Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Co robią tam państwo z dużym niewykonczonym domem na kredyt...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to "co robią " ? Walczą o wymarzone M ;) Przecież oni tacy biedni bo mają ogromny dom, który od 6 lat spłacają za nich teściowie. Jak tu dalej żyć ;p ? Jak dla mnie on straszny cwaniaczek. Nie lubię takich ludzi. Tak jak też ta mała od samotnego tatusia. On takie ciepłe kluchy, starsza córka boi się gęby otworzyć a ta mała taka cwana i wyszkolona. Nieźle ją odpowiednich kwestii nauczyli. Tatuś myśli, że to klucz do wygranej. Oby znowu tak się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak się mają wasze teorie spiskowe do uczestników pierwszej edycji ;) Nikt nie komentuje już stroju zakonnego Karoliny ? Żal wam d*pki nie ściska, że zagrała w "Przepisie na życie" :) Umie dziewczyna wykorzystać swoje 5 minut i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 24.09.13 Zgadzam sie z Toba w zupelnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wNorke
No dokladnie, tamta edycje wygral ojciec wychowujacy sam Jedna corke (normalnie niesamowite), teraz jest tatus z Dwiema corkami i do tego jedna mala aktoreczka. ludziska beda zachwyceni i jesli wygraja to pewnie dostana oprocz mieszkania jakis samochow ufundowany przez program Nie do wiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z nas nie ogląda tego chłamu jakim jest "przepis na życie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam mieszkanie na osiedlu zielona dolina. Kupione normalnie i powiem Wam szczerze ze nie podoba mi sie ze kreca tam ten program... powinni dac im oddzielny blok, z osobna dzialka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też by się nie podobało.jak to jest , w tym konkretnie bloku w którym kręcą program mieszkają już lokatorzy którzy normalnie kupili swoje mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kreca w tych "ostatnich'' blokach, wiec z dala ode mnie. Wiecie ile bedzie edycji tego programu? Oby ta byla ostatnia. Jak bedzie 10 edycji to s*******am z tego osiedla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny programik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od pierwszych chwil kibicuje Wojtkowi z córkami, wg mnie to świetny facet z mnóstwem wspaniałych pomysłów, kluczyk im sie należał ciesze sie bardzo, mam wielką nadzieje ze dotrwają do finału w którym wygrają to swoje mieszkanko które im sie należy. Śmiejecie sie że to wyciskacz łez ale pokazuje trudne sytuacje tych wszystkich rodzin. Podziwiam pana Wojtka i uważam ze finał jest w jego kieszeni.Ten gość ma jaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak mój poprzednik uważam ze wygra pan Wojtek Kuczwara z córeczkami wspaniałi ludzie finał jest ich. A te dziewczynki są cudowne takie delikatne po przeżyciach to widać ale kochane brzdące. Najlepsza rodzinka. Zycze powodzenia panie Wojtku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie mogę, żeby takie smarkate a tak bardzo sie promowały. Córeczki zalożyły na facebook fikcyjne konta bez zdjęć i słodzą sobie jak mogą. To samo na tym forum. Szczyt bezczelności. Tacy to wstydu nie mają i zrobią wszystko, żeby się wypromować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś oglądamy i obgadujemy pamiętajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rinczen
Nie należy obgadywać, drwić i szydzić z innych, nie jest to moralne ani dobre, nie ma sensu i niczemu nie służy. Złość czy nienawiść jest jak Rak, zżera tak naprawdę nas samych a nie tego na kogo się złościmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystawiając swoją intymność na forum publiczne (a tak właśnie robią opowiadając łzawe historyjki o problemach swojej rodziny oraz pokazując wnętrza swoich domów i tłumacząc się z tego dlaczego mieszkają tak a nie inaczej) należy liczyć się z tym, że ludzie będą to komentować: drwić, szydzić, naśmiewać się, współczuć! Nie wiem co w tym dziwnego- telewizja jest brutalna! do tego zamiast po zakończonym programie zniknąć i zacząć normalnie żyć to robią z siebie celebrytów, promujących się na portalach społecznościowych i forach! Mieć konto na facebook'u to nic złego ale jeżeli masz je "otwarte" dla każdej osoby to nie dziw się, że ludzie komentują zdjęcia oraz wpisy, które tam zamieszczasz! Chcesz mieć spokój to użyj mózgu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie coś wam nie pasuje to nie oglądajcie programu nie piszcie negatywnych komentarzy, wszyscy wiedzą ze to wasza chora zazdrosc bo ci ludzi pokazali sie w tv to do tego mają szanse pozac ciekawytch ludzi, wygrac mieszkanie i wyrzucicz siebie te emocje i histore które trzymali w sobie i udawali ze nic sie nie dzieje zresztą piszecie ze to te dzieci wystawiają komentarze ale mysle ze sa na tyle madre ze tego nie robią i nie czytają tych komentarzy bo szkoda zeby takie komentarze zepsuly te dzieci. Ciesze sie ze są takie programy bo lubie popłakac sobie przy oglaaniu i jeszcze raz powtarzam jak cos nie pasuje to nie oglądajcie zazdrosnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania i Gor jaka wiocha, w camperze siedza. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOLL
Witam, wszyscy zainteresowani programem ( inicjatywą ) głosujcie na Polaków z inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczeni werdyktem? :) stewardessa tak szybko nie odpadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina ta lansiara odpadla i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy widzieliście dzisiejsza niebywałą rzecz czy nikt tego nie zauważył ? dziś po wypowiedzi pary ze wsi czyli Pawla Wojno dowiedzieliśmy się.... czego ? otóż Aneta Kostro jest DZIEWICĄ !!!!!!!! powiedzial że oddanie sie będzie po ślubie szok, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościiiii
teraz już wiadomo skąd ten ból w jego oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowankooo
Wczoraj oglądałam ( jeszcze nie znam tak uczestników ) i nie rozumiem dlaczego odpadła ta ruda skoro przynajmniej 2 inne rodziny mniały o wiele gorsze pokoje :/ - ten stary rumun skąd oni są? - że jak rasowe cygany podjechali pod blok przyczepą kempingową ....? i - pokój tego wojtka z dwiema córkami bez szału , mała jest irytująca taka stara-malutka -wieśniaki hmmmm...... 20 tys wydać na takie coś? :/ chyba faktycznie tv musiał sporo kosztować dziwne ze nikt ich za tv w sypialni nie skrytykował a gdzież te zasady FENG SZUJII ...? i jeszcze rozenek i jej tekst o typowej katolickiej rodzinie!! wtf? - ta zblazowana stewardessa ze swoim gachem powinni odpaść to było straszne oczojebne misz masz ( u rumuna chinka czikulinka sie przyczepiła ze za duzo a u nich tego nie zauważyli.... byłam pewna ze odpadna po takim kiczu a tu prosze udało sie prześlizgnąć - nie wiem która to para obrzydliwy byl rowniez pokój z tymi dziwnymi bambusami i niedomykająca sie roletą także na out Ten dziwny facet w okularach i z kręconymi włosami ( jurek) jego teksty o chlopaku córki na miejcu tego gościa uciekałabym od tej rodziny facet jest jakiś nadopiekuńczy te dwie siostry blondy fajna praca i efekt końcowy, ci z dublina - przekalkowanie pomysłów z poprzedniej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie ten program to jakas pomyłka,delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina nie miala najgorzej urzadzonego pokoju, ale nie lubie jej za to lansowanie sie i wklejanie w kolko linkow na swoich stron. Ciesze sie, ze odpadla. Stewardessa to co odwalila to jakis koszmar. Zagracila caly pokoj, tak samo jak miala w swoim domu. Nie chcialabym takiego pokoju. Ta goralka tez beznadzieja, wszystko zrobione tak na odwal. Ciekawe kiedy odpadna ci z Dublina. Wszystko odkapione od 1 edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie zgadzam się z poprzednikami.Chodź Karolina nie podbiła mojego serca (strasznie flegmatyczna) to uważam iż jej pokój wcale nie był najgorszy.Pokój stewardessy beznadziejny! dziewczyna 20-ścia lat a mamusia z tatusiem wymyślają jej Alicje z krainy czarów OMG!Misz masz nie samowity.Nasr... strasznie .Tak samo ta rodzinka z gór.Pomysł z ledami i sztucznymi kwiatami to dopiero bezguście i kicz.Para ze wsi od początku chyba najbardziej mnie irytuje.Ta ich sypialnia standardowa jak w co drugim domu.Też mnie dziwi ,że nie zwrócili im uwagi co do tv.No i te teksty : "tygrysku" hahahaa.A tekst tego jej rumianego narzeczonego,że ona jest dobrze wychowana i bara bara po ślubie,hahaha chyba po to im ten telewizor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej edycji się kolorów nie boją w pierwszej mieli prawie wszyscy na biało albo kremowo pomalowane a tu ciemne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×