Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
14:34 Dokładnie to samo chciałam napisać. Zresztą co jest złego w braku pracy na etacie, a zamiast tego harowaniu w domu? Przecież żadna z tych kobiet nie siedzi i nie maluje sobie paznokci, tylko zajmuje się domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że żadna praca nie hańbi i praca Marleny przy produkowaniu biżuterii i ozdób nie jest mniej wartościowa. Czemu niby jest nienormalna ? To już wolę Marlenę która robi ozdóbki od Rybińskiej która nie ma jakiejkolwiek inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skoro marlena zarabia
darek ma wlasna firme to niech kredyt wezma. A nie sie pchaja do programu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skoro Rybiński zarabia to też niech kredyt weźmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena na tej bizuterii to pewnie kokosy zbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skoro marlena zarabia
ale u Rybinskich tylko on pacuje wiec ciezko o kredyt, a u darka obydwoje to niech biora kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mają cierpieć za to że są zaradni a Rybińscy dostać za darmo bo są łamagami życiowymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze kto ma ochote to niech wysle tego smsa na mieszkanie, ktore najbardziej sie spodobalo, a nie patrzac na to kto ma ile dzieci, czy zdrowych czy chorych i kto pracuje, a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi o zaradnosc ale skoro twierdzi ktos ze dlaczego rybinska do pracy nie pojdzie i kredytu nie wezma to ronie dobrze mozna napisac dlaczego darek i marlena nie wezma? skoro tacy zaradni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belkoczecie wszyscy,bez skladu i ladu. faszystowski belkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>14.14 -roksana sie wypowiedziała, Akurat ciebie doskonale podsumowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głosujcie po prostu na tych którym najładniej wyszło to mieszkanie co ? chociaż rozumiem ,że trzeba patrzeć też na ludzi ,ale mi się wydaje że w tym finale nie ma jakoś specjalnie cwaniactwa dobrze że Rita odpadła ze zmyśloną historyjką o 'nowej' miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle tu jadu: kto ile dzieci "narobił" i czy pracuje czy nie... Jakie to ma znaczenie? Każdy powinien mieszkać w godnych warunkach. Te rodziny zgłosiły się do programu gdyż widziały szansę na wymarzone mieszkanie. Jedna z nich wygra i będzie się cieszyć, reszta wróci do poprzednich mieszkań - proste. Nikomu się to mieszkanie nie należy bardziej czy mniej. A już szczególnie żenujące jest wyzywanie np. Roksany od "paszczurów", Kasi czy Marleny od "nierobów" i uzasadnianie tym samym prawa do wygrania programu przez którąś z rodzin. Po prostu ręce opadają... Jeszcze mała dygresja co do pracy kobiet: są zatrudniane niechętnie pomimo że są lepszymi pracownikami. Jeśli już mają pracę, to ją szanują. Ja pracuję w dużej korporacji już ponad 15 lat, na zwolnieniu lekarskim byłam może 2 razy jak już naprawdę zdychałam. W pierwszej ciąży 9 lat temu) pracowałam do 8 miesiąca, od razu po macierzyńskim (trwał wtedy 16 tygodni) wróciłam do pracy. Można więc powiedzieć że w opinii pracodawcy jestem niemalże ideałem. I co? Teraz urodziłam drugie dziecko; jestem tzw. matką pierwszego kwartału. Pomijam nieszczere gratulacje współpracowników jakie otrzymałam na wieść o ciąży, ale to jeszcze nic. Jak tylko nasz Pan Premier Szanowny wydłużył macierzyński dla matek pierwszego kwartału, już następnego dnia miałam telefon z zapytaniem co zamierzam zrobić. Oczywiście w podtekście sugestia, że lepiej, abym wróciła, bo przecież zawsze można mnie zastąpić. No więc wrócę, bo co mam robić? Chociaż wiem, że znajomi i część rodziny wyzwą mnie od wyrodnych matek, którym tylko kasa w głowie zamiast cieszenie się dłuższym macierzyństwem. Tylko że oni nie dadzą mi na jedzenie czy ubranie dla dzieci. A wiem, że kobiety z dziećmi nie są mile widziane, bo ilekroć moja firma robi rekrutację, to widać to jak na dłoni. Więc naprawdę nie plujcie na niepracujące kobiety, bo nie zawsze to ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
И мне нравится, Петр и его квартиру, счастливые объятия их обоих. Роксана развязать Бахор проблема с отправкой в детский дом. Мы счастливы, что он o******ę член ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia fizol się odezwała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt jest taki, że Piotr ma córkę delikatnie mówiąc nieudaną, ale i on sam urodziwy nie jest :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracują bo lepiej im na tłustych d****h w domu gnić! lenie śmierdzące - do roboty!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tych wszystkich wpisach z dwóch ostatnich stron typu: dlaczego nie pracują, do roboty itp. zastanawia mnie ilu z was ma pracę skoro macie czas od rana do wieczora bluzgać na forum (zapewne nie jednym) na ludzi, którzy ciężką pracą próbują polepszyć swój byt. "2013-06-24 16:12:53 gość nie pracują bo lepiej im na tłustych d****h w domu gnić! lenie śmierdzące - do roboty!!!!!!!!!!!" Podejrzewam, że ludzie, którzy piszą takie teksty sami są sfrustrowanymi bezrobotnymi i wylewają jad na innych, żeby się lepiej poczuć w swej maleńkości. Oceniajcie ich wystroje wnętrz i głosujcie na tych, którzy wam się podobają jako rodzina czy ich mieszkanie, a nie plujcie jadem, bo to i tak nie sprawi, że sympatycy danej rodziny zmienią zdanie, a wręcz nakręci ich to do wysyłania większej ilości smsów na rodzinę, którą opluwacie. Efekt będzie taki, że wasze życie po niedzielnym finale dalej będzie nudne, a oni dzięki waszym negatywnym wpisom zyskają więcej smsów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, każdy wygląda kiepsko bez makijażu jak ma pryszcze. Jak już jej nakładają makijaż na końcowe odebranie kluczy to wygląda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Darek z Marleną nie naćkali wszędzie tego inferno to mieszkanie można byłoby uznać za całkiem fajne, zwłaszcza salon z fioletem był ok i pokój-dżungla. Ale drugi pokój dziecinny i łazienka - niefajne. Piotr niestety nie potrafi łączyć materiałów i tu jest jego pięta Achillesowa. Kamień z wzorzystymi frontami w kuchni rzeczywiście się nie komponował, chociaż w tv tak bardzo nie było tego widać na pierwszy rzut oka, ale salon przed poprawkami był fatalny - można było dostać oczopląsu patrząc na zasłony zestawione z wzorami na poduchach kanapy. Po poprawkach lepiej, ale nie w moim guście. Na tym tle mieszkanie Rybińskich się bardzo dobrze prezentuje; poza częścią wypoczynkowo-jadalnianą w salonie nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście należy pamiętać, że wszyscy mieli ograniczenia materiałowe i budżetowe, a przede wszystkim metrażowe, więc pewnych rzeczy się nie przeskoczy, więc jeśli ktoś samodzielnie coś wykonał oryginalnego (podest, zamek, dżungla) to ma duży plus. Irytowały mnie bardzo nachalne reklamy w programie - głównie bardzo "naturalne" scenki odgrywane z ekipą kablówki. Ale cóż - takie realia tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz tak piszecie o tym, ze Kasia i Marlena w domu siedza. To ja sie pytam, co z Piotrem ? On pracuje, czy tez bezrobotny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphop4
Piszecie,że p.Rybińska ma iść do pracy a córke do przedszkola. Tylko,że u nas z super systemem przedszkolnym, bardzo trudno o miejsce w państwowej placówce. A jak dziecka do przedszkola państwowego nie pośle to i do pracy nie pójdzie. Prywatne przedszkole to już "luksus" przy tych cenach czesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 3636
A ja wam powiem jedno. Czepiacie się Marleny i Katarzyny a co z ich facetami? Dla mnie to niepojęte żeby facet nie umiał utrzymać rodziny. Nie zapewnił im chociażby tego mieszkania Mój mąż zarabia sporo ja siedzę w domu "Naklepaliśmy" pięcioro dzieci. Najmłodsza córa ma 6 miesięcy i w życiu bym nie pomyślała żeby zostawić dzieci i lecieć do pracy. Uważam, że sierotę która nie potrafi utrzymać rodziny powinno się kastrować z urzędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jakich cenach, 400 zł za przedszkole, wow, majątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasady programu wszyscy znamy wiec oceniajmy mieszkanie a nie rodziny ,czy im sie należe bo.......,czy im się nie należy bo.....,należy sie tym co maja najładniejsze mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś zarabia 1200zł to 400zł to jet majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 osoby zarabiające 1200 zł ? To chyba na czarno bo pensja minimalna teraz to 1600 brutto czyli razem mieliby przynajmniej 2300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina, która wygra mieszkanie zapewne nie będzie mogła go sprzedać przez dłuższy czas, zatem musi w nim zamieszkać. A to wiąże się z przeorganizowaniem życia. Rybińscy są chyba z Warszawy, Piotr z Łodzi, nie wiem skąd Marlena i Darek? Czy się tak bez problemu przeprowadzą? A praca/szkoła? To osiedle jest pod Warszawą, zatem pozostają ciągłe dojazdy - wożenie dzieci do szkoły/przedszkola/rehabilitacje itp i z powrotem. Super jest wygrać mieszkanie, tylko co potem? Już nie wspomnę o olbrzymim podatku od wygranej czy konieczności utrzymania tego mieszkania... A tak przy okazji to ciekawe jak oni pogodzili pracę czy szkołę z tym programem. Który pracodawca jest tak wyrozumiały żeby dać tyle urlopu? Albo jak ktoś ma nawet swoją firmę, jak podobno Darek, to co - ma przestój? Nawet jak dostają kasę od tvn za udział w programie to co potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co 2300 to odrazu kredyt dostana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co im kredyt jak są współwłaścicielami mieszkania, w którym teraz przebywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×