Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
mnie tez slowo dziunia kojarzy sie negatywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rusałka tylko ru/chałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu historia''....... dla ogladalnosci..... a gdzie pomysly???//////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z pomysłami już dawno odpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w finale na banbk:1.Dino 2.Agnieszka i łukasz 3.siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznac, ze najlepszy balkon mial doktorek i lesby. Kredki powinny odpasc. Nie cierpie ani sluchac, ani ogladac tego mlodego, co wyglada jak stary cap, a na imie ma Dima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dino meczacy..... i bez pomyslow Chyba nie umie korzystac z lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Dino i doktorka to obluda wieje. takie lizidudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądaliście ostatni wpis Marty na fc godz 2.00,nie mogła pewnie spać i myślała jak naprawić błędy-przebiegła lisicca.Dla potrzeb swojej historyjki,dla zdobycia głosów kłamała,tak manipulowała,żeby kazdy pomyślał,że tata bebe i dzieci go nie kochają.A teraz co pisze DZIECI KOCHAJĄ TATE I KONKUBENTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesby balkon ok. ale jaka Kornelia.jest pocharatana na twarzy!!!!!!!!!!!!!! kto cie tak urzadzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne ze jesli Ania dojdzie do finału to ma spore szanse wygrac no i na pewno ma mój głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania przynajmniej nie jest obłudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj i tu się bardzo mylisz. Ania haha nikt jej tam nie lubi. Taka prawda, kłamczucha, udawaczka i ryksa na zawołanie. Nie jest taka matka teresa jaka ją pokazują, szkoda Misi, oj bardzo szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia farbę miała na twarzy. A tam w ogóle ktoś się z kimś trzyma? Tak poza wyreżyserowanymi scenami typu doktor podrywa Agnieszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz,ze Ani nikt tam nie lubi.Jesteś jedną z uczestniczek to napewna ale którą,przyznaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to się mogło stać że Marta zamiast w nocy figlować z Piotrem siedzi na fejsie i pisze ? Może już się nie kochają :-) A swoją drogą to naprawdę dziwna rodzina. Jej córka na profilu Marty napisała pod jej zdjęciem : " Moja kicia ❤️ " Dziwnie tak jakoś do matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie głosować ? Nie szkoda wam pieniędzy na ten teatrzyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się wydaje że Marta udaje taką bezradną kobitkę nie tylko przed facetem ale i przed córkami i tym samym domaga się ciągłej opieki i uwagi. Jej dręczące pytania w programie : " Lubisz mnie ? Kochasz mnie ? Jestem seksowna ? " wykończyłyby niejednego. Ona myśli że wszyscy mają jej nadskakiwać a ona będzie tylko leżeć, pachnieć i ....puchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta ma okres a Piotr nie lubi na Insiańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.38 - misia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FARBE??????? OCZU NIE MASZ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona niezaradna,nic nie potrafi.Wie co lubią faceci-słodkie idiotki.Cały świat kręci się wokół niej,musi być w centrum.Opanowała sztukę uwodzenia do perfektu.Ciekawe co zrobi mając 50 lat?,wtedy nic jej nie pomoże.Chyba,że córki będą ją utrzymywać-biedne dziewczynki.Dzisiaj już śpiewa inaczej,nie chciała zemścić się na byłym-tralalala,śpiewaj dalej,może ktoś ci uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będzie miała 50 lat to będzie się ogłaszać w necie , platny seks, oglądałam film o starszych paniach i maja klientów, są zwolennicy takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBERWALA!!!!!!!!!!!!! Ciekawe od kogo? Moze od Oli??????????? Dlatego ja tak kocha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad jest Anka i jej siostry? Z Pomorza??????Ta co sie nie pokazuje w TV jest studentką i tak na razie nie sprowadzilaby sie do Warszawy. Zresztą pewnie Anka tak gada ze robi mieszkanie dla obu siostr a wprowadzi sie tylko ona z najmlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak nie bylo jej pewnie jeszcze gorzej pobita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe że Marta niby taka słodka, niewinna i bezradna. Ale jak dopieprzyć ostro w komentarzach na fb to potrafi. Irytuje mnie jej fałszywe zachowanie. Dziwię się tylko, że nie męczy ją to ciągłe granie i udawanie. Albo babka ma problem z psychiką albo jest taka wyrachowana. Chociaż jedno nie wyklucza drugiego :-) Jeśli ona tak robi w domu jak na tej budowie to znaczy że to Piotr pierze, sprząta, gotuje, krawaty wiąże, usuwa ciąże... Wszystko jest na jego głowie ale to jest układ i warunek. Marta jemu kasę a on jej w zamian oparcie męskiego ramienia i oboje udają szczęśliwych i zadowolonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może część facetów faktycznie lubi słodkie idiotki ale do tego musza być ładne, zgrabne i proporcjonalne a nie tylko idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehhe :D Ubaw po odcinku z balkonem, wywalili Martę i Piotra, chociaż było dużo gorszych projektów... Kredkowy balkon? Co to w ogóle miało być?;/ Ani ładne, ani funkcjonalne, a w domu nie żyją tylko małe dzieci, ale młodziez i ludzie dorośli. Jak się chce dzieci zabrać na plac zabaw to wystarczy buty założyć a nie na balkonie urządzać bawilandię... Anka opiekunka sierotek, dajcie spokój, nic nie było na tym balkonie, zero wkładu pracy jakiejkolwiek, nawet nie było co oceniać. U tancerzy poroniony pomysł kominkiem;/ Jak będą na tym siedziec to nawet tego ognia nie obejrzą, tylko w d**ę będzie parzyło. U czyżniaków spoko, ale nie mój klimat z tym wodospado-skalniakiem. Kazach mnie zaskoczy... spodziewałam się pola kapusty i zdjęć z orki, a wyszedł bardzo ładny przytulny balkon :) Doktorek, moim zdaniem poszedł na łatwiznę w tym odcinku... zero wysiłku, ale dobrze wszystko dobrane. I o dziwo u homobabek też mi się podobało. Zwłaszcza to że były "odgrodzone" a nie zostawiły tych ohydnych barierek :) Nie wiem czy kogoś pominęłam, chyba nie. Reasumując powinna odpaść kolorowa rodzinka od kredek albo Anna płacząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×