Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie, Anetka i Pawelek byli wyzywani od roznych. Chociaz ja akurat ich lubilam i zlego slowa na nich nie powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam, że o kimś zapomniałam, tam mi wstyd!!! :P oczywiście, że im też się oberwało i to jak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie w temacie. Przepraszam, że się wtrącę. Mam tylko jedno pytanie (bo z lenistwa nie chce mi się szukać informacji na ten temat). Na jakim osiedlu i gdzie odbywa się obecnie ta cała bitwa o dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka i Pawel oni bardzo mi sie podobali. Oboje pracowici i szanujacy siebie. A ze tak ich tvn pokazalo tendencyjnie to inna sprawa. Zeby sie ludzie tak kochali jak oni to jak piekny bylby ten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.11.13 skoro tvn taki beznadziejny to czemu oglądasz ? Bo w innych stacjach nie ma niczego ciekawego!! ale niski iloraz inteligencji nie pozwala Ci tego przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.54 Współczuję jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę nie lubisz chamstwa ? To przeczytaj swoje wcześniejsze chamskie i wulgarne komentarze. Albo masz coś z głową, albo weź już może nie pij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre to skojarzenie z pieczarą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzałabym z tymi wysokimi czynszami.. już chyba na prawdę nie macie się czego czepiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo że raczej nikogo nie lubię a nawet to za dużo słowo ,bo nie znam przecież tych ludzi oglądam ich tylko w tv ,to raczej nie na miejscu jest pisanie czy kogoś będzie stać czy nie ,nie znacie ich nie wiecie co robią jak zarabiają na życie .Wrzucacie wszystkich do jednego wora i obrażacie .Nie znacie ich prywatnie to nie obrażajcie ze biedaki ,cyganie ,brudasy ,co tam widzieliście skrawki materiałów do tego trzeba pamiętać że telewizja pokazuje inaczej pewne rzeczy aby była oglądalność ,więc się tak nie srajcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz coś zgodnie z Twoimi sugestiami. Wnieś coś na forum poza swoim moralizatorskim tonem skoro już czujesz się uprawniona do tego by oceniać co jest na miejscu a co nie. Nie znasz 'nas' (bo wrzuciłaś wszystkich do jednego wora) prywatnie, widziałaś jakieś komentarze, a się srasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kogoś ,coś oceniłam tępaku ,przecież wyraziłam swoje zdanie jak każdy tutaj z ty, że nie napisałam wprost że jesteście pustakami co swojego życia nie mają obgadując innych jak stare baby oglądające niewolnice Izaurę czy modę na sukces bo tak to się niestety przedstawia i z góry zakładacie jak będą żyć w nowym mieszkaniu ,albo niektórych nie stać inni są brudasami .No ludzie zastanówcie się że komuś sprawicie wielką przykrość a program jest o wystroju i o tym wg mnie powinno się pisać a nie że kogoś na czynsz nie będzie stać ,bo tego nie możecie wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i srasz sam niestety na siebie ,bulwersując się tak i wrzuciłeś się do wora z idiotami niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no, ładnie Cię tak poniosło z rana. Za mocna kawa? O ile Twoja pierwsza opinia była na poziomie to przy drugiej ze szklanej karafki polały się fekalia :) Skończ ze złudzeniami, że program jest o wystroju wnętrz. Gdyby tak było nie serwowaliby co tydzień ckliwych historyjek uczestników. Swoje uwagi i zażalenia kieruj proszę na adres: widzowie@tvn.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może i mam złudzenia ale mam swoje życie dzięki temu a nie żyje życiem innych i "zamartwianiem " się czy będzie kogoś stać na czynsz ......................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
głosujcie na kasie z pierwszej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy brudasy, czy nie brudasy, Gor powinien wyleciec juz na przedpokoju. O ile balkon byl fajnie urzadzony, o tyle przedpokoj z tym malpim gajem beznadzieja. Kuchnia tez najgorsza ze wszystkich. Maly zlewik, blatu roboczego zero. Wyspa obok stolu na ktorym beda jesc, a z patelni bedzie pryskac im po twarzach. Jury to chyba slepe, ze im sie ten badziew podobal. Zreszta z takimi rozwydrzonymi dzieciakami on sie do mieszkania w bloku niestety nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Wg mnie zyrisriri niesprawiedliwie ocenilo kuchnie faceta z corkami, ze byla zbyt katalogowa. I co z tego? Ale byla ladna przestronna i wygodna. Jak mogli pochwalic kuchnie Gora dla rodziny z 5 dzieci i tym wypierdkiem zamiast zlewu? A to suszenie naczyn na sciereczce?? hello. Myjac tam naczynia kobieta bedzie obijala glowa o szafke nad zlewem, dla 7 osobowej rodziny jednokomorowy zlew????? Nie wierze. Nie kupuje historii ludzi z DD, po prostu nie podobaja mi sie, przy czym laska gorzej mnie drazni niz jej maz. Coreczki bardzo sweet. Nie kupuje rowniez dziada po 50 ktory nadal zeruje na swojej bylej zonie i z nia mieszka, a precz z pasozytami. Przy czym w tym swoim kiczowatym mieszkaniu ciagle podkresla ze kawalerskie mieszkanie. to sie wyprowadz od bylej ciulu i sam sobie pierz smierdzace majty. Bardzo mi sie podobala kuchnia pieczary, mam nadzieje ze na final ja uczesza jacys stylisci i zaczesza grzywe do dolu, bardziej mi sie podoba jej maz, szczerze mowiac. Dla mnie do finalu powinni wejsc pieczary ale bardziej facet z corkami. Szacun ze sam wszystko robi. Ryjki byli fajne, ale babka to taki typ, ktory mnie drazni, a facet zbyt zarozumialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
neniuta czy jakos tam. gdzie Ty widzialas 5 dzieci u Gora? mowisz o 7 osobowej rodzinie. Gor ma 3! dzieci a cala rodzina jest 5 osobowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna mała uwaga: na przedpokoju powinni odpaść ci z DD za tą koszmarną fuszerę i beznadziejny balkon tak swoją drogą to Ewa ma 25 lat, skoro urodziła mając 16 to jej najstarsza córka ma 9 i to dla niej jest ta piaskownica na balkonie? a do tego zupełnie niezagospodarowany pokój dziecięcy z malutkimi biureczkami, gdzie te dzieci mają trzymać przybory szkolne? ale co tam w końcu najważniejsze jest nieoszlifowane łóżko księżniczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z Bidula muszą odpaść dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo tvn
Dowiedziałam się dziś rzeczy, o której wiele osób się domyślało. Nie mogę napisać od kogo, ale jest to prawda w 100 %. Otóż wszyscy uczestnicy już na początku mają przydzielone swoje role do odegrania oraz znają kolejność kiedy odpadną. Podpisują umowę bo jest to zarobek, występ w telewizji, pokazanie siebie i swoich umiejętności i kuszące poniekąd bonusy. Dziwię się niektórym uczestnikom, że dają się tak upokarzać. Tabelka na wikipedii jest prawdziwa, tylko tvn strzelił głupotę ujawniając ją. Cały program to ustawka i gra, gra gra.... Jeszcze wczoraj myślałam , że naprawdę oceniane są mieszkania. Od dziś nie oglądam tego g***a tvn. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo tvn
Ludzie nie kłóćcie się o uczestników i nie obrażajcie nawzajem. Naprawdę szkoda nerwów. Można to obejrzeć na luzie i dla rozrywki. Tvn manipuluje również nami. I mają satysfakcję czytając podniecające komentarze na Fb, że ustawka działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w to nie wierzę i tyle czasu inferno np. Remontował mieszkanie z meną myśleli że mogą wygrać ot tak? Wierzę że program jest ustawiony ale uczestnicy nic o tym nie wiedzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając cygański styl życia i niechlujstwo wyjaśnię Wam dlaczego wg mnie Gora nie powinno już dawno być w programie. 1) Pokój dla ich córki - wygląda masakrycznie, nic ze sobą nie współgra, pomieszanie z poplątaniem, to nie jest na poziomie. 2) Kuchnia - nie chce mi się rozpisywać, kto ją widział wie, że to absurd mieć taką kuchnię dla 5 osobowej rodziny. Nadaje się dla singla, który 2/3 swojego czasu spędza zasuwając w korporacji. 3) Komórka lokatorska - absurdem jest, że w ogóle oceniam jej urządzenie, ale ok - uznajmy, że im wyszła. 4) Przedpokój - jedna wielka pomyłka. Przedpokój to wizytówka domu, stojąc w progu drzwi widzimy go w pierwszej kolejności, ja patrząc na ten małpi gaj nie miałabym ochoty wchodzić. Już oczyma wyobraźni widzę, jak ktoś stoi w progu i widzi tabuny tych dzieci wiszących na drążkach. Białe ściany, dyplomy - co to jest szkolna gablotka? 5) Balkon - nie wzbudza szczególnego zachwytu, ale nie można też powiedzieć, że jest źle zrobiony - przeciętny. 6) Łazienka - plus za 2 umywalki, jednak ten smark na ścianie, dobór płytek i mozaiki kompletnie nie trafiony. W ich aranżacjach wychodzi to niedbalstwo, które widzieliśmy na początku w ich domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
+ jeszcze pokój dla jego synów z tymi drzewami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×