Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
u Angeliki fajne pomysly i dobry zamysł a w realizacji nie wychodzi - tak samo jak z tymi interesami w które inwestowali i plajtowały np budka z goframi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, tylko po co te wieśniackie ledy wszędzie pchają, w dodatku tak, że do niczego nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Angelice i Pawłowi brakuje pozytywnego myślenia i z góry boją się porażki. Takie wieczne zamartwianie się i brak pewności siebie nie dodaje skrzydeł, a nawet przyciąga pecha. Życzę im żeby wreszcie się powiodło. Fajną mają tą dziewuszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr też dawał wszędzie ledy i wygrał :-) Teraz moda na to. Widać w zwiastunie następnego odcinka jak Jurek szaleje cały opatulony ledami w trzech kolorach. To będzie łazienka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najbardziej rozczarowali ci Bidula jak narazie cicha woda z niej szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet ciuryło-Machura ich rozgryzła a to nie byle kto to matka dwuch córek nastolatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej Stulryło-Mac***a pasuje do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ublizajcie c i u l y ł o-machurze bo was obsmaruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Powtarzasz się z tym ryjkiem i tygryskiem. Myślę że jesteś tą wieśniaczką albo przynajmniej kimś znajomym czy rodziną. Przestań wczuwać się w role. Nie będziesz się rzucać jak wesz na każdy komentarz to będziemy pisać o kimś innym. Przecież są też inni uczestnicy, warci tego. A ty robisz specjalnie cyrk wokół siebie i jest zamieszanie. Zamknij wreszcie ryj. xxxxx Jak ci sie moje komentarze nie podobaja to ich nie czytaj. Myslisz, ze jak napisalm, ze wkurza mnie jak Anete wyzywa jakis babiszon to jestem Aneta, albo kims z jej rodziny. Idz sie lecz wiesniczko, bo na lep ci padlo, z tego biadolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja !!! Macie przesrane !!! Jutro was wszystkie obsmaruje na FB, bo teraz nie mam czasu. Musze sie moimi dziewczynkami zajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś mogła kochana zrób coś z twoją twarzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta mała Angeliki i Pawła jest taka słodka że ugryzłabym ją w nosek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podpada pod pedofilięam twoje IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wygląda szczęśliwa matka nastoletnich córek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi?że niby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryjeekkk
to jeszcze takie stare kobiety żyja na świecie? boze drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ona jest po rekonstrukcji twarzy po jakims wypadku ? bardzo dobrzy lekarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jej tak zostało po pierwszej edycji bod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poogladajcie sobie co ma w ulubionych. Np. serjale, zamiast seriale Stara analfabetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też oglądałam jej profil ale do mądrości i ubliżania innym to ona jest pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytajcie sobie jej komentarze w pierwszej edycji szukać dużo nie trzeba bo wszędzie pisała swoje mądrości jak ona nienawidzi tego Piotra z córką za to że wygrali pierwszą edycję ona mocno kibicowała tym co mieli niepełnosprawne dziecko żenująca baba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę czytać bo nie mam profilu na fb, wklej te komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ta Barbara to prawdpodobnie znajoma Rybińskich z I edycji. Ona ma ją w znajomych. Ta baba od początku I edycji jechała na wszystkich, a z drugiej strony wychwalała pod niebiosa właśnie tych z chorym synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złapałem sie na tym, że ich kojarzę jedynie jako "rodziców chorego dziecka". Wy też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze tej przesympatycznej pani : -"Jak widać ludzie gustu nie mają tylko znajomości no bo cóż więcej na antenie płacz i opowieści o zmarłej żonie tragedia i litość w tle.A po resztą jeśli ten Pan WYNAJMUJĘ mieszkanie ponoć w nieciekawej dzielnicy Łodzi jak mówił kto kupuje działkę rekreacyjną i stawia sobie domek rekreacyjny jak nie ma gdzie mieszkać i taki biedny ,,jemu się należało"chyba że miał plany w tym domku zamieszkać" -."Kasia i Bartek oni wygrają!!!! mnie się najlepiej podoba ich mieszkanie i mam takie przeczucie że to oni wygrają a ja się nie mylę jeśli chodzi o te sprawy " -"Paweł i Aneta też nie ładnie się zachowały z resztą z takim budżetem i ten pokoik taki skromniutki nie ma mebli przewijaka tylko łóżeczko i huśtawka może szafy nie dojrzałam bo się tak śmiałam ze stiuardesy.Aneta i Paweł zero gustu może w salonie szafe i kredens postawią czysta komuna szopka na całego kolejny ubaw po pachy jak to świetnie wyreżyserują." -"Mnie się nie podobało jak nastolatka opowiada o swojej matce po co o tym mówi można przemilczeć ten fakt dlaczego ich wychowuje ojciec wiadomo możemy się domyślać tyle się teraz sensacji słyszy w telewizji o rodzicach mordercach.Może opowiadać o sobie,siostrze swoich planach na przyszłość a nie wracać do przeszłości.Wcale nie było to na miejscu mówić o swojej matce " jest tego wiecej, ale nie chce wszystkiego kopiowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Znów się powtarzasz i przeżywasz. Czyżby schizofrenia ? A może nerwica natręctw ? Proponuję dobrego psychiatrę. Jak na razie to ty biadolisz wiejska babo. Idź lepiej gnój wywalać. Komentarze czytać będę bo po to tutaj są. A wieśniaki zostaną wieśniakami nawet po politechnikach. Sami przedstawili się jako tacy, więc niech się nie dziwią teraz hehehe Mam nadzieję , że odpadną dwa zarozumiałe balerony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jeden adresowany do Anety : "Pani Aneto Kostro zgłosiliście się do programu więc musicie się liczyć z nawet krytyką.Niemowlakowi huśtawka na tym etapie nie jest potrzebna pisałam o szafie a nie komodzie do komody gu*no wejdzie.Tak kiedyś było inne myślenie za czasów PRL to był XX wiek, a teraz mamy nowy....trzeba myśleć z postępem i odrobina luksusu jeszcze nikomu nie zaszkodziła a wręcz może ułatwić życie i funkcjonalność zgłaszając się do programu i mieć taki budżet i tak wszystko sp**przyć no ale są gusty i guścika co nawet widać przy sporach Jury nie zgadzają się jednogłośnie kogo wywalić.TVN produkuje takie programy żeby się firmy reklamowały i widzowie mieli ubaw,targały widzami uczucia obojętnie jakie by one nie były podnoszą oglądalność i oto chodzi w tym całym shoł,a kluczyk jest jeden no i .....bawmy się dalej." Wielka znawczyni luksusu, chociaz na taka, ktora zyje w luksusie nie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×