Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
jaki szambonurek to ty jesteś kiblonurek fajnie tak jest?ale jesteście d..ki tak każdego przezywać to macie nie pokolei kłania się wam psychiatra hahahahaahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szambonurek który to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będą robić piwnicę. Paweł i Magda z piwnicy mają pole do popisu. Ale ciekawe co Jurek będzie robił, przecież on już zrobił piwnicę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambonurek- ojciec córek (klusek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta starsza córka szambonurka wygląda jak transwestyta. Ej a może to jest facet przebrany za córkę , a szambonurek jest gejem, tylko wymyślili sobie historyjkę żeby wygrać mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęć przedpokoi nie będzie, podobno Gor ukradł aparat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I schował w przyczepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim sa larwy ? Cale towarzystwo znam, ale larw nie kajarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze do tego towarzystwa, trzeba by bylo dodac lansiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to lansiara?ta ryża Karola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsza Klucha od sieroty szambonurka powinna zrezygnowac z tej kreski czarnej pod okiem bo wyglada jak przydupas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kto obraża dzieci i tych ludzi- sami zakompleksieni pryszczaci grubasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej plują jadem ale jesteście nienormalne zazdrość d**e ściska nie macie się na kim wyładować tylko na ludziach co nic wam nie zrobili ale z was podłota ja nie wiem jak wasi bliscy z takimi wrednymi osobami wytrzymują pewnie biorą coś na uspokojenie czepiacie się dzieci a wy jakie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tu przesiadują właśnie głównie dzieci, które się bawią...nie wierzę, że "tak" mogą wypisywać dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę albo i niektórzy starsi też nieraz są tacy złośliwi nie znają Tych uczestników z Bitwy O Dom a tak potrafią szkalować jakby ktoś o nich tak pisał to na pewno było by im przykro bardzo przykro Ci wszyscy uczestnicy są bardzo mili :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama syna
to nie jest forum oficjalne gdzie zalogowani piszą komplementy, tu piszą ludzie co na prawdę myślą a jak nie pasuje to proszę na forum na stronie BOD a nie siedzicie tutaj i biadolicie jakie niemile rzeczy piszemy, drzwi otwarte, żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i ci ludzie sa mili. Ale mi dziala na nerwy ta stara malutka od Wojtka. Taka gowniara, a przemadrzala jakby co najmniej ze 30 miala na karku. A druga osoba, ktorej nie lubie jej Ewa z domu dziecka. Gdyby mogla to by Tomka zabila, ze zwrocil im uwage na niedorobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieczarka jest mega aseksualna, co ten koleś w niej widzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda nie jest taka zla. Gdyby zmienila fryzure wygladalaby duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sposób na szczupły tyłek - żal du​pę ściska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że pieczarka nie jest brzydką dziewczyną, ma twarz łagodną, małe usteczka, figura ok tylko tą fryzurą się oszpeciła i byc może wygląda na aseksualną , nietypowa fryzura jak na kobietę w Polsce ale tak na prawdę ona nie jest brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ta tłusta przemądrzała smarkula od Kuczwarów działa na nerwy. Nie cierpię takich pyskatych bachorków i miałabym ochotę ją rozszarpać albo złoić d**ę. Stara maleńka. A ci co narzekają co tutaj piszemy niech nie wchodzą i nie czytają jeśli prawda ich boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Chyba nie wiesz co to jest szkalowanie. Poza tym uczestnicy sami siebie błaźnią i poniżają zachowując się w taki sposób. Dlaczego jedni są lubiani i zyskali szacunek,a z innych się śmiejemy ? Bo sami o to proszą. Każdy jest traktowany tak jak na to zasługuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej antypatyczni są : Kuczwary i dom dziecka. Nie lubię zarozumiałych i konfliktowych osób. Proponuję odrobinę skromności i duże lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałbym być sąsiadką rynków z nimi to chyba można konie kraść.Fajni są wyobrażam sobie sylwestera z nimi jako sąsiadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku lubiłam ryjków, ale z odcinka na odcinek widzę, że oni grają takich wielce luzackich i szaleńczo w sobie zakochanych. Wg mnie to gra, żeby utrzymać się jak najdłużej w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo można o wszystkich powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×