Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
pewnie że ma duże wsparcie, kasa na konto przychodzi a ta męczennice z siebie robi jedna siostra dorosła druga 10 lat a ta beczy jakby miała niemowleta blizniaki pod opieką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma wsparcie, kasę na konto i bekę z was i waszego bluzgania :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wójt Kiełczynka oraz mieszkańcy również pomagali. Laura jest dorosła studiuje. Ludzie ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi studiować bo póki studiuje to ma rentę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wo gulę podoba wam się ten serial reality show BoD ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wo gulę podoba nam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wo gule też mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.08 - źle napisałaś , piszę się "wo gulę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wo gulę to przepraszam za pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni są pewni siebie, gruboskórni inni leserami jeszcze inni wrażliwi , na szczęście ci spokojni i mniej pewni siebie są lepiej odbierani przez widzów więc róbcie swoje, widzowie ocenią to po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wpisy sprzed kilku dni, kogo chciała bym za sąsiada z programu ? Katarzynę Kraus tego kopciucha z fajkami ?, Inferno z rozdartymi dziećmi, Gora z jeszcze bardziej rozwydrzonymi bachorami ? taaa..... :D :D aż się poplułam ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez w*****a mega beczaca Ania,wiecznie z mina cierpietnicy,wlosy ulozone jak stare prochno,ma 25 lat a wyglada jak ciotka klotka,najbardziej lubię lesbijki, wkuwia mnie tez kazach i to jego smucenie o rodzinie,k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz soczysty śmiech.Ja też jak czytałam historyjki,opowiadania o Gor wżyciu się tak nie uśmiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Ginter wygląda tak samo jak ja z tym że ja mam 42 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaak ty wyglądasz jak ona , sobie pochlebiasz, szkoda że ktoś tak nie uważa a nie ty sama określasz się tak :D wyglądasz jak wyjdź stad! więc ogarnij się :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W finale bedzie jak już wcześniej pisałam doktorek,Dima i Anka. Wygra Anka płaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.04.14 o Ty moja wyrocznio powiedz co mnie czeka w najbliższej przyszłości. jestem spod znaku Lwa rocznik 1979 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.04.14 o Ty moja wyrocznio powiedz co mnie czeka w najbliższej przyszłości. jestem spod znaku Lwa rocznik 1979 :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden facet niestety cię nie zechce bo jesteś brzydka wyrocznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za niedorozwój tu siedzi. Wymyśl coś wreszcie sama bo powtarzasz się z wyzwiskami a do tego walisz byki. Ubogie słownictwo i nędza intelektualna. Dlaczego każdemu kto napisze jakąś krytykę od razu dogryzasz po chamsku ? Myślisz że jak ktoś jest mądrzejszy od ciebie to musi być stary ? Studiuję i to akurat taki kierunek, że komentarze osób twojego pokroju bardzo przydadzą mi się do nauki. Obserwuję cię od początku i poznaję twoje pisanie. Dajesz się łatwo sprowokować to znaczy że jesteś słabiutka i do tego masz nerwicę. Pozbieraj się do kupy dziewczyno zamiast siedzieć tu od rana do nocy i pisać bzdury. Na pewno jesteś samotna i nieszczęśliwa bo tyle w tobie nienawiści. Nawet mi ciebie żal. Ale nie zaśmiecaj tego forum . Chcesz to dam ci namiary na dobrego psychologa . Nigdy nie jest za późno. Spodziewam się teraz steku wyzwisk. Dawaj dziecinko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś małolata na przepustce z poprawczaka się tutaj udziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:12 - skoro wiesz kim jestem i poznajesz to przeciez pisalam że mam faceta i za dużo jego a ty mi odpisałas że jestem tirówką i jakieś wulgaryzmy więc o czym ty piszesz ? że jesteś mądra i studiujesz ? hahahahahahaha :D i ktoś ma nabrac szacunku do ciebie przez to ? atakujesz zawsze jak krytykuję Ankę Ginter i tu cię cos boli, byc może jestes samotna kobietą z dzieckiem ktorą rzucił facet i się utożsamiasz z Anką i wszystko co na nią pojadę to cię boli i wyzywasz to ty zaczynasz i nie udawaj mądrej pustaczku bo na mnie wrażenia nie zrobisz :) i co ty ciągle piszesz o tym że nie mam faceta ? powtarzasz się z tymale pisałam ci że nie trafiłaś ,mam faceta od zawsze i mieszkam z nim i pracuję, na dodatek seks uprawiam codziennie więc twoje zarzuty są nietrafione, spodziewam się teraz wyzwisk że chwalę się seksem i jestem prostaczka ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uśmiałam się. Na fb doktorek szaleje w kapciach z młotem udarowym. Kornelia też ma śmieszne teksty :-) A Ania oczywiście będzie płakać w swojej babcinej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko drogie chyba się zapowietrzyłaś od tego pisania. Dlaczego zawsze powtarzasz coś po mnie ? Napisałam że jestem studentką bo wyzywałaś mnie od starych. Mam szacunek do siebie samej i na pewno nie oczekuję go od takich osób jak ty. Zwisa mi to że tak rzeknę :-) Możesz uprawiać seks nawet dziesięć razy dziennie na żyrandolu, lodówce i gdzie chcesz. Jeśli chodzi o Anię to nigdy jej nie mogłam bronić bo również ją tutaj krytykowałam. Więc coś się tobie pomyliło w tej biednej główce. Twoje śmieszne przypuszczenia że ktoś kimś jest bo napisał taki czy inny komentarz zakrawają na chorobę psychiczną. Ja z nikim się nie utożsamiam. Mam szczęśliwe życie i nie będę pisać o jego intymnych szczegółach tak jak ty. Za to po tobie widać jak bardzo utożsamiasz i angażujesz się w ten program. Wpadłaś w obsesję dlatego zwróciłam na ciebie szybko uwagę. Kończę dyskusję z tobą bo mam lepsze rzeczy do roboty. Jesteś bardziej chora niż myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej miało być do czyli tej psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:45 - sama siebie opisujesz mówiąc że daje się sprowokować i jestem chora - bo własnie opisujesz siebie , specjalnie piszę twoim stylem i mam ubaw a ty mi odpisujesz że ja piszę to co ty niesamowite spostrzeżenie :D zawsze robię sobie bekę ze wszystkich i tylko ty dałas się tak ogromnie sprowokować i przezywasz że odpisujesz mi ładne kilka tygodni , raz starasz się być kulturalna a raz nie panujesz i jestes wulgarna bo ci psycha pada, idź się lecz idiotko bo ja jestem zszokowana twoja upartością i drążeniem tematu po grób pisz dalej nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.45 - sama piszesz że się zapowietrzyłam a ty wpadasz w taki słowotok że nawet godziny autorów ci sie popieprzyły teraz z tobą dyskutuje bo ty dyskutujesz, jak będziesz wulgarna ja tez będę , jak będziesz wyzywać od prostaczek - ja robie to samo jeszcze nie zauważyłaś madra studiujaca osobo z szczesliwym życiem osobistym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
To nie Jest temat o kłótniach przypominam. To jest temat o głosowaniu na Kasie z pierwszej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie na tego babochłopa Krausową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ranking najbardziej irytujacych uczestnikow w tej edycji: miejsce 4 Joanna dziewczyna Dimy miejsce 3 powodzianie miejsce 2 Marta i kochaś miejsce 1 PŁACZKA :/:/:/:/:/:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×