Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczona mamunia

Pytanie o wprowadzanie posilkow stalych niemowlęciu, proszę o pomoc!

Polecane posty

Gość niedoswiadczona mamunia

Witam :) Moja mala je jak do tej pory zupke jarzynowa (marchewka, ziemniak, seler, por, pietruszka) jabluszko, jabluszko z jagodami, kaszke jablkowa lub bananowa. Skonczyla 5 miesiecy w poniedzialek i dzis dalam jej pierwszy raz na probe kilka lyzeczek jarzynowej z krolikiem poniewaz mieso mam wprowadzic po 5 miesiacu. Moje pytanie stad: jesli wprowadzam nowe danie, w tym przypadku krolika to daje kilka lyzeczek a nie pol sloiczka i tym samym ten posilek obiadek jest skromniutki i corka sie nie naje. Czy mam oprocz tego dac jej zwykle jarzynowa taka co zawsze by uzupelnic posilek ? I jeszcze jedno pytanie: jeden sloiczek zupki na ile macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehmm
ja tak robiłam że jak wprowadzałam coś nowego to np. 1-2 łyżeczki a dojadał znanym:) słoiczek na raz :) jak już wprowadzone jedzenie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu dorzucałam najpierw małą ilość mięsa i z czasem zwiększałam porcję. Ale nie kupowałam słoiczków tylko sama gotowałam, więc ciężko powiedzieć na ile taki słoiczek starcza. Moja z pewnością na jeden raz całego, małego słoiczka by nie zjadła, ale ona lubiła i lubi jeść często a w mniejszych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Ale tego miesa z krolika jest w sloiczku ze dwie lyzeczki, spokojnie mozesz jej podac cala porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona mamunia
aha czyli moge dac jej sloiczka ? bo juz zglupialam. nie chce by ja wysypalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona mamunia
nie doradzi juz nikt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaką masz spacerówkę?
A ile tego królika tam jest? 5%? Jeżeli dziecko jest uczulone to nawet po 1łyżeczce dostanie wysypki. Tu chodzi o stopniowe wprowadzenie nowości pod kątem wrażliwości układu trawiennego. Sprawdź może co raza królikiem jest w tym słoiku. A może lepiej by było kupić tuszkę z królika,poporcjować i dodawać do zupek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×