Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
12.10.13 Czyzby to Pani Barbara sie tu pojawila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z uczestników jest traktowany i komentowany tak jak na to zasłużył. Ci co zachowują się z klasą i kulturą zyskali podziw i szacunek. A tacy co sami ośmieszają siebie przed kamerą niech nie liczą na przychylne słowa .Aż proszą się o krytykę. Wiecie na pewno o kim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszb edycja była fajna,a ta jest dziwna ludzi na litość biorą! i ten jurek...artysta? anetka...fuj! bałagan i za duźo gadania jacy oni biedni i przeorani przez los.gwiazdy medialne zero skromności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak narazie to, ktore mieszkanie Wam sie najbardziej podoba. Bo mi szczerze powiedziawszy to zadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że te wszystkie kąśliwe komentarze piszą : rodzina, znajomi albo też sami uczestnicy. Bo nie chce mi się wierzyć, że neutralne osoby potrafiłyby być aż tak zajadłe. Mnie sami uczestnicy jako osoby są raczej obojętne. Może dwie pary uznaję za bardziej sympatyczne, natomiast jedna trochę mnie irytuje. Ale lubię programy o urządzaniu wnętrz więc oglądam. Na razie trudno ocenić mieszkania, bo były tylko dwa pomieszczenia. Po łazience coś już się okaże. Mnie dotychczas spodobał się orientalny pokój tej pary z Irlandii i gabinet pary z piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie odniose do
wypowiedzi meza Angeliki o ich 'poczatkach', nie jestem jakas cnotka niewydymka z koscielnje oazy ani nic z tych rzeczy, ale zniesmaczylo mnie to, ze on powiedzial o swojej zonie per 'latwa sztuka'... OK, moze i dosc szybo sie bzykneli, ale on w takim razie chyba tez jest 'latwy', no nie? Troche slabo mowic przed kamerami w tak lekcewazacy sposob o swojej zonie, prostak z niego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to wiadomo jak Machura -ciuryło ma w znajomych tych z chorym dzieckiem to wiadomo czemu ona tak szczekała na innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bitwa się zaczyna idę ogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.10.13 uwazam podobnie, jak można w taki sposób przed milionową publicznością mówić "że była łatwa sztuka" co za prostak.... !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cham i tyle a ona mu pewno szybko dała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bluzgajcie dalej bluzgajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej wiadomo po odtatnim odcinku kto jest lubiany i kto z kim trzyma, ryjek i tereska pierwsi zostali wybrani do grupy a potem chyba andzelika i pawel, a nasza wspaniala anetka ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsiowi są fajni ja tam ich lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego wlasnie sie obawiam ze pewnie wiekszosc przed tv tak samo mysli jak ty:( czyli ale ta Anetka to foojna i przaśna dziewucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie fajna do tańca i do różańca tak mi się wydaje :) ryjek ze swoją terizą też śmieszni takich sąsiadów to ja bym chciała mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rynkiem i terizą fajnie by się imprezowało a od Anetki człowiek by nigdy głodny nie wyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.10.13 To tobie by sie przydal porzadny psychiatra, bo masz juz omamy jakies, wszedzie widzac Anete i jej rodzine. To, ze wyzywasz kogos od wiesniakow, itp, to myslisz, ze dobrze o tobie swiadczy ? Jestes taka jebnieta jak ta baba na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciuryło-Machura czy jak jej tam :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie przydałby się nie tylko psychiatra ale jak widzę również słownik hahaha. Naucz się pisać . Strasznie przeżywasz jak widzę.Nerwica, a może mania prześladowcza.? Chyba tylko siedzisz i czekasz na moją odpowiedź hahaha. Ale bawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneta nie jest przaśną dziewuchą, tylko prostaczką i cwaniarą.Dostali się do programu dzięki huśtawce pożyczonej od sąsiadów i upiciu prowadzącej. Teraz siedzą na fb i wszystkich forach i odpierają ataki, o które sami się prosili. Śmieszne i żałosne. Więcej zamieszania wokół nich niż to warte. Dlaczego np. Angelika i Paweł albo Magda i Paweł nie mają tych problemów ? A to dlatego, że są po prostu normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anety nikt nie lubił w szkole i na studiach też. Ona sama wie dlaczego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znacie osobiście Anete ? Czy tylko mowicie na podstawie tego co TVN pokazuje ? Ja nic do niej nie mam, ale według mnie powinni wyleciec wtedy co pokoj dla nieistniejacego dziecka zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak wylecą. Jeszcze odcinek albo dwa. Do finału nie mają szans. Sypialnia jak dla babci, brakowało tylko świętych obrazków. Pokój dziecka pusty i nieprzytulny, a huśtawka jak szubienica i jeszcze ten metalowy łańcuch dla dziecka. Okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktoś się czepił wsiowych a oni żyją własnym życiem ważne że siebie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spodobało mi się ich zachowanie wsiowych z walką o fachowca. Siostry chciały tylko żeby pokazał jak kładzie się tapetę i chciały same robić. A ten wsiowy buc gdyby był w porządku to pozwoliłby na to.Ale do tego trzeba być mężczyzną przecież. I ten tekst , że to oni płacą za fachowca. A ten fachowiec to jakoś się ociągał żeby do nich iść. W poprzedniej edycji uczestnicy sobie pomagali a tu taka zawziętość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale rownie dobrze siostry równiez mogly sobie fachowca zamowic. Wtedy by im wytapetowal caly pokoj. Ja nie cierpie lokowatego i dla mnie to on jest najwioekszym bucem tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam mi się wydaje wynikła zwykła pomyłka z tego co zrozumiałam to i siostry i ci ze wsi mieli zamówionego fachowca tyle że na tą samą godzinę ale ci ze wsi go opłacili pierwsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym bardziej jeśli pomyłka, to wsiowi mogli zachować się inaczej, a nie pokazywać fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam wsiowych popieram! to jest rywalizacja, konkurs a nie kolonia. Oni tam przyszli walczyć o mieszkanie a nie szukać znajomych. Na ich miejscu nie byłabym dla siostruniek taka miła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bitwa bitwą.Lecz istnieje coś takiego jak walka fair play , a wsiowym brak tego. Po trupach do celu, do którego i tak nie dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×