Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Piwnica powinna odpaść na piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się co do ryjków. Na początku też ich lubiłam. Ale coraz bardziej pokazują swoją naturę i niestety nie są wcale tacy fajni. Oboje działają sobie na nerwy, kłócą się. On mówił jej żeby podchodziła na luzie do programu, a teraz sam się spina. Okazał się wredny i nie w porządku jeśli chodzi o Jurka. Niektórym może się podobać że jest szczery , ale sam odwala kicz więc nie powinien tego mówić. Ona znów nerwuska i jakaś niezrównoważona emocjonalne. Ja nie chciałabym być ich sąsiadką. Udawali takich szczęśliwych i na luzie, a teraz coraz bliżej finału wychodzą niezdrowe emocje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi oni biorą urlop żeby wziąc udział w tym programie czy z pracy rezygnują? Przecież nie wszyscy są z Warszawy a dojazdy są nieopłacalne. I co później z tymi mieszkaniami? Mogą je nabyć ci którzy nie wygrali po cenie regularnej? ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że oni dostają pieniądze na pobyt i wyżywienie, przeciez są dzieci i nie pracują na miejscu w Big Braderze uczestnicy dostawali kasę i bardzo im na tym zależało , chcieli być jak najdłużej żeby tą kase dostawać na konto i mylę że tu jest tak samo , nie wiem ile bo rodziny podpisują umowę dużą notarialnie i tam obligują się do zachowania tajemnic pod groźbą kary finansowej ale na pewno rodziny im kasy nie przysyłają po prostu są finansowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze że ryjki są tacy a nie udawać jak ci z Bidula jacy to oni są słodcy ludzie jesteśmy tylko ludźmi mają prawo mieć gorszy dzień pokłócić się pogodzić w łóżku to jest małżeństwo.mi się tam z tych wszystkich ryjki najbardziej podobają.Natomiast ta od samotnego ojca ta młodsza to taka stara maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dom dziecka to fałszywi ludzie, udają ą ę, nie wstydzili się gździć po kątach w domu dziecka a wstydzą się mówić o kontaktach międzyludzkich a ryjki sie nie wstydzą, ktoś tam powiedział że zgorszyła sie jak ryjek powiedział że miał wspaniały seks z żoną i mu przeszło, ja uznałam to za normalne, jak chce sie tym pochwalić to nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej dokładnie :)ta z Bidula opowiadała jak to jak stali się parą w końcu mogli się całować a po strychach się na sex chowali . Fałszywi są aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Jurka mieszkaniu napewno nie chciałabym mieszkać,jeszcze w nocy by mi coś po głowie łaziło,jakiś pająk czy coś.Pan Tomek bardzo go broni,czy panu Tomkowi się gust zmienił,przecież to badziew nad badziewie. Pan Tomek krytykował DD,ale u Jurka w łazience też nie było miejsca dla córki i co?Ci z DD chociaż pomyśleli o dzieciach,fakt piaskownica niewypał,mogli zrobić kącik dla lalek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mogli tak nie szlochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z jurorów ma swoich pupilków i niestety oceny nigdy nie będą obiektywne i sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzają tacy ludzie co biorą na szloch i na mnie to nie działa. Wprost przeciwnie. A Małgosia lituje się nad nimi. Zobaczyli ,że płakanie działa od początku i teraz będą stosować tę żałosną sztuczkę cały czas. Już w sklepie Ewa uderzyła w płacz, że nie ma zamku dla córek, a potem nieszczerze rzuciła się biednej sprzedawczyni na szyję. Wyobrażam sobie, gdyby każdy tak robił zakupy i np. w castoramie rzucał się pracownikom w objęcia. Dla mnie DD stosuje manipulację i szantaż emocjonalny i to mnie się nie podoba. I nie brońcie ich, bo już oni wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W I edycji Roksana też miała cały czas łzy o oczach i to niestety mocno wpłynęło na wynik końcowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyscie nie mieli racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Jurka to jest facet zdolny jeśli chodzi o malowanie, rzeźbienie itp. Ma takie zacięcie artystyczne. Ta mozaika u pokoju jego córki była fajna. Może węże i pająki trochę przerażają, ale każdy coś lubi. Natomiast w urządzaniu wnętrz Jurek jest słaby. Trochę mogłaby mu pomóc i doradzić córka Klaudia, ale ona taka cichutka i spokojna, prawie jej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ci z domu dziecka odpadli w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a we mnie z odcinka
na odcinek Ryjki wzbudzaja coraz wieksza sympatie, sa autentyczni i zabawni (pisalam juz, ze Ryjek rozbawil mnie z tym pokazywaniem berla :D). Polubilam tez Anie i Gora, a zwlaszacza Anie, ma bombowe poczucie humoru, najpierw brechtala z tego gluta, a teraz powiedziala o mezu, ze to neandertal :D uwielbiam ludzi z takim dystansem do swiata :D Jak dla nie finalowa trojka moglaby byc taka: Ryjki, Ania i Gor oraz piwnica, ja tam ich lubie, nie draznia mnie. Kuczwarowie - slabe stylizacje, DD - tez zero polotu, Angelika i jej prostacki mezulo - totalnie nie moja bajka. Jerzy Pach - tez nie przemawiaja do mnie te jego przejawy 'artyzmu', a poza tym, jest antypatyczny i pomiata chlopakiem corki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodali już fotki. Przedpokój tych Magdy i Pawła szału nie robi. Nie wiem dlaczego jury powiedziało że to godne finału. Moim zdaniem Aneta miała ładniejszy balkon od DD. U Angeliki w przedpokoju takie same szafki jak w łazience (!) Naprawdę nie ma wyboru w tym sklepie ? Ale balkon ryjka bije wszystkich :-) Te chwaściory, bambusy powkładane we wrzosy, liść i ten wieszaczek na ścianie po prostu okropność, kicz i chaos. Żaden przedpokój ani balkon nie robi wielkiego wrażenia.Prawie u każdego te poduchy w paski i białe latarnie. Jak ci ludzie mają urządzać wnętrza jak jest taki mały wybór dekoracji czy mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ja też widzę taki finał. Ale niestety.... tvn rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedpokój Gora wygląda jak sala gimnastyczna. Brakuje tylko kozła. U Jurka w przedpokoju skrzynia umarlaka :-) tak mi się skojarzyło z piratami jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko iluzja, jakieś bratanie sie, udawanie miłych, spontanIcznych, b***h plizzzz, GŁUPI TEN PROGRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jak zobaczyłam przedpokój i balkon domu dziecka to mnie dopiero nerwy wzięły :O masakra, okropność, to już są jaja i takie coś przeszło dalej, gdyby oni mi tak w mieszkaniu zrobili to by musieli zapłacić 15 tysięcy odszkodowania Aneta ze wsi mieli o wiele ładniejsze , estetyczne pomieszczenie , przejrzyste, w porównaniu do dd to niebo nie znoszę Rozenkowej za to że ustawia wszystko jak klocki i rozporządza , widać że tvn bardzo chce żeby dd był w finale bo chodzi o sms ,myślą że miliony na sms zarobią jak dd zostaną to jest kpina , kpina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesprawiedliwie. Aneta i Paweł faktycznie mieli ładniejszy balkon i przedpokój od DD. Nie wiem dlaczego Gor jest w tym programie. Własne mieszkanie zaniedbali i zasyfili. Dobra, może kasy nie ma i spłacają kredyt. Ale dziwię się jego żonie. Naprawdę kobietę nie drażni brak podłogi i brudne ściany ? Kupiłabym najtańszą wykładzinę PCV i białą farbę żeby doprowadzić do jakiegoś wyglądu. A oni każde mieszkanie zaniedbają skoro mają takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom Dziecka okropny przedpokój, ławka surowe drewno, napis dno totalne. Balkon to całokształt porażka. Te foteliki i piaskownica, nie mówiąc o fuszerowatym wykończeniu. Tomek miał rację, a Małgorzata chyba ślepa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie poszłabym do tego programu. Nie dość że musisz coś grać i robić za małpkę tvn to jeszcze oceniają niesprawiedliwie. Ludzie się natyrają, nie śpią po nocach, przejmują , a i tak wylecą. Żal niektórych uczestników bo oceny są krzywdzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy nie widzicie analogii do I edycji ? Tam też samotny miał wylecieć po kuchni. Nastraszyli go i co z tego ? To mialo na celu jedynie wzbudzenie litosci. Wtedy ludzie ślą więcej sms. Rozenek i tak postawi na swoim. Natalia i Tomek nie mają tam nic do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie wydaje, ze postraszyli dd zeby im pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie poogladalam sobie te przedpokoje i balkony. Ci z DD nie wiem po jaka cholere ta niby piaskownice dali na balkon. Przedpokoj koszmar jakis, te fugi miedzy kafelkami, czy jak to nazwac, takie na odpierdziel zrobione. Ten napis tez nie wiem po co. Jednym slowem beznadzieja. Przedpokoj Anety tez nie za ciekawy, za to balkon ladny. Z tych dwoch rodzin to napewno powinni wylecec ci z DD, a nie Aneta. A teraz reszta przedpokoi : Przedpokoj Gora skojarzyl mi sie z malpim gajem, balkon fajny. Przedpokoj lokowatego baznadzieja, balkon to samo. Angelika, przedpokoj za ciemny, balkon nie moj gust. Magda ladny i przedpokoj i balkon. Wojtek tez ladnie. A najgorsi dla mnie to Ryjki i tu chodzi o caloksztalt nie tylko o przedpokoj i balkon, ale ogolnie wszystko to kicz nad kicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacofany ten program narzucają im biel ta biel była modna w 2000 r. niestety teraz mamy 2013 r Moja chata jest cała w bieli którą robiłem w 2000 r. i w koło ludzi też tak ma Chciałem wyremontowć swoje mieszkanie by mieć trochę inaczej niż wszyscy podpatrzyć jakiś fajny pomysł a tu znowu staroświecka biel. jedynie jeszcze można coś wykorzystać od Jurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy ludzie tak będą głosować na DD. Oni swoim zachowaniem zniechęcili wiele osób, szczególnie ta Ewka. Tvn i tak zrobi jak uważa. Moim zdaniem powinni wylecieć z programu. A Piotr za kuchnię dostał zasłużony opieprz bo ta rura i fronty szafek to była porażka. Fakt, powinien po tym wylecieć, a nie mieć szansy na poprawkę po takiej fuszerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co ten Gor miał na myśli robiąc salę gimnastyczną z przedpokoju. Medale, huśtawki, dyplomy. Dziwny klimat, ale balkon ładny. Ryje powinni wylecieć na zbity ryj. To oni powinni zostać najbardziej "zjechani" przez jury. I jeszcze ten chamski tekst Ryjka na temat Jurka. K***a przyganiał kocioł garnkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×