Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Magdzie i Pawłowi jedynie drugi pokój jako tako się udał ale te zdjęcia to tandeciarsko powiesili i jeszcze ta ohydna firanka w tym pokoju, tego to nie zauważyli a już łazienka to prawdziwy kicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A mnie Pach rozbawił tym udawaniem choinki. Co to nie można się już powygłupiać tylko harować z kamienną twarzą ? Chyba masz coś do niego. "Pachu" to on jest dla znajomych z tego co wiem. A bachorki Gora niestety są głośne i rozwydrzone jak diabelski bicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego lektor w programie mówi o wsiowych zdrobniale : Anetka i Pawełek ? Chodzi o to , że są dziecinni czy , że trochę niepełnosprytni ? Coś jak porównanie do głupiego Jasia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do (20:42) Ja słyszałam że cały salon i przedpokój będzie wytapetowany gwoździami więc tych gwoździ będzie musiał jeszcze dokupić a tego drewna to też będzie za mało na wyposażenie salonu ,przedpokoju, kuchni i balkonu .a na koniec jeszcze trzeba na rozpałkę żeby to wszystko poszło z dymem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do (20:42) Ja słyszałam że cały salon i przedpokój będzie wytapetowany gwoździami więc tych gwoździ będzie musiał jeszcze dokupić a tego drewna to też będzie za mało na wyposażenie salonu ,przedpokoju, kuchni i balkonu .a na koniec jeszcze trzeba na rozpałkę żeby to wszystko poszło z dymem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś wszystkim uciekło, że w prawie połowie łazienek nie ma pralki. Niektórzy zrobili zamiast niej 2 umywalki lub kabinę prysznicową, innym po prostu nie weszła bez powodu. Ciekawe jak sobie poradzą, bo w kuchni pewnie nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręcznie będą prać musi być tradycja a nie nowatorskie mieszkanko kibli też nie pokazali chyba są na korytarzu wspólne dla wszystkich Jurorów nam pokazują a mieszkań prawie wcale a może tuszują wady swoich pupilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręcznie będą prać musi być tradycja a nie nowatorskie mieszkanko kibli też nie pokazali chyba są na korytarzu wspólne dla wszystkich Jurorów nam pokazują a mieszkań prawie wcale a może tuszują wady swoich pupilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe dlaczego pokazali wady Magdy i Pawła a na eliminacjach zamknęli buzię na kłódkę chyba porządny opiernicz dostali bo jak pupilkom można coś zarzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście masz rację co do tych pralek to o ile sie nie mylę to pralke miał Wojtek i zdaje się że Pach widziałam to na zdjęciach zobaczcie może się myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do tych pralek to jednak były u pani Hani Anetki Wojtka i Gora i Pacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralki nie mieli tylko ci z dd bo mówili, że w kuchni postawią. reszta miała ale pochowane po szafkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa to nie pomyślałam o tym aa to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jest wejść na http://bitwaodom.tvn.pl/ tam u góry w zakładkę mieszkania i wtedy można sobie na spokojnie obejrzeć zdjęcia bo w tv to guzik pokazują :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wiesz jak tak teraz patrzę to ci od piwnicy też nie mieli pralki ani luzem ani w szafce i nic nie wspominali o tym, gdzie ona będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nic nie mówili zresztą poco mieli gadać jak i tak będą wyróżnieni na pewno za ten lejący nieszczelny prysznic i za te gwozdzie porażka hahahhah :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i Ty
Wyróżnić za niedorobione nieskończone pomieszczenie...? bez sensu . A jeśli chodzi o pralki - to czym kierują się uczestnicy widać od pierwszego pomieszczenia " nie ważne jak ważne że efektownie nietypowo, robiąc show " Widzę że dwie rodziny są skupione na funkcjonalności i w miarę możliwości pogodzeniu designu , Reszta pomyliła programy , najważniejsze żeby zrobić wokół siebie zamieszanie wnętrzami wykonywanych pomieszczeń lub klepaniem bzdur.... Proponuję co niektórym rodzinom zaopatrzyć się w Snickersy... Chwilami nie daje się tego oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdziłam, pralek nie widzę u: Gora, Ryjków, DD i Piwnicy. Dokładnie połowa uczestników ... niezły wyłom zrobiła Rita w I edycji. Skoro jej uszło na sucho, to teraz każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ci, których wymieniłam to jest dewastacja mieszkań małżeństwo piwnica - surowe drewno a"la strzecha i gwoździe wygięte :O Pach - królestwo kiczu :O liza i Ryjek - pstrokacizna i g***t na moje oczy :O Hania i Ania- moherowe mieszkanie :O reszta ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem czy Aneta świadomie robi z siebie pośmiewisko czy taka już jest. Po co właziła z wiertarą na tę drabinę. Chciała pokazać jak pomaga i co potrafi jako babochłop. A taka to była pomoc, że robotnicy stali na dole trzymając drabinę i marnując czas niecierpliwie czekali, aż Aneta skończy się popisywać. A potem biedna żali się, że się z niej śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszny jest już ten program i to całe jury. Najgorsza Rozenkowa z Natalią. Dostały trochę władzy i teraz chodzą i krytykują chociaż się nie znają, bo niestety gustu im brak. Niektóre przycinki do uczestników są naprawdę chamskie. Pomijam Tomka, bo on jeszcze ma jakiś takt i kulturę. Ale ta Rozenkowa jak wytrzeszcza te wydrowate oczy i naskakuje na kogoś to boki zrywać. Nguyen czy jak jej tam, nie lepsza. Od początku widać kogo polubiły i ich stosunek do uczestników. Górę biorą osobiste sympatie, a miało być oceniane mieszkanie. Jak ktoś się do nich przymila i wazelinuje i słucha zdechłych rad, to dojdzie do finału. A kto jest niepokorny , ma swoje zdanie i pyskuje to wypad. Władza to władza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie poszłabym do takiego show, żeby jakieś baby mną pomiatały, a jeszcze komentarze na różnych forach i oczywiście w rodzinnych miejscowościach. Trzeba być naprawdę zdesperowanym albo szalonym , żeby tam iść i być rozrywką dla milionów ludzi i pożywką tvn . Stres, zmęczenie, stracony czas.... Wolałabym wziąć kredyt na mieszkanie i wpieprzać przysłowiowy chleb ze smalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Na rozpałkę Rozenkowa odda swój wypasiony sweterek. Podobno akryl dobrze się pali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek wcale nie lepszy. Już w 1 odc przyłożył z grubej rury tej Karolinie, że realizuje swoje ambicje na dziecku... zupełnie bez związku z ideą programu. Wszyscy siebie warci, czasami jednak trochę taktu by się przydało w takim programie. Zwłaszcza, że rodziny to nie aktorzy a oni to jednak jury, osoby publiczne i powinni ważyć wypowiadane słowa. A skoro nam- osobom postronnym się to nie podoba to co dopiero uczestnikom. Musi im być cholernie przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eliza i Tomek bardzo fajnie za dużo sztucznych kwiatkow ale ok. Andżelika i Paweł super troche ciemno ale genialna łazienka.Łazienka Gora i Ania w sumie może być ale moim zdanie nudna i ta mozaika ni pasuje do surowego drewna.Wojtek zrobił ładną łazienkę, o co chodzi z tą fototapetą? jest fajna wygląda lepiej niz jakiś zwykły nudny kolor na scianie jak jurorzy powiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też bardzo się podoba ta tapeta pasuje tam tapeta na niebiesko ręczniczki też niebieskie jest super tak cieplutko i przyjemnie ekstra super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram jest za.....cie tapeta na niebiesko ręczniczki też w tym kolorku jest super przytulnie i cieplutko bardzo mi się podoba :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to aby prosiaczkom się lepiej i przytulniej myło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ładnie, ale nie przytulnie. Dla mnie kolor niebieski jest zimny. Jakoś to wyszło szpitalnie i hotelowo a nie domowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×