Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Dom Dziecka won?? nie ślijcie sms ?? program ustawiony?? nie....!! to Wy won !! Nie oglądać skoro to wszystko takie złe beznadziejne , paszoł won i nie siadać w środę wieczorem przed TV , wiem że tak się nie stanie bo Wasze życie stanie sie nudne oszołomy , banda oszołomów na czele z tą która nawołuje do nie wysyłania sms , a teraz czekam na wyzwiska :) śmiało :) aż szkoda że nie mogę się podpisać.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Myślę, że wiele osób dziwi wygrana I edycji. Ja nie oglądałam, dopiero niedawno obejrzałam wszystkie odcinki. Teraz pewnie też będzie spore zaskoczenie. Gdyby znów wygrał samotny ojciec tvn zostałoby wyśmiane, więc wygra ktoś inny. Może Gor, Jurek albo Angelika. DD odpadnie, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ależ droga Ewo, mogłaś się podpisać. Nie spinaj się tak, bo nie dasz rady znów zrobić jakiegoś pięknego napisu. Patologia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Nawet w drugiej edycji powinni wygrać Kasia z mężem i chorym chłopcem z pierwszej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jakaś psychiczna jesteś. Wpierw wyzywasz a potem pozdrawiasz. Ale Dom dziecka, nie ma się co dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość A ja myślę że wygrała naturalność,skromność a nie kreowanie sztucznej miłości czy poczucia humoru . Kibicowaliśmy tej rodzinie i nie żałujemy naszej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Głosujcie na Kasie z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Myślisz że to Ewa C. ? ona atakowała program i wszystkich uczestników poza swoimi faworytami , założyła anty stronę Bitwy, więc nie sądzę że to ona - ten wpis raczej broni program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do A miało wygrać urządzanie mieszkania. Poza tym wygrali płaczki i nie wiem co w nich było naturalnego. Grali takich smutnych i skromnych. Ile można być k***a w żałobie. A ta z chorym dzieckiem brała na litość. Nawet nie było kogo wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.10.13 A dlaczego nie mozesz sie podpisac ? Zamiast gość, wpisz swoje imie i nazwisko i po problemie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, samotny tatuś ma w mieszkaniu drzwi różnych firm. Inne w łazience, inne do pokoju - tylko kolor się zgadza bo białe. Tego jury też nie zauważyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za Ewa?o kim wy piszecie bez sensu takie podpisz się. Można się podpisać byle jakim nazwiskiem i co zrobicie odnajdziecie i po d***e dacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oni zauważają co chcą. Teraz oglądałam zdjęcia mieszkania tego Piotra co wygrał ostatnio. A tam w przedpokoju różne kolory i struktury drewna, pełno światełek w łazience, jakieś wymęczone doniczki na balkonie. A o to się teraz czepia jury. Tak więc myślę, że zwycięzca nie musi zrobić doskonałego mieszkania, tylko jego całokształt pracy oraz sposób bycia musi się im spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie Ewa, a Barbara C.-M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królowa Elżbieta
Oczywiście, że każdy może podpisać się jak chce. Ale chodziło o to, że ta osoba co się rzuca o DD może się ujawnić. Nikt jej nie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyliście, że Ryjki i DD mają dokładnie tak samo ustawione kwiaty na parapecie na balkonie?! Przypadek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz tej porypanej Baski z FB.Tyczy sie odpadfniecia Anety : " nie mieli pojecia o urzadzaniu ono tylko tu byli dla naszej zabawy tylko jakoś to im teź nie wyszło "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech liczyłam na jakieś inspiracje w tym programie. Naprawdę słabo. Ci od czarnej łazienki i liści powinni dawno odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod zdjęciami tatusia Kuczwary kluski piszą komentarze pod różnymi nickami i wychwalają pod niebiosa. Od razu idzie poznać. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie sa zdjecia Kuczwary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Głosujcie na kasie z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do I co będziesz tak za każdym razem cytować co ona pisze ? Weź wyluzuj bo to już jest nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, gdzie zdjęcia Kuczwary ? Kto ukradł ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede cytowac bo to moje hobby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje że kluski piszą pod swoją fotę z ojcem, zauważcie że te teksty maja wiele cech wspólnych : PO KROPCE JEST SPACJA - w każdym tekście prawie wszędzie sa wykrzykniki usmieszki wszystko pisała ta sama osoba he he he he żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale gdzie jest to zdjecie pod ktorym pisza corki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zwyciescy I edycji czepiali sie o wszystko : struktury drewna, za malo za duzo bialego, sporo go jechali takze za strukturę drewna, ciekawe czy tak chciał czy mieli mały wybór u sponsorów, a mimo to wygral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem czym podpadli Rozenkowej uczestnicy którzy odpadli, jakimi kryteriami ona ich skasowała bo nie uwierze że ruda karolina jest gorsza od DD albo Anetka ze wsi tez nie była gorsza od DD itd, albo dublińczycy , jakich wymogów Rozenkowej nie spełnili bo DD mogą nawet fachowców nie brać i pociapać ścianę kredkami i przejdą dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyć trzeba taką stronę jak ciuryło wichra założyła antyfanów Bidula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×