Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ano tak jest,,,, ktos juz wczesniej pisal " na zachodzie zapytaj : " jak sie masz" uslyszysz a dziekuje dobrze ,a u nas odpowiedz to lawina marudzenia, narzekania na swoj los bez wzgledu na to jak danej osobie sie powodzi i zawisc o sukcezy innych to tez domena polakow wiec nie plec bzdur.... spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co dawać mieszkanie Rybińskim... kobieta studia skończyła a doopy jej się nie chce ruszyć do roboty bo wykręca się chorym dzieckiem. Inni też mają chore dzieci a jakoś pracują, co za leniwe babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy każą iść Rybckiej do pracy chyba nigdy nie spotkali się z podobną sytuacją. Trzeba mieć nasr*ne w głowie, żeby takie rzeczy wypisywać. Ok, pójdzie do pracy, a dwójkę dzieci zostawi same w domu? Czy może znajdzie sobie taką pracę, gdzie zwrócą jej się niemałe koszta przedszkola dla Hani i opiekunki dla Krzysia? Myślcie, zanim coś napiszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie same w domu ? O synka biłaby się każda placówka oświatowa ponieważ dostawaliby dopłaty a córka dawno powinna iść do przedszkola zaznajamiać się z innymi dziećmi. To jest tylko i wyłącznie lenistwo Rybińskiej i ciapowatość jej męża że nie wymaga nic od żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ile lat ma Hania, pewnie 2+. Co znaczy " już dawno powinna pójść do przedszkola"? Roczne dziecko mieli zapisać? Nie interesuję się opieką nad niepełnosprawnymi dziećmi, ale jeżeli naprawdę byłaby bitwa o takie osoby, to matki nie musiałyby siedzieć w domu, tylko ktoś mógłby im pomóc w opiece. Dodatkowo dzieci trzeba zawieźć i przywieźć z przedszkola. Do tego samego pewnie nie pójdą, więc 2x dziennie musieliby robić wycieczki. Jeżeli obydwoje chodziliśmy do pracy, to kto zawoziłby i odbierał dzieci? Nie każdy może przyjść do pracy na 8 i wyjść przed 15. Naprawdę nie rozumiem, jak można komuś zarzucać lans na dziecko? Taka jest formuła programu, to po pierwsze. Po drugie- co mieli zrobić z Krzyśkiem? Na czas programu udawać, że nie istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie denerwuje was jak niektórzy do znudzenia piszą: Polacy zawistni, tylko chcą zniszczyć innych, Polacy chamy itd. A to my Polacy jesteśmy z jakiejś innej planety niż ludzie z reszty świata? inna konstrukcja psychiczna? jedyni przejawiający takie uczucia na świecie? Po za tym kto to pisze? nie Polacy? To naprawdę ograniczone spojrzenie, nudne, a do tego plucie we własne gniazdo... zastanówcie się proszę nad tym, co piszecie. Czemu tak łatwo dajecie się wkręcić w niesprawiedliwe stereotypy odnośnie własnej nacji?" Niesprawiedliwe?! Czy ty przeczytałaś ten temat? Lawina szamba wylewana na uczestników, posądzanie o lenistwo, zdrady, lans na dziecko, obrażanie. To jest niesprawiedliwa ocena?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakie same w domu ? O synka biłaby się każda placówka oświatowa ponieważ dostawaliby dopłaty a córka dawno powinna iść do przedszkola zaznajamiać się z innymi dziećmi. To jest tylko i wyłącznie lenistwo Rybińskiej i ciapowatość jej męża że nie wymaga nic od żony" - leniwi to cie zrobili. Leniwi umysłowo że p********z takie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyś akurat chodzi do przedszkola więc skąd te teorie, że musiałaby go samego w domu zostawiać. Kto chce pracować ten pracuje. Zasiłku na opiekę nad chorym dzieckiem jest ponad 700 zł. Wydaje się mało ale wiele kobiet robi za najniższą krajową czyli około 1100 zł po odjęciu przedszkola i dojazdów zostaje im dużo mniej niż Rybińskiej płacą za siedzenie w domu. Ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tu naprawde siedzą jakieś bezmózgi i wredne babska, co wam do cudzych dzieci? pilnujcie swoich bachorów! każecie kobiecie posyłać 2 latkę do przedszkola?! bo co ? bo jakas gruba idiotka siedzi na tym topiku i tak rozkazuje? idz rządzic ludzikami z kasztanow :D pewnie jak juz urodzisz swojego płoda to do 18stki nie bedziesz umiala sie z nim roztsac i poslesz go do szkoly w wieku 7 lat a nie 6 :D :D i co z tego że K.R skończyła studia? to znaczy,że nie może siedzieć z dzieckiem? dużo lepiej siedzieć z mamą do 4 r.ż niż na przykład iść do przedszkola i zetknąć się z płodami takich patologii jak niektórzy tu na topiku :) bo jeszcze np. sciagna ci ubranie twierdząc "że to niesprawiedliwe że ty masz lepsze" :D :D hahah miernoty 🖐️ komunizm sie juz skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, ż Darkowa Marlena i Rybińska skaczą sobie do gardeł. :-) Same albo per procura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem o co chodzi,kłócą się jakieś dwie idiotki od pewnego czasu i piszą "ale wredne babska tu są","ale jesteście coś tam coś tam..." Nie w liczbie mnogiej tylko piszcie do siebie bo jak widać nikt oprócz was nie ma ochoty wglebiac się w ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Krzyś akurat chodzi do przedszkola więc skąd te teorie, że musiałaby go samego w domu zostawiać. Kto chce pracować ten pracuje. Zasiłku na opiekę nad chorym dzieckiem jest ponad 700 zł. Wydaje się mało ale wiele kobiet robi za najniższą krajową czyli około 1100 zł po odjęciu przedszkola i dojazdów zostaje im dużo mniej niż Rybińskiej płacą za siedzenie w domu. Ot cała filozofia." Takie odpadki jak ty należy utylizować....chore dziecko trzeba rehabilitować a takie 700 zł to ja na rehabilitację mojego chrześniaka dokładam sama co miesiąc a rodzice drugie tyle dają. Ale ty najmądrzejsza z całej wsi wiesz lepiej. P*****lnij się w ten głupi łeb idiotko. Narób sobie chorych dzieci i zobaczymy czy wytrzymasz za "700 zł". Kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za głupoty piszecie... za rehabilitację dzieci płaci państwo, jeździ się np. 2 razy w tygodniu do Instytutu Matki i Dziecka i tam zapisują jego postępy. A teraz jeszcze się dowiaduję że Krzyś ma przedszkole ? Czyli Rybińska siedzi w domu tylko i wyłącznie z dzieckiem, które nadaje się do przedszkola ? Jasne, niech z mamą siedzi do 7. roku życia a przy odrobinie szczęścia dostanie jeszcze nauczanie w domu... Jak dla mnie koszmarne, jedni wyjeżdżają z kraju i nie ma z nich pieniędzy a ona wyciągnęła kasę na czyjąś edukację, skończyła studia ekonomiczne i nic z tym nie robi, niech zwróci te 25 tys. zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysłałam 2 głosy na inferno super rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co za głupoty piszecie... za rehabilitację dzieci płaci państwo, jeździ się np. 2 razy w tygodniu do Instytutu Matki i Dziecka i tam zapisują jego postępy. A teraz jeszcze się dowiaduję że Krzyś ma przedszkole ? Czyli Rybińska siedzi w domu tylko i wyłącznie z dzieckiem, które nadaje się do przedszkola ? Jasne, niech z mamą siedzi do 7. roku życia a przy odrobinie szczęścia dostanie jeszcze nauczanie w domu... Jak dla mnie koszmarne, jedni wyjeżdżają z kraju i nie ma z nich pieniędzy a ona wyciągnęła kasę na czyjąś edukację, skończyła studia ekonomiczne i nic z tym nie robi, niech zwróci te 25 tys. zł !" Chyba Cię p*****ło! Za jaką rehabilitację płaci państwo?! Widać że jesteś z PO i zrobisz wszystko aby uchronić te władzę :-/ Jesteś tępa i głupia. Z takim tłukiem nie ma co rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj panstwo nie interesuje sie dziecmi niepełnosprawnymi jak i dorosłymi niepełnosprawnymi,a dziecko Rybińskiej jest za małe żeby iśc do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysle glosy na Piotra Mysle ze im naprawde by to pomoglo i zrobilo pozytywna rewolucje w ich zyciu Poza tym mieszkanie jest super A kuchnia to juz wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale my mamy oceniac mieszkania a nie ludzi wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też myśle o Piotrze ,bardzo podobało mi sie jego mieszkanie a ta kuhnia super,chociaż te 2 też ladne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wyzej to musi byc wyjatkowy tlumok :D Gdzie ci panstwo debilko finansuje rehabilitacje :D W Polsce mozna zdechnac i nikt sie toba nie zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta laska to jakis prymitywny troll nie reagujmy na jej wymysły 😴🖐️mozemy jej tylko życzyc by jej dziecko zachorowało i to na cos duzo gorszego niz dziecko pani R :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na inrerno głosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" za rehabilitację dzieci płaci państwo, jeździ się np. 2 razy w tygodniu do Instytutu Matki i Dziecka i tam zapisują jego postępy. " Tak, tak samo jak można w Polsce się dostać do oknologa i leczyć raka. Co za tępa p***a 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak internet wszystko przyjmie - co z tego że są takie placówki? Jak terminy za 9-10 miesięcy? Dobre porównanie z rakiem - co z tego że są poradnie jak nie da się dostać! Nie p*****l bo kłamiesz, nie korzystasz i nie masz chorego dziecka. Idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos nie ma chorego dziecka w domu, to niech sie zamknie do cholery. Ja mam chore dziecko i wiem co to znaczy. Zapewniam Was, ze wolalybyscie isc za najnizsza krajowa do pracy, niz miec chore dziecko i brac te marne 700 zl. Z czego 70 zl kosztuje godz rehab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coscie sie tak uczepili tego ze nie chce isc do pracy, popatrzcie na swoich sansiadow a zobaczycie ze jest mnostwo takich kobiet i do tego zazwyczaj maja zdrowe dzieci, a poza tym gdy ten ich syn urodzil sie w momencie kiedy ona byla w najlepszym momencie aby zaczac jakas kariere ale przez to dostali obuchem w glowe i wyszlo tak a nie inaczej, a teraz to woda po kisielu bo bez doswiadczenia zawodowego nawet po studiach i w jej wieku to nie wiem czy w Biedronce za kasie szybko by dostala robore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się tak doczepiliście faktu, że p. Kasia nie pracuje? Wiele kobiet zajmuje się domem i dziećmi a to też praca i to ciężka. Poza tym jestem przekonana, że wolałaby iść do pracy niż siedzieć w domu, tylko spróbujcie znaleźć pracę mając małe dzieci (już nie wspomnę o niepełnosprawnym). Ale najłatwiej wyzwać kogoś od lenia i nieroba! Przecież o ile się nie mylę, p. Marlena również nie pracuje zawodowo? Jakoś to nie przeszkadza nikomu? W ogóle to nie powinno mieć znaczenia. To jest konkurs na najlepsze mieszkanie a to już kwestia gustu głosujących. A osobom, które tak zazdroszczą zasiłku na niepełnosprawne dziecko radzę się zastanowić, czy naprawdę jest czego zazdrościć? Chcielibyście mieć chore dziecko??? Chyba nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinno to nikgo obchodzic czy ona pracuje czy nie to jest jej sprawa,ma chore dziecko i małe dziecko jeszcze ,a to ze synek jej chodzi do przedszkola to chyba dobrze ,rozwija sie tam ,a to drugie jest za małe ,a poza tym myslicie że ona siedzi w domu i bąki zbija czy co ,przeciez przy dzieciach jest duzo pracy zwaszcza niepełnosprawnym , musi mu podac jedzenie wszystko zrobic on jeszcze nie jest taki samodziely aż,nie życze nikomu niepełnosprawności w domu ,mam ojca za którego trzeba robic ,sniadanie ,obiady podać ,a jak człowiek jest uwiązany ,nigdzie nie można wyjść ,wyjechac,mamy opiekunke z mopsu ,ktora zabiera więcej niż pół emerytury ojca a nie ma wysokiej,wiec utrzymanie spoczywa na nas,wiec pąnstwo nic nie pomaga wręcz zabiera ,bo jak może człowiek niezdolny do samodzielnego zycia [nie jest upośedzony],płacic za opieke z emerytury ,gdzie na zycie zostaje mu k***a 300 zł, tyle robi pąństwo dla niepełnosprawnych,dodam że płacimy sami za rehabilitacje ,zawsze tak było ,państwo nie pomaga,a jak bysmy chcieli więcej godzin to na własna reke bo z mopsu tylko najwiecej 6godz,dają i co wtedy ,wtedy nie mamy za co żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×