Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ja tez sobie nie wyobrazam żeby koledzy mojego syna tłukli sie po pościeli ,mój syn składa łożko bo nie lubi jak jest pościel na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja składam lózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech wszyscy pisza co składaja swoje łożka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę, o czym ma być ta dyskusja? Wzajemne wyśmiewanie i obrażanie - jak nie uczestników to jeszcze siebie nawzajem. Myślicie że mieszkanie w domu jest takie różowe? My z mężem wybudowaliśmy dom bo mieliśmy ziemię a perspektywa wydania 300 tys na mieszkanie nie była zachęcająca. No i mam sypialnię, pralnię, sralnię i bawialnię a do tego ciągły zapieprz przy sprzątaniu. Fakt, że mamy dużo miejsca, dzieci mają swoje pokoje niezagracone ale czasem, zwłaszcza jak myję podłogi, z sentymentem wspominam nasze stare mieszkanko, z rozkładaną kanapą, żeby nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według ewelinyewy patologią jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EwelinyEwa
jak twój syn ma łożko jednoosobowe to znaczy że nie mamiejsca wpokoju ,mój sy ma narożnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do EwelinyEwa
mój syn ma narożnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wszyscy którzy mają lampki nocne też niech piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam przy łożku które rozkładam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale rybińska nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze ten tekst EE - "w mieszkaniu, ktore wynajmuje studentom sa normalne lozka" Sa "normalne" bo pewnie to klitki w ktorych rozlozenie wersalki zajelo by caly pokoj, ale stawiam tez na to ze te twoje jednoosobowe lozka to cztery deski zbite w poprzek kupione w ikei za 49,99 i na taki LUKSUS jak wersalka dla studentow szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee to paniusia hrabianka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rybińska możę sobie lampke kupić i postawić przy łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie może wystarczy że już się biedna morduje z rozkładaniem co wieczór kanapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to teraz miałaby problem z zapalaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wogole miszkanie tych Rybinskich nie podoba.nie ogladalam ani jednego odcinka tego programu,ale weszlam z ciekawosci na strone FB i to mieszkanie jest okropne.nie wiem nad czym te jury sie tak zachwyca.i te mieszkania sa strasznie male,ja mieszkam w De to nie wyobrazam sobie 4 osobowej rodziny w tak ciasnym mieszkanku.i jeszcze te okna w kuchni,kto to projektowal...dwa pozostale mieszkania bardziej mi sie podobaja.u tego samotnego ojca fajna jest kuchnia,chociaz kilka rzeczy bym zmienila.a ta druga rodzina ma fajna lazienke i korytarz i ta jadalnia tez ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZY De to dom emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem ta rodzina z tym chorym dzieckiem schrzanila salon robiac tam sypialnie,jeszce ten maly stol jak oni tam sie pomiaszcza zeby zjesc obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DE-Deutschland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, mam do was pytanie, z czym kojarzy wam sie kazda fanalowa trojka? Tylko jeden wyraz. Mi Darek z Inferno, Piotr - ledy, Rybinscy - może ten "DOM" w przedpokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darek-inferno.Piotr-niestabilna emocjonalnie corka.Rybinscy-falszywa rodzinka.Piotra lubie najbardziej,mieszkanie srednio mi sie podoba.Marlena fajna kobieta,miszkanie tez ujdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe... no i po co bylo pisac 1600 postow jak wystarczy przczytac twoje podsumowanie i mozna glosowac. dobre,dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goc w dom
co do okien w kuchni troche porażka, ale ja mam akurat ciemną kuchnię więc i taki muchowlot by mnie zadowolił :) a co do skojarzeń hehe wiadomo darek-inferno, piotr- ledy a rybinscy- niewidomy chłopiec nie mam żadnego skojarzenia odnosnie mieszkania w ich przypadku tylko i wylacznie kojarza mi sie jako rodzina z niepelnosprawnym dzieckiem. co do mieszkan wdowiec ma chyba optymalnie jak na mieszkanie z corka 3 pokoje na 2 osoby kazdy ma swój kąt; natomiast nie wiem jak infermo i rybinscy poupychaja swoje rzeczy przeciez tam ani szaf nie ma porzadnych ani schowków jezeli ktores z nich wygra beda jeszcze musieli zabulic na meble bardziej funkcjonalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dziwne ze ci Rybinscy to z niczym sie nie kojarza, a z upchaniem rzeczy to rybinscy beda mieli wiekszy problem bo po programie fachowcy znikna i a u marleny ciagle jeden bedzie w domu i mozna robic chate od nowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na nikogo nie glosuje,tak tylko opisalam z czym mi sie te rodziny kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie u Rybińskich podoba przedpokj i łazienka najbardziej ,u Piotra kuchnia suoer łazienka tez mi sie podoba,takze 2 do 2wóch,u Marleny ogolnie ładnie ale ja nie chciałąbym takiej podłogi inferno ,dlatego na nikogo nie głosuje ,bo żeby wszystkie pomieszczeie mi sie podobały chociaz w jednym mieszkanie to miałabym ułatwiony wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybińscy z rozkładanym łózkiem i brakiem lampki nocnej nad inferno z inferno piotr z córką -tym że dostaną niezły wp*****l jak wrócą przegrani do swego patologicznego mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×