Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
normalnie Paint, rysuję odręcznie, z głowy dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, a ostatnio się własnie zastanawiałam kogo przypomina mi Ola :D no tak, Simpsona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z olki robią taką kokietke wampa a ona wygląda jak brzydka kobieta ze swędzacą waginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy taka brzydka nie powiedziałabym, moim zdaniem nie jest zła, moze nie klasyczna piekność ,ale ladna dziewaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no proszę cię Olka nie jest ładna wcale a wcale nawet nie jest przeciętna .Ale jest zgrabna ma ładny biust i jest w pewnym sensie sexi i to dużo jej daje . Już bardziej Kornelia mi się widzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty Kornelia własnie paskudna, Ola całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie udawajcie ślepych, jest dosyć ładna, zwłaszcza na fotkach, na fotomodelkę się nadaje. Zgryz ma tylko dziwaczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola mogłaby być siostrą tej siostry tej płaczki, obie mają podobne szczęki i mówią jakby przez nos, bardzo podobne z wyglądu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porównałaś Olke do takiej ładnej dziewczyny ? pffffffffff hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że oli się chłopa chce:-D na zdjęciach wygląda lepiej niż w ruchu mnie się średnio podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzisz podobienstwa na zdjeciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pozowanym retuszowanym zdjęciu to i ja mogę wyglądać jak Angelina Jolie widziałas jak Olka sepleni ? jaka ma wadę zgryzu i jak się uśmiecha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no Paint, ale czy to taczpadem/myszką czy na tablecie? mi wszystko w paincie wychodzi koślawo bo ciężko się rysuje kursorem, a TY wszystko narysowałaś z detalami , w każdym razie gratuluje talentu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko chce zeby odpadli Borkowscy. Maja juz mieszkanie i nie robia ciekawych projektow w BOD.Komentarze na temat Beaty tez sa zastanawiajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rysuję w Paincie myszką i szybko to rysuję, w 3 minuty , góra 5 , gdybym siedziała i sie poświęciła to wyszłoby mi ładniej to jest spontan , tak jak ktos napisał warkoczyki od połowy czaszki to 40 sekund namazałam i wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusia mówiła do niego "Łukaniu" :D :D :D do 28 letniego faceta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa mówi do mojego 49-letniego męża "Wojciu" :) to Łukaniu też można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzalam jeszcze raz odcinek lesby i gej ok ale powodzianie za sraczke brak blatu powinni oni wyleciec. Okap i lampy u Ani przeciez mozna zawsze wymienic. Jako konsumenci mamy przeciez takie prawo. Rozenkowa ciagle tych powodzian pcha dalej Juz dawno powinni odpasc Zadnego pomieszczenia godnego dobrego slowa!!!!! i kazde w innym stylu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzalam jeszcze raz odcinek lesby i gej ok ale powodzianie za sraczke brak blatu powinni oni wyleciec. Okap i lampy u Ani przeciez mozna zawsze wymienic. Jako konsumenci mamy przeciez takie prawo. Rozenkowa ciagle tych powodzian pcha dalej Juz dawno powinni odpasc Zadnego pomieszczenia godnego dobrego slowa!!!!! i kazde w innym stylu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miejscu powodzian powinna być Krysia i Arek , powodzianie przepchani bo Rozenkowa ich wybrała , ten sam scenariusz co w każdej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten doktorek to niezly pasozyt. Mamusia sloiczki, szwagier Maniek pod kontrola siostry remontuja a on pelen LANS. Takich ludzi promuje telewizja!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z 18.15 żenada :( Nie opowiadaj że nigdy od matki czy babci słoików z jedzeniem nie brałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnosnie krysi i arka tez uwazam ze powinni byc jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy z nas chyba ma historie ze sloikami .do innych pewnie tez przyjezdzaja z prowiantem ale to on sprzedaje sie jako uczynny? dokarmiajacy? To zastanawijace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelleee
ja nie wierze ze kuchnie Ani jury nazwalo infantylna a ta wielgachna tablica z idiotycznymi rysunkami w kuchni u Borkowskich to juz infantylna nie byla.. co to mialo byc? mamusia tatus i dzieciaczki jak slodziachno niech sie nie posraja z ta swoja rodzinka, jeszcze z 15 minut o urodzinach dziecka bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.26 Nie prawda że on wszyscy wiedzą że jego mama dokarmia bo lubi . Nawet rodzynkowa przecież mówiła że słyszała za mama wszystkich dokarmia także tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda345
Mnie najbardziej zastanowiło to, że powodzianie powiedzieli, że meble kuchenne wykonali sami. Dziwne, bo wyglądały w miarę porządnie (jeśli chodzi o konstrukcję), a pamiętacie ich szafę w przedpokoju? Z gotowych elementów nie umieli jej równo skręcić, krzywo zamontowali półki. Skąd nagle takie umiejętności stolarskie? Szkoda, że nawet na minutę nie pokazali ich przy pracy. Dziwne. Od pierwszego odcinka nie wzbudzają mojej sympatii. Kupili kontener nad sama wodą, nie przeznaczony na normalne mieszkanie, i dziwią się, że ich zalało dwa razy? No niemożliwe :] Urządzają brzydko, bez polotu, każde pomieszczenie z innej parafii. Najpierw robili na kolorowo, zobaczyli, że jury woli biel - dowalili balkon na biało. Udało się, no to kuchnia na szaro-biało. Salon pewnie zrobią w stylu Mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×