Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Jovanka prasowałam na siedząco ale chwile :) zawsze wszystko robie na stojąco i ciąża tego nie zmieniła. Chociaż kręgosłup wieczorem mi siadł. Jeszcze mądra myłam włosy a zawsze to robie pochylając się nad wanną. Muszę znaleść inny sposób :) A dentysta. Wiesz że o nim zapomniałam :D poproszę dzisiaj męża żeby zadzwonił do swojej cioci i mnie umówił na wizyte :) dziękuje za przypomnienie :) :*:*:*:* xxxxx Według mojego skromnego zdania też mogą być wpisane miejscowości do tabelki :) tylko która się tym zajmie? :) xxxxx Alaaa napisz koniecznie jak po wizycie xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka to kiedy nowe staranka o rodzeństwo dla Kacperka? ;) Haha a nigdy nie podobały mi się moje paznokcie :) cały czas myslę żeby chodzić do kosmetyczki żeby to ona się nimi zajęła. Zawsze szkoda mi pieniędzy i są takie oooo :) xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka mi pierwszy raz udało się nagrac taki filmik. Do tej pory jak próbowałam gdy mała się ruszała, włączałam kamerke i cisza :) jakby wiedziała o co chodzi. U mnie też dzisiaj padał śnieg ale od razu się roztapiał. Śliczny brzusio i wcale nie taki duży :) ja też mam mały, jak widze inne dziewczyny w takim samym tc co ja i ich brzuchy to mam wrażenie jakbym była w góra 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Maćkowa a jak tam Twój? Rośnie? xxxxx Izulinka córeczke to Ty masz śliczniutką :*:*:* całowałabym te polisie :) czytając opis porodu łezka mi sięzakręciła i pomyślałam że nie długo i ja to przeżyje..Aż mam ochote zrobić już kącik dla Lenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej;* Ola ja mam na odwrot. Kocham morze i mam blisko a do gor mam uraz bo co roku na koloniach bylam hehehe. Ja widze mam stary cykl w tabelce hehe. Ale to sie poprawi jak dostane niedlugo juz @. Wiecie co od pon mam wolne a spie i tak dlugo. Pol godz temu wlasnie wstalam haha;d Iza sto lat!!!!! :* Dzis mija 4lata jak sie znam ze swoim P ;-) i 27go konczy 28 lat staruszek jeden;d Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze u niektorych zima zawitala. W tv mowili ze zawitqla w bialystoku wiec juz wiedzialam u kogo, na emailu sie potwierdzilo. Ale i jeszcze u jendej zima nadeszla widze hehe. Kasik89 wow ! :* ciaza Ci sluzy. Ja to pewnie jak wieloryb bym wygladala. Ty taka laseczka fiufiu;-) Ahhhh jutto dekoloryzacja i farbowanko:d jak ja wstane na 11 jak ost wstaje o 13 ha ha Slodkie te wasze brzuszki i bobaski ;)))) ;* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Siedzę w poczekalni. Jeszcze tylko jedna osoba przede mną napisze zaraz po wizycie nie. Powiem mam stresa nieziemskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Już założyłam konto :). Kobity, podacie nowej koleżance namiary na mejla forumowego :)? Chyba, że to tajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Paola zgadza się, zawitała zima i dzielnie się trzyma :) śnieg dziś sypał przez pół dnia i widoki za oknem mam podobne do Brzoskwinki :) to czekamy na zdjęcia fotek nowej fryzurki :) 🌻 Kasik89 jejku następna chudzinka z okrąglutkim brzusiem :) ślicznie wyglądasz :) 🌻 Olala brzuszek rośnie :) znaczy podrósł co nieco. Zaraz jak zjemy z Maćkiem obiad to poproszę żeby zrobił zdjęcie :) 🌻 Izulinko rety co Ty musiałaś przeżyć w czasie tego porodu :( płakałam jak czytałam opis. Ale cieszę się że lekarze zareagowali szybko i cała akcja porodowa zakończyła się pomyślnie i dla Ciebie i Zuzi. Ściskam Cię i tego małego Krasnala w zielonej czapeczce :* :) 🌻 AdaAdelajla namiary na maila podamy jak się co nieco poznamy ;) nie rozdajemy go na prawo i lewo. Zostań z nami, popisz jakiś czas i na pewno otrzymasz do niego dostęp :) 🌻 Alaa trzymam kciuki za wizytę i same dobre wieści!!! :) 🌻 Angelus jak tam Twoje maleństwa? I przede wszystkim Ty? :) 🌻 Cdn. bo mi się obiad spali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Mackowa co gotujesz dobrego? Majlo zazdrosci Ci sniegu haha ;-) Izq doszlam do wniosku ze prawie nikogo nie mam w uk a zaprsgnelam sylwestra w jakims towarzystwie haha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
Mackowa to czekamy na zdjęcie :*** Paola moja sunia też kocha śnieg :) dzis rano już szalała na sniegu :) chociaz jeszcze go malutko :) kasik89 piękny brzuszek :) i Ty jaka chudziutka :** kasik85 napewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona- rozumiem, rozumiem :) trochę szkoda, bo czytam, że wymieniacie się fotkami itd a ja nie do końca mogę w tym uczestniczyć :(. Wiecie co? Tak trochę z innej beczki...depresji jakiejs dostanę...od czerwca szukam pracy, rozsyłam cv a telefon milczy. Jak to jest, że studia skończone, dyplom jest, wiedza jest, chęci do pracy są...a samej pracy brak. I jak się okaże, że jestem w ciąży, to nie mam pojęcia jak sobie dam radę. Bardzo bym się cieszyła z dziecka, ale trzeba je jeszcze utrzymać :(:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Hej Dziewczynki:) Matko ale się rozpisałyście:D &&&& IZULINKA jejku Zuza jest śliczna a opis porodu no normalnie przeżywałam go z Tobą:) dobrze że dłużej nie czekałaś w domu i pojechaliście Bidulka się tak owineła:( dobrze że już w domku jesteście i niech rośnie duża dziiewucha:)) &&&& Olala śliczny brzusio i Lenka dała czadu:) moj Oliwer teraz też tak fika jak lężę na boczku:)) Kochana powoli możesz zacząć urządzać pokoik już:) i zazdroszczę wyprasowanych ciuszek bo ja jeszcze nie mam heh:/ &&&& BRZOSKWINKA jaki ładny i zgrabniutki brzuszek masz:) no naprawdę jak nie ten tydzień już:) no i zima super heh:D może powoli i do mnie zajdzie to się pochwalę:D &&&& IZA Kochana wszystkiego najnajlepszego i żeby wszystko było po Twojej myśli i oczywiście porodu Darki:**** &&&& STYMULOWANA jak się masz po przemoknięciu? mam nadzieję że się chorubsko nie rozwineło i czekam na zdjęcie brzuszka:) &&&& KASIK85 ja wierzę że i Ty zaniedługo zaczniesz rozglądać się za wózkami i ubrańkami tylko musi Fasolka wybrać dobry moment żeby mamusi niespodziankę zrobić:** &&&& KASIA89 ale z Ciebie seksi mama będzie masakra jaka Laseczka i brzuszek taki słodziutki:) a jaka Ty ładniutka jesteś:)) &&&& ALA jak tam po wizycie daj znać bo czekam z niecierpliwością:* &&&& PAOLA no i dobrze musisz nadrobić spania ile wlezie:D mam nadzieję że się pochwalisz efektem jaki uzyskasz na głowie:))) &&&& MACKOWA no kończ obiadek i pstrykaj fotke:) &&&& EWELKAco słychać u Ciebie? jesteś przed czy po wizycie? daj znać co słychać:) &&&& MAMANIEMAMA martwię się o Ciebie bo taka cisza już tak długo... odezwij się do nas co słychać, jak się czujesz i czy wszystko dobrze:) &&&& PITA jak tam u mamy dzisiaj? nadal trzymam kciuki żeby były lepsze wieści:* &&&& U nas dziś wszystko dobrze:) ostatnio często jak coś zjem to mały zaraz ma czkawkę:) teraz wierci się po całym brzuszku jak szalony chyba czuje że do ciotek pisze i każe Was pozdrowić:D poza tym ok tylko boli mnie na wieczór strasznie kręgosłup i ciężko mi się wstaje z łóżka no i ból bioder w nocy masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdaAdelajda ja nie mam studii i sie ciesze bo liczy sie praktyka. Robie kursy rozne. Od ksiegowosci az po pazn i rzesy. Nie licze ze ktos sie odezwie do mnie jak wysle cv. Jedynie co chca mnie w monopolowym bo juz pracowalam tam dwa lata. Ludzie stawiaja na praktyke.. a gdzie ja zdobywac? Moj ma super tu prace ale stawiamy na uk chyba. Duzy dom i ogrodek ale czlowiek lubi ryzyko, oby nam wyszlo na dobre. Poki co nie jestem w ciazy i nie martwie sie o utrzymanie dziecka ale mysle ze dalibysmy rade nawet jakby w pl moj pracowal tylko. A u was jak jest bo widxe ze sie zamartwiasz, ja tez takie cos mialam jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ja tylko na chwileczke :-* :-* iza kochana wszystkiego naj naj lepszego, szczescia i spelnienia wszelkich marzen :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do miasta w tabelce to ja nie jestem za tym, bo raczej z mojego miasta skojarzonoby mnie po niku haha :D tzn tak mi sie wydaje. Gdybym miala inny to tak heheh :D Karcia no pewnie ze wysle wam foto w mojej czerwieni. Bo na braz mam czas. Braz juz byl hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola no to czekam i już się doczekać nie mogę bo ja to lubię takie zmiany i widzę że znalazły byśmy wspólny język bo ja też lubię paznokcie i rzęski i wogóle jestem po studium kosmetycznym więc coś tam wiem o tym więcej:)) szkoda że w okolicy nie można znaleść pracy w zawodzie bo ja bym bardzo chciala ale to marzenia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola1801- hmmm kiedyś było straszne parcie na robienie studiów, z resztą nadal tak jest. Bo niby człowiek gorszy, gdy nie ma papierka. A co mi po studiach? Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że mogę sobie tyłek tym dyplomem podetrzeć ;p. I tak jak mówisz...praktyka. I ja żałuję, że nie zrobiłam sobie zawodówki, bo równie dobrze na dzisiaj mogłabym mieć np. świetnie prosperujący salon fryzjerski :). U mnie to w ogole skomplikowane :). Od 2,5 roku jestem w związku bez zobowiązań, ale wiem że mój 'partner' w razie czego zachowałby się odpowiedzialnie. Gdy tylko się poznaliśmy, od razu między nami zaskoczyło...to było takie magiczne. I tak spotykamy się do dzisiaj :). Wiem, że kiedyś ktoś go skrzywdził i dlatego na dzień dzisiejszy on twierdzi, że nie chce się wiązać. Jest jak taki cukierek, który z wierzchu ma czekoladową skorupkę, a w środku jest delikatny i miękki krem :P. Udaje człowieka bez uczuć, ale czasami się zapomina i pokazuje ten swój środek. Gdyby nam się przytrafił bobas, jestem spokojna, ze zachowa się jak najbardziej ok. Ma swój mały biznes, więc mogłabym liczyć na niego i pomoc mojej mamy. Ale tu chodzi też o to, że sama chcę zarabiać i być niezależna finansowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
AdaAdelajla ależ, chyba czytasz w moich myślach bo ja tu esej już napisałam i wypytywałam o różne rzeczy, między innymi czy masz męża czy to tylko ewentualnie dziecko z chłopakiem by było :) czy on poczuwałby się do odpowiedzialności... odświeżyłam stronę i patrzę a tu wszystkie odpowiedzi na jeszcze nie zadane pytania :) 🌻 Paola dziś obiad był banalny, nie żaden tam wykwintny - smażone ziemniaczki i szklanka mleka :D no taka mnie ochota naszła że szok. Poza tym sprzątaliśmy dziś w domu trochę z Maćkiem więc nawet sił nie miałam na robienie czegokolwiek innego :) To może zamiast podawać miasto wpisz po prostu województwo? :) 🌻 Olala kuurcze to jak i Ciebie kręgosłup boli od prasowania to ja Ci roboty nie będę dorzucać ;) sama se poprasuje choćbym miała prasować jedną rzecz dziennie ;) ale dzięki za chęci :) A kształt paznokci na serio masz ładny :) 🌻 Kasik_85 ale ja bym z miłą chęcią od Ciebie tego aniołka kupiła :) bo to i za przesyłkę trzeba zapłacić i za materiał :) 🌻 Stymulowana bym Ci śnieg wysłała ale zanim dojedzie... to nic z niego nie zostanie ;) może lepiej Ty do mnie przyjedź :) 🌻 Alaa jak tam sytuacja? Bo ja co chwile strone odświeżam i czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala bardzo proszę sie odezwac jak po wizycie. Była o 15 a juz prawie 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho stronka przeskakuje bo nie ma mojego postu:-) świetny trening cierpliwości. Ja zawsze powtarzalam ze jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Trochę mi się zeszło A więc okruszek waży 800g i wszystko rozwija się dobrze. Spał sobie akurat. No nic powiedziała żebym wysłuchala się w organizm. I napewno poczuje Co do cukru to normy podobno zawyzyli. Było do 140 a jest do 151 no cóż chciała mnie wysłać do poradni ale stwierdziła że i tak mnie odesla bo mam poniżej aż o 2 wiec kazała poczytać o diecie dla cukrzyków noi się zastosować. Co jeszcze hmm mały brzusio mam i mam więcej pić bo tych wód hak dla niej mogłoby być więcej co nie oznacza ze jest za mało przez co może okruszkowi jest trudniej się ruszać tak żebym czuła. Kamień z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinka slodką masz corke :) porod nie wazny tak jak piszesz, najwazniejsze ze z Zuzka wszystko wporzadku :) & AdaAdelajda pisz od razu jaki wynik testu :) trzymam zatem kciuki zebys sie milo zaskoczyla :) & Kasik 85 ja nie mam watpliwosci ze bedziesz miala okazje jeszcze to przezywac ;) a powiedz mi jak u was ze staraniami? dogadujesz sie z mezem? & Olala w sobote wyjazd o 9 wiec pakuj torbe :) & Jak dla mnie miejscowosci tez moga byc ;) & Karciaa ja tez lubie takie rzeczy, mam cala kosmetyczke lakierow do paznokci :P ale jeden jedyny raz mialam nie swoje paznokcie, na slubie i do tej pory mam brzydka plytke, dlatego ciagle je maluje zeby widac nie bylo ;) zreszta swoja droga jak ja wsrod ludzi pracowalam to zwracalam uwage czesto na dlonie, dlatego obiecalam sobie kiedys ze nie bede nigdy miala takich zniszczonych, poobgryzanych w dodatku krzywo, brudnych paznokci, dlatego malowalam chocby bardzo delikatnym kolorem chocby raz a zeby plytki nie bylo widac. No i jak maluje to sie nie lamia ;) jedynie dwa paznokcie czasem mi sie rozdwajaja ale idzie przezyc :P & AdaAdelajda ja nie mam studiow, skonczylam technikum, mam technika hotelarza (haha nigdy w zyciu do hoteluu :P ) prace mam co prawda nie jakas wymarzona ale mi nawet odpowiadala. Moj P. skonczyl studia, jest inzynierem informatyki i w pracy dlugo zarabial z ostatniej grupy czyli najnizszej bo mu wlasnie studiow nie uznali, teraz niby o dwie grupy wyzej a kasa ta sama, wogole roznicy nie ma bo kierownik pisze mu najgorsze dniowki pomimo ze przerobi takich tylko kilka chociaz juz rozmawial z kierownikiem i uslyszal "nie ma dniowek, wszyscy tak maja", czasem przerobi soboty i niestety na wyplacie tez zbytnio tego nie widac.. najwazniejsze ze praca jest a ze czasem musimy cos przyoszczedzic to nic, dobrze ze jest chociaz jest to bardzo niesprawiedliwe bo nowoprzyjeci zarabiaja nawet dwa razy tyle i gdzie tu sprawiedliwosc? ... & Ewelkaa gdzies Ty jestes?! odezwij sie, co ginka powiedziala?? jak sie miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Drogie panie, jakie znacie testy o czułości 10 mlu/ml ? Póki co znalazłam Bobo test strumieniowy (niebieski) i Pepino test paskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alunia kochana i widzisz, wszystko jest ok :) to teraz szklaneczka wody za zdrowie Patryczka (no sio poszła pić raz dwa!!) ;) i podsyłam Ci stronke którą polecił mi mój gin http://www.slodkiemamy.edu.pl pod kątem tej cukrzycy co to jej nie mam :) myślę że nie ma sensu iść do poradni diabetologicznej bo skierowali by Cię znów na glukozę i ostatecznie okazałoby się pewnie że ten cukier masz w normie jak i ja :) więc spoko jest :) poczytaj se tą stronkę, są tam różne porady, jadłospisy, kalkulator posiłków :) całkiem fajna i przydatna :) ja z niej jakiś czas korzystałam :) 🌻 Nessaja Ty szczęściaro :) tylko nie zakop się w tym Zakopanem i z dala od OSCYPKÓW!!! ;) 🌻 Eweelka ma nas chyba dość bo się nie odzywa :( a ja jeszcze martwie się o Mameniemame :( mam nadzieję że u Niej wszystko dobrze. 🌻 Nova88 niestety jeśli o testy chodzi to Ci nie pomogę :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Msckowa ja wczoraj o polnocy jadlam ziemniaki smazone i pilam mleko haha;-))) Karcia ja tu troszke chce rowiznac umiejetnosci i eyruszyc do uk dzialac ;-)))) moze chetna jestes wyjechac do uk?;d Ada slonce nie wiem co Ci powiedziec ale bardzo cie rozumiem;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Jestem, nie miałam dziś w pracy jak napisać ale poczytałam ukradkiem :D:D:D U nas też dziś śnieg za oknami, w dzień trochę się rozpuścił ale znów dopadało. Nie jest go dużo ale jest. Młoda się ucieszyła i już kulki jakieś lepiła. IZA Wszystkiego Najlepszego - troszkę sie spóźniłam:) Jovanka Dzieki za kolejny przykład cudu poczęcia i narodzin. Święta -aaaa tez lubię, te wszystkie ozdóbki itd. Nawet już kupiliśmy w Nomi takie fajne lampki, nie wiem jak wytłumaczyć, kiedyś często takie były. Takie na spinacz przyczepiane, żaróweczki-świeczki. izulinka nieźle lepisz z wagą, Zuzia na pewno słodka. Trochę żałuję, że nie dane było mi przeczytać opisu porodu, może kiedyś :) AdaAdelajla Cześć , miałam pytac czy długo się staracie ale chyba krótko co...? kasik_85 mówisz 4 - miesięczny bobasek, ja już dawno takiego malucha nie widziałam. olala ups , mi też ciągle szkoda na paznokcie kasy, kiedys zrobiłam sobie hybrydy- miałam je tydzień i zaczęly mi odłazić więcej nie robiłam. Paola Możesz wpisac jakieś większe miasteczko obok Ciebie/ jakiś region / część kraju itd. Alaa No w końcu - super, widzisz jest powód dlaczego może czuć ruchy słabiej, dużo pij jak ma to pomóc :) U nas dziś zupka pomidorowa ze swoich pomidorów - przerabiam je co roku na przecier- zupa wychodzi przepyszna. Jak mnie dziś zumba wymęczyła... Młoda nie ma dziś zadań domowych więc mamy labę. Byli na wycieczce i dlatego tak wyszło. Bo ogólnie to zawsze coś. I siedzimy wieczorami nad lekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×