Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
gościu ty do Unii idź jako ekspert od zbijania desek i rżnięcia wiórów, albo kanał ezo tv.To do tego od przepowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berolkaa
bardzo mnie właśnie zdenerwowała reklama tego programu, "co zrobić żeby mieć własne mieszkanie ? Wziąć kredyt na całe życie ? " Dlaczego tvn ma wszystkich ludzi za parobków bez kasy ? Można brać kredyt np . na 10 ,15 lat ,zależy od zarobków , nie trzeba na 30 :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby miec takie mieszkanie jak to w BOD z wersalka wystarczy tylko urzywac mozgu i ciezko pracowac a mniej ogladac TV i po 5 latach macie identyczne mieszkanko za gotowke bez kredytu. Zaprawde powiadam wam ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo zobaczymy kto wygra i dlaczego to był inferno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, widzę że konkurencja chyba bardzo boi się infermo. Temat ciągle powraca, a wy w kółko ich krytykujecie. Te płytki mogą się podobać lub nie ale przyznać trzeba, że całość jest fajna i taka niesztampowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie było mi przykro, że odpadła Rita. Miała świetne pomysły, znała się na tym co robi. Wydaje mi się, że przegrała, ponieważ nie miała historii wzbudzającej litość. Show must go on... http://urlik.pl/www.dobre.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujana w fotelu
Oj ludzie ludzie jak was zjada zlosc ze ktos ma inaczej ze moze mieszkac wygodnie ze nie musi sie cisnac ze ma sypialnie pieknie zaslane lozko nocne stoliki lampki oj jak was zalewa :-) a ja wam jeszcze dopiernicz bo tak jak ewelina mieszkam w domu mam sypialnie z robionym na zamowienie lozkiem mam dwoje dzieci kazdo z dzieci ma lozko kupowane pod swoja wage , nigdy nie dalabym spac dziecku na wersalce bo to niezdrowe dla kregoslupa , mam tez wyobrazcie sobie jeden wolny pokoj goscinny:-) Te klitki o ktore walcza ci ludzie to smiech na sali dobre dla singli a teraz cmoknijcie mnie w pisie :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dareczek i Marlena wygrają, tylko zastanawiam się czy ludzie oglądający ten program w telewizji raz w tygodniu i poza tym nie interesujący się tak dogłębnie jak na tym forum ich życiem tak samo odbierają wszystkich uczestników jak my tutaj. Bo czuje że widownia przed TV nie analizuje tak mocno każdego ich grymasu i może wybrać po prostu stonowanie i poprawność ze szczyptą współczucia Hehe… No ale niech wygra lepszy……. czyli Inferno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
norge ty najzwyczajniej w świecie jesteś ciulem który zaśmieca to forum, nie potrzebujemy tutaj troli do pozyskiwania kole4jnego smsika dla darka-inferno-oszołoma który uważa że wszystko co powie jest śmieszne więc daruj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NORGEE - nudzi mnie twoja niestabilność emocjonalna - zdecyduj się komu kibicujesz. Raz Piotrowi, raz Ricie, a innym razem Rybińskim a teraz w końcu Darkowi choć tak go krytykowałeś ? Coś mi tu śmierdzi, i nie są to skarpetki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja glosuje na Piotra a jak chwyta was zazdrość to zgłoście się do programu i zobaczymy jak wy dacie sobie rade i co pokarzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do No ja akurat najmniej zaśmiecam to forum wiec nie wciskaj kitu, A! i dzięki za przypomnienie: Marlenę i Darka: SMS 7222 o treści 2 Do Bo ja Rozumem jestem za Rybińskimi a sercem za Marleną i Darkiem a że jestem ”emocjonalny” to przeważa M&D. Oglądam teraz siatkę Polska-Argrntyna,Polecam! Wiec jeśli widzisz jakiś konkretny dysonans w moich wypowiedziach to dawaj moje cytaty, choć ostrzegam że przy pisaniu 2 max 3 nie byłem do końca trzeźwy wiec mogę mieć problemy z ich interpretacją. Hehe… Pa. do jutra PS. A za Piotra ma mnie jakiś Gimbus z tego forum wiec to się nie liczy, tak jak sam Piotr w finale. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bujana w fotelu oj ty głupia p**do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna głupia p***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka ona
Prawda jest taka : Rybińscy skromne ale mieszkanie mają ,Darek w wynajmowanym i Piotra mieszkania a zwłaszcza okolica TRAGEDIA ! Więc obstawiam jedną albo drugą rodzinkę, chociaż da się zauważyć faworyzowanie Państwa Rybińskich ciągłe pokazywanie ich syna i tego jak ciężko im się żyje, Czy Darka stać na mieszkanie?-pewnie by miał dyby tak było , Piotr ma mieszkać na działce?-to jest letniak a to w którym teraz mieszkają tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ jestem tymczasowo uziemiona w domu, z nudów obejrzałam na playerze ponownie odcinki BOD. Przyznam, że w tv oglądałam wcześniej tak pobieżnie, to znaczy na pewno daleko mi było do osób, które na czynniki pierwsze rozłożyły uczestników. No i trochę moich spostrzeżeń o niektórych rodzinach, oczywiście subiektywnych: Nie doszukałam się w Rybińskich szeroko opisanego fałszu, chociaż specjalnie patrzyłam ;) - moim zdaniem to bardzo fajna rodzinka, której mieszkanie jest urządzone o 2 klasy wyżej niż pozostałe: pomysłowo, z niesztampowymi rozwiązaniami, w moim guście :). Fakt, że nazbyt eksponowano niepełnosprawność synka - moim zdaniem wystarczyło wspomnieć o tym przy przedstawianiu rodzin i podczas robienia jego pokoiku i basta. Mieszkanie Darka i Marleny urządzone poprawnie. Niestety wszystko psuje inferno - to bym wyrzuciła bo dla mnie jest ohydne, ale reszta w miarę ok. Niestety Darek straaasznie wkurzający w swoich wypowiedziach; sorry ale nie mogę na niego patrzeć, i to nie tylko ze względu na jego aparycję. Ale przyznam, że są fajną parą z Marleną i widać że się dogadują. Mieszkanie Piotra zupełnie mi nie pasuje, ani jedno pomieszczenie nie jest w moim stylu, niestety. Przy okazji mam wrażenie że to właśnie on był przepychany na siłę, a przy kuchni to miał szczęście że ta Kasia miała naprawdę tragiczną. Rita już odpadła, ale właśnie ona zwróciła najbardziej moją uwagę. Miałam wrażenie, że ma przemyślaną całą strategię. Pomijam styl urządzenia mieszkania, który był nie z mojej bajki, ale przyznam - pomysłowy, ale manipulacja widzem była oczywista. Na pewno jej wymyślona historia rodzącego się dopiero co uczucia była daleko bardziej irytująca niż wszystkie story innych uczestników razem wziętych. Kasia Szczepan w moim odczuciu miała 2 twarze: całkiem fajnie i rzeczowo wypowiadała się do kamery, a jednocześnie faktycznie miałam wrażenie, że pomiata tym facetem i go nie szanuje. Mieszkanie tragiczne, więc w ogóle bez komentarza. No to tyle bo i tak się rozpisałam jak na maturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i znów Rybińska w oczekiwaniu na finał robi sobie pozytywny PR opluwając przy okazji innych uczestników. Nawet tym co już odpadli i nie liczą się w finałowej rozgrywce nie odpuściła, żeby jeszcze bardziej wybielić się w oczach widzów :P Ile można !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo nie znowu :D znowu przychodzi jakis menel i pieje nad darkiem no ludzie opanujcie sie...i oskarza Rybinska... ale tvn nabije sobie jutro kabzy :classic_cool: pewnie z smsów otrzymają wiecej niż milion zł :D :D ludzie mogliby sie zrzucić i obu rodzinkom kupić chałupy, a ten ojceic z córką mógłby odpasc, bo bez przesady, ale córka16 lat on pracuje...mają dobrą sytuację. pozostałe 2 rodziny maja gorsze sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 10:14 nie jestem żadną Rybińską ani nikim z jej znajomych. Opisałam po prostu moje wrażenia, do których mam święte prawo. A u Ciebie podejrzewam osobowość paranoidalną, ale spoko: to się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś dopisać ani jej rodziną ? Ha ha paranoje to wy macie :) Nikt nie może pochwalić innego uczestnika, żeby za chwilę nie pojawiły się litanie pochwalne o Rybińskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.06.13 W koncu jakas dobra i ciekawa wypowiedz, mialam podobne odczucia. Rybińscy moga wygrac bo ich mieszkanie jest po prostu najlepsze i nie wzbudzali takich skrajnych uczuc jak np. Kasia Szczepan, a powiedzmy sobie szczerze ze 90 % głosujących sms to ludzie z przed telewizorow ktorzy zaglosuja spontanicznie i gdyby przeczytali co się tutaj pisze pewnie nie wiedzieli by O CO HALO? Dlatego final to walka miedzy spontaniczną i zgraną Marleną i Darkiem a najlepszą aranżacją Rybińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do :29.06.13 gość Mam wrażenie że siedzi tu kilka osób i robi dobrą reklamę swoim faworytom, to wyjaśnia czemu wpisy nie są obiektywne. Z Gogolewskiego zrobiliście właściciela 2 domów, nieźle zarabiającego, baa nawet córkę postarzyliście aby umniejszyć fakt że to jeszcze dziecko a on samotny rodzic . W końcu pokazali w jakich warunkach mieszkają - dziękuję realizatorom tego show bo teraz nie mam wątpliwości na kogo głosować. Sam wychowuje dziecko musi na wszystko zapracować, ogarnąć mieszkanie i miał jeszcze siłę aby rywalizować o mieszkanie, PODZIWIAM PANA PANIE PIOTRZE I TRZYMAM KCIUKI A do pozostałych apeluję: ograniczcie się do wychwalania rodzin którym kibicujecie bo to co robicie obecnie jest podłe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khhjj
Kurcze a mnie sie zadne mieszkanie nie podoba,gdybym musiala zaglosowac to Piotr albo Marlena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w każdym mieszkaniu jest cos fajnego, ale żadne nie powala całościowo.I Darek całkiem nieźle zrobił, ale to inferno.Dla mnie masakryczne.U Rybińskich ogólnie poprawnie , aczkolwiek takie mdło nijakie.Jednak według mnie Piotr.Na tyle uniwersalne ,że da się zamieszkać od razu.Głosować i tak nie będę , bo nie wierzę ,że oparte to jest na smsach od widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą aranżacją ? Z salonu zrobić sypialnio-jadalnie ? Większość ludzi która będzie głosować na Rybińskich zrobi to po prostu z litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno prawda, bo nawet jak by mieli 3 niepelnosprawnych dzieci a aranzacje jak Kaska Szczepan to by poszli z tego programu juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z gość : 28.06.13 oraz z powyższym! ja również mało sie przejmuje ludzmi i ich losami, gdyby mieli nawet 19 dzieci to bym nie była za nimi jeśli mieliby brzydkie mieszkanie, a mają piękne z głową i pomysłem, jestem ciekawa jakby urządzili na miejscu tamtej babki co zagraciła, ale jestem na niemal 80% pewna,że nawet gdyby mieli na tym metrazu urzadzic pokoje dla 6 dzieci to urządziliby lepiej niż tamta babka bo po prostu mają gust, styl, a co najważniejsze- przeglądaja gazetki i foldery i nie boją sie czerpać z cudzych pomysłow. Nie wiem jak trzeba być zapatrzonym w siebie by mówić "sam wszystko wymysle i już, jestem geniuszem" :O i to lansowanie glazurnika na siłe też jest żałosne, ale po tym forum czego sie spodziewać, tutaj prostytutki to są diwy forum to glazurnik jest kimś, a zwykła przecietna rodzina, która nie sypie wulgarnymi dowicpami w tv nie ma szans... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktoś komuś broni być jasno za kimś – NIE!, nawet uważam ze powinno być wskazane żeby dzień przed finałem każdy Chóralnie kibicował swoim faworytom, ja rozumiem ze większości dużo łatwiej wychodzi szukanie dziury w całym i jeżdżenie po uczestnikach jak po łysej kobyle, ale ile można. Dlatego jeśli ktoś tak bardzo nienawidzi któregoś z uczestników niech wspiera jego przeciwnika, z tego przy najmniej może cos pozytywnego urośnie. I nie mówię tu o wysyłaniu SMS bo sam uważam ze głosowanie w takich programach jest durnotą i stratą pieniędzy, bo te stacje i tak maja krocie z reklam i sponsorów a smsy to tylko dodatkowa kaska na Premie dla całej ekipy realizującej program. I jeżeli ja podam numer Sms na moich Faworytów i ktoś dzięki temu wyśle go to wesprze Ich, a jak nie to też będzie super bo nie okaże się głupkiem. A jeśli jeden z drugim jesteście rozmemłanymi dzieciakami które wyraźnie nie potrafią albo się boja reakcji innych i wskazać swojego Faworyta i mu kibicować to już wasz Problem:( Do gość Choć !! zgadzam się, Finał na żywo będzie idealnym i ostatnim momentem żeby zagrać na Litości i Emocjach widzów, bo to jedyny dzień w którym będą pokazane wszystkie rodziny razem i dzieci nie będzie można wyciąć z kadru, zobaczymy kto najbardziej pójdzie w tą stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Gogolewski, "kochający tatuś" a zobaczcie filmik : http://bitwaodom.tvn.pl/wideo,2205,v/historia-piotra-ojca-samotnie-wychowujacego-corke,734896.html w 2 minucie pojawia się Roksana która nie nazywa się Gogolewska, tylko Jankowska! Tatuś kochany zapomniał jej dać nazwisko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr Gogolewski, "kochający tatuś" a zobaczcie filmik : http://bitwaodom.tvn.pl/wideo,2205,v/historia-piotra-ojca-samotnie-wychowujacego-corke,734896.html w 2 minucie pojawia się Roksana która nie nazywa się Gogolewska, tylko Jankowska! Tatuś kochany zapomniał jej dać nazwisko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×