Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ci ze wsi mieli sypialnię jak w hotelu jakimś, takie moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co się orientuję to pierwsza edycja miała do wyboru jedynie farby z lini OBI ( tam jest chyba tylko 10 kolorów). Nic innego nie mogli kupić. Teraz sponsorem jest Dulux więc i szaleństwo z kolorami większe. Pewnie mają dostępny mieszalnik. Jestem zawiedziony moimi faworytami - parą z piwnicy. Zapowiadało się na wielkie wowwww a tu w sumie wielka klapa a szkoda. I te wielkie gwoździe pozaginane do góry- koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w kręconych włosach
A ja byłam w szoku jak ten gościu z kręconymi włosami i okularkami traktuje chłopaka swojej córki. Przecież to jest jakis psychol, gnoi go i sprawia ze chlopak czuje sie zaszczuty. Czy ten gość ma zonę cczy jest po rozwodzie??? Masakra jakaś być z kims takim. Biedny ten chłopaczek, widać że jest załamany i zastraszony i wysmiewany. Brak mi słow po tym co wczoraj zobaczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w kręconych włosach
nienawidze takich ludzi, moim zdaniem to jest gość niezrównowazony psychicznie który gnoi drugiego człowieka słowem. Przemoc słowna boli chyba jeszcze bardziej niż cios prosto w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
Poziom pierwszej edycji budzil zastrzezenia, ale teraz to juz jest totalna masakra. Ci ludzie albo zupelnie gustu nie maja albo po prostu sie nie staraja. Jakos nie widac zeby komukolwiek zalezalo faktycznie na wygraniu tego mieszkania, bo nikt nic interesujacego nie pokazuje, wszystkie wnetrza urzadzone sa calkowicie bez polotu. Nie dziwie sie, ze ogladalnosc kuleje. A szkoda, bo mogloby byc zupelnie inaczej, program moglby inspirowac, pokazywac ze warto walczyc o spelnienie marzenia o wlasnym kacie. Tymczasem wychodzi z tego jedna wielka zenada, wszystko niechlujnie i na odczepnego. Chyba nadchodzi moment by zmienic kanal w czasie emisji "Bitwy o dom"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w kreconych wlosach
Przestancie mnie obrazac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy się. Na żartach nie znacie ja lubię chłopaka mojej córki my się tylko przekomarzamyir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w kręconych włosach
A co do samego programu to uwazam że takiej wiochy to dawano nie widziałam. Ci ludzie urządzaja jakby o tym pojęcia nie mieli. Taki wystrój ma 90 porocent polaczków bez gustu. Miny prowadzących tych program mówiły wszytsko- są załamani tak niskim poziomem i tak zwyczajnym wystrojem. maskara! Dla mnie najwieszka maskara to ten pokój ala alicja z krainy czarów, niby miało być orginalnie a wyszedł totalny kicz. Pokój dla córki samotnie wychowującego taty który jest budownalncem to zwykły niczym sie nie wyrózniający pokój jakich miliony w naszych blokowiskach. Rodzina romów to już totalnie pojechała z wystrojem- zero gustu, zero! O czym jest ten porgram?? O ludziach którzy mają jakis talent dekoratorki czy o łzawych historyjjkach i ludziach w potrzebie?? Ogladałam nieraz taki program w angielskiej czy niemieckiej telewizji i tam wnętrza zachwycały a u nas?? co to owogle ma byc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
Uczestnicy programu zachowuja sie jakby sie tam z lapanki znalezli. Gdybym ja miala szanse dostac za darmo wlasnosciowe mieszkanie, na urzadzenie ktorego jeszcze dodatkowo ktos by mi dal duze pieniadze, to porzadnie przygotowalabym sie do programu i pracowala z calym zapalem i energia zeby naprawde stworzyc cos niesamowitego i na wysokim poziomie. Tymczasem ci ludzie chyba nigdy ani jednego katalogu o wystroju wnetrz w calym swoim zyciu nie widzieli. Przecietnosc, a nawet mniej niz przecietnosc. Szkoda ze sie taka szansa marnuje dla ludzi, ktorzy naprawde wlozyliby w to przedsiewziecie swoje serce i zasluzyliby na wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w kręconych włosach
Samo to jak prowadzący wybierali tych ludzi budzi moje zastrzeżenia. No bo jak ocenić kogos zdolnosci dekoratorkie kiedy mieszka na wynajmowanym mieszkaniu i palcem w nim nie kiwnoł ( samotny ojciec z dziecmi), kogos kto mieszka w domu za który raty płacą tesciowie i wisza mu rury, kable, nie jest nic zrobione, nawet żaden pokój ( romowie), kiedy siostry chcą wygrać mieszkanie dla rodziców a nie mają mic do pokazania w swoim domu.Itd, itp. O co tu chodzi?? O to kto nas najbardziej wzruszy??? Jestem zszokowana tak niskiem poziomem tego porgramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w kręconych włosach
Po wczorajszym odcinku pokładam nadzieje jedynie w młodym małżenswie które mieszka w piwnicy. jedynie oni widac maj jakiekowiel pojęcie o wystroju wnetrz. Chociaz pokoik mnie wczoraj nie zachwycił to jednak nie czułam oburzenia jak w rpzypadku tej całej reszty pokoików.Myśle ze jeszcze pokażą na co ich stać. W końcu oni swoją piwnicę rzeczywiscie zrobili fenomenalnie ( w stsunku do reszty uczestników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pole wymagane
Bo z tych 12 rodzin to moze maksymalnie ze trzy zasluzyly zeby miec jakiekolwiek szanse w procesie selekcji. Cala reszta robi za statystow tylko i wylacznie. Ciesze sie, ze ktos jeszcze ma podobne do moich odczucia przy ogladaniu programu. Gosciu w kreconych wlosach, moze moglabys polecic jakies inne tego typu programy na wyzszym poziomie? Ja znam wersje australijska, ale ona tez nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migottka1222
ciesze sie ze nie tylko ja zauważyłam chamstwo tego gościa w kręconych włosach :/ niech ten chłopak ucieka gdzie pieprz rośnie jeszcze dzieciaka zrobi i wpadnie jak śliwka w kompot w taka rodzine.... zobaczymy jak bedzie w kolejnych odcinkach ale przeciez ci ludzi nie sa pozamykani w klatkach wiec w momencie dostania sie powinni sie przygotowac - zaprojektowac sobie cale mieszkanie, skonsultowac sie z jakims "dizajnerem" zeby sie jakos przeslizgnac do tego finalu . Mi jak zobaczylam ten pokój starej stewardesy to malo mi oczy nie wypadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a pomyślcie sobie, że gdy stewardessa odpadnie to jej chata zostanie wystawiona na sprzedaż :D kto to kupi ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko zeby poziom byl to sie trzeba postarac i przygotowac troche do tego, obejrzec kilka gazet, przejsc sie po sklepach, poczytac chciazby cokolwiek w internecie. Przeciez to nic nie kosztuje. A tymczasem im sie wydaje, ze by wygrac wystarczy miec smutna historie i niezla gadke. To nie jest program o dekorowaniu wnetrz ani walce o dom. To jest program pod tytulem "Moja smutna historia", w ktorym ludzie sobie na odwal sie urzadzaja mieszkania jak miliony przecietnych Kowalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście nic specjalnego żadna z rodzin nie pokazała, pierwsze pomieszczenie wiec może jeszcze się rozkręcą? Mikołajczyki troche zawiedli, drewniane wykończenie w ich ciemnej, klimatycznej piewnicy pasowało, ale nie w pokoju w Bloku:( Najgorszy był oczywiście Czarodziejski pokój pani stewardessy hehe… i aranżacja hipisów też niewypał. Pokój Karoliny nie był najgorszy ale odpadła, może jej córka nie była na zawołanie i nie chciała nic mówić do kamery wiec bez jakiejś łzawej historyjki wywalili ją z miejsca. Do 26.09.13 Kto wygrywa program bierze swoje mieszkanie – deweloper będzie lobbował na ich rzecz aby się pozbyć takiego mieszkania i oni Wygraja;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokoj stewardessy jeszcze mozna dosyc latwo przywrocic do stanu uzywalnosci, ja sie bardziej boje o pokoj, w ktorym ona tanczy dla mnie... Moze ten pan tak cale mieszkanie odwali i wtedy dopiero bylby klops ze sprzedaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec go też dopchną do finałowej trójki a wtedy Józek z JWC zrobi mu taki Sponsorig że też zatrzyma sobie mieszkanie a wtedy będzie mógł zrobić z tej chałupy muzeum sztuki nowoczesnej albo skansen:) Oj Pach, pach, pach. – Artysta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, juz to sobie wyobrazam, finalowa trojka: psychodeliczne mieszkanie stewardessy, artystyczny kicz Jureczka i moze jeszcze polska wies w calej krasie u panstwa narzeczonych co bara bara to po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
telewizja nic nie pokazała dopiero jak zobaczyłam zdjęcia mieszkań na stronie bitwy o dom to pokój Jurka i Klaudii jest z******ty i oto coś nowego a nie same nudy jak w co drugim polskim mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o żeglarskim pokoju? Mi się podobał- bardzo ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ciekawego ale interesuje mnie co powiedział Tomek o pokoju Jurka że to arcydzieło jest w 3D szkoda że w telewizji tego nie widać wydaje mi się że na żywo wygląda to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeglarski pokój fajny, oryginalny,podoba mi sie pokój Hani-olimpijki z matką- jest ze smakiem i gustem, z pomysłem pokój kręconego Pacha też doceniam, ma oryginalną inwencję i coś do pokazania,choć byc może nie w moim guście ale to nieważne pokój dwóch blondynek bardzo super, estetycznie, z pomysłem, miło, nowocześnie, widać że mają coś w głowie natomiast porażka dla mnie Karolina z czerwonymi włosami - lansuje się ale niestety nic nie widać, ZERO wyobraźni stewardessa z oczoyebnym pokojem dla mnie maga wk*****ające otocznie, dostałabym szału ale niech zostaną, będzie się z czego śmiać pokój pary z gór -brak przywiązywania wagi do szczegółów, takie niechlujstwo wykonawcze para z domu dziecka - mega oszczędność, sypialnia z hotelu, nawet drzwi nie zamontowali, nie powinni tak oszczędzać ale wiadomo że jak ktoś jest biedny to dla niego kasa np 27 tysięcy to fortuna świata i trzeba oszczędnie, ale nie na tym program polega, jak tak dalej będzie to wypadną przez oszczędność para ze wsi - mega przeciętność, zero pomysłu i inwencji, kupe kasy wydane a góvno widać, telewizor w sypialni ? :O para z piwnicy -kompletnie mi się to nie podoba :O,mieszkanie nowe i nowoczesne a oni wiochę konstruują , okiennice, gwoździe wygięte w szafach, jak w stodole , niech jeszcze siano położą do spania w rogu, wyobrażam sobie że w łazience zrobią drewnianą balię i będą wodę z wiadra lać a w kuchni kaflowy piec z glinianką, nie podoba mi się robienie takiego syfu :O ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Ci od piwnicy powinni w niej zostac, bo do mieszkania w bloku sie nie nadaja. Taka chale odwalili, ze az oczy bola od patrzenia na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiedziawszy to mi zadna z tych sypialni sie nie podoba. W pierwszej edycji bylo na co popatrzec, a tu nie ma doslownie na co, sam kicz, wykonczenia niechlujne i procz dwoch rodzin to reszta nawet drzwi nie zamontowala. Wszystkich razem bym odrazu wywalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rumuny drzwi zainstalowali? - to bede mogli się z przyczepy kempingowej przenieść :D ci z domu dziecka to jak sie nazywaja? - bo ich przegapiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O przepraszam za pomylke. Widze, ze jednak nie dwie, a trzy rodzinki drzwi zainstalowali. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BristolBlackBird
Dla mnie to jedynie pokój siostrzyczek jest OK, no i pokój córki budowlańca, (niby nic szczególnego ale w porównaniu do misz-maszu reszty jest prosty i świetnie wykończony i ten żółty kolor jest świetny, taki delikatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z Bitwa o dom 2
Cześć, z tej strony Karolina - ta lansiara z TVNu - przyprowadziły mnie tu statystyki z mojej strony, którą bardzo licznie odwiedzacie :) Mój pokój nie musi Wam się podobać... każdy ma prawo do własnego zdania! Bardzo mile przeze mnie jest widziana KONSTRUKTYWNA krytyka - to pozwala udoskonalać projekty. Kocham urządzać wnętrza, kocham design, ale zdaję sobie sprawę, że są różne gusta (na szczęście, bo inaczej wszystko wyglądałoby tak samo...). Wszystkich tych najbardziej krytykujących zapraszam do zgłoszenia się do programu - jeżeli już uda się Wam zostać wybranym z tej masy zgłoszeń i zaaranżować pokój to zapraszam do powrotu na forum i opisania swoich odczuć, które zapewniam będą zupełnie inne, tymczasem moja subiektywna opinia na temat kulis programu Bitwa o dom tutaj >>urzadzamynaszem.blogspot.com/2013/09/kids-room-out-bitwa-o-dom-2-kulisy.html Wybaczcie, ale tradycyjnie lansując się dalej musiałam wkleić link... :P Aha... i błagam przestańcie powielać schemat jurorów, bo brakowało krzesełka - nie brakowało..., bo parapet pusty - dbam o bezpieczeństwo dziecka, sorry..., bo ambicje mamusi... juror Tomasz ostro zadziałał, nie znając mnie odważył się użyć mocnych słów, których mu nie wybaczę... ale to wszystko opisałam szerzej pod linkiem na górze :) Enjoy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×