Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ryjek herbu "tłusta kita " zablokował się na fb. Gwiazdor jak chooj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.37 Te filozof, pyry ci się przypalają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 bardzo mądre słowa !! Zgadzam się w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plująca jadem
Na profilu Elizy przy jej zdjęciu w takiej białej bluzeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorytet moralny, moralizatorski i guru opiniotwórczy programu się zablokował na fb ? łojeju łojeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.39 Mam taki zamiar ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Krauz tutaj siedzi, ale też inni uczestnicy i z tej i z poprzedniej edycji. Widać po komentarzach i wpisach niektórych na fejsie. Pozdrawiam pani Ewo i życzę szybkiego wylotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek będzie występował w reklamie szamponu do włosów tłustych. Podobno podpisał już kontrakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Gór wyleci bo faktycznie miał kuchnie okropna zero funkcjonalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka jest najbardziej wulgarna w swoich postach, chamka że nie znajdziesz takiej na melinie nie wiem jak można się gździć w wieku 15 czy tam 14 lat bo w majty jej nie zaglądałam, ja się uczyłam w tym wieku a od rodziców dostałam NIC, tyle co ZERO i jakoś nie beczę nad swoim losem moja matka z ojcem harowali w fabryce na akord i zarabiali tyle co na opłaty, pajde z masłem i ziemniaki ze skwarkami a nie płaczę że jadłam zwykły chleb z margaryna zamiast suszi, buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plująca jadem dlaczego ty tu piszesz do Kraus Katarzyny a nie na jej profilu na fejsie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do plującej jadem: Poczytaj wpisy na temat Elizy i jej wyglądu kilka stron wstecz, a potem się nie dziw, że ktoś komentuje wasze wpisy oficjalnie. Pani Kasia chyba ma w nosie co tu o niej piszesz skoro potrafi oficjalnie pisać o kafeterii. A campari34 dobrze ci napisała czemu nie piszesz do niej na FB. No ale trzeba mieć odwagę pisać z własnego konta, a nie anonimowo na kafeterii. Musisz być strasznie fałszywą osobą, bo ja nie widzę żadnego zdjęcia Pani Elizy pod którym jest podpisana Pani Kasia czyli masz którąś z tych osób w znajomych i widzisz powiadomienia i to wykorzystujesz do plucia na nie na kafeterii. Wstyd i fałsz i jesteś zerem dla mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie pisza do siebie? ano datego że Kraus i Rybińska poblokowaly się wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plująca jadem
Ponieważ jej komentarz odnosił się do kafeterii, a skoro tutaj siedzi to sobie przeczyta. Ja na konto byle kogo nie wchodzę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plująca jadem
18.37 A dlaczego ty piszesz anonimowo ? Oczywiście że jest taki komentarz obok zdjęcia ale jesteś trochę za tępa żeby znaleźć. Powtarzasz się z tym pluciem jadem w swoich komentarzach. Jest to , że tak powiem twój znak rozpoznawczy. Znajoma Katarzyny albo ona sama jak mniemam ? Dla mnie jesteś mniej niż zero hehehe Akurat masz w nosie to co piszą o tobie. Aż cię skręca z wściekłości hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mamy rozwiązanie :) Plująca jadem to Rybińska której żal du... ściska, że Eliza ma jej konkurentkę z pierwszej edycji w znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tym pluciem ? P******o was ? siedzą tu uczestnicy którzy poodpadali albo są o nich negatywne komentarze i was podpuszczają tylko. Przecież ta Rybińska czy Krauz to okropne baby. Najlepiej zignorować takie pisanie i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rybińska to kasia?co wichura chce żeby na nią głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz bardziej się tu kotłuje. Jakieś wściekłe krowy tutaj siedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś się lepiej bawi waszym kosztem niż wy kosztem uczestników ;) Manipulacja TV to wielka siła, a ludzie z produkcji najlepiej znają wszystkich uczestników i fakty o nich i siedzą na wszystkich portalach i sprawiają, że zmieniacie zdanie jak oni chcą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Krauz niby taka dobra że napisała Elizie o kafeterii ? Babsztyl szuka sensacji. Zrobiła Elizie niedźwiedzią przysługę. Może ta nic nie wiedziała o komentarzach na swój temat na kafeterii , a teraz babeczka czyta i się przejmuje. Ot koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak koleżanka robi drugiej " przysługę" i mówi jej że mąż ją zdradza. A naprawdę chodzi o satysfakcję z cudzego nieszczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oglądałam 1 edycji, ale poczytałam wasze komentarze o pannie krauz, niezłe z niej ziółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zmieniam zdania pod dyktando i manipulację jakiegoś zdechłego tvn. Myślącym to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Krauz się Elizie "przysłużyła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wredna baba ktura namieszała wielu osobą w głowie.niech lepiej pilnuje dzieci i januszka bo jom kopnie w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ta Krauz to zwykła patologia. Czego się spodziewać ? Niech lepiej włączy sobie pralkę i zapali szluga :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem nakarmi dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uderz w stół a nożyce... No i wróciła Patologia z Przeworska na forum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×