Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Na odpadanie uczestników nie wpływa samo urządzanie mieszkań. Tam się zapewne wiele dzieje i ekipa cały czas ich obserwuje. Kto pracuje, jak odnosi się do innych i różne inne rzeczy. Przecież my na cały tydzień ich pracy widzimy uczestników dosłownie 5 minut i oglądamy często montaż wyrwany z kontekstu. Każdy na fb broni Domu dziecka. A nie wiadomo co tam wyszło podczas całego tygodnia, może kłóciła się bo taka przecież jest i w końcu Tomek utarł jej nosa.Karolina i siostry odpadły chociaż nie zrobiły złych pokoi. Są też inne przyczyny i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Zdjęcia mieszkań są na stronie tvn bitwa o dom. Tam piszą kluski pod zdjęciami. U innych nie ma żadnych komentarzy , a Kuczwara ma najwięcej :-) Przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich obrońców na fb mają ci z domu dziecka. Wszystkie bidule i poprawczaki się zjednoczyły. Ci którzy piszą, że mają wspaniałe mieszkanie i powinni wygrać program, mają chyba coś z głową. Ja wiem , że broni się znajomych i im kibicuje, ale przecież ten chłopak odwala fuszerę jak cholera. Jak wejdą do finału to będę w szoku i uznam , że ten program to jedna wielka kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek lubi osoby miłe, uległe i posłuszne, najlepiej takie, które się nią zachwycają. Ta pani rozróżnia tylko dwa rodzaje zdań : swoje i mylne. Osoby które odpadły musiały jej podpaść. Tomek z jury też ma u niej pozamiatane :-) jak śmiał mieć swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje i mylne:):):) dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś obejrzałam sobie zdjęcia z ostatniego odcinka, te zamieszczone na stronie bitwy o dom i na facebooku i tak: - Anetka z Pawłem- szału nie ma ale też nie zrobili aż tak źle aby odpaść! Ja bym ich wyrzuciła za pokój dla dziecka ale akurat teraz było znośnie - Wojtek Kuczwara- pierwszy raz zrobił coś co mi się podobało ;) gdyby wyrzucić to drzewko z przedpokoju to było na prawdę ok - małżeństwo z piwnicy- korytarz wyszedł fajnie ale balkon już mi się nie podobał, za dużo drewna ;) - małżeństwo z gór- super balkon ale korytarz zbyt ciemny - Ryjki- jeden wielki koszmar!! - Jurek- gdyby zrobił normalne lustro to korytarz byłby w miarę a balkon ujdzie w tłumie - DD- porażka!!! Widzieliście zdjęcie tych fug?! I Rozenek ma czelność ich bronić! ślepa jest czy głupią udaje?! W dodatku szafa również nie przylega do ściany a na balkonie ta zielona wykładzina została podwinięta pod krzesełka dla dzieci, piaskownicę przemilczę :O - Gor- zrobili najładniejszy balkon :) pomysł z salą do ćwiczeń na korytarzu dość dziwny ale w sumie nie najgorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzieliście zwiastun kolejnego odcinka? Ryjek znów się przypieprza o coś do Jurka! Żałosny facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze że wsioki poszły w piz...#du.Nieszcześcia chodzą parami i oni potwierdzili tą regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktos tu ciety jest na tych ze wsi. Ja bede zadowolona jak odpadnie dom dziecka, nastepnie Ryjki i Pach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak na dobrą sprawę nikt nich nie powinien dostać wszyscy są jacyś tacy niedorobieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie z innej beczki.kogo z pierwszej edycji wspominacie najmilej? mieliście swoich ulubiencow czy nie ogladaliscie tej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:38 Stwierdzam fakty wsiowym słoma z butów wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- dobrze podsumowałaś, Rozenek toleruje tylko osoby uległe i kłaniające się jej , inne nie maja szans bo ich załatwi dlatego w I edycji wygrał Piotr a teraz też wszystko ustawia, opiertoliła już Natalię, Tomka zmieszała z błotem okropny babsztyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja inferno z pierwszej edycji lubię :):):):) mena i jej facio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też widziałam zwiastun następnego odcinka. Będą w przerwie na kuchnię, urządzać piwnice w nocy. Kolejny głupi pomysł.Ten Ryjek jakiś nienormalny, znów krytykuje Jurka. Wydaje się , że jakiś taki zazdrosny jest. Co za żałosny facio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś tak wyglądało, że Jurek trochę uderzał do Elizy wtedy jak robili ogród. A na fb na stronie Elizy Jurek skomentował, że powiesi jej zdjęcie na łóżkiem. Może to tylko żarty. Ale wydaje mi się, że Ryjek o to się wścieka i dlatego tak dogryza Jurkowi. Zazdrosny mężulek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej możesz mieć rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez pamientam inferno, najbardziej ich lubilem. teraz jestem za magda z piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość widzisz prostaczku nie zrozumiesz nigdy kogoś kto stracił bliską osobą jesteś ciulem cwelem i impotentem, jeszcze mam Cię określać ? nie bo szkoda prądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość kurcze jakie trafne określenie, myślisz że ktoś to jest w stanie pojąć ? widząc wpisy powątpiewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość temat z I edycji ? inferno ? czy to nie ta od 5 dzieci ? kasia-krysia ? chyba Ci się nudzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ze "ryjek" jako jedyny ma jaja i mowi pwrost co mysli o tym kudlatym jurku. chenie bym mu d**e skopal za traktowanie przyszlego ziecia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do i Nawet nie potrafisz postu normalnie zamieścić żałosny imbecylu. Gość-zgłoś do usunięcia- gość hehehe. To dopiero prymitywne Spadaj z tego forum bo je po prostu zaśmiecasz buraku. Bo stracisz kogoś bliskiego hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Uważasz że siedzą tutaj byli uczestnicy ? nie wydaje mi się chociaż kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny siedzi tu z nami jakiś koleś co go jajka swędzą Spadaj na drzewo orangutanie. To forum dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To impotent. On nie ma jajek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kretyn dorwał się do klawiatury i teraz wszystkim odpisuje. To trzeba być czubkiem dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki powinni wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do K***a chyba tobie się nudzi. Siedzisz, czytasz wszystkie komentarze i odpisujesz na nie. Nieźle ci wali na łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×