Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Ewce to już się w d***e poprzewracało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka2312313
najgorsze jest mieszkanie Gora i Ani zdecydowanie... kompletne bezguście. A najlepsze Mikołajczyków - to właściwie jedyne z mieszkań,które mi się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosz.. ale mnie ta magda od mikolajczykow drażni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z DD
Ja pierniczę jacy ci z bidula nienormalni. Wyrywali sobie tą kartkę w sklepie, a Kamil powiedział do Pawła ze wziąłby na złość żonie większy telewizor. Co za patologia. Oboje warci siebie. W programie udają miłość a w chacie pewnie codziennie się leją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu zobaczyłam u Wojtka jak się cegłę kładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez Magda od pewnego czasu dziala na nerwy. A ciekawe co powstanie z tych dech, ktore na sciane pakuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki już rządzą u Wwojtka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu te cegły pomaluja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Wojtek. Na pewno nie jest zadowolony że mu się inspekcja Ryjków zwaliła na chatę. Teraz będą dodawać swoje "akcenty" a on nie może się sprzeciwić. Na razie malują mu cegły. Masakra. Oddali klucze to niech spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambonurek szuka mlodej kobiety :-D Jak chate zgarnie to pewno jakas sikse sprowadzi do tej sypialni, na ktora miejsce zostawil zmniejszajac kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne, że tak robią z dziećmi i je rozdzielają, a potem 0 kontaktu... nawet Ewka na to nie zasługuje moim zdaniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna smutna historia Ewy, a to szczwana bestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kominek za to mają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenek czepia się o szczelinki u Mikołajczyków, a u Boguszewskich tylko "pięknie, pięknie, pięknie", a wykończenia tak samo złe :) parodia ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Jureczka, trochę się go czepiałam, ale dziś to mu niepotrzebnie dowalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobal mi sie Juka salon, ale jak zwykle jury sie dowalilo do niego. Salon Gora beznadzieja. Oni powinni wyleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon u Gora mobilny jak wóz cygański :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobisz mieszkanie dla siebie jak Jurek - źle, zrobisz katalogowe jak Wojtek - źle i jeszcze Rodzynkowa podważa opinie Natalii, która się zna i podchodzi bez emocji do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa w poprzednim odcinku wywalili wojtka, bo niby jego kuchnia nie miała jego akcentów, a dziś jak Jurek dodał swoje elementy, które go odzwierciedlają, to źle. Wrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzucałam Jurkowi tandetę, ale akurat jego salon jest bardzo fajny. Nie powinien odpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DD znowu chałę odwalili, fuszeka i ten okropny stół!! I dopiero dziś widać jak bardzo niefunkcjonalna jest ta wyspa z kuchni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11.13 - to samo uważam, już kiedyś tu pisałam, że 'jury' jest niekonsekwentne w swoich decyzjach. PS. jesli Juro wypada to sprawdzi się tabelka na WIKIPEDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Gora prymitywnie, znów jakieś dziwadło na sznurkach, po prostu koszmar. Jurka salon przepiękny. Dosłownie cały. A jury jakie inteligentne. Dla tych bab Salvador Dali to tandeta, a Natalia zobaczyła w tym nawet jajecznicę. Cóż za wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie u Kamila i Ewy. Najgorzej Gor .... co to za pomysl z tym lozkiem! Jakos nie widze aby tam spali, szczególnie ze obydwoje przy kości są. Gor ma rzeczywiście talrnt, ale tu im nie wyszlo. Jurka niepotrzebnie pojechali. Fajnie zrobil. Mogliby pogodzic się ta zonka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się Magda z mężem. Podoba zachowali się bardzo ale to bardzo naturalnie jest zmęczona to dlaczego do kamery ma fisiowac i udawać slodycz uważam ze oni są najnormalniejsi w tym cyrku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj pierwszy raz ogladam i rzucilo mi sie w oczy : u Jurka brzydki przedpokoj i ladna kuchnia, czarno niebieska orygianlnie, pzoostali maja nudne kuchnie, salon ma ladny, a splywajacy zegar jest fajny , tylko tam nie pasuje na tej scianie za kanapa , podoba mi sie tez u Ewy i jej meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wariatka z DD juz własne usta zjadła z tej wredoty. Ona nie ma górnej wargi w ogóle. A jak na niego mordę darła przez telefon. Ale sprytnie sypnęła kolejną łzawą historyjką. Ciekawe ile jeszcze ich ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Jurka z******ty. Ale widać kolej na niego. Już nawet żona przyjechała obejrzeć teraz mieszkanie, bo on pewnie czuł lub wiedział że to koniec. Szkoda i jego i Klaudii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ta z bidula nie ma górnej wargi zaraz mi się mończyk przypomniał on też do jednej ze swoich podopiecznych mówił że nie ma górnej wargi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tabela sie sprawdza. Ale mnie w******i z tym wywaleniem Jurka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×