Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
ale o co biega ,Darek połozył sam a oni mieli też fachowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od początku było wiadomo że sami łazienki nie robili ,trzeba sie na tym znac,co sami to sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wiem kto wygra :) To nie są moi drodzy "odcinki na żywo" i te ostatnie ZOSTAŁY już nakręcone i wiadomo kto wygrał. Cieszę się że doceniono wspaniałego człowieka i tylko tyle napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już piszesz to pisz więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, skończmy już ten temat. Położył sam, bo umiał, pozostali nie umieli więc zapłacili fachowcom. On to co zaoszczędził mógł władować w wyposażenie lub droższe materiały. Koniec. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napiszę więcej bo po d i tym kątem są monitorowane wypowiedzi na temat programu. Ale się cieszę że jest taki a nie inny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak koniec kropka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no gdzie mozna obejrzec te odcinki nakrecone juz ,skąd to wytrzasnęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zadzwoń do mnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, takiego wałka to nawet tvn nie mógł zrobić; można manipulować głosami ale nakręcić wcześniej program "na żywo" - nie wierzę! Za dużo osób by wiedziało o czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze to mozliwe- tak bylo z Top Mode. Ocinki finałowe też były dawno nakręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli chodzi o te plytki Inferno to podobno musieli je walnac wszedzie bo nakupili ich od razu na 3 pomieszczenia i nie mogli tego potem wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skoro wiecie to chyba zadna tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się domyślam - wygra Piotr i Roksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Top model był na żywo - wcześniej był nakręcony tylko finał MasterChefa - i na forach był podany zwycięzca dużo wcześniej; nie była to żadna tajemnica; więc jeśli tu też tak by było to ktoś by sypnął - nie ma innej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sa wczesniej nakręcone czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś was robi w balona. Pomyślcie: przy nagrywaniu takiego finału jest mnóstwo osób więc ktoś by się wygadał; poza tym rzekomo mają głosować widzowie to co - zadecydował ktoś odgórnie i przegrane rodziny siedzą cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej możliwości, finał nie był jeszcze nagrany !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie spokój. Węszycie wszędzie spisek. Finał będzie na żywo! TVN nie ryzykowałby kary za złamanie regulaminu, zresztą nie ma powodu żeby to zrobił. Wygra ten kto dostanie więcej głosów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.06.13 gość miło jest przeczytać mądre słowa, myślałem że tutaj nie jest to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego w emitowanym spocie reklamowym odcinka finałowego pokazują sceny z występów na żywo zagra loka, honey i inni wokaliści? przecież to wiadomo że ustawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne.. a Elvis nadal żyje.. nie widziałam tego spotu. może podasz link? A fragmenty mogą pochodzić np z prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widziałam spotu, ale pewnie to nagrania z koncertów itp. - naprawdę musieliby być nienormalni żeby tak się wsypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo bzdur już się pojawiło w tym temacie ,ale to że finał już był nakręcony to największa jaką tu przeczytałam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o o o o o o o o o o o o o o o
Nie wierzę żeby TVN tak ryzykował kompromitacją, żeby ludzi wkręcać w SMSy a finał byłby rozstrzygnięty. Moim zdaniem to przegięcie nawet jak na TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam tak z doskoku. Musze sobie puścić całość na tvn playerze, spodobał mi się ten program. Jedyne co mnie w nim irytuje to jurorzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po Bednarku nie wierze w smsy.Po programie było multum wpiisów po ile razy ludzie wysyłąli smsy a wygrała dziewczynka z obstawą moherów.Awy wierzycie ,że to wszystko takie cacy cacy.Do programów typu mam talent jest nawet specjalna formuła, jakie osoby powinny wygrać- typu niewidoma dziewczynka.Liczy się tylko kase z oglądalności( czytaj reklamy) i smsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nierozumie ludzi ktorzy wysylaja smsy na jakikolwiek tego typu program, przeciez to wieksza sciema niz lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy." Józef Stalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jak jurorzy krytykują niż slodza ,a uczestnicy nie powinno tego tak brać do siebie tj Roksana Wielka obraza majestatu wiadomo ze to amatorzy i nie są doskonali, w tym urok programu że nie mamy speców i maja brać krytykę NA KLATĘ Nie lubię mazgajow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×