Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
o co tu chodzi ,raz sie czepiacie ze nie pracuje ,a innym razem żę niech wezmą kredyt,opamietajcie sie chodzi o najładniejsze mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
"gość- no jakich cenach, 400 zł za przedszkole, wow, majątek..." to kwota za państwowe przedszkole. W mojej miejscowości-tuż pod Warszawą, prywatne przedszkole kosztuje 1250,-/m-c, a w sąsiedniej miejscowości-ciut dalej od W-wy 1100,-/m-c-to nie są małe kwoty-dojazd do pracy-o ile takową się ma też kosztuje ....i tak ziarnko do ziarnka wyjdzie naprawdę spora suma za samą możliwość uczęszczania dziecka do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc was zzera i jad sie wylewa litrami ze ludzie moga dostac mieszkanie za darmo, a wy musicie harowac na splate kredytu przez 20 czy 30 lat. Jestesciezerami i nic tego nie zmieni. Dopierdalacie sie do wygladu, zazdroscicie tego ze ktos ma niepelnosprawne dziecko, p*****lnijcie sie w leb. Takich ludzi jak wy nalezy utylizowac, zlikwidowac ze spokeczenstwa bo jestescie j****ymi szkodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naszym rejonie tyle sie zarabia to z czego przedszkole oplacić,u nas prywatne to 600zł jjak sie zarabia 1200 na rekę to zostaje 600zl ,opłaty za mieszkanie wynosza 1000zł,no dobrze druga pensja męża 1200zł razem 2400zł ,to od 2400zł -600-1000=800zł ale k***a kwota zostaje na zycie,ale tak ludzie zarabiaja unas w przedszkolu zatrudnili przedszkolanke po studiach za 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt tu nie pisał że zazdrości niepełnosprawnego dziecka i chciałby mieć taką sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj wcześniejsze posty - ludzie piszą ilo to oni kasy nie dostają na dziecko, i że to wspaniale bo mogą leżeć i nic nie robić. Ten temat jest obrzydliwy i powinien zostać skasowany. Obrażacie ludzi za wygląd, za to jak pracują, za to że nie pracują, nic wam się nie podoba. Jesteście żałości w tym swoim rozgoryczeniu. Polska zawsze będzie w ogonie Europy właśnie przez was i wasze podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie podoba mieszkanie Rybińskich,w moim guście ,kolorach łazienka super jedynie salon mi sie nie podoba ,taki skromny ,a przedpokój cudny,Piotr tez ma adnieale ja nie lubie białego tak samo Marleny za duzo bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwi cie to, przeciez oni wszyscy nie nie siedza tutaj po to aby podyskutowac o aranzacji bo na tym gowno sie znaja, natomiast swietnie im wychodzi to co jest druga polska religia narodowa czyli plotkowanie a potem d***bywanie innym aby drugiemu bylo gorzej a oni poczuli sie lepiej, wiem ze to zostalo w genach po komunie, ale ile jeszcze mozna czekac aby to zgnilo? nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na oficjalnej stronie Bitwy na fb napisał że wkurzyła mnie ta ściema z Ritą w sensie,tego jej związku,zostałam zablokowana (nie mogę dodawać komentarzy) i mój post został usunięty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po cos poszla na FB, pisz tutaj tu mozna anonimowo klamac, obrazac, klnac, mieszac z blotem, szydzic, prowokowac, trollowac i nikt cie nie zablokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tvn ją kreuje na nową designerkę i nie chcą aby straciła sympatię ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rita i tak pewnie najwięcej ugra na tym programie. Od razu po wyemitowaniu odcinka, w którym odpadła, założyła funpage na fb z założeniem że będzie aranżować wnętrza. Nie wiem czy to nie było jej założeniem od początku. Pomysły miała fajne, o ile ktoś lubi taki styl. Jak jej się uda, to fajnie, ludziom się podobały jej aranżacje,ale czy ktoś będzie chciał zapłacić za jej projekty, żeby mogła z tego żyć, to inna sprawa. Ta historia ze ściemą z Michałem może zachwiać sympatią, w dodatku Michał robi jej niedźwiedzią przysługę nachalnie wklejając linki z odnośnikami do jej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a guzik prawda, najwiecej ugara ten kto po prostu wygra ten program i tyle, no moze jeszcze dareczek glazurnik ktory pokazal ze ciezkiej roboty sie nie boi a jego wykonczenie jakos tam sie trzyma i wyglada i bedzie teraz mial wiecej zlecen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem tak,ze nie wiem czy to takie szczęście wielkie wygrać to mieszkanie.Po pierwsze ja mieszkam np 300km od Warszawy i teraz wygrywając,musiałabym przeorganizować całe swoje życie,praca moja,męża szkoła dziecka etc.Po drugie podatek który będa musieli zapłacić wcale nie mały jak na możliwości finansowe tych 3 rodzin,bozadne z nich pieniędzmi nie śmierdzi.A trzecia sprawa to to że chyba w takich wygranych jest tak ze tych mieszkań jakoś chyba szybko się nie da sprzedać?czy się mylę.jeszcze jedno jest to jak na razie osiedle duchów pewnie szybko sie tam nikt nie wprowadzi,więc takie mieszkanie na pustym osiedle wieje grozą. A tak podsumowując według mnie wszyscy powinni wygrać.Tvn mógłby okazać wspaniałomyślność co do dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w 100% procentach " gość A dziwi cie to, przeciez oni wszyscy nie nie siedza tutaj po to aby podyskutowac o aranzacji bo na tym gowno sie znaja, natomiast swietnie im wychodzi to co jest druga polska religia narodowa czyli plotkowanie a potem d***bywanie innym aby drugiemu bylo gorzej a oni poczuli sie lepiej, wiem ze to zostalo w genach po komunie, ale ile jeszcze mozna czekac aby to zgnilo? nie wiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Piotr pracuje gdzies? Darek z Marlena wynajmuja dom. Kasia z Bartkiem mieszkaja na 35 m tez nie ich, bo do podzialu. A Piotr ma dom na dzialce i jeszcze to mieszkanie w kamienicy. Nie wazne jakie, wazne ze ma. Niektorzy i takiego nie maja. Wiec jak jak juz w ogole bede glosowac to albo Kasia albo Marlena. Wybor trudny bo ona mieszkania mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
huj nas to obchodzi co ci się podoba głupia dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty k***a co kogos tak wyzywasz franco jedna ,gzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zauwazyłam,że ta laska wyzywa jak się coś o Piotrze napisze bądź nie napisze że ma piękne mieszkanie.czyżby to była nasza beksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to beksa, a moze to jej tatus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam FB ale ktoś mógłby tam napisać pod tą ich słitaśną fotkąna stronie BOD jaka to ściema, niech ludzie wiedzą że Ricia nie znalazła w programie tego księcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Michał pewnie zaraz usunie swój profil albo ich fotki i posty typu moja kobietka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie napiszę jak coś bo sięwstydzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co że śpiewa? zazdrościsz jej? zajmij się swoim pustym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A corka Marleny rok temu miala komunie. Skoro znaja sie z Darkiem 11 lat, to corka jest jego, a nie jak ktos pisal, ze innego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zazdroszcze jej tego wycia. Wyje tak, ze uszy wiedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem z kim ma te dzieci ale wiem że sie nazywa Rgowiec a jej ojciec Jancarz jakos tak co to chyba miała męza czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze to ostatnie dziecko ma z Darkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cala trojke ma z Darkiem. Na FB ma zdjecia i jest on z corka jak jeszcze malutka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×