Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Para mieszkajaca w piwnicy ma cudnego tego kotka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym programie jest to, że nie ma jasnych zasad przyznawania kluczy. Jednych czepiają się o brak kreatywności a innym dają szansę za powieszenie półki w kuchni lub za łzawą historyjkę :O Co do rodzin z ostatniego odcinka to te 3 wybrane w dogrywce są ok. Najbardziej polubiłam to małżeństwo mieszkające w piwnicy ale ten facet z Armenii też wydaje się być fajny ;) Samotny ojciec z córkami mnie nie przekonał... znowu zapowiada się na wiele łzawych wypowiedzi dzieci o mamie i o bohaterskim ojcu. A nakryty stół widziałam ;) bardzo jestem ciekawa jak urządzą pierwsze pomieszczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się już też mieszają te osoby, wszyscy maja podobne historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie 2 małe świnki ty sie człowieku palnij w głowe to jest świetna rodzina która poradzi sobie na pewno, ciesze sie bardzo ze są tacy ojcowie co zabierają dwie córki pod opiekę od matki pijaczki. Gratulacje panie Wojtku. trzymam kciuki bardzooo mocno. Wygracie jestem przekonana i nie czytajcie tych głupich negatywnych komentarzy bo to są tylko komentarze wystawiane z zazdrosci ze coś wam sie tym życiu udalo a ktoś nie może tego znieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam jej az tak dobrze żeby odnaleźc na fotach w necie, wiem że sa dwie blondynki, dorosłe, ładne dziewczyny, jedna ma duzy nos ale to nie przeszkadza i ich tata to fajny facet http://bitwaodom.tvn.pl/uczestnicy,2207,p/monika-ossowska-i-ola-greda,2256.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kibicuje na początku.. chyba że później zmienię zdanie ale kibicuję teraz: 1.Karolina Krawczyk z córką Nadią - ta w czerwonych włosach mówiła o swoich marzeniach i kocha duże miasto, tak jak ja , nie wyobrażam sobie życia w małej społeczności, nie użalała się nad sobą 2.Magda i Paweł - małżenstwo z mieszkaniem w piwnicy z małym kotkiem 3.Angelika i Paweł - hipiska z gór, ta mała jest słodka i fajnego męża ma. lubię takich facetów 4.Jurek Pach z córką - jestem ciekawa jego twórczości może w trakcie oglądania mi sie odmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrachaPL YouTube
Tak, tez wydaj mi sie ze tato blondynek to fajny facet. Rowniez ci z piwnicy:) wydają sie fajni. No i Jurek Pach z corka takze mnie ciekawi co wymysli:) Fajna ekipa w II Edycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci z piwnicy dostać kluczy zdecydowanie nie powinni mają super wypasioną tą piwnicę a jak rodzice pomrą dom w spadku dostaną jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wNorke
Teraz to juz 10 woda po kisielu, kryteria wyboru jakie byly kazdy widzial:( Mieli 5000 zgloszen do BoD, wiec i tak pewnie wybrali najlepszy sklad z tego do bylo, pomyslcie sobie ile musialo do programu dziwakow sie zglosic, wiec wybrana ekipa i tak jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta Zając
20.09.13 Tak to ona tylko zdjecie Nowe!:) czytal ktos z was te 50 Twarzy Greya bo sie przymierzam,warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blog karoliny: www.urzadzamynaszem.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elżbieta Zając: co do książki- dużo seksu, ale straszna szmira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sie dobrze nie zaczelo, a Karolcia juz sie lansuje. Mam nadzieje, ze odpadnie tak szybko, jak i ci " biedni" z Irlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobaczymy jak jej ten design wyjdzie w realu miec styl i fotke wkleić to każdy potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blonndi
Skoro mamy taki wysyp dzialalnosci pani Karoliny w internecie to znaczy ze pewnie odpadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Design Karoliny" powala na kolana ;) Nie ma to jak codziennie wklejać na swoim profilu zdjęcia znalezione w sieci. To mi dopiero kreatywność ;D Ręce opadają. Haha, odpadła i od razu karierę próbuje robić ... na czyichś pomysłach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce byc jak Rita z 1 edycji ktora nic szczegolnego nie pokazala, i nadal nie kumam jak jej sie udalo zdobyc prawie 6000 lajkow na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o tej Ricie z I edycji ? Jak dla mnie totalna tandeciara. Nic porządnego nie pokazała. Swoją drogą, na co jej te 6000 lajków ? Co jej to da ? Ona ma styl nadający się dla studentów. Tylko, którego studenta stać na "designerkę" ? Nikt sensowny nie będzie sobie zawracał głowy tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę pokażą aranżacje sypialni, i z tego co widać na zwiastunie to ta stewardessa z Lotu to chyba do końca normalna nie jest? Zrobiła sypialnie jak z książki Alicja w krainie Czarów. Kolory, dodatki i do tego te małe drzwiczki w ścianie. Tragedia:( No ale ona ciągle buja w obłokach wiec ma usprawiedliwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam w migawce czyjeś pomieszanie pomalowane na ciemną zieleń , upiorne klaustrofobiczna klitka ala bunkier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewardesa ma ciemne zielone ściany, na ścianie wzory kwiatowe i jakaś kratka. Na drzwiach też wisza kwiaty. Jak dla mnie tragedia. Najgorsza jest podłoga - płytki w szachownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta sypialnia wyglada jak pokoj w jakims zakladzie psychiatrycznym albo szpitalu dla oblakanych:) No to juz wiadomo ze stewardessa dlugo w programie nie zagrzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie w ogole dziwie, ze stewardessa dostala klucze. W jej mieszkaniu kompletnie nic mi sie nie podobalo. Cale zagracone i oblepione miskami jak u malych dzieci. Mam nadzieje, ze dlugo w tym programie nie pociagnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pokazali w zajawce wieśniaków ciekawe jak oni zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moment gdzie widac pomieszczenie wykonczone na żółto to chyba Jerzy Pach - cos czuje ze gosc tez ma niezly odjazd,bo Malgoska malo co nie zemdlala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stewardesa wg mnie już wyleciała. Widziałam jej komentarze na facebook "żeby wygrać trzeba grać". Jak dla mnie jasny sygnał, że był OUT ;p Trzeba pamiętać, że odcinki lecą w Tvn z 3 tygodniowym opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie w ogóle niejasne są kryteria przyjecia do tego programu jak i sam format który na kilka/kilkanaście tygodni wyłącza z normalnego życia rodziny odziera z prywatności na koniec okazuje się że niestety ale musisz obejść się smakiem.za mało łez na wizji,za wąsko się uśmiechales,nie wzbudziles sympatii widzów jesteś niemedialny wypad do swojej nory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j***c ten program, ale jak na swoj wiek, to ta rozenek jest konkret d**a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×