Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość magda345
Podsumowując wszystkich uczestników, którzy zostali w programie, nie wiem czy jest komu kibicować. Na początku moimi murowanymi kandydatami byli Karolina i Mieszko, ale ostatnio gorzej im idzie. Nie wiem na ile jest to reżyserowane, trudno mi uwierzyć, że tak nagle zaczęli wszystko psuć. Przez pierwsze kilka odcinków byli o poziom wyżej od reszty, chyba trzeba było wyrównać, żeby były większe emocje. W każdym razie, to jedyni uczestnicy, którzy mają pojęcie o designie i wszystko robią sami. W tej chwili faworytem jest doktorek, co też jest efektem reżyserki. Chłopak chyba nawet pędzla nie miał w ręce. Kupi kilka gotowych mebli, siostra mu je wniesie i już, wszyscy zachwyceni. Mieszkanie ma normalne, bardzo bezpieczne, ale bez rewelacji. Dziewczyny urządzają podobnie jak doktorek, też bez szału, ale nie ma się do czego przyczepić. Tylko przykro się ogląda, jak ta młoda pręży swoje wątpliwe wdzięki do wszystkiego co się rusza, a starsza z maślanymi oczkami odwala całą robotę. Dla mnie związek bez szans na przetrwanie. Dimy i szopki z rodzicami to nawet nie ma co komentować. Żenada. A biznesmenom za dychę radzę się wziąć za spłacanie długów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś ja nie zauważyłam aby ktoś się do kogoś prężył, a jeśli coś takiego widziałaś to może bo tvn chciał aby widz to widział, tak samo kupiłaś bajkę o niby zazdrości Łukasza o doktorka? pamiętaj,że to tvn-wyłącz-myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwone dredy od połowy czaszki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 magda346 Wreszcie merytoryka !!!!!!!!!!!!!!!!! BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej 21:42 raz jeszcze przeczytaj wypowiedz 21:15 bo chyba coś ci się przywodzal9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też kuchnia Mieszka i Karoliny się nie podobała ale fajne było to, jak Mieszko odpyskował Rozenek. W końcu ktoś tej babie odpowiedział na jej durne, drętwe i wyniosłe komentarze. Jaką miała minę, że ktoś śmiał wogóle się do niej odezwać w ten sposób phi...Niby wielka Pani "żiri" a kompletnie się nie zna na urządzaniu wnętrz, zawsze musi mieć ostateczne zdanie i wznosi się ponad Natalię i Tomka. Wątpliwa "Gwiazda" Tvn-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak nie jest znawczynia to nie powinies sie brzydko do niej odnosic z 2 powodow - po pierwsza ona jest kobieta a po drugie jest osoba starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydko się wyraził bo powiedział swoje zdanie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona ma taki styl gadania , jest wyniosła i mówi z patosem, wielu osobom to nie pasuje ale nie wypada żeby jakis gnój z kitką na głowie i gaciach jak Justin Bieber tak się odzywał do kobiety i jeszcze starszej od siebie no sorry kobieto, to jest brak kultury, trzeba byc ponad to i niech sobie gada Rozenekowa, nie można bezczelnie puszczać jakieś odzywki , to nie jego koleżanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady jaka ona starsza ?? ma najwyzej 45 lat no gora 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzial swoje zdanie ale nie mogł przyjąć krytyki, przybrał postawę olewacką i ironicznie się smiał a gdy Rozenkowa coś powiedziała to on - bo ? albo ponieważ ? nie można mówić jak do swojej kumpeli z podwórka , troche powagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a Mieszko ma 24 ( chociaz wyglada na 30) wiec moglby byc jej synem, wiec wypadaloby aby byl grzeczniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niego jest starsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ja zapytal tylko mogl innym tonem bez takich pretensji w glosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa "Ta kuchnia jest mnóstwem niedoróbek" Mieszko "Na przykład?" No faktycznie brak kultury bo chciał się zapytać jakie niedoróbki. Rozenkowa " Na przykład tutaj to dosztukowanie do nogi przy tym stole. To jest po prostu błąd w pomiarze, który jest no..." Mieszko "Ciężko to nazwać niedoróbką" I tutaj mina Rzenkowej że ktoś ośmielił się ją poprawić. Nadal w tym dialogu nie widzę braku kultury. Rozenkowa " Tak samo jak to. Chcecie mi powiedzieć, że ta listwa tutaj powstała specjalnie i teraz starasz się to zamaskować tymi przepisami?" Mieszko "Nie." Następnie Mieszko wytłumaczył, że te przepisy służą mu do gotowania. Nie zrobił tego w sposób wulgarny ani z wyrazami braku szacunku. To, że inni uczestnicy tylko stoją w milczeniu i kiwają potakująco głowami na krytykę jury to nie znaczy, że nie można bronić swojego projektu. I piszę od razu, że nie jestem rodziną Karoliny i Mieszka ani Mieszkiem czy Karoliną. Po prostu obejrzyjcie jeszcze raz i posłuchajcie tej rozmowy. Ps. A tak na marginesie jestem za Olą i Kornelią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Mieszko i Karolina to malzenstwo czy konkubinat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spiertalaj Karolina i idz swojego Mieszka w doope całować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty myslisz że jakby zrobił cos wulgarnego to by tv to pokazała ? a co wg ciebie jest niedopuszczalne ? jak powie do niej s/pier/da/laj ? przesłu ch/ujesz program i zapisujesz dialog tak ci strasznie zależy żeby pokazać Sriszke w dobrym świetle ? Sriszka jest chamem i BUCEM i o tym piszą na innych forach już od dawna jeszcze przed tym zdarzeniem z Rozenkową , przeczytaj sobie np na wizaż tam od początku wiedzą że Sriszko to cham i buc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
|Rozenkowa ma 36 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:35:49 dopiero Z Pani/Pana to wychodzi kultura - cham i buc brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam inne zdanie i myślałam, że po to jest forum, aby wyrażać swoją opinię a przy tym nikogo nie obrażając. Widocznie się myliłam bo niektórzy nie potrafią dyskutować z wymianą argumentów tylko z wrogością do każdego kto reprezentuje inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hrabiostwo szuka forum ą ę , nawet na oficjalnej stronie BOD pod uczestnikami szczególnie Borkowskimi są komentarze które obrażają i publikują , odchodzi się od grzecznych forów bo są sztuczne a tu panienka z okienka uraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowcie co chcecie, ale uwazam, ze Korneli jest fajna. Nie mowie yu o wyglądzie. Jej sposob bycia i ogolnie jej osoba wydaje sie b sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się też tak wydaje że można z nią konie kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa utrzymuje, że ma 36 lat, ale ma tyle na ile wygląda 45!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda345
"jakoś ja nie zauważyłam aby ktoś się do kogoś prężył, a jeśli coś takiego widziałaś to może bo tvn chciał aby widz to widział, tak samo kupiłaś bajkę o niby zazdrości Łukasza o doktorka? pamiętaj,że to tvn-wyłącz-myślenie" Odniosę się do tego komentarza. Wydawało mi się, że moje wypowiedzi jasno wskazują na to, że zdaję sobie sprawę z tego, że cały program jest ustawiany i montowany tak by pokazać pewne sprawy. By zamydlić oczy widzom. Uczestnicy też nie zachowują się naturalnie. Mimo to, są też takie rzeczy, których nie da się wyreżyserować. Ludzie o wysokiej inteligencji emocjonalnej zauważają fałsz, nieszczerość czy to, że ktoś się bardzo stara, żeby dobrze wypaść. A wracając do dziewczyn i "prężenia" to może rzeczywiście oglądamy inny program. W ostatnim odcinku było wyraźnie zaznaczone, że Ola nie bardzo przykłada się do remontu, za to więcej uwagi poświęca strojom. I nie było to zmontowane, bo same dziewczyny z tego żartowały. Kornelia mówiła, że jej zazdrosna. Zresztą temat jej urody przewija się w programie dużo częściej niż temat umiejętności budowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o kogo jest zazdrosna Kornelia? a wiecie co mi sie podoba w tej edycji? ze tylko 2 dzieciate rodzinki :D tak to pozostale 4 uczestniki bezdzietne i to jest fajne :) zycze aby wygraly lesbijki albo lekarz ostatecznie moze Dima albo powodzianie a kolejne 2 rodziny nie budza mojej sympatii i fajnie jakby juz odpaldli w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez uwazam ze z tych co zostali, rodziny z dziecmi czyli powodzianie i krętacze są najmniej ciekawi projektowo i najmniej sympatyczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×