Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Możesz nie wierzyć, masz takie prawo. Tylko finałowi uczestnicy nie widzą który z nich wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
oj 3 czy 5 dzieci to i tak zlew jest za maly :-P ja tam naliczylam co najmniej 5 a wydawalo mi sie ze bylo ich wiecej, ale oczywiscie moge sie mylic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.26 Rozwaliłaś mnie swoim znawstwem tematu. A teraz przyślij fotki swojej chałupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Do goscia z 11.15: czy to z ryjkami tez wyrezyserowali, ze oddadza swoje klucze gosciowi z corkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do godz -11:45 jak Ci się podoba to urządź swoją lepiankę na styl Gorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 Oszustwo tvn :) :) ha ha ha lepiej Ci ? :) jakoś niczego nie podpisywaliśmy, ale skoro wiesz lepiej to co tu komentować :) żal czytać takie beznadziejne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heniutaa od bolaa: dzieci chyba mają trójkę ale są bardzo żywe, więc mogło Ci się dwoić przed oczętami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni sami mówili, że ten starszy chłopiec jest bardzo "r****iwy" :D ta dziewczynka i najmłodszy są w normie tylko ten średniak nadrabia za nich wszystkich i to z dokładką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 [zgłoś do usunięcia] heniutaa od bolaa Do goscia z 11.15: czy to z ryjkami tez wyrezyserowali, ze oddadza swoje klucze gosciowi z corkami? X No a jak uważasz? Przyszli dla zabawy? Dla zabawy, to można bąka w windzie puścić. Jeśli przyszli dla zabawy, to byli nie fair w stosunku do innych. Ale oni przyszli, bo im zapłacili za udział i tę całą szopkę. Ciekawe gdzie gra ten pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Karolina co odpadła jako pierwsza sama napisała: Inaczej wyobrażałam sobie ten program. Kocham urządzać wnętrza, kocham design, ale nie jestem dobrą aktorką, nie skaczę pod sufit, nie ronię łez na lewo i prawo, czyli jestem nuuudna po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.48 Podoba czy nie podoba, nie ma nic do rzeczy. Rozśmieszyły mnie twoje wypociny do tego jeszcze wypunktowane. Dlatego jestem ciekawa jak masz w swojej chałupie hehe Strasznie poważnie podchodzisz do tematu. Większość która tu krytykuje ma pewnie syf w chacie, dlatego tak mnie to bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.52 Pewnie że wiem :-D To tobie jest gorzej że poznałeś prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ale przecież widać że to granie. Jednym wychodzi bardziej naturalnie, a innym sztucznie np. Ewie. Ale ludzie wolą nie wierzyć że wszystko jest ustawione, bo przecież są takie piękne emocje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób zarzuca, że rodzina Gorów jest w chamski sposób tu wyzywana, dlatego skupiłam się na ich efektach prac. Co w tym złego, że wypunktowane? Nie chciałam nic pominąć. Tak Cię to zabolało? W swoim mieszkaniu mam inaczej niż Gorowie, bo preferuję styl minimalistyczny. Cokolwiek nie napiszę to i tak uznasz, że siedzą tu zazdrośnicy i syfiarze. Zastanawia mnie tylko co Ty tu robisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem ,po pierwsze ludziom którzy mają swój dom ,czy mieszkanie nie powinno dawać się kluczy ,tylko takim co wynajmują albo po kątach z rodzinami mieszkają ,bo jak jurorzy sami sobie zaprzeczają raz się słyszy że to program o urządzanie wnętrz a raz co szansa na dom dla ludzi co go nie mają ,bo już sama nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś był szambonurek z kluskami, a teraz nagle Wojtek z córkami :D teraz najbardziej obrywa się Gorowi i domu dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tego nie rozumiem,czego wywalaja ludzi ktorzy robia tak jak powinno profesjonalnie i to samemu.ten program jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawistne polaczki !!!!! ,Zal mi ze musze sie przyznac do tego ze dziele z co poniektorymi moja wlasna krew polska.Zal mi ludzie ze nie mozecie sie zajac wlasna rodzina wlasnym(pewnie nie za bardzo ogarnietym zyciem)tylko jechac po innych.Jak wam cos przeszkadza w tym programie to poprostu nie ogladajcie(raczej nikt was do tego nie zmusza)Chocby i nawet jest scenariusz i kto ma wygrac jest z gory zalozone ,to dajcie im wszystkim spokuj.Niech sobie beda,niech graja,niech pokazuja co dobrego moga potrafia zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee zachowujecie sie jak bachory w padstawowce(przezwiska i takie tam zallllllll)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to czekam na dzisiejszy odcinek !!! skenariusz??!!! nie dziwo by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:45 Ty się lepiej zajmij słownikiem ortograficznym i ,,spokuj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty swoja glupota,co wszystkim wolno komentowac i to jak sie komu chce PAJAC!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hheheheh wlasnie tak pisze z blendami rzebyscie cymbaly mieli po kim innym jehac a nie po oczestnikach heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre sobie hiohiohiohio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To opowiedz nam jeszcze swoją ckliwą historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ckliwa historie to moglabym o tobie napisac ale chyba szkoda mi palcow na klawiaturze meczyc dla zjebkow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ckliwa historia, to by była, gdyby klucze oddała rodzina, która wygrała, a nie rodzina, która miała jakąś szansę wygrać. Kasiora, kasiora, kasiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to powinien być program dla ludzi,którzy nie posiadają własnych mieszkań.To małżeństwo,które mieszka w piwnicy,niektórzy o kawałku takiego miejsca,tylko mogą pomarzyć.Ktoś,kto ma jeszcze 6lat do końca spłaty kredytu (ludzie mają 20 lat do spłaty),są tacy,co zaciskają pasa i nie wiedzą co to są wakacje i tacy,co wszystkie pieniądze wydają na podróże i nie mają mieszkania,coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię programy o urządzaniu wnętrz dlatego oglądam. Jest mi raczej obojętne kto wygra. Chociaż trochę szkoda mi osób , które potrafią same zrobić w domu tyle rzeczy i odpadają, a pozostają tacy, którzy odstawiają show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×