Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Norgee to Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Czytałam właśnie na stronie BOD jak samotne panie piszą Piotrowi- "Ma Pan piękną córkę" " To, to jeszcze nic. Ja widzialam jak taka jedna pisala, ze tez jest samotna, tez ma dziecko i podawala swoj wiek i dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kafeteryjnych "missek"
Czy wy serca nie macie !!!!!!!!!!!!!!!! Piszcie swoje bagniane teksty na każdego uczestnika ale dorosłego i dajcie wreszcie spokój tym dzieciom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy wy sobie zdajecie sprawę jak łatwo zranić dorastającą dziewczynkę !!!!!!!!!! Bando TROLLI i ty fałszywa słodyczo ze skośnymi oczkami dajcie spokój dzieciom, które nie są nic winne, że rodzice zgłosili się do programu!!!!!!!!!! Poznałam Roksi podczas realizacji programu i jest to miła i bardzo wrażliwa dziewczynka, a gwarantuje wam, że wyrośnie na piękną kobietę ale przez wasze chamskie teksty może sama tego nie zauważyć, bo ją załamią te wasze bagniane gnioty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh,nie mam słów naprawdę.Ludzie po ile wy macie lat? Program BOD to program o urządzaniu wnętrz,a nie jakiś Big Brother,nie powinno nas obchodzić,kto z kim ma dzieci,dlaczego ta ma inne nazwisko niż ten,dlaczego ta pracuje a ta nie,a te ostatnie teksty na temat urody czy nie urody tej Roksany,na poziomie przedszkola.Z dziewczyny może jeszcze wyrosnąć piękna kobieta ile ona ma lat 14-15?to jeszce wiek dorastania,wypryski,wahania wagi itd. A jeszcze jedno,nie traktujcie na serio tego co tam pokazują,program to show,ma trochę przyszokować żeby ludzie chętnie oglądali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uwazam,ze Roksi to fajna i dosyc ladna dziewczyna Fajnie sie ubiera i jeszcze sie wyrobi Towarzysko tez :) Nie ma obaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowball
No bo te posty pisza miedzy soba zmówieni Trolle, a ludzie jak glupki sie dolaczaja zamiast odpowiadac na merytoryczne i ciekawe pytania, poparte choc troche racjonalnymi tezami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde "miski" wklejcie swoje foty..Juz was widze-miedzy 35 a 48 lat Waga miedzy 75-90 ;) Facjaty...przemilczmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli coś o modzie to gorąco polecam www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowball
Jak myślicie że będzie wygladał finał? Pewnie wielka pompa!!! Szampan i kawior będą się lały strumieniami :) Zastanawia mnie co to będą za nagrody dla pozostałej dwójki finalistów. o której mówili? Może samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypadaloby zeby cala trojka finalistow dostala solidne nagrody Tyle sie napracowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania ,
Witajcie, kilka dni temu pisałam o Piotrze i prosiłam o więcej autentycznych informacji na temat innych finalistów,widzę że nie jesteście tym zainteresowani, lepiej knuć i opluwać. Pisał am że mieszka w kamienicy, nawet pokazali ją w ostatnim odcinku ale to Was nie zniechęciło do obelg i domysłów na temat jego bogactwa-żenujące ! To PRYWATNA ( nie stanowi jego własności ) czynszowa kamienica, na samym rogu dużego skrzyżowania dróg wylotowych z Łodzi Jeśli to jest bogactwo - (ruina) - jedna z gorszych w okolicy to nie mamy o czym mówić... Może lepiej siedźcie sobie i szukajcie kolejnych ofiar, widocznie tylko na to Was stać. Moja mama go podziwia za pracowitość, oddanie swojej rodzinie. To tyle, mam wrażenie że takie informacje do Was nie docierają, szukacie jakiegokolwiek pretekstu do kolejnego czepiania się , bardzo niski poziom tej dyskusji , jeszcze jedno : zrobię Wam na złość i jednak wyślę smsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłoby super, gdyby rodziny, które nie wygrają dostały np. nieoprocentowany kredyt na te mieszkania od sponsora, bo nie wierzę w to, żeby im w nagrodę je po prostu dali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snowball
Pewnie dla Darka złota kielnia, dla Piotra zapas leadów na 5 lat, a dla Rybińskich.... Nie wiem co.:) A z tym kredytem to dobry pomysł, może i tak być - po prostu gotóweczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co,ja nie wiem jakby to bylo w moim przypadku,mieszkam od Warszawy ponad 300km.I co dalej po wygranej takiego mieszkania,którego sprzedać nie można?przeprowadzam się,przestawiając całe swoje życie do góry nogami?daleko od rodziny i znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj sobie wcześniejsze posty, bylo o tym juz szroko mowione co by bylo gdyby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziwnego niusa :/ Ktoś napisał na FB coś co wielu z was podejrzewało. Skopiowałem ten tekst ale szybciutko usunęli ze stronki: "Ryba Psujesięodgłowy A ktoś wie jak rybińska wraz z siostrunią na kafeteria.pl trolują opluwając współuczestników ?! około minuty temu · Lubię to!" Czyli ktoś jest pewny, że one tu piszą. Ciekawe ile złych wpisów na temat innych uczestników jest dziełem Rybińskiej. Mnie się zawsze wydawała podejrzana z tymi dziwnymi oczkami i wiecznym jakimś fałszywym uśmieszkiem nawet jak mówiła o zmęczeniu. A robią z nich taką świętą rodzinę, w końcu jak siedzi w domu z dziećmi to ma czas na internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy k***a macie manię. Nie wierzę Ci - pewnie jesteś przedstawicielem innej rodziny i to państwa Rybińskich chcesz opluć. A od siebie odciągnąć uwagę. Ty dziwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż zrzut z fejsa. Bo tyle to każdy może napisać. Kim jesteś - Piotrem? Czy może Marleną. Atakujesz Rybińskich jak się da. Obrzydliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tylko widzem i żaden z finalistów nie jest moim faworytem ani znajomym, bo trzymałem kciuki za tą kibolkę, bo też miałem ojca trepa i wiem jak to jest. Po prostu zauważyłem ten wpis, a Rybińskiej nie lubię od pierwszego odcinka, bo przypomina mi moją wredną ciotkę z gęby i zachowania, która dla wszystkich udawała miłą, a szła potem do mojej matki i obrabiała innym tyłek. Tu już nie można nic złego na nikogo napisać, żeby nie być podejrzanym o bycie uczestnikiem ? Sama pokaż swój profil jak taka cwana jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłem jej IP, tej która nadaje o Rybińskich, opluwa też Piotra pod innym nickiem więc UWAŻAJCIE NA NIĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś naprawdę jest taki głupi, żeby myśleć, że widzowie zmienią decyzję co do głosowania tylko dlatego, że przeczytają na forum jakieś oszczerstwa na temat rodziny, której kibicują? No może są jakieś pojedyncze przypadki, które tak zrobią, ale bez przesady. I tak pewnie połowa forumowiczów wcale nie zagłosuje na nikogo, przynajmniej ja ani większość moich znajomych nigdy nie wysyłamy żadnych sms-ów. Tak naprawdę ludzie, którzy wysyłają sms-y nawet nie wchodzą na żadne fora czy portale. To głównie znajomi, rodzina, sąsiedzi uczestników itp. oraz zwykli widzowie, którzy oglądają tylko tv. Nie ma się więc o co pieklić, szkoda zdrowia. A tu po każdym wpisie pozytywnym natychmiast zarzuty, że uczestnicy robią sobie PR a po negatywnym, że to konkurencja opluwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że ktoś kopiuje moje teksty z FB i wkleja jako ciekawostkę to nie znaczy, że to ja. A jeśli nie jesteś policjantem, a ktoś nie jest zalogowany to jakim cudem możesz sprawdzić IP ????? Jakie inne programy poza wizualizacją limonek masz Rybciu w swoim kompie ???? buhahahaha !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, też sprawdziłam jej IP. Ale wtopa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka refleksjii
nie ma co sie spinać którzy aktorzy wygraja to mocno naciagane szoł, prawda jest taka ze w momencie wyboru osob kazdy ma jakas role do odegrania i tak mamy sucharusa darka, fajtlape piotra, oraz przerośniete yeti. Nie wierze ze te wszystkie mieszkania to sa spontaniczne wymysly uczestnikow- kazdy pewnie pobiegl do projektanta wnetrz moze tego samego bo te 3 mieszkania niewiele sie od siebie roznia.... przeciez widac ze te 3 rodziny to niezli aktorzy ale czego sie nie zrobi dla wygranej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja do tego tak nie podchodzę. Któraś z tych rodzin będzie mogła spać we WŁASNYM mieszkaniu i kibicuję każdemu z osobna :) Niech wygrają Ci którzy zdobyli największą sympatię widzów. Ale to co się na tym forum dzieje jest obrzydliwe :-/ Obrażanie uczestników za wygląd, to gdzie pracują i czy pracują. Smutne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka refleksjii
ale przyznacie ze on wygląda jak przerośnięte yeti?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty wyglasz jak niedorozwiniety skunks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka refleksjii
skunksa to raczej przypomina Roksi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×