Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość aniaaaaaaaaaaaaa
Teraz wyleci ten doktor, wiem to na 100% ,a skąd nie powiem ,ale z wiarygodnego źródła więc wspomnicie w środę moje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaa
a potem o ile dobrze pamietam ta para lesbijek, potem Dima i Borkowscy przed samym finałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski ! ale klepiecie :) córkę Piotra z I edycji wyganialiście do pracy niech zarobią na mieszkanie, Boguszewscy udają i tak naprawdę opływają w luksusy , Ta Ania wychowująca siostrę także ma full kasy... pieniądze to wyznacznik szcześcia stabilizacji ? niepełne rodziny mają pomoc od Państwa MOPSy i inne? sama od 7 lat wychowuję dziecko, nie macie pojęcia jakie to trudne - może nie dla wszystkich samotnych rodziców, bo nie każdy należycie przykłada się do roli ojca ,a o pomocy finansowej zapomnijcie to nie Szwecja czy Norwegia A niech wygrywają rodziny którym wiatr w oczy , inne są pełne maja w sobie wsparcie, większą szanse na osiągnięcie sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wygra Anka Ginter , z tego można wywnioskować no i komentarze na oficjalnych stronach sa takie że ludzie są bardzo zaangażowani w jej los i niektórzy już teraz oferują pomoc a ona jest zwykłą MALKONTENTKĄ wiecznie nieszczęśliwa i użala sie nad sobą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:08 - nikt nie napisał że ona ma full kasy , interpretujesz jakies swoje widzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu polacy są wiecznie niezadowoleni ? Każdy kto wygra jest opluwany ? jeśli komuś się powiedzie już jest zazdrosć... wieczna zawiść ? :( Przykre... jak nasz naród ma dogonić europę skoro nie potrafimy dogadać się , ciągłe pretensje żale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.04.14 Był wpis sprzed kilku dni że ma spore renty po rodzicach, do tego MOPS i inne więc da sobie radę, co to oznacza ? że ma dosyć zewsząd pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy widzi jak chce w tym co jest napisane , ja tego nie pisałam ale nie interpretowałabym tego jako full kasy i zawiść ot tak sobie ktos napisał bo dostaje ale dlaczego tak cie boli że ktoś napisał że dostaje ? nie wolno o tym mówić ? zabronione, niekulturalne czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość bo ma rentę :( a z jakiego powodu dostaję rentę ? Nieważne, trzeba skoczyć do gardła bo dostaje kilkaset złotych miesiecznie . Ma 100- 200 zł więcej więc zeszmacić trzeba.... Jesteście słabi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było wyliczanie że ma wystarczająco kasy na wygodne życie i wynajem mieszkania. Tak wolno komuś to pisać tak jak jak mi wypowiedzieć się na temat tamtych słów, tym bardziej że jestem w podobnej sytuacji i wiem więcej niż niejedna osoba pisząca tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś zazdrości ,nie będę się wypowiadać za innych ale ja nie, to że dostaje renty to mnie nie interesuje i nie przeżywam tego każdy w życiu coś dostał ja renty nie dostaję ale sprzedałam ziemie i kupiłam sobie apartament komfortowy więc sama wiem co to znaczy zawiść i zazdrość od ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchajcie anniaaaaa ona ma złe informacje:) i to baardzooo złe ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała żeby wygrali w takiej kolejności: 1. Lesbijki (bardzo je lubię) 2. nikt 3. Lekarz 4. Może być już ta Ania chociaż mieszkanie brzydko robi 5. Tancerze 6. Powodzianie 7. Dima 8. ta baba z pomarańczowym na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(9:21) bo posiadanie renty jest lepsze niż mieć rodziców zgadzam się z Tobą. Taka jest ta Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście złe że są zawistni i zazdroszcza jej renty a czy wy jesteście świete ? przeanalizujcie siebie czy zazdrościcie komuś czegoś ? wyglądu, domu, auta , czy potraktowalyście kogos niesprawiedliwie z zazdrości ? wątpię że jesteście śwęte zwykła przywara Polaków która jest w każdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie NIKT tu nikomu renty nie zazdrości!!!!!! Chodzi jedynie o to że nie jest biedna bo jej rodzice zmarli nie została sama ma siostry,ciocie,wójków .... A ona tak się przedstawia że nic nie robi tylko od rana do wieczora się tymi siostrami zajmuje. Pierze ,sprząta,gotuje czasu biedna na życie prywatne nie ma . K***a oba się zachowuje jakby jej matka bliźniaki urodziła i po porodzie zmarła!!!!!!do jasnej cholery te dziewczyny są już duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak... chętnie ocenię siebie: oddaję honorowo krew , jestem w bazie DKMS, W Święta Bożego Narodzenia robię skromną ( na swoje możliwości ) paczkę i udając że od mikołaja robię niespodziankę niewtajemniczonej potrzebującej pomocy rodzinie. Widząc starszą osobę dźwigającą torbę, zatrzymuję się i pomagam, mam dalej wyliczać ? Wiem co to głód, niedostatek. brak rodziców, wiem co to utrata bliskiej osoby, więc pozwólcie że wtrącę się gdy szkalujecie kogoś kto na to nie zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.04.14 właśnie to robisz... wyliczasz i oceniasz ludzi po otrzymywanych rentach. Tacy ludzie jak Ty psują ten kraj Popatrz jakim ktoś jest człowiekiem, jaki jest dla innych, czy jest zawistny, podły , czy widzi krzywdę i potrzeby innych A najlepiej weź się do roboty, popatrz co wokół siebie zrobić a nie jedziesz po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(10:58) A skąd Ty takie rzeczy wiesz co ona ma a czego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu w zajawkach widać jak szlocha Anula równo zapewne nie odpadnie nic nowego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.04 Słuchaj ona na bezludnej wyspie nie mieszka . Wyobraź sobie że ma sąsiadów. Wyobraź sobie że ludzie z jej miejscowości oglądają ten program :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(11:07) I co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.12. A ty parchaczu co się dalej rzucasz do wszystkich ? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:18 - przyazła chamka od chlewa z wyzwiskami , już zabolało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
był jakiś odcinek gdzie Anula nie płakała ? raczej nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka jest bogata , ma full kasy , ryczy i chce wyłudzic mieszkanie hahahahahaa produkujcie się :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dwa ostatnie :) jak nie ryczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rzucam sie mendo z chlewa do wszystkich tylko do ciebie , stara maupo z menopauzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogata nie jest Ale wsparcie na duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie z wyzwiskami przecież to paranoja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×