Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
pewnie Ryjki mieli wyleciec i wymyslona taka akcje a nawiazem mowiac kuchnia wojtka bya calkiem ok lepsza na pewno niz u gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze tak to sie potoczylo. Chociaz wedlug mnie Kuczwara mial ladna kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia magdy i pawła jest boska i z klimatem trzeba talentu żeby takie cos stworzyć, nie jest katalogowa, jest taka ciepła, domowa, nowoczesna , przestrzenna aż chetnie bym tam kaw wypiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zrobili melodramat z tymi kluczami. Wojtek zachował się pazernie że je wziął. Zostali lepsi od niego i powinien to zrozumieć. No chyba, że wszystko było dogadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciurylo wichura gdzie jestes? chcemy poznac opinie czwartego jurora od tond do tond nie wiem co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak oni Kurde te mieszkania przydzielali pieczarka z mężem mieli dużą kuchnię że aż blat musieli wciągać oknem choć dzieci nie mają a ci co dzieci mają dostali mieszkania z małymi kuchniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa ludzie jak wy ogladanie? kazdy ma mieszkanie w tym samym pionie tylko w roznych klatkach bo to bylo widac tylko jedni sciane rozwalali inni nie i sat te roznice, ewelntualnie w niektorych mieszkaniach kuchnia jest na lewo jak np u ryjkkow ja p*****le slyszalalm o tym, ze mozna czytac bez zrozumienia, ale ogldac tez???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaja w c h oooo j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.11.13 :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież widać, że to wszystko wyreżyserowane. Ryjki wcześniej postanowili zrezygnować i wtedy na pewno organizatorzy postanowili zrobić z tego istne show. Była ku temu świetna okazja. To latanie kamerzysty za każdym i w ogóle . Naprawdę cyrk z tego wyszedł. A Eliza autentycznie płakała bo trochę żal jej było oddawać mieszkanie. My się tego nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie para z domu dziecka powinna już dawno wylecieć,ale rozenek cIągle ich broni,niezła ustawka ,te ciągle historie o dd już są nudne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnie, że oddali klucze to wielki gest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczwara obchodzil urodziny, w trakcie jak byl remont kuchni. Moze dlatego Ryjkom sie go zal zrobilo i odstapili jemu swoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie te ryjki na poczatku drazniły...ale w sumie ostatnich pare odcinków ogladałam tylko dla nich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he rzuca sie jak lwica...małgosiu uwazaj bo apopleksji dostaniesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie dzis popłakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dziwne, że u Wojtka kuchnia była ładna i przyczepili się do całości nie wiadomo dlaczego. Natomiast u DD było nieciekawie i mieli dużo uwag ale nie wylecieli. Biedny Jurek musiał dostosować się do trendów designerskich :-) Nawet nie pozwalają tam być sobą. Ten program to jeden wielki chaos. Jury niekonsekwentne, wszystkie kuchnie na jedno kopyto. Syf kiła i mogiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małej nie było na wynikach. Dorośli to pewnie podpisują zobowiązania, że nic nie wycieknie, ale mała zaraz by w szkole kolegom opowiedziała że była ustawka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ci z bidua i te ich dzieci co to pomagały porażka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
campari34 - i tu kłania się aranżacja. wszyscy maja jednakowe mieszkania tylko wiele zależy od tego jak się zagospodaruje przestrzeń. U Magdy i Pawła jest zrobione z pomysłem, nie jest zagracone, dużo bieli, brak wyspy, która prawie wszyscy wstawili, mają tylko przy ścianie w "elke" ułożone meble pod blatem. Można - wszystko można tylko nie trzeba bublami mieszkania zastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie o to chodziło tvn. Żeby wzruszyć ludzi tą historyjką. Jak widać udało się hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz rację ! Faktycznie tak mogło być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa i Kamil mają taktykę na minę zbitego psa, gdy tylko Natalia lub Tomek ośmielą się coś ocenić negatywnie. Rozumiem, wszystko ale ludzie... trochę godności. Jak można z siebie takich dziadów robić? Ile razy zwracali uwagę Jurkowi, Ryjkom i jakoś brali to na klatę, potrafili dać jakichś kontrargument. A Ewa i Kamil stoją jak dwie mameje i oczy im się szklą. Dodatkowo apodyktyczna Rozenkowa działa na ich niekorzyść broniąc ich. Przez to tracą sympatię widzów. Chyba, że to nie ma znaczenia, bo głosowanie SMS jest z góry ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka dzisiaj smutna historie wstawili ci z bidula? - bo od początku nie oglądałam... w ost odcinku opowiadali jak to bzykali się po kątach a dzisiaj co tam telewidzom zaserwowali????? Ten gach dzisiaj miał jakiegoś syfa na ustach czyżby jakieś wpływowej starszej babce jęzorem dogadzał aby się prześlizgnąć do finału....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.11.13 prawie sie zgadzam tylko znowu te cegly! no i nie uckali wysp w kuchni tylko jakies wysepki ;/ bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD skojarzyli mi się z Cyganami. Tamci też biorą na litość przez dzieci.Przebiegła ta Ewka trzeba przyznać. U Gora też były dzieci, ale jakoś normalnie to wyglądało. A u DD jak zwykle spięta pokazówka. Chyba ona przez cały tydzień pisała scenariusz, a potem nauczyli się go na pamięć i występ jak talala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD stosują metodę kotka ze Shreka. Działa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×