tych wymiotów. To jedno z najgorszych odruchów ludzkich. Ale ja z kolei mam inny problem, mnie w ogóle nie mdli, nie wymiotuję itp. Nie wiem czy to dobra oznaka, czy jednak hormonu za mało, czy mój organizm tak dobrze sobie radzi. Nie wiem. Przy Tymku też nie miałam żadnych mdłości i nie wymiotowałam ani razu, no ale oczywiście nie miało to chyba związku z reszta wydarzeń. Oczywiście nie chciałabym rzygać cały dzień gdzie popadnie, ale to zbyt podejrzane że czuję się tak normalnie :( co do poradników to właśnie też mam ciężarówkę, jest fajna chociaż uważam że treść "pamiętnika" baaardzo wyolbrzymiona. Ale zawsze to fajnie mieć coś takiego pod ręką ;) Udanego masz Męża :P 10 zł mandatu, to się państwo wzbogaciło!!!! w państwowym nie zginiesz, nieraz tam lepsza opieka niż w prywatnych klinikach, gdzie jeszcze bardziej taśmowo traktują rodzące niż w państwowym.... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Maaniula- szkoooooda :( czekałam na Twój wpis, z nadzieją, że we wtorek zobaczyłaś to co ja, albo i mocniejszą kreskę. Dobrze, że się nie poddajesz, w końcu musi się udać!!!!!!!!!!! :) xxxxxxxxxxxxxxx IZA85- hej. Powodzenia!!! czas pewnie szybko minie i zaraz będziesz białą księżniczką. Gratuluję i życzę szczęścia :) Spowiedzią się nie martw, w końcu po to w konfesjonale jest ksiądz, żeby rozgrzeszyć ;) xxxxxxxxxxxxxxx poza tym dziewczyny, zmartwił mnie dziś spadek temperatury, o 0.4 stopnia względem wczorajszej :( gdyby to było 3 dni temu to normalnie byłabym pewna że @ idzie. Staram się nie stresować, żeby dodatkowo nie wpływać źle na organizm. Pójdę do pracy, to może przestanę o tym myśleć od natłoku zajęć. Ale jakby się to jutro powtórzyło to nie wiem co robić :( Wy mierzycie/mierzyłyście temperaturę? Miałyście coś takiego? U mnie, jeśli w ogóle potwierdzi się ciąża na usg to teraz wypadałby 5 tydzień. no ale ten spadek.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane <3 (stymulowana z tej str) Przeczytałam Was musze powiedzieć ze szalejcie:) ale to dobrze. Dobrze tez ze IZA85 zagladnela bo potem cieżko by jej było:) Olala jak bardzo boli i sie stresujesz to jedz! Ja to z każdym bólem jade, ale ja wystarachana baba jestem;/ Tyle chciałam Wam napisac każdej z osobna ale na telefonie jest cieżko:( Dziekuje za rady odnośnie choroby. Pije mleczko z miodem i czosnkiem. Do tego syrop prenalen i tabletki na gardło prenalen i nie jest ze mna dobrze ale juz nie jestem taka słaba:) to chociaż tyle ze na spacer moge wyjsc ubrana jakby było 10 stopni a tu ludzie na plazy w kąpielówkach leżą no ale cóż. Dzisiaj boli mnie głowa okropnie i w sumie cieszę sie ze jutro wracamy do domku:) w poniedziałek mam zrobic badania moczu ale czy ma to sens jak jestem przeziębiona? We wtorek mam wizytę u doktorka a w nastepny tydzien polowkowe:) w ogóle to jutro kończę 20tc -jak ten czas ucieka:) musze w końcu porozmawiać z doktorkiem o porodzie, wybrać szpital i takie tam. Wczoraj dostałam jakis krostek ale tylko na brzuchu nie wiecie cóż to moze byc? Od środy czuje ruchy Oliwierka i to juz nie takie mizianie a wiercenie i leciutenkie kopniaczki:) boskie uczucie<3 Kocham Was buziaczki mamuśki, ciężarówki i staraczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana pochwal się jakimś zdjęciem brzuszka. Mamaniemama nie martw się mam to samo nie wymuotuje nie mdli mnie i tez się zastanawiam czy wszystko jest ok. Ale wizyta w poniedziałek już odczuwam stres. Ale weekend spędze nad Solina. Ostatni wyjazd w tym roku. Ja kończę 12tc ten czas nieźle zasuwa. Od kilku dni rano wstaje o 4 siku z tak pełnym pęcherzem że masakra. No nic zbieram się do pracy. IZA85 wszystkiego dobrego na nowej drodze życia czekamy na fotorelacje!! :) Stymulowana zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala wyślę zdjecie jak wrócę do domu:) juz 12tc? Czas na prawde zasuwa aż wierzyc sie nie chce. Dziewczyny ja tez nie wymiotowalam, nic mnie nie bolało, cycki nie rosły, zero zmian i poczucia ciazy do momentu kiedy nie zaczął rosnąć brzuch:) A i właśnie Maćkowa czy Twoj juz urósł? Stymulowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×