Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
pierwszy raz podobało mi się u jurka,u gorów nie bardzo,wojtek ok.,tylko te cegiełki i może kanapa,mikołajczyki ta ściana mnie przytłacza,młodzi nawet,nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i juz wiadomo, ze program ustawiony... j e b a c tvn wszystko ustawki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka pomyłka!!!!!!!!!!! Jurek zrobił super salon, a oni zostawili Gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieczarke lubiłam do czasu jak zaczeła komentowac te piwnice u innych... rodzynkowa:-D g***o sie zna a najwiecej ma do gadania i to mnie dziwi widziałam natalie w innych programach i była ostara babka a tu taka mimoza co sie odezwac nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ustawka, to kto kolejny wyleci wg tabelki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutrka mieszkanie artystyczne, latwo pojdzie je sprzedac, a pewnie wygra jakies brzydkie... co do tabeli z wikipedii szok kto to opracowal i skad wie wszystko? no jak gor z rodzina wygra to :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co oni tego Gora trzymają z całej sympati do niego ale ta chatę ma najgorszą zero funkcjonalności zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się wk****iłam, dlaczego wywalili Jurka??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek mial najladniejszy salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg Wikipedii następni out bidule. no zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto odpadl? Przysnelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Gor wygra, to kolejnej edycji juz nie obejrze. Taki chlam odwalil i dalej go trzymaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika w piwnicy to nie krytykowała zdania wycięte z kontekstu poprostu to są żarty dla inteligentnych ludzi takie ironiczne zobaczylas kawałek i juz piszesz glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów, mogliby wziąć równie dobrze ludzi z ulicy żeby robili za jury. Może wtedy mogliby dać 3 mieszkania zamiast jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzyłam do końca że Jurek poleci jak zobaczyłam ten śliczny salon. Gdzie tutaj sprawiedliwość ? Mieszkanie Gora to ostatni szajs. Wszędzie jakieś liany jak dla Tarzana w dżungli. Z jakiej racji on przeszedł, nie wiem. DD mieli tylko ładny kominek. Stół okropny, kanapa z resztą też. Jak zwykle odwalona fuszera o której wspomniał Tomek, ale oczywiście delikatnie żeby nie urazić DD i Rozenkowej. Na finał może zasługuje Piwnica i Wojtek. Ale co tam będzie robić Gor albo DD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gor tez ma jakiegos farta :/ Kuchnia slaba, salon jeszcze gorszy! Sciana z drewna ciężka i masywna. Nie oodoba mi sie wogole. A u Jurka ok. Niech wygrają mlodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u bidula własnie jak z katalogu producenta kominków, najłądniej u magdy"pieczarki", wojtka "norka" pomysłowa-ale żaden z salonów mnie sie tak naprawde nie podoba-w sumie wszytskie na jdeno "nowoczesno" biało-szare kopyto-nudaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek wyleciał za silną osobowość i własne zdanie. Po prostu nie dał im się naginać i robić swoje. Taki fajny salon zrobił eech szkoda. Pomysł z zegarem Salvadora pierwsza klasa. A ta szara ściana ekstra. On to wszystko sam zrobił. Meble, dodatki, wszystko pasowało. Ale uwzięli się i już. Szkoda że go nie docenili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fakt stol u DD okropny jakby był inny kolor i kształt a to ni w 5 ni w 10 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie fart. Tvn boi się wywalić Gora żeby ich nie oskarżono, że mają coś do obcokrajowców. To jakaś dzicz. Liny, huśtawki. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Jurek za dużo u Wojtka nie po rządził ha ha a na h ......te cegiełki było malować u Wojtka jak chcieli coś od siebie dać to mogli jedna cegiełkę przykleić Wojtek by pozwolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Mikołajczyków beznadziejny, ten pomysł na okiennice czy tą ciemną ścianę nietrafiony, on i jeszcze te jej ciągła huśtawka nastroju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tvn już ma ekipę do finału. DD pod ochroną ze względu na politykę pro rodzinną. Gor jako obcy nie może być szykanowany czyli wyrzucony. Wojtek na pewno Żyd czyli człowiek tvn jak każdy od nich. Czyli wyleci piwnica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj czepiacie się huśtawki nastrojów u Moniki przecież każdy ms czasami bez przesady normalna babka .Hustawki to macie u Gora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro infernoooo
No co za goowno ta bitwa o dom :/ Tak naprawde bidul powinien dawno wyleciec ale gowno w doniczce zasadza i rodzynek sie zesra ze szczescia. - nie trawilam lokowatego ale chlop sie przynajmniej staral, dal cos od siebie mial pomysl zrobil fajna sciane a'la Dali , nie poszedl na latwizne jak ci z bidula bo co niby zrobili?- pomalowali sciane, wstawili wielki tv oraz kominek jak z katalogu i to wszystko?? aaaa nie zapomnialam ewka jak magik z rekawa wyjela kolejna lzawa historie tym razem o siostrze ciekawe czym nas jeszcze uraczy.....?- moze cos "motznego" na final no wiecie zly dotyk :p -Pieczarki wszedzie to drewno, wystajace gwoździe i drzazgi - gor- to faktycznie taki cygano-tarzan wszedzie liny :o - szambnurek hje hje jego córka to ogloszenie w notatniku robiła? wyrko troche za wąskie na te wszystkie 20-tki co tam sie w kolejce ustawiają :D Reasumując przynajmniej lokowaty i cygan wykazali sie jakims pomyslem cos dali od siebie, mieli pomysł u cygana realizacja wyszla marnie ale chlop sie napracowal kto by wymyslil lozko opuszczane z sufitu? Lub zegar jak u lokowatego? Ale nie i tak bidul jest najlepszy wszak chlapnac troche farby i gotowy badziewny kominek jest super pracowite. Ten kamil ma obrzydliwy wasik :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ryjki mnie w******i z tymi cegłami. A Ryjek fałszywiec taki miły dla Jurka bo już wiedział że ten wyleci. Jechał po nim cały czas, a teraz pochwalił a myślał sobie : możesz się cieszyć i tak wylatujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty czemu jej tak bronisz, skoro nawet nie wiesz jak ma na imię ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjek- dyrektor zamieszania. U Wojtka w mieszkaniu. Dobrze chociaż że nie zostawili na ścianach odcisków swoich sławnych dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.02 Jakie 20-stki u Wojtka ? Córki mu w życiu nie pozwolą. Ma być w jego wieku ale ładna. Ten Kamil to taki gołowąs, ale tatuaż ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×