Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Pewnie tak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Simpson haha jakie porównanie xd no ja też nie uwierzyłam w zazdrość tamtego, naciągane do granic przyzwoitości i już widzę jak młody doktorek leci na grubszą mamuśkę, gdy pewnie stadami ustawiają się do niego zadbane lasencje i może też chłopcy piękni i młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten z powodzi powinien podbijać do siostry lekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i lubi. Wiadomo że są introwertycy albo ludzie bardzo szanujący swoją prywatność. Ale w końcu zgłosiła się do takiego programu i nie powinna zachowywać się tak aspołecznie. Ludziska takich nie lubią, oj nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego doktorek tak się śmiał przy tej scenie i pomyślał w co oni go pakują :-) Że niby uderza do takiej armaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego Ania tak się rozczula nad wychowaniem siostry. Ma prawie 25 lat i żyła osobno, a małą rodzice wychowali z pieluch. Dziewczynka potrafi już sama koło siebie wiele zrobić czyli ubrać, umyć itd. Jest wiele przypadków że starsze rodzeństwo wychowuje młodsze .Tak samo jak wiele młodych samotnych mam z niemowlakami nie mających żadnej pomocy. Więc nie wiem czy przypadek Ani jest taki odosobniony i nie rozumiem robienia z niej jakiejś bohaterki. Gdyby wzięła pod opiekę obce to można by podziwiać. Ale własne siostry to przecież naturalne. A jej nerwowość wynika też z tego, że była niezależna, z rodziną nieczęsty kontakt, a tu nagle obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z noworodkiem jej nikt nie zostawił a ona się rozczula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ona śpi z tą małą ? to ma być takie cudowne i macierzyńskie ? :O że 9 latka nie ma swojego łóżka, swojej podusi, kołderki , maskotki, misia tylko śpi z tą kobyłą ? dla mnie to chore, niby chce byc taką matką teresą a jest surowa, bluzga jak stary szewc i nie dajcie sie zwieść pozorom dla nie k****a czy s********lać to powszechne słowa w dodatku nikt jej nie lubi , za to bardzo lubiany jest doktorek, otwarty do każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ludzie są interesowni, każdy z lekarzem chce się "przyjaźnić" to znaczy wykorzystywać, wiem jak to jest, tylko ciągłe telefony, niby zapytać co słychać a tak naprawdę to pytania o choroby, leki, recepty, a wypiszesz zwolnienie? itp :O a po co mieliby sie z niewykształconą Anią zadawać? no tak, tylko użyteczność się liczy w dzisiejszych czasach, dlatego ja się zadaję tylko z ludźmi z moim wykształceniem, przynajmniej interesowni nie są, bo sami wszystko sobie załatwią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn wg ciebie że jak ktos zostanie lekarzem to ma się zamknąć w 4 ścianach i z nikim nie rozmawiać bo nie daj boże ktos chce na nim skorzystać ? widać jaka masz naturę, najlepiej to opłaty brać za przekroczenie progu domu wiele ludzi jest takich że chciałaby żeby ktoś do nich przyszedł i rozmawiał ale są nikomu niepotrzebni a Łukasz jest lekarzem i z każdym porozmawia, służy radą oby się nie zmienił w zadufanego doktora który goni za forsą i uważa się za boga żal mi takich ludzi jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie tylko Łukasz jest fajny jego siostra i mama też równe babki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, Anka tu siedzi i wypisuje. To widać golym okiem. Dwulicowa, licząca na litość widzów ( i tak niestety pewnie będzie ). Klnie jak szewc. Ta mała strasznie zaniedbana - jej zgryz woła o pomstę do nieba. Czy Starsza siostra tego nie dostrzega ? A ta średnia widać, że upośledzona umysłowo. Chyba nikt nie ma wątpliwości. Pozatym mieszkają w domu po rodzicach i choć stary to wartość swoją ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych trzech edycji ja chciałabym mieć za sąsiadów Kasie Kraus Menę z Inferno Ryjków Lekarza . A wy kogo byście chcieli mieć za sąsiadów? Takich co to z nimi można konie kraść są do tańca i różańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt ludzie są interesowni i wiadomo że jak dzwoni do ciebie znajomy po roku milczenia to znaczy że ma jakiś interes :-) Dobra, doktorka może i chcą wykorzystać. W sumie dobrze mieć znajomego doktora, prawnika, hydraulika czy elektryka... Ale na przykład Marta w programie była całkowicie i absolutnie bezużyteczna a jednak miała przyjaciół :-) Tu chodzi też o drobną pomoc sąsiedzką, uśmiech, miłe słowo . A Ania to odludek a tak najczęściej zachowują się ludzie mający problemy ze sobą. Przecież to nie przypadek że wszyscy tam się zmówili i nie utrzymują z nią kontaktu. Może Dima poszedł pożyczyć szklankę gładzi szpachlowej a ona go zbluzgała jak psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Ja Kasi z pierwszej edycji bym chciała być sąsiadką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z doświadczenia wiem że jak ktoś jest nieszczęśliwy i narzeka to na własne życzenie i dobrze mu z tą mentalnością życiową jak ktoś chce jej pomóc to jeszcze kopa w doope dostanie, znam taki rodzaj ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sobie wybrałaś sąsiadów. Przecież ta wulgarna Kraus z fajką w zębach i wrzeszczące dzieci to okropność. A Ryjki, ona neurotyczka, on zadufany w sobie pajac . Przychodziłby do ciebie, zaglądał i krytykował np. że masz brzydko poklejone pierogi. Założę się że uprawiają głośny seks w dzień i w nocy pomiędzy kolejnymi kłótniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tej dziewczynki Misi czy jak jej tam, że straciła rodziców. Ale Ania zamiast dać jej oparcie psychiczne i ją podbudować , sama jest w rozsypce i wciąga ją skutecznie do swojego przepastnego doła. Nie wystarczą jedzenie i ubranka. Dziecko musi mieć także poczucie bezpieczeństwa a mała jest ciągle w strachu bo z Ani taka wierzba płacząca. Żaden facet jej nie zechce z tą wieczną żałobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzeszczące dzieci to miał Gor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma typowe objawy nerwicy : niechęć do ludzi, płacz , agresja i fałszywa skromność. Inni powinni jej pomóc ale ona odtrąca ich swoim zachowaniem. Ewidentnie potrzebuje psychiatry i dobrych leków. Ja osobiście unikam takich osób, pesymistycznych i płaczliwych bo wysysają ze mnie energię . Obejrzę "kawałek" Ani i czuję się jakbym zwaliła 5 ton węgla :-) Dajcie jej to mieszkanie niech już nie płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy wszystko wiecie kupicie wszystko co wam TVN sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Kasia Kraus wygląda na lubiącą się awanturować kobietę. Pewnie by sie czepiała o byle g...no. Już ja mieszkałam obok takich. Lepiej nie wchodzić im w drogę. Ja bym chciała za sąsiadów: Mikołajczyki ( jakos ich polubiłam) Ryjki (ciekawe osobowości) Inferno (Mena-fajna babka) Lekarz (pomocny chłopak) Dziunia i jej gach ( mogłabym z nim jakiś niezobowiązujący romansik nawiązać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jak dostanie mieszkanie to dalej będzie płakać , jestem pewna na 100 % a to przeprowadzka ciężka a szkołę znaleźć dla Misi a gdzie druga siostra będzie się uczyć, a że gdzie na zakupy pojechać -nie ma jak i ciężko, a że czynsz wysoki na zameldowane 3 osoby a tam miała mniej i dalej będzie stękać, łzy leją sie po policzkach a mała patrzy i też beczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziunią by też fajnie mogło być ona taka imprezowa imprezki by równo odchodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Piotra bym jej poderwała ;) mam krągły biust, pupe , szczupła jestem,on lubi kształty, może bym go złapała za tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym mogła mieć za sąsiadów: - tą z pierwszej edycji Ritę slicznotke - rodziców z chorym chlopcem i małą 2 letnią dziewuszka pozostalych nie pamietam albo nie lubię z drugiej edycji : - Ryjków , kto tam jeszcze w finale oprócz dd był bo nie pamiętam? z trzeciej edycji: - doktorka - lesbijki - anie w sumie dużo młodych sympatycznych ludzi jest, tancerzy może też, fajny ten facet wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Rita ma sztuczny uśmiech. Niby taka milutka a nie wiadomo co z niej wyjdzie. Jakiś fałsz w niej przebijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaznc bym sie z nia nie musiala, wystarczyloby mi na nią popatrzeć, powiedzieć dzień dobry i uśmiech otrzymać - póki co mam np. grubą wredną sąsiadkę co nie raczy odpowiedzieć dzień dobry :O wolę młode i piękne, takie są zawsze miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi sąsiedzi to tacy z którymi np. Sylwestra można z******tego robić. Klucze zostawić bo wiesz ze na nich zawsze można liczyć. Czy są jeszcze tacy sąsiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poTOOLna
Ej no i oczywiście Pawła i Anetke( ze wsi). On jest instruktorem jazdy, moze nauczył by mnie prowadzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×